Back to list

Results

Wittenauer Fuchs
GER Berlin
November 16, 2013 - November 17, 2013

Foil Women's U10 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 MENDE Marah 2004 F GER FC Leipzig (GER)
2 WINTERBERG-POULSEN Marie 2004 F DEN Trekanten København (DEN)
3 FROMMOLT Emily 2004 F GER FC Leipzig (GER)
4 KRAUTER Karoline 2004 F GER Blau-Weiß Kleinmachnow (GER)
5 SZATARSKA Maja 2004 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
6 WEMME Lina Elisabeth 2004 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
7 HAASE Leah 2004 F GER FC Berlin Südwest (GER)
8 SEMPER Nelly 2004 F GER SC Berlin (GER)
9 HAFNER Kristina 2004 F GER FG Schwerin (GER)
10 GIORDANO Ginevra 2005 F BRA FC Berlin Südwest (GER)
11 BULLAND Anne Sophie 2004 F GER FC Berlin Südwest (GER)
12 KANNENBERG Mia 2004 F GER FG Schwerin (GER)
13 EISNER Marina 2004 F GER SC Berlin (GER)
14 ECHELMEYER Anna- Alicia 2004 F GER FG Schwerin (GER)
15 MICHALEK Paulina 2004 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)

Foil Women's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KOLODZIEJCZYK Malwina 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
2 LACHMAN Antonina 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
3 BRAUNE Kathrin 2003 F GER Quernheimer FC (GER)
4 SZMIT Laura 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
5 SCHALLER Cora Elisabeth 2003 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
6 BUCZYLO Oliwia 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
7 BALLE Jennifer 2003 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
8 OKLINSKA Marta 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
9 SZAKACS Elaine 2003 F GER Dresdener FC (GER)
10 LIPPOLD Emma 2003 F GER FC Schkeuditz (GER)
11 HOLLAX Ira Kristin 2003 F GER OSC Potsdam (GER)
12 LÖVENICH Paulina 2003 F GER FC Schkeuditz (GER)
13 KARPOV Katharina 2003 F GER FG Merseburger Raben (GER)
14 ZIEPEL Clarissa 2003 F GER Dresdener FC (GER)
15 BUDKIEWICZ Iga 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
16 GRÖBLEHNER Marie 2003 F GER Dresdener FC (GER)
17 HEUER Leonie 2003 F GER FG Schwerin (GER)
17 BOCK Anna 2003 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
19 KRÜGER Sarah 2003 F GER FC Grunewald (GER)
20 MORCZYNSKI Dagmara 2003 F GER FC Grunewald (GER)
21 KOBEL Veronika 2003 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
22 BRÄUER Antonia Helena 2003 F GER FC Grunewald (GER)
23 WOLF Alina-Sophie 2003 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
24 WEDEMEIER Julia 2003 F GER FG Schwerin (GER)
25 SIBILLA Hannah 2003 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
26 KISIELEWSKA Alicja 2003 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
27 KOPPEHELE Lea 2003 F GER OSC Potsdam (GER)
28 MEISTER Henriette 2003 F GER FG Merseburger Raben (GER)
29 DEVANTIER Julia 2003 F GER SVA Oranienburg (GER)
30 LAMPERT Charlotte 2003 F GER PFC Potsdam (GER)
31 MUND Clara 2003 F GER SVA Oranienburg (GER)
32 GÜNTHER Miriam 2003 F GER FC Leipzig (GER)
33 EIFRIG Luise 2003 F GER PFC Potsdam (GER)
34 KOLBE Leonie 2003 F GER Fechtcentrum Halle (GER)

Foil Women's U12 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 STUTZKE Lena 2002 F GER SC Berlin (GER)
2 RODE Marie-Sophie 2002 F GER FG Schwerin (GER)
3 VOGEL Leona 2002 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
4 LINDNER Isabella 2002 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
5 ZAKRZEWSKA Alicja 2002 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
6 JUSSIPOW Rachel 2002 F GER FC Berlin Südwest (GER)
7 WIECZOREK Aleksandra 2002 F POL AZS AWF Poznan (POL)
8 SCHMIDT Freya 2002 F GER FC Leipzig (GER)
9 HEINRICH-LINDNER Charlotte 2002 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
10 GROLLMISCH Felicitas 2002 F GER FC Schkeuditz (GER)
11 KUKLA Ann- Sophie 2002 F GER FG Schwerin (GER)
12 MATTHIES Andrea 2002 F GER USC Magdeburg (GER)
13 AMMER Lucy 2002 F GER SC Berlin (GER)
14 BERGER Sophie 2002 F GER SC Berlin (GER)
15 PALASCHINSKI Jael 2002 F GER FC Berlin Südwest (GER)
16 FRIEDEMANN Lara 2002 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
17 BAUER Daria 2002 F GER FC Grunewald (GER)
18 ROTH Lucy 2002 F GER Medizin Bad Elster (GER)
19 STÜLLEIN Lara 2002 F GER FG Schwerin (GER)
20 MANN Agnes 2002 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
21 KOZUBOWSKA Julia 2002 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 DEGELOW Hannah 2002 F GER FG Rotation Berlin (GER)
23 EINEICHNER Annabelle 2002 F GER Berliner FC (GER)

Foil Men's U10 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 GJALDBÆK Mikkel 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
2 MÄVERS Belá Benedikt 2005 M GER FC Berlin Südwest (GER)
3 JEENEL Marc-Colin 2004 M GER OSC Potsdam (GER)
4 KOZIK Lamo 2004 M GER Chemnitzer PSV (GER)
5 WOLF Julien 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
6 SCHULZ Linus 2006 M GER OSC Potsdam (GER)
7 MICHALSKI Christoph 2004 M GER FC Leipzig (GER)
8 DRESE Linus 2004 M GER OSC Potsdam (GER)
9 BROCKER Malte 2004 M GER FG Schwerin (GER)
10 SUHRHOFF Malte 2004 M GER OSC Potsdam (GER)
11 SCHWARZE Jonathan 2004 M GER FG Merseburger Raben (GER)
11 MEHNER Klaus Leonhardt 2004 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
13 KEMPE Kristof 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
14 SPIELMANN Richard 2004 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
15 STEINHÄUSER Oskar 2005 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
16 SCHRANDT Paul 2004 M GER OSC Potsdam (GER)
17 SCHWAB Jamey Maurice 2005 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
18 BRENDLER Nathan 2004 M GER FG Merseburger Raben (GER)

Foil Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
2 WOLF Patrick 2003 M GER Dresdener FC (GER)
3 REHDA Felix 2003 M GER FG Schwerin (GER)
4 DITHMAR Benjamin 2003 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
5 BRINKMANN Ole 2003 M GER FC Greifswald (GER)
6 NERLING Hannes 2003 M GER SC Berlin (GER)
7 KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
8 KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
9 NICKLAUS Lars 2003 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
10 HELM Leander 2003 M GER SC Berlin (GER)
11 PERING Julius 2003 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
12 MACHETANZ Jasper 2003 M GER Dresdener FC (GER)
13 FAßMANN Moritz 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
14 GRUSCHINSKI Jan 2003 M GER FC Grunewald (GER)
15 JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
16 MAYWALD Tom 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
17 SCIBIWOLK Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
18 FIEDLER Ari 2003 M GER FC Leipzig (GER)
19 KASTLER Gaetan 2003 M GER FC Grunewald (GER)
19 SCHÖNEBECK Julian 2003 M GER FC Grunewald (GER)
21 SEELING Tobias 2003 M GER SVA Oranienburg (GER)
22 GRUN Nils 2003 M GER SC Berlin (GER)
23 NOGLIK Nicolas-Julius 2003 M GER Berliner FC (GER)
24 SCHWANHERZ Joshuar 2003 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
25 ZEROMSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
26 STOLL Ragnar 2003 M GER SVA Oranienburg (GER)
27 MATEJOV Jeremo 2003 M GER SVA Oranienburg (GER)
28 LEUBERT Ben-Erik 2003 M GER SVA Oranienburg (GER)

Foil Men's U12 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BOROWIAK Arwen 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
2 BLOECK Daniel 2002 M GER FC Grunewald (GER)
3 PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 BOBRAS Filip 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
5 BARTELS Julius 2002 M GER FG Schwerin (GER)
6 KLIEM Lennart 2002 M GER FC Berlin Südwest (GER)
7 PICHLACZ Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
8 LENK Hendrik Dion 2002 M GER Dresdener FC (GER)
9 MENSCHIK Paul 2002 M GER FC Berlin Südwest (GER)
10 SKRZYPKOWSKI Milosz 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
11 LENSCHOW Nick-Malte 2002 M GER MTV Soltau (GER)
12 WISNIK Olaf 2002 M POL AZS AWF Poznan (POL)
13 POLIDOWSKI Wojciech 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
14 LEIDHOLDT Levin 2002 M GER Chemnitzer PSV (GER)
15 PUST Moritz 2002 M GER SC Berlin (GER)
16 HOLZ Marcio Leon 2002 M GER FC Grunewald (GER)
17 SCHMIDT Wilram 2002 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
18 GUTSCH Timo 2002 M GER SC Berlin (GER)
19 ALTENDORF Andreas 2002 M GER FG Merseburger Raben (GER)
19 GIRIBALDI Enzo 2002 M GER OSC Berlin (GER)
21 SEMPER Leonard 2002 M GER SC Berlin (GER)
22 LHUISSIER Baptiste 2002 M FRA NICE OGC (FRA)
23 BOGER Elizar 2002 M GER SC Berlin (GER)
24 CARL Fabian 2002 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
25 MEINERT Marvin 2002 M GER OSC Berlin (GER)
26 EHRICH Marlon 2002 M GER SC Berlin (GER)
27 KUNATH Hannes 2002 M GER SVA Oranienburg (GER)
28 KARPOV Johannes 2002 M GER FG Merseburger Raben (GER)
29 ARZ VON STRAUSSENBURG Martin 2002 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
30 GJALDBÆK Steffen 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
31 PETERS Bodo 2002 M GER FG Merseburger Raben (GER)
32 BENTERBUSCH Christian 2002 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
33 FINGER Frederik 2002 M GER SC Berlin (GER)
34 LESZCZYSKI Vincent 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
35 BROSCHE Tilman 2002 M GER Dresdener FC (GER)
36 LANGE Lütje 2002 M GER PFC Potsdam (GER)
37 BORN Niclas 2002 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
38 NATHAN Joshua 2002 M GER OSC Berlin (GER)
39 REUSCHER Silas 2002 M GER FC Berlin Südwest (GER)
40 KAHL Joris 2002 M GER Berliner FC (GER)
41 NIKOLENKO Christoph 2002 M GER SC Berlin (GER)
42 SCHIROK Clemens-Elias 2002 M GER FG Merseburger Raben (GER)
43 DZIEWIOR Alexander 2002 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
44 MEYER Ben 2002 M GER FSV Görlitz (GER)
45 HUTH Pascal 2002 M GER FC Schkeuditz (GER)
45 MUSCHE Paul 2002 M GER USC Magdeburg (GER)
45 SCHMIDT Marwin 2002 M GER FC Berlin Südwest (GER)

Foil Women's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SCHIFFNER Inga 2001 F GER OSC Potsdam (GER)
2 WINIARSKA Katarzyna 2001 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 JASKULLA Klara 2001 F GER FC Leipzig (GER)
3 MORGENROTH Julia 2001 F GER FSC Jena (GER)
5 HUBOLD Lena 2001 F GER PSV Weimar (GER)
6 MORANDI Carlotta Sophie 2001 F GER SC Berlin (GER)
7 HENGELHAUPT Anna 2001 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
8 BRAUNE Anna Zoe 2001 F GER Quernheimer FC (GER)
9 VOGEL Ainhoa 2001 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
10 FREYE Lea 2001 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
11 WAND Paula Luise 2001 F GER FSC Jena (GER)
12 HENKE Antonia 2001 F GER PSV Weimar (GER)
13 LAMENT Marcelina 2001 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
14 RIEGER Cara 2001 F GER Dresdener FC (GER)
15 JOUAUX Julie 2001 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
16 SEIERT Emelie Martha 2001 F GER SVA Oranienburg (GER)
17 WOLF Michelle 2001 F GER FC Leipzig (GER)
18 BALLHAUS Alina 2001 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
19 BAJKOW Malgorzata 2001 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
20 GÜLL Isabell Luise 2001 F GER FG Schwerin (GER)
21 RIEDEL Marie Sophie 2001 F GER OSC Berlin (GER)
22 BREKA Kiara 2001 F GER FC Grunewald (GER)
23 REBELL Lilli 2001 F GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
24 LOTSCH Klara 2001 F GER PFC Potsdam (GER)
25 GEBURTIG Clara 2001 F GER PSV Weimar (GER)
26 WEBER Hannah Lea 2001 F GER FZ Erfurt EnGarde (GER)

Foil Women's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KOZLOWSKA Alicja 2000 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
2 THÜRMER Caecilia 2000 F GER PSV Weimar (GER)
3 WIERZCHOWSKA Agnieszka 2000 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 GRUM-SCHWENSEN Sol 2000 F DEN Trekanten København (DEN)
5 RAUCHFUß Michélle 2000 F GER FC Schkeuditz (GER)
6 WYGANOWSKA Anna 2000 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
7 STERZIK Linda 2000 F GER Dresdener FC (GER)
8 RIEDEL Alida 2000 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
9 WILL Vanessa 2000 F GER MTV Soltau (GER)
10 BORKOWSKA Anna 2000 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
11 KEDZIORA Zofia 2000 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
12 SCHNABEL Hanna 2000 F GER SC Berlin (GER)
13 HÖNNGER Laura Sophie 2000 F GER FSC Jena (GER)
14 BRAXMEIER Lucy 2000 F GER Medizin Bad Elster (GER)
15 TIMM Celine 2000 F GER SC Berlin (GER)
16 KRESSIN Fanny 2000 F GER PFC Potsdam (GER)
17 MAIENSCHEIN Theresa 2000 F GER USC Magdeburg (GER)
18 OGAR Marina 2000 F RUS
19 BUCHWALD Pauline 2000 F GER FSC Jena (GER)
20 CARSTENS Elina 2000 F GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
21 REITSCHUSTER Anna 2000 F GER TSV Berlin-Wittenau (GER)

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 WINTERBERG-POULSEN Jonas 2001 M DEN Trekanten København (DEN)
2 PRAUS Markus 2001 M GER SC Berlin (GER)
3 NEUMANN Jose Antolin 2001 M GER FSC Jena (GER)
3 WOLTER Enrico 2001 M GER FG Schwerin (GER)
5 ZANDER Jan-Eric 2001 M GER FG Schwerin (GER)
6 HÖFER Dominik 2001 M GER Medizin Bad Elster (GER)
7 KOVAL Anton 2001 M GER FC Leipzig (GER)
8 HAMANN Gabriel 2001 M GER FG Schwerin (GER)
9 GOERN Julian 2001 M GER Dresdener FC (GER)
10 GÜNTHER Anton 2001 M GER Dresdener FC (GER)
11 DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
12 MCCAULLEY Simon 2001 M GER FSC Jena (GER)
13 KLEIN Carlo 2001 M GER FC Oelsnitz (GER)
14 ZUZANSKI Antoni 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
15 MEYER Yu Han 2001 M GER PFC Potsdam (GER)
16 KRAJEWSKI Stanislaw 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
17 KREBS Cornelius 2001 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
18 VATTER Luca 2001 M GER FG Schwerin (GER)
19 PONCE HENRICH Sebastian 2001 M GER FC Grunewald (GER)
20 MANNHEIM Paul F. 2001 M GER FG Schwerin (GER)
21 WESTPHAL Erik 2001 M GER SC Berlin (GER)
22 HANSEN LUCA 2001 M DEN Trekanten København (DEN)
23 KRYSZTOFIK Tomasz 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
24 FRÄNKLE David 2001 M GER Berliner FC (GER)
25 STORESUND Jonas 2001 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
27 PALASZ Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
27 ROSENBAUM Yannick 2001 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
28 BECK Ruben 2001 M GER Dresdener FC (GER)
29 DAHMS Noah 2001 M GER SC Berlin (GER)
30 NICKLAUS Tim 2001 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
31 KALABIC Armin 2001 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
32 JORDAN Moritz 2001 M GER FSC Jena (GER)
33 WUNDER Sebastian 2001 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
33 FRIESE Casimir 2001 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
35 JÄGER Tobias 2001 M GER Berliner FC (GER)
36 MEISTER Benjamin 2001 M GER Dresdener FC (GER)
37 BALSTER Finn 2001 M GER Berliner FC (GER)
38 HAAG Justus 2001 M GER KSV Weißwasser (GER)
39 STEPHAN Felix 2001 M GER FC Leipzig (GER)
40 BLÜTHGEN Maximilian 2001 M GER FG Schwerin (GER)
41 SCHOTT Maximilian 2001 M GER FC Schkeuditz (GER)
42 ENGELN Elias 2001 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
43 RENNECKE Felix 2001 M GER Dresdener FC (GER)
44 HÜBNER Maxim 2001 M GER FG Rotation Berlin (GER)
45 MICHALSKI Julius 2001 M GER FC Leipzig (GER)
46 KÖNIG Paul 2001 M GER Berliner FC (GER)
47 SOGRETZKI Daniel 2001 M GER Berliner FC (GER)

Foil Men's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 VALEUR Maxim 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
2 CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 NEUDECK Julius 2000 M GER Dresdener FC (GER)
3 DEGLER Maurice 2000 M GER SC Berlin (GER)
5 WILMONT JEINER Benjamin 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
6 GOC Bartosz 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
7 SCHÄTZKE Christoph 2000 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
8 HAUPT Julius 2000 M GER PSV Weimar (GER)
9 QUAPPILL David 2000 M GER FK Hannover (GER)
10 LUDWIG Alexander 2000 M GER Dresdener FC (GER)
11 RAINER Merlin 2000 M GER OSC Potsdam (GER)
12 MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
13 LIPPOLD Max 2000 M GER FC Schkeuditz (GER)
14 MÜLLER Marc 2000 M GER Dresdener FC (GER)
14 GABEL Jannes 2000 M GER TUS Osterburg Weida (GER)
16 SKRABURSKI Filip 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
17 HEMPELMANN Adrian 2000 M GER FG Rotation Berlin (GER)
18 BORNSCHEIN Max 2000 M GER FSC Jena (GER)
19 MEISEL Moritz 2000 M GER FG Schwerin (GER)
20 LIJEWSKI Filip 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
21 KLAGES Piet 2000 M GER SC Berlin (GER)
22 FISCHER Jonas 2000 M GER Dresdener FC (GER)
23 SEYFRIED Kacper 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
24 KÖHLER Joey 2000 M GER SC Berlin (GER)
25 HERBING Balthasar 2000 M GER USC Magdeburg (GER)
26 JANZ Jonas 2000 M GER FG Schwerin (GER)
27 BUSSE Niclas 2000 M GER Dresdener FC (GER)
28 KÜHNEL Benedikt 2000 M GER FSC Jena (GER)
29 HENKEL Max Malte 2000 M GER FG Schwerin (GER)
30 SICKERT Maximilian 2000 M GER PFC Potsdam (GER)
31 KRÜGER Paul 2000 M GER USC Magdeburg (GER)
32 DIERING Damian 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
33 FRITSCH Tim 2000 M GER SVA Oranienburg (GER)
34 SANCHEZ DE LERIN Diego 2000 M ESP Berliner FC (GER)
35 WENINGER Tim 2000 M GER FC Berlin Südwest (GER)
36 VELLGUTH Tilman 2000 M GER OSC Berlin (GER)
37 DRESSEL Jannes 2000 M GER FSC Jena (GER)
37 KRAUTER Maximilian 2000 M GER Blau-Weiß Kleinmachnow (GER)
39 KUHNERT Ben 2000 M GER FG Schwerin (GER)
40 MAY Leonid 2000 M GER Dresdener FC (GER)
41 LACHMANN Henok 2000 M GER PFC Potsdam (GER)
42 THIELE Sebastian 2000 M GER USC Magdeburg (GER)