Back to list

Results

Willy-Schlegelmilch-Gedächtnisturnier
GER Kenten
November 5, 2005 - November 6, 2005

Sabre Women's U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KÖLZER Sarah 1994 F GER
2 CARSON Victoria 1994 F GBR City Fencing Club (GBR)
3 BARTH Jennifer 1994 F GER FC Göppingen (GER)
4 SCHMIDT Ulrike 1994 F GER
5 DAVID Alice 1994 F GBR

Sabre Women's U12-U10 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 JANSSEN Rachel 1995 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
2 EVANS Jasmine 1995 F GBR Taunton Blades (GBR)
3 SMITH Natasha 1900 F GBR
4 KUSIAN Judith 1995 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
5 VEUSKENS Lisa 1995 F GER

Sabre Women's U12-U10 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 HENZE Beatrice 1996 F GER
2 KRAUS Anja 1996 F GER TSV Kenten (GER)
3 ROTH Katrin 1997 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
4 DICKHUT Wencke 1996 F GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
5 DIETSCH Christina 1996 F GER TSV Kenten (GER)

Sabre Women's U14+U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 NYIRO Bettina 1992 F HUN BHSE (HUN)
2 SPINDELER Hanna 1992 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
3 NOLTE Fee 1992 F GER OFC Bonn (GER)
3 HANAFI Muriel Zora 1992 F GER OFC Bonn (GER)
5 STEINER Lisa 1992 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
6 RINALDI Selina 1992 F GER OFC Bonn (GER)
7 HOPKINS Rebecca 1992 F GBR Laszlo (GBR)
8 GARDOS Judit 1992 F HUN BSE (HUN)
9 HUNTER-THOMAS Laura 1992 F GBR Bedford FC (GBR)
10 GLAS Claudia 1992 F GER CTG Koblenz (GER)
11 WILLOWS Sian 1992 F GBR
12 REES Stephanie 1992 F GBR Bath Sword Club (GBR)
13 RANDALL Tegan 1900 F GBR
14 ROBB Francine 1992 F GBR Kiing Henry VIII (GBR)

Sabre Women's U14+U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ILLES Kinga 1900 F HUN
2 LACKS Dorothee 1993 F GER [i] WMTV Solingen (GER)
3 BÜHRLE Jasmin 1993 F GER
3 BRADLEY Eucalypta 1993 F GBR Camden FC (GBR)
5 LORENZ Lisa-Marie 1993 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
6 WAGNER Vanessa 1993 F GER FC Göppingen (GER)
7 ZIETLOW Marina 1993 F GER TSV Hagen (GER)
8 SEHNEM Sophia 1993 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
9 BÜTTNER Jasmin 1993 F GER FSV Mülheim/Ruhr (GER)
10 RIDGEON Verity 1993 F GBR Scimitar FC (GBR)
11 ENACHE-MIJA Bianca 1993 F GER Königsbacher SC (GER)
12 WAGNER Stefanie 1993 F GER
13 FRENZ Eve 1992 F GER

Sabre Women's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KUCHCINSKI Paula 1990 F GER CTG Koblenz (GER)
2 HERMANN Wiebke 1989 F GER TSG Eislingen (GER)
3 LIMBACH Anna 1989 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
3 SCHOLTEN Lea 1991 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
5 WAGNER Nadine 1989 F GER CTG Koblenz (GER)
6 OSYCZKA Jacqueline 1990 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
7 BISCHOF Sophia 1990 F GER OFC Bonn (GER)
8 KERR Felicity 1991 F GBR
9 BUCHHORN Jutta 1989 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
10 ERCETIN Melis 1991 F GER TSG Eislingen (GER)
11 MARQUARDT Beritt 1989 F GER PSV Rostock (GER)
12 SOTI Anna 1990 F HUN
13 GÖRZEN Sandra 1990 F GER FC Göppingen (GER)
14 DAVIES Jessica 1991 F GBR
15 MUNZ Eva 1990 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
16 FASZL Viktoria 1989 F GER FC Göppingen (GER)
17 BORMKE Dana 1991 F GER Fechtzentrum Solingen (GER)
18 HARTUNG Anne 1991 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
19 CARSON Rebecca 1989 F GBR
20 OCONNELL Grace 1991 F GBR
21 BOCK Frederieke 1989 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
22 ROBERTS Kira 1989 F GBR
23 KLEBER Solvejg 1991 F GER TV Alsfeld (GER)
24 STILLEY Harriet 1990 F GBR
25 ELLIS Bryony 1991 F GBR
26 HOLDEN Daisy 1990 F GBR
27 SZENTES Boglarka 1900 F HUN
28 STEINSEIFER Sonja 1989 F GER KTF Luitpold München (GER)
29 PIETROWSKI Sina 1991 F GER FS TG Würzburg (GER)
30 HINZE Stefanie 1989 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
31 AIYENURO Funmilayo 1990 F GBR
32 WILLIAMS Sophie 1991 F GBR
33 NEWMAN Holly 1990 F GBR
34 KLEMMER Isabel 1991 F GER OFC Bonn (GER)
35 STEINER Lisa 1992 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
36 HÜBNER Julia 1992 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
37 CREECHAN Louise 1989 F GBR
38 GREATOREX Frederica 1900 F GBR
39 HOPKINS Rebecca 1992 F GBR Laszlo (GBR)
40 WENIGER Lena 1992 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
41 FOSCHI Fiona 1990 F BEL
42 HIRZMANN Loana 1991 F GER TV Alsfeld (GER)
43 FONTAINE Michaela 1990 F GER OFC Bonn (GER)
44 AMEY Florence 1900 F GBR
45 WATSON Alice 1991 F GBR MK Musketiri (CRO)
46 STÖCKMANN Lea 1992 F GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
47 RANDALL Tegan 1900 F GBR
48 WILLOWS Sian 1992 F GBR
49 BÜHRLE Jasmin 1993 F GER
50 GRUND Jana 1991 F GER
51 HUNTER-THOMAS Laura 1992 F GBR Bedford FC (GBR)
52 LLOYD Sarah 1991 F GBR
53 BORHAU Carina-Isabel 1990 F GER
53 WEHMEYER Nadine 1990 F GER TG Herford (GER)
55 SPINDELER Hanna 1992 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
56 LIEVENS Eva 1989 F BEL
57 NORBURY Emma 1990 F GBR
58 HERMKES Carina 1991 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
59 STÖCKMANN Sarah 1992 F GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
60 NEUER Katharina 1991 F GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
61 SAMENDINGER Sarah 1992 F GER TSG Eislingen (GER)
62 ZWENGER Louisa 1991 F GER KTF Luitpold München (GER)
63 GEISLER Mareike 1990 F GER PSV Rostock (GER)
64 BRADLEY Eucalypta 1993 F GBR Camden FC (GBR)
65 ROELOFFS Hanna 1990 F GER Kieler MTV (GER)
66 RICHTER Annika 1991 F GER PSV Rostock (GER)
67 THEIS Martina 1991 F GER
68 GHUI Rosie 1990 F GBR
69 KOMODROMOS Anna 1989 F GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
70 WAGNER Vanessa 1993 F GER FC Göppingen (GER)
71 MÜLLER Anna-Caroline 1992 F GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
71 GEISLER Antje 1990 F GER PSV Rostock (GER)
73 REES Stephanie 1992 F GBR Bath Sword Club (GBR)
74 ROBB Francine 1992 F GBR Kiing Henry VIII (GBR)
75 BLERSCH Alexandra 1993 F GER TSG Eislingen (GER)
76 RIDGEON Verity 1993 F GBR Scimitar FC (GBR)
77 LORENZ Lisa-Marie 1993 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
78 BUSSE Riana 1991 F GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
78 SEHNEM Sophia 1993 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
80 WAGNER Stefanie 1993 F GER
80 LIMBRECHT Wencke 1990 F GER Kieler MTV (GER)

Sabre Men's U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 GÖRZEN Thomas 1994 M GER FC Göppingen (GER)
2 OSTER Aaron 1994 M GER CTG Koblenz (GER)
3 SCHNEIDER Benno 1994 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
4 RAMSAY Waldo 1994 M GBR Camden FC (GBR)
5 MOJSILOVIC Danijel 1994 M GER Solinger TB (GER)
6 NOLTE Adrian 1994 M GER OFC Bonn (GER)
7 SCHNEIDER Timo 1994 M GER TSV Kenten (GER)
8 MÖLLER Tom 1994 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
9 JÜNGER Christian 1994 M GER FC Göppingen (GER)
10 WESSELING Lars 1994 M GER TV Ratingen (GER)
11 ROTH Thomas Friedrich 1994 M GER TSV Kenten (GER)
12 HERBORN Malte 1994 M GER Königsbacher SC (GER)
13 POTTER James 1994 M GBR North London SC (GBR)
14 MIEDANER Fabian 1994 M GER TV Ratingen (GER)
15 ARTESI Gianfranco 1994 M GBR Camden FC (GBR)
16 KRAUS Lennart 1994 M GER
16 TURNER Henry 1994 M GBR
18 KLOSE Richard 1994 M GER
19 HÖCK Timo 1994 M GER TV Ratingen (GER)
20 WILLIAMS Gruffydd 1994 M GBR Salle Hunt Roeder (GBR)
21 ARTESI Fabio 1994 M GBR Camden FC (GBR)
22 BLAZY Antoine 1994 M GER TV Ratingen (GER)
23 DÖNNI Tjark 1994 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)

Sabre Men's U12-U10 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ROGERSON Noah 1995 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
2 WALDI Nils 1995 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
3 ZADOW Frederick 1995 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
4 HORRIX Jack 1995 M GBR Camden FC (GBR)
5 WEICHEL Jonas 1995 M GER FC Göppingen (GER)
6 DEJA Nikolas 1995 M GER TV Ratingen (GER)
7 EICHLER Ole 1995 M GER OFC Castrop-Rauxel (GER)
8 HORVAT Michele 1995 F GER
9 SICHLA Benedikt 1995 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)

Sabre Men's U12-U10 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 RINGHAUSEN Elias 1996 M GER OFC Bonn (GER)
2 HÜLSHÖRSTER Jan Ole 1996 M GER OFC Bonn (GER)
3 ORFEY Philipp 1996 M GER TSV Kenten (GER)
4 POTTER Nathan 1996 M GBR Camden FC (GBR)
5 SCHNEIDER Arno 1997 M GER TSV Kenten (GER)
6 KOPROWSKI Arne 1994 M GER TSV Kenten (GER)

Sabre Men's U14+U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KALBHENN Martin Elias 1992 M GER TV Alsfeld (GER)
2 SCHOFIELD Jordan 1992 M GBR
3 PASZTOR Zsolt 1900 M HUN
3 SCHMELZER Maximilian 1992 M GER TSG Eislingen (GER)
5 BROWN Ryan 1992 M GBR
6 MOGG Maximilian 1992 M GER CTG Koblenz (GER)
7 ERSKINE-NAYLOR Lisle 1992 M GBR
8 MITCHELL Jack 1992 M GBR
9 LEHNERT Florian 1992 M GER TSG Eislingen (GER)
10 LANGE Philipp 1992 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
11 EHRLER Julian 1992 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
12 RÜNZ Christoph 1992 M GER CTG Koblenz (GER)
13 WÜST Carsten 1992 M GER
14 HENZE Felix 1992 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
15 ZAWADA Martin 1992 M GER Solinger TB (GER)
16 KOCH Eike 1992 M GER TV Wetzlar (GER)
17 MILLER Curtis 1992 M GBR Camden FC (GBR)
18 WILLIAMS Thomas 1900 M GBR
19 JONES Mitchell 1992 M GBR
20 KÖTTER Lukas 1992 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
21 SCHNEIDER Gero 1992 M GER TSV Kenten (GER)
22 BERG Leif 1992 M GER TSV Kenten (GER)
23 BACANJI David 1992 M GER TSV Kenten (GER)
24 HAUPTMANN Justin 1992 M GER CTG Koblenz (GER)
25 BLESSING Ralf-Patrik 1992 M GER TSG Eislingen (GER)
26 BALTHASAR Matthias 1992 M GER Königsbacher SC (GER)
27 ROBERTS Max 1900 M GBR
28 LEWIN Daniel 1992 M UKR FSV Mülheim/Ruhr (GER)
29 OBERACKER Moritz 1992 M GER TSG Eislingen (GER)

Sabre Men's U14+U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KINDLER Maximilian 1993 M GER TSG Eislingen (GER)
2 RIEGERT Jannik 1993 M GER TV Wetzlar (GER)
3 EHREMANN Alex 1993 M GER FC Göppingen (GER)
3 HÜBERS Richard 1993 M GER TV Ratingen (GER)
5 WALKER Henry 1993 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
6 SCHRÖDTER Robin 1993 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
7 GOTTLIEB-STROH Tobias 1993 M GER TV Alsfeld (GER)
8 AIYENURO Soji 1993 M GBR Camden FC (GBR)
9 HAUX Felix 1993 M GER FC Göppingen (GER)
10 SZOLJAR Richard 1993 M HUN
11 KESSLER Dennis 1993 M GER CTG Koblenz (GER)
12 BRACK Michel 1993 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
13 LAWRENCE Chris 1993 M GBR Bedford FC (GBR)
14 BOTELER Harry 1993 M GBR
15 BUSWELL Anthony 1900 M GBR
16 WEYEL David 1993 M GER OFC Bonn (GER)
17 GUERRIER John-Peter 1900 M GBR
18 KUHN Alexander 1993 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
19 HAUPT Benedikt 1993 M GER Königsbacher SC (GER)
20 TIRK Alex 1993 M HUN
21 MCLEOD Michael 1993 M GBR Taunton Blades (GBR)
22 NELLE Alexander 1993 M GER CTG Koblenz (GER)

Sabre Men's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 HARTUNG Max 1989 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
2 HIRZMANN Marlon 1989 M GER TV Alsfeld (GER)
3 MERLE Pascal 1990 M GER TV Alsfeld (GER)
3 LAVRADOR Ricardo Vieira 1989 M GER TV Ratingen (GER)
5 SCHWARZ Gilbert 1990 M AUT FU Mödling (AUT)
6 GRUND Andreas 1989 M GER
7 MAGALHAES Julian 1989 M GER TV Ratingen (GER)
8 WEBER Alexander 1991 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
9 PUTZKE Christoph 1990 M GER Königsbacher SC (GER)
10 PUY Sebestyen 1991 M HUN Vasas (HUN)
11 SZABO Matyas 1991 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
12 BRETTSCHNEIDER Julius 1989 M GER TSG Eislingen (GER)
13 PREßMAR Stefan 1990 M GER TSG Eislingen (GER)
14 RÜLLER Lukas 1991 M GER Herner TC (GER)
15 CHIVERS Matthew 1990 M GBR
16 SCHRÖDTER Sebastian 1990 M GER TV Ratingen (GER)
17 ESSER Marc 1989 M GER
18 RIEGER Paul 1989 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
19 NICOLIC Nicolai 1900 M AUT UFC Wien (AUT)
20 BALDERSON Daniel 1990 M GBR
21 CHOJNACKI Maciej 1991 M GER Solinger TB (GER)
22 MOTTERSHEAD Thomas James 1989 M GBR
23 PIKOS Tobias 1990 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
24 WESSELING Frederik 1991 M GER TV Ratingen (GER)
25 GARTHE Michael 1990 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
26 THONG Alasdair 1989 M GBR
27 BRIGHTMAN Joseph 1989 M GBR
28 WEILER Jules 1989 M SUI
29 SOPRONI-SZABO Domonkos 1989 M HUN BSE (HUN)
30 KORNBERGER Florian 1991 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
31 FOLLIOTT-VAUGHAN Henry 1989 M GBR
32 LANGEN Robert 1991 M GER Kieler MTV (GER)
33 YILDIRIM Timur 1990 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
34 SCHMIDT Achim 1989 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
35 FRIEDL Felix 1989 M GER
36 HONEYBONE James 1991 M GBR
37 GEBHARDT Alexander 1989 M GER OFC Bonn (GER)
38 KERR Dominic 1989 M GBR
39 METTLER Lucas 1989 M GER CTG Koblenz (GER)
40 RATNESWARAN Maiyuran 1990 M GBR
41 ERSKINE Alexander 1989 M GBR
42 BREYNE Servaas 1991 M BEL
43 CRUTCHETT Alexander 1989 M GBR
44 EIFLER Nils 1991 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
45 LEHNERT Florian 1992 M GER TSG Eislingen (GER)
46 KUTILOV Peter 1990 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
47 REUTHER Christian 1989 M GER TSG Eislingen (GER)
48 WEISS Nikolas 1991 M GER FC Göppingen (GER)
49 MEDOWOI Alexander 1989 M GER Maccabi Rostock (GER)
50 PITTARD Ludovic 1989 M SUI CHCH Châtelaine (SUI)
51 WAGNER Benedikt 1990 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
52 SANCROFT Glenn 1989 M GBR
53 BARNES Simon 1990 M GBR
54 KUPFER Daniel 1990 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
55 SCHOFIELD Jordan 1992 M GBR
56 BAUER Timmy 1990 M GER KTF Luitpold München (GER)
57 ACHSTETTER Tobias 1990 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
58 RIOM Loic 1990 M SUI CHCH Châtelaine (SUI)
59 SCHMELZER Maximilian 1992 M GER TSG Eislingen (GER)
60 KISS Abel 1990 M HUN BSE (HUN)
61 LINKE Steffen 1991 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
62 KINDLER Maximilian 1993 M GER TSG Eislingen (GER)
63 MILLER Curtis 1992 M GBR Camden FC (GBR)
64 FERNANDEZ-SCHMIDT Leandro 1991 M GER TV Ratingen (GER)
65 ROWLEY Jake 1989 M GBR
66 SCHEURICH Simon 1992 M GER
67 BORN Lars 1991 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
67 CRANE Toby 1990 M GBR
69 CRANE Max 1989 M GBR
70 LEWIS Nathaniel 1990 M GBR
71 PAPE Etienne 1991 M GER TV Ratingen (GER)
72 SZEPLAKI Peter 1991 M HUN BSE (HUN)
73 HÜTTER Simon 1989 M GER
74 BROWN Ryan 1992 M GBR
75 GOS Jean-Noel 1992 M SUI CHCH Châtelaine (SUI)
76 ERSKINE-NAYLOR Lisle 1992 M GBR
77 KLEIN Niklas 1991 M GER Königsbacher SC (GER)
78 DOUTHWAITE Adam 1900 M GBR
79 SEYBOLD Simon 1991 M GER TSG Eislingen (GER)
80 AIYENURO Soji 1993 M GBR Camden FC (GBR)
81 BRANDT Lennart 1990 M GER Kieler MTV (GER)
82 STOTZEM Christian 1991 M GER OFC Bonn (GER)
83 BRIGHTMAN Samuel 1991 M GBR
84 UBEDA RODRIGUEZ Joan 1991 M GER FC Fürth (GER)
85 MITCHELL Jack 1992 M GBR
85 REICHERT Paul 1991 M GER KTF Luitpold München (GER)
85 BERG Nils 1989 M GER TSV Kenten (GER)
88 RUNKEL Julius 1990 M GER OFC Bonn (GER)
89 MOGG Maximilian 1992 M GER CTG Koblenz (GER)
90 DE MEESTER Francois 1991 M BEL
90 FREDIKIND Thomas 1991 M GER FSV Mülheim/Ruhr (GER)
92 EHRLER Julian 1992 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
92 VEDDER Marc 1989 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
94 PUDSCHUN Jan Niklas 1992 M GER PSV Rostock (GER)
95 BOZZINI Thomas 1992 M BEL [i] L.F.C.E.B (EUR)
95 HÜLSENBECK Sascha 1990 M GER PSV Rostock (GER)
97 SCHREIBER Martin 1991 M GER Solinger TB (GER)
98 BRACK Oliver 1990 M GER OFC Bonn (GER)
99 NAVEIN Patrick 1990 M GBR
100 MALLOY Robbie 1900 M GBR
101 SWANN Harry 1900 M GBR
102 SIMOEN Frederik 1989 M BEL
103 CACCIA Anthony 1991 M BEL
103 ROSA Django 1990 M SUI
105 CORCORAN Daniel 1989 M IRL
106 RUDA Josef 1991 M GER CTG Koblenz (GER)
107 WÜST Carsten 1992 M GER
108 WALKER Henry 1993 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
109 PECLARD Yoann 1990 M SUI
110 BÜTTNER Björn 1989 M GER FSV Mülheim/Ruhr (GER)
111 BERGNER Sebastian 1991 M GER TV Ratingen (GER)
111 RÜNZ Christoph 1992 M GER CTG Koblenz (GER)
113 NGUYEN David 1989 M GER
114 LANGE Philipp 1992 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
114 LANGERBEINS Mats 1991 M GER OFC Bonn (GER)
116 JONES Mitchell 1992 M GBR
117 KÖTTER Lukas 1992 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
118 GROCHAU Christian 1990 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
119 SCHNEIDER Daniel 1991 M GER OFC Bonn (GER)
120 BLESSING Ralf-Patrik 1992 M GER TSG Eislingen (GER)
120 ADU-APPEAGYEI Aaron 1991 M GER
120 WALEKA Oliver 1989 M GER CTG Koblenz (GER)
123 STROTHE Alexander 1990 M GER TV Ratingen (GER)
124 NAGYPAL Mathias 1991 M BEL
125 NACIMIENTO Manuel 1991 M GER FSV Mülheim/Ruhr (GER)
126 MEYLERT Robin 1992 M GER
127 KRÄMER Damian-Ivan 1992 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
128 ROBERTS Max 1900 M GBR
128 CHAMPAGNE Nicolas 1992 M BEL
130 KOCH Philipp 1992 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
131 BRIECHLE Florian 1991 M GER TSV Kenten (GER)
132 BERG Leif 1992 M GER TSV Kenten (GER)
133 ADU-APPEAGYEI David 1993 M GER
134 BACANJI David 1992 M GER TSV Kenten (GER)
135 KLEINHENZ Sebastian 1991 M GER OFC Bonn (GER)
136 FRITZ Pierre 1992 M GER KTF Luitpold München (GER)
136 WILLIAMS Thomas 1900 M GBR
138 WEHMEYER Pascal 1991 M GER TG Herford (GER)
139 OBERACKER Moritz 1992 M GER TSG Eislingen (GER)
140 BOTELER Harry 1993 M GBR
140 BÖNN Alexander 1991 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
142 MCLEOD Michael 1993 M GBR Taunton Blades (GBR)
142 BAUM Andre 1989 M GER TSV Kenten (GER)
142 LUX Yannic 1989 M GER FC Flensburg (GER)
142 EHREMANN Alex 1993 M GER FC Göppingen (GER)
142 SCHNEIDER Gero 1992 M GER TSV Kenten (GER)
142 LANWEHR Tobias 1990 M GER
142 VISBECK Tom 1991 M GER
149 GUERRIER John-Peter 1900 M GBR
150 LAWRENCE Chris 1993 M GBR Bedford FC (GBR)
150 HAUX Felix 1993 M GER FC Göppingen (GER)
152 BUSWELL Anthony 1900 M GBR
152 KUHN Alexander 1993 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)