Back to list

Results

Uppsala Cup
SWE Uppsala
November 3, 2012 - November 4, 2012

Epee Women's U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 TILLMAN Signe 2000 F SWE WFF Örebro (SWE)
2 ERIKSSON Agnes 2000 F SWE WFF Örebro (SWE)
3 JAAKKOLA Outi 2001 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 FOGDE Julia 2000 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
5 BERGSTRÖM Josefine 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
6 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
7 TENSTAM Emma 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
8 GRINNEBY Dagmar 2000 F SWE DIF Stockholm (SWE)
9 UHLEN Nina 2000 F SWE UF Uppsala (SWE)
10 THORED Nathalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
11 BLOMBERG Hedvig 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
12 STRÅLE Gabriella 2003 F SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Women's U15 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 MIKKILÄ Inka 1998 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
2 SUNDQUIST Linn 1998 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 EKHOLM Irma 1999 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 BORSODI Nora 1998 F SWE LFK Linköping (SWE)
5 FOGDE Julia 2000 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
6 GORDON ACHOUR Alina 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 ANDERSSON Malin 1998 F SWE FFF Stockholm (SWE)
9 LINDGREN Julia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
10 BOLLE Ebba 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
11 UHLEN Nina 2000 F SWE UF Uppsala (SWE)
12 MELLIN GLUSHKOVA Katja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
13 THORED Nathalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
14 LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
15 GEZELIUS Alicia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
16 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
17 WINDER Alfrida 1998 F SWE UF Uppsala (SWE)
18 SCHÖLDSTRÖM Astrid 1998 F SWE FFF Stockholm (SWE)
19 SUNDBERG Emma 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
20 BLOMBERG Hedvig 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
21 TENSTAM Emma 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Women's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 KARLSSON Ebba 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 WESSLÉN Elin 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 TAURIAINEN Sofia 1997 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
5 JOHNSSON Anna 1996 F SWE GFK Göteborg (SWE)
6 MUSTONEN Selma 1996 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
7 BRECEVIC Nadja 1997 F SWE GoFK Visby (SWE)
8 ERIKSSON WIITA Frida 1996 F SWE FFF Stockholm (SWE)
9 WILLEMO Josefine 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
10 MIKKILÄ Inka 1998 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
11 WERNER Maja 1997 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
12 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
13 HUUSKO Lina 1997 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
14 FREDRIKSSON Lovisa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
15 HEDBERG Jenny 1997 F SWE FFF Stockholm (SWE)
16 CARLSSON Tilda 1997 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
17 LINDGREN Julia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
18 ASP Julia 1998 F SWE DIF Stockholm (SWE)
19 SUNDQUIST Linn 1998 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
20 BJORNENG Rikke Johanne 1997 F NOR Oslo FK (NOR)

Epee Women's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 LEJON Viktoria 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 WENNE Emma 1993 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 JOHNSSON Anna 1996 F SWE GFK Göteborg (SWE)
5 BRECEVIC Nadja 1997 F SWE GoFK Visby (SWE)
6 TAURIAINEN Sofia 1997 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
7 WERNER Maja 1997 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
8 NAHTMAN Evelina 1994 F SWE DIF Stockholm (SWE)
9 KARLSSON Ebba 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
10 LUDÉEN Emma 1995 F SWE WFF Örebro (SWE)
11 MUMM Emelie 1995 F SWE DIF Stockholm (SWE)
12 MUSTONEN Selma 1996 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
13 JOHNSSON Annie 1994 F SWE DIF Stockholm (SWE)
14 HUUSKO Lina 1997 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
15 KASTENSSON Adele 1995 F SWE FFF Stockholm (SWE)
16 SÖDERBERG Karin 1993 F SWE UF Uppsala (SWE)
17 ERIKSSON WIITA Frida 1996 F SWE FFF Stockholm (SWE)
18 KEMBRING Linda 1995 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
19 GOSSER-DUNCAN Katja 1994 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
20 WILLEMO Josefine 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
21 WESSLÉN Elin 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
22 WIIK Erica 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
23 FREDRIKSSON Lovisa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
24 HEDBERG Jenny 1997 F SWE FFF Stockholm (SWE)
25 NIKLASDOTTER Ebba 1995 F SWE FFF Stockholm (SWE)
26 BJORNENG Rikke Johanne 1997 F NOR Oslo FK (NOR)
27 BROSGÅRD Jennifer 1995 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
28 FORSBERG Alexandra 1993 F SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Women's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 LARSSON Sofie 1985 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 WENNE Emma 1993 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 STEPHAN Susanne 1986 F GER SSIF Stockholm (SWE)
3 KYSELA Ninni 1967 F SWE DIF Stockholm (SWE)
5 PETTERSSON-BOHLIN Kim 1988 F SWE UF Uppsala (SWE)
6 LEJON Viktoria 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
7 MUMM Emelie 1995 F SWE DIF Stockholm (SWE)
8 GOSSER-DUNCAN Katja 1994 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
9 VESTERGÅRD Jannica 1987 F SWE SSIF Stockholm (SWE)
10 WIIK Erica 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
11 KASTENSSON Adele 1995 F SWE FFF Stockholm (SWE)
12 SÖDERBERG Karin 1993 F SWE UF Uppsala (SWE)
13 JOHNSSON Annie 1994 F SWE DIF Stockholm (SWE)
14 METÉRUS HAGLUND Linda 1973 F SWE SSIF Stockholm (SWE)
15 1st round PERSSON Caroline 1986 F SWE C4 Kristianstad (SWE)
16 1st round HARTWIG LUNDH Charlotte 1966 F SWE FKK Arvika (SWE)
17 1st round RUDIN Cindy 1991 F SWE UFK Umeå (SWE)
18 1st round FORSBERG Alexandra 1993 F SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Men's U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
3 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 BJÖRKBÄCK Nils 2000 M SWE A6 Jönköping (SWE)
5 SVERKER Samuel 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
6 TIBELL Julius 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 STRÖMSÖE Axel 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
8 BJÖRKBÄCK Erik 2002 M SWE A6 Jönköping (SWE)
9 STENBERG Marcus 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
10 JOKINEN Rasmus 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 FORSBERG Henrik 2002 M SWE UF Uppsala (SWE)
12 NILSSON Pontus 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Men's U15 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
2 SAAVALAINEN Ellis 1998 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 MAGNUSSON Jakob 1999 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 STEINBOCK Simon 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
5 ELIASSEN Ferdinand 1998 M NOR Bygdø FK (NOR)
6 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
7 AKED Tim 1999 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
8 DEJENFELT Tobias 1998 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
9 MIKKILÄ Max 1998 M FIN Miekkailustudio (FIN)
10 SVERKER Sebastian 1998 M SWE KFF Knivsta (SWE)
11 SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
12 KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
13 LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
14 GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 DYMBE Simen 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
16 HAGBERG David 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
17 TAURIAINEN Topias 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
18 SLAGBRAND Benjamin 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
19 DITTMER Johan 1998 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
20 KUTTI Adam 1998 M SWE WFF Örebro (SWE)
21 TELLNES Jesper 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
22 TIBELL Linus 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
23 LIDMAN Jonas 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
24 HINTZE Henric 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
25 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
26 ANGELSTEN Richard 1999 M SWE WFF Örebro (SWE)
27 LINDBOM Eric 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
28 SAVELAINEN Joonas 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
29 FRIDSEN-SKOGSBERG Rikard 1998 M SWE WFF Örebro (SWE)
30 HASSELMARK Nils 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
31 OKLAND Alexios 1999 M NOR Oslo FK (NOR)
32 ALFHEIM Fabian 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
33 GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
34 FURUBJELKE Gustav 1998 M SWE WFF Örebro (SWE)
35 NETTERBERG Marcus 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
36 SILFVERHJELM Teodor 1999 M SWE FFF Stockholm (SWE)
37 HESSLING OSCARSON Simon 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
38 MORNER David 1999 M SWE FFF Stockholm (SWE)
39 LUNDH Oscar 1999 M SWE FKK Arvika (SWE)
40 HÖGNELID Gabriel 1999 M SWE WFF Örebro (SWE)
41 SPÖRNDLY Benjamin 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
42 NILSSON Axel 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
43 THORN Gustav 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
44 EKSTRÖM Matthias 1999 M SWE DAL Falun (SWE)
45 THURESSON Arvid 1999 M SWE DAL Falun (SWE)
46 MAGNUSSON Gustav 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
47 BROBERG MÅRD Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Men's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 KAAKINEN Ville 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
3 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 NILSSON Erik 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
5 SAAVALAINEN Ellis 1998 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
6 KARLSEN Knut Martin 1996 M NOR Bergens FK (NOR)
7 ARIAS-OLSSON Felix 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
8 FAGELL Maximilian 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 SVERKER Sebastian 1998 M SWE KFF Knivsta (SWE)
10 DAHNBERG Michael 1997 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
12 WILHELMSON Axel 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
13 ELIASSEN Ferdinand 1998 M NOR Bygdø FK (NOR)
14 STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 AKED Tim 1999 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
16 FJERMESTAD Tord 1996 M NOR Bygdø FK (NOR)
17 PANELIUS Rufus 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
18 GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
19 STEINBOCK Simon 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
20 DEJENFELT Rasmus 1996 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
21 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
22 ERIKSSON Carl-Johan 1997 M SWE DIF Stockholm (SWE)
23 BERGLIND Jonathan 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
24 SVEDBERG Jonas 1997 M SWE Scar Örnsköldsvik (SWE)
25 MIKKILÄ Max 1998 M FIN Miekkailustudio (FIN)
26 ANTTILA Santeri 1996 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
27 BLOMBERG Gustav 1996 M SWE WFF Örebro (SWE)
28 NILSSON Martin 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
29 DEJENFELT Tobias 1998 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
30 HILTUNEN Eemeli 1997 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
31 KARLSSON Fredrik 1996 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
32 LUNDH William 1997 M SWE FKK Arvika (SWE)
33 LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
34 ALFHEIM Fabian 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
35 UDDSTRÖMER Hugo 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
36 DANIELSEN Axel 1997 M NOR Njård Fekting (NOR)
37 JUHLIN Leo 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
38 DYMBE Simen 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
39 SLAGBRAND Benjamin 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
40 TELLNES Jesper 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
41 KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
42 OKLAND Alexios 1999 M NOR Oslo FK (NOR)
43 HASSELGREN Linus 1997 M SWE FFF Stockholm (SWE)
44 LINDBOM Eric 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
44 GUNNARSSON Max 1996 M SWE WFF Örebro (SWE)
46 MARQUARDT Paul 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
47 GODLUND Malkolm 1996 M SWE WFF Örebro (SWE)
48 KUTTI Adam 1998 M SWE WFF Örebro (SWE)

Epee Men's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 ANDERSSON Måns 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 GRÄSBECK Gunnar 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 NILSSON Erik 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
5 HAGLUND Daniel 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 JOKINEN Simon 1995 M SWE UF Uppsala (SWE)
7 WILLEMO Jakob 1994 M SWE GoFK Visby (SWE)
8 HJORVARD Lukas 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 ARIAS-OLSSON Felix 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
10 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
11 ANIÉS Filip 1995 M SWE GFK Göteborg (SWE)
12 WAHLGREN Rasmus 1993 M SWE GoFK Visby (SWE)
13 TÄNG Oskar 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
14 NIKLASSON Carl 1995 M SWE WFF Örebro (SWE)
15 SUNDBYE Richard 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
16 KARLSEN Knut Martin 1996 M NOR Bergens FK (NOR)
17 MONTNER Michael 1993 M SWE DIF Stockholm (SWE)
18 FAGELL Maximilian 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
19 WARG Jonathan 1993 M SWE GoFK Visby (SWE)
20 STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
21 LINDE Johan 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
22 EKLUND Edvin 1995 M SWE MF19 Malmö (SWE)
23 DAHNBERG Michael 1997 M SWE UF Uppsala (SWE)
24 ERIKSSON Carl-Johan 1997 M SWE DIF Stockholm (SWE)
25 WILHELMSON Axel 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
26 TELLANDER Felix 1995 M SWE LFK Linköping (SWE)
27 TOSCANO-WESTMAN Erik 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
28 FOGDE Oskar 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
29 PANELIUS Rufus 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
30 NILSSON Martin 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
31 ANTTILA Santeri 1996 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
32 KAAKINEN Kimmo 1995 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
33 HELGEGREN Rikard 1995 M SWE GFK Göteborg (SWE)
34 FOLDE Niklas 1995 M SWE WFF Örebro (SWE)
35 DANIELSEN Axel 1997 M NOR Njård Fekting (NOR)
36 KÅÅR Mattias 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)
37 BERGH Casper 1995 M NOR Bergens FK (NOR)
38 JÄGERMAN Jack 1995 M SWE LUGI Lund (SWE)
39 JUHLIN Leo 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Men's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KASE Robin 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 SUNDMAN Joar 1979 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 GOMEZ Andres 1967 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 FORSSE Tor 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
5 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
6 VON PLATEN Philip 1988 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
7 DANIELSON Martin 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
8 BERG Jörgen 1965 M SWE SAF Solna (SWE)
9 EGERTZ SKAANES Oskar 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 JOUFFRAY Jean-Baptiste 1989 M FRA DIF Stockholm (SWE)
11 HARMENBERG Karl 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
12 JOKINEN Simon 1995 M SWE UF Uppsala (SWE)
13 REINERT Erik 1981 M SWE A6 Jönköping (SWE)
14 GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
15 BERG NIEMELÄ Anton 1992 M SWE UF Uppsala (SWE)
16 GRÄSBECK Gunnar 1993 M FIN Habda Helsinki (FIN)
17 TÄNG Oskar 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
18 TOSCANO-WESTMAN Erik 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
19 LARSSON Adam 1977 M SWE AFF Göteborg (SWE)
20 LINDE Johan 1993 M SWE GFK Göteborg (SWE)
21 ANDERSSON Måns 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
22 HAGLUND Daniel 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
23 WILLEMO Jakob 1994 M SWE GoFK Visby (SWE)
24 JOHANSSON Klas 1969 M SWE SAF Solna (SWE)
25 JOHNSSON Fredrik 1992 M SWE GFK Göteborg (SWE)
26 EKLUND Edvin 1995 M SWE MF19 Malmö (SWE)
27 KJELLSSON Mattias 1984 M SWE SSIF Stockholm (SWE)
28 ENDO Hiroto 1991 M JPN UFK Umeå (SWE)
29 ANIÉS Filip 1995 M SWE GFK Göteborg (SWE)
30 SJÖDAHL Fredrik 1963 M SWE SAF Solna (SWE)
31 LINDQUIST Peter 1982 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
32 NIKULA Johan 1986 M SWE SSIF Stockholm (SWE)
33 LINDGREN Carl 1986 M SWE SAF Solna (SWE)
34 BERGH Casper 1995 M NOR Bergens FK (NOR)
35 1st round ARONOWITSCH Niklas 1962 M SWE SAF Solna (SWE)
36 1st round HELGEGREN Rikard 1995 M SWE GFK Göteborg (SWE)
37 1st round SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
38 1st round SCHEELE Mathias 1983 M GER SSIF Stockholm (SWE)
39 1st round SUNDKVIST Petter 1979 M SWE MF19 Malmö (SWE)
40 1st round PATKOS Stefan 1979 M SWE DIF Stockholm (SWE)
41 1st round HJORVARD Lukas 1995 M SWE FFF Stockholm (SWE)
42 1st round JANSSON Alvar 1981 M SWE DIF Stockholm (SWE)
43 1st round LANSÅKER Pär 1963 M SWE UF Uppsala (SWE)
44 1st round FORSBERG P G 1961 M SWE UF Uppsala (SWE)
45 1st round LUNDH Carl 1967 M SWE FKK Arvika (SWE)
46 1st round NORDLANDER Gardar 1965 M SWE UFK Umeå (SWE)
46 1st round LINDBOM Peter 1959 M SWE UF Uppsala (SWE)
48 1st round KÅÅR Mattias 1994 M SWE GFK Göteborg (SWE)