Back to list

Results

2019 Uppsala Cup
SWE Uppsala
September 7, 2019 - September 8, 2019

Epee Women's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TENGESDAL Vilde 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
2 N ATTELLESEY Inaas 2005 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N WEN Jiayi 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
6 N KRANSFORS Filippa 2003 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
7 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N KROON Linnea 2003 F SWE UF Uppsala (SWE)
9 N SMØRAAS Louise 2003 F NOR Bergens FK (NOR)
10 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
11 N SCHULTZ Stina 2004 F SWE FKA Trollhättan (SWE)
12 N ERIKSSON Ebba 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N ANTONSSON Tilda 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
14 N MANN Beatrix 2003 F SWE GoFK Visby (SWE)
15 N LÖDERUP Natalia 2004 F NOR SIF Nacka (SWE)
16 N NYGÅRDS EKBERG Liv 2004 F SWE SIF Nacka (SWE)
17 N EKMAN Ingrid 2003 F SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N MUMM Alice 2003 F SWE DIF Stockholm (SWE)
19 N SZILASI Isabelle 2005 F SWE GoFK Visby (SWE)
20 N DARWÉN Tekla 2003 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
21 N BOOBERG Maja 2003 F SWE GoFK Visby (SWE)
22 N NUKSA Armina 2003 F NOR Njård Fekting (NOR)
23 N CEDERLUND Elsa 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)
24 N KROON Lisa 2006 F SWE UF Uppsala (SWE)
25 N NORSTRÖM Emilia 2006 F SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Men's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 A DRAUGEDALEN Elias 2003 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
3 N EIKANGER Olav 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
3 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
5 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
7 N BURUM-AUENSEN Alexander 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
8 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
10 N SEIKO Pontus 2004 M SWE WFF Örebro (SWE)
11 N DRAUGEDALEN Emil 2005 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
12 N BECKEMAN Erik 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
13 N ENGSTRAND Theodor 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
14 N NYMAN Jakob 2005 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N ANDERSSON Juan 2003 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
16 N DE VITA Gianmaria 2006 M ITA Stavanger FK (NOR)
17 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
18 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
19 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
20 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
21 N NYHOLM Adam 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
22 N ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
23 N ERIKSSON Isak 2003 M SWE I2 Karlstad (SWE)
24 N HULT Isac 2004 M SWE GoFK Visby (SWE)
25 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
26 N KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
27 N PALMQVIST Elias 2003 M SWE AFiL Lund (SWE)
28 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
29 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
30 N HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
31 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
32 N SKARVE Viktor 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
33 N KARLSEN Henning 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
34 N GÖTHLIN Gustav 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
35 N ENGVALL Olle 2003 M SWE HFS Halmstad (SWE)
36 N STÅHL Folke 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
37 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
38 N BAKKE Alexander 2003 M NOR Stavanger FK (NOR)
39 N TUNKLEV Edmund 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
40 N BOUMEDIENNE Sami 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
41 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
42 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
43 N RASMUSON Jakob 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
44 N POUSETTE Charlie 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
45 N NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
46 N IRGENS-JENSEN Eirik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
47 N BJARTMAR Otto 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
48 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
49 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
50 N POURMAND Liam 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
51 N SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
52 N HEIBERG Kasper Mathisen 2004 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
53 N ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund (SWE)
54 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
55 N GRINNEN Benjamin 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
56 A WINBLAD Vincent 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
57 N KÄNNGÅRD Gustaf 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
58 N FURENES Filip 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
59 N GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
60 N MOE LUMB Tristan 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
61 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
62 N THARALDSEN Kristoffer 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
63 N HOFLING Leon 2005 M SWE C4 Kristianstad (SWE)
64 N WALLENTIN Ludvig 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
65 N CLACHAN Alexander 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
66 N SYNNING Emanuel 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
67 N JONSSON Isak 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
0 A 1st round FALKNER Gustaf 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Women's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N LINDE Åsa 1997 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N MUMM Emelie 1995 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N DE GROOTE Annica 1969 F SWE SAF Solna (SWE)
3 N LEJON Viktoria 1994 F SWE UF Uppsala (SWE)
5 N MALVIK Katherina 2000 F NOR Titan Fekteklubb (NOR)
6 N SEIKINA Olga 1981 F SWE UF Uppsala (SWE)
7 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
8 N ERIKSSON Caroline 1988 F SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N ALBERTSON Pia 1965 F SWE FFF Stockholm (SWE)
10 N LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
11 N WARVSTEN Kerstin 1963 F SWE LFK Linköping (SWE)
12 N ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
14 N MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
15 N ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
16 N THIM Lovisa 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
17 N FAGERBERG Kerstin 1999 F SWE UF Uppsala (SWE)
18 N STENBERG MARQVARDSEN Mette 2001 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
19 N ZANDER Celina 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
20 N ASP Julia 1998 F SWE DIF Stockholm (SWE)
21 N HEDBERG Olivia 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
22 N EIRITZ Ingrid 1942 F SWE UF Uppsala (SWE)
23 N 1st round VORNANEN Johanna Anni-Maija 1991 F FIN Miekka Miehet (FIN)
24 N 1st round ORNSTEIN Erika 1986 F SWE SAF Solna (SWE)
25 N 1st round FORSLUND Johanna 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
26 N 1st round EDMAN Irja 2001 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
27 N 1st round EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
28 N 1st round BJARTMAR Lisa 1966 F SWE MF19 Malmö (SWE)

Epee Men's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 N STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
6 N FORSSE Tor 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N GOMEZ Andres 1967 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N NILSSON Erik 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
9 N GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
10 N LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
11 N TIVENIUS Jan 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
12 N LARSSON Richard 1967 M SWE MF19 Malmö (SWE)
13 N GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
14 N KROHN Otthar Andreas 1996 M NOR Njård Fekting (NOR)
15 N ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
16 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
17 N WIEMERSLAGE Lyle 1982 M USA UF Uppsala (SWE)
18 N WENDT Carl-Henrik 1964 M SWE FFF Stockholm (SWE)
19 N STRÖM Johan 1959 M SWE FFF Stockholm (SWE)
20 N SAVVA Fredrik 1992 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
21 N ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
22 N EIRITZ Jacob 1972 M SWE UF Uppsala (SWE)
23 N VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö (SWE)
24 N ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
25 N OLKVAM Ole Magnus 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
26 N HÄRELL Jimmy 1992 M SWE NFK Nyköping (SWE)
27 N OXENSTIERNA Alexander 1961 M SWE DIF Stockholm (SWE)
28 N STRÖMSÖE Axel 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
29 N WESTMAN Jonatan 1983 M SWE SAF Solna (SWE)
30 N NYMAN Filip 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
30 N STORMARK Christoffer 2002 M NOR Bergens FK (NOR)
32 N BERG Göran 1958 M SWE SAF Solna (SWE)
33 N FRANZEN Peter 1964 M SWE FFF Stockholm (SWE)
34 N WESTGAARD Morten Isaksen 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
35 N TÄCKENSTRÖM Gabriel 1990 M SWE YFK Ystad (SWE)
36 N SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
37 N ARONOWITSCH Niklas 1962 M SWE SAF Solna (SWE)
38 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
39 N SJÖDAHL Fredrik 1963 M SWE SAF Solna (SWE)
40 N ANDERSSON Oscar 2002 M SWE AFiL Lund (SWE)
41 N AGERBERG Niklas 1980 M SWE SAF Solna (SWE)
42 N NORRMAN Henrik 2001 M SWE MF19 Malmö (SWE)
43 N GERDIN Viktor 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
44 N 1st round EEG Svend Markus 2000 M NOR Stavanger FK (NOR)
45 N 1st round RANDO Pablo 1975 M URU SAF Solna (SWE)
46 N 1st round LEJONKLOU Rickard 1991 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
47 N 1st round LANSÅKER Pär 1963 M SWE UF Uppsala (SWE)
48 N 1st round LARSSON Peter 1961 M SWE AFiL Lund (SWE)
49 N 1st round KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm (SWE)
50 N 1st round ERICSON Björn 1970 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
50 N 1st round NYBERG Christian 1989 M SWE NFK Nyköping (SWE)
50 N 1st round SOLEHAV André 2002 M SWE FFF Stockholm (SWE)
53 N 1st round PERTOFT Jens 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
54 N 1st round FREDRIKSSON Gunnar 1960 M SWE EFK Eskilstuna (SWE)

Epee Women's U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N LJUNGBERG Clara 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N ISLAS FLYGARE Olivia 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 N ERIKSSON Hilma 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Men's U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SUNDER RAJAN Sameer 2007 M GBR
2 N GRELA Marcus 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
4 N MARTINEZ Viktor 2007 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
6 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
7 N WIBERG Eric 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N GUSHCHIN Mark 2009 M RUS LFK Linköping (SWE)
9 N IOUCHMANOV Alexei 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)

Epee Women's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
2 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 N ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
5 N ATTELLESEY Inaas 2005 F SWE MF19 Malmö (SWE)
6 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
7 N ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N MALVIK Katherina 2000 F NOR Titan Fekteklubb (NOR)
9 N KRANSFORS Filippa 2003 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
10 N MÅRTENSSON Jenny 2001 F SWE DIF Stockholm (SWE)
11 N ANTONSSON Tilda 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
12 N WEN Jiayi 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
13 N SZILASI Isabelle 2005 F SWE GoFK Visby (SWE)
14 N KROON Linnea 2003 F SWE UF Uppsala (SWE)
14 N STENBERG MARQVARDSEN Mette 2001 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
16 N NUKSA Armina 2003 F NOR Njård Fekting (NOR)
17 N THIM Lovisa 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
18 N FORSLUND Johanna 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
19 N SCHULTZ Stina 2004 F SWE FKA Trollhättan (SWE)
20 N HEDBERG Olivia 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
21 N LANDGREN Matilda 2002 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
22 N SMØRAAS Louise 2003 F NOR Bergens FK (NOR)
23 N MANN Beatrix 2003 F SWE GoFK Visby (SWE)
24 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
25 N MUMM Alice 2003 F SWE DIF Stockholm (SWE)
26 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
27 N EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
28 N BJÖRKBOM Yrsa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
29 N BOOBERG Maja 2003 F SWE GoFK Visby (SWE)
30 N EDMAN Irja 2001 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
31 N ULLTJÄRN Bianca 2002 F SWE LFK Linköping (SWE)

Epee Men's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
2 N NYMAN Filip 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
7 N VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö (SWE)
8 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
9 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
10 N BURUM-AUENSEN Alexander 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
11 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
12 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
12 N TORESTEN Mikael 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
14 N SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N NYHOLM Adam 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
16 N ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
17 N EIKANGER Olav 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
18 N ULLTJÄRN Gabriel 2000 M SWE LFK Linköping (SWE)
19 N OLKVAM Ole Magnus 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
20 N BECKEMAN Erik 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
21 N POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
22 N EEG Svend Markus 2000 M NOR Stavanger FK (NOR)
23 N HULT Isac 2004 M SWE GoFK Visby (SWE)
24 N RASMUSON Ludvig 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
25 N BAKKE Alexander 2003 M NOR Stavanger FK (NOR)
26 N SOLEHAV André 2002 M SWE FFF Stockholm (SWE)
27 N STRÖMSÖE Axel 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
28 N THÖRN Lukas 2001 M SWE WFF Örebro (SWE)
29 N HEIBERG Kasper Mathisen 2004 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
30 N SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
31 N ERIKSSON Isak 2003 M SWE I2 Karlstad (SWE)
32 N IRGENS-JENSEN Eirik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
33 N ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
34 N ANDERSSON Oscar 2002 M SWE AFiL Lund (SWE)
35 N KARLSEN Henning 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
36 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
37 N RODIONOV Albert 2001 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
38 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
39 N STORMARK Christoffer 2002 M NOR Bergens FK (NOR)
40 N ENGSTRAND Theodor 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
41 N LINDQUIST Eric 2002 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
42 N GÖTHLIN Gustav 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
43 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
44 N SEIKO Pontus 2004 M SWE WFF Örebro (SWE)
45 N TUNKLEV Edmund 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
46 N GRINNEN Benjamin 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
47 N WIE-BENDIXEN August 2001 M NOR
48 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
49 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
50 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
51 N PALMQVIST Elias 2003 M SWE AFiL Lund (SWE)
52 N JÄRESLÄTT Harry 2002 M SWE MFFG Malmö (SWE)
53 N WESTGAARD Morten Isaksen 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
54 N ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund (SWE)
55 N CLACHAN Alexander 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
56 N GALL David 2001 M SWE KFA Köping (SWE)
57 N WIKSTRÖM Joel 2002 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
58 N NISULA Oliwer 2001 M SWE KFA Köping (SWE)

Epee Women's U15 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N CEDERLUND Elsa 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N RENDA Eden Rose 2005 F USA FFF Stockholm (SWE)
3 N ISLAS FLYGARE Olivia 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
4 N LJUNGBERG Clara 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N EKEROTH Tuva 2005 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
6 N KROON Lisa 2006 F SWE UF Uppsala (SWE)
7 N SELINGER Mie 2006 F NOR Njård Fekting (NOR)
8 N SJÖMÄLING Hanna 2005 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
9 N NORSTRÖM Emilia 2006 F SWE UF Uppsala (SWE)
10 N MOLIN Louva 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Men's U15 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
2 N DRAUGEDALEN Emil 2005 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
3 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
4 N DE VITA Gianmaria 2006 M ITA Stavanger FK (NOR)
5 N HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
6 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
7 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
8 N KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
9 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 N NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
11 N ÖSTRÖM Elmer 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
12 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
13 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
14 N HOFLING Leon 2005 M SWE C4 Kristianstad (SWE)
15 N THARALDSEN Kristoffer 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
16 N STÅHL Folke 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
17 N BOUMEDIENNE Sami 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
18 N POURMAND Liam 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
19 N FURENES Filip 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
20 N SÖDERLING Anton 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
21 N MOE LUMB Tristan 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
22 N SYNNING Emanuel 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
23 N DAHLSTRÖM Ludvig 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
25 N NYMAN Jakob 2005 M SWE DIF Stockholm (SWE)
26 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
27 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
28 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
29 N MIDTSKOGEN Sigurd Lavrans 2006 M NOR Njård Fekting (NOR)
0 A SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)