Back to list

Results

Zrenjanin Open
SRB Zrenjanin
October 7, 2017 - October 8, 2017

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 DEKANY Kinga 2001 F HUN AVA (HUN)
2 MUHARI Eszter 2002 F HUN MTK (HUN)
3 KALMAN Gyongyver 2003 F HUN Debrecen (HUN)
3 ZELENTSOVA Anastasiia 2001 F UKR Kharkiv (UKR)
5 ENACHE Talida 2001 F ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
6 LEONTE Mihaela 2001 F ROU CSS Quarto Buc (ROU)
7 BUKI Lili 2002 F HUN OMS-Tata (HUN)
8 KOLCZONAY Borbala 2001 F HUN FLESS (HUN)
9 GHICA Andrada 2003 F ROU ACS Stesial (ROU)
10 GABOR Agnes 2001 F HUN Vasas (HUN)
11 PEREMICZKI Zsofia 2001 F HUN MTK (HUN)
12 SKOBLOV Sandra 2001 F EST IREM (EST)
13 WASIAK Axelle 2001 F BEL Flanders Fencing (BEL)
14 SZARVAS Rita 2003 F HUN FLESS (HUN)
15 TARGAMAA Carmen-Lii 2001 F EST En Garde Haapsalu (EST)
16 SADOVA Dariia 2002 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
17 WETZKER Laura Katalin 2002 F HUN
18 RITAKALLIO Rilla 2001 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
19 KECMAN Milica 2002 F SRB MK Silni (SRB)
20 DEBRECZENI Noemi 2002 F HUN FLESS (HUN)
21 LIPTHAY Hanna 2002 F HUN
22 DURAU Claudia 2001 F ROU LPS Craiova (ROU)
22 AYDIN Emine Ipek 2003 F TUR Kocaeli Buyuksehir Belediye Kagit SK (TUR)
24 MATHE Csenge 2003 F HUN Vasas (HUN)
25 CONSTANTINESCU Cristina 2002 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
26 TURCSAK Bianka 2001 F HUN BVSC (HUN)
27 TOTHMATYAS Zsofia 2002 F HUN Vasas (HUN)
28 MELINTESCU Ana Maria 2003 F ROU ACS Stesial (ROU)
29 GNJIDIC Lucija 2001 F CRO CAFC Mladost (CRO)
30 CHAVIGNY Sophie 2003 F FRA
31 MATACHE Cristina 2001 F ROU LPS Craiova (ROU)
32 KOVACS Vivien 2002 F HUN FLESS (HUN)
33 CHERNYSHOVA Anna 2002 F UKR KIEW (UKR)
34 CHORNIY Kateryna 2001 F UKR KIEW (UKR)
35 MOROIANU Bianca 2003 F ROU CSS Quarto Buc (ROU)
36 LULEVA Ekaterina 2002 F BUL Levski (BUL)
37 KISS Astrid 2002 F ROU CS Satu Mare (ROU)
38 KOMISSAROVA Karoliina 2002 F EST Tartu Kalev (EST)
39 LASZLO Luca 2001 F HUN FLESS (HUN)
40 MUKOID Yulia 2003 F UKR KIEW (UKR)
41 BURSOVA Regina 2001 F SVK Akademia sermu (SVK)
42 STAN Irina 2002 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
43 ERIS Zeynep Begum 2002 F TUR Istanbul Ferdi (TUR)
44 PARMESANI Francesca 2002 F ITA [i] unione Ginnastica Goriziana (ITA)
45 GRABHER Konstanze 2004 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
46 PRUZSINA Panna 2003 F HUN TSC (HUN)
47 VANDINGENEN Aube 2001 F BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
47 ZOTA Diana 2003 F ROU CSS Quarto Buc (ROU)
49 GRABHER Antonia 2001 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
50 PFEIFER Melany 2001 F ROU CS Satu Mare (ROU)
51 HRISTOVA Silvena 2001 F BUL Cherno more 69 (BUL)
52 TANTMANN Evelin 2002 F HUN OMS-Tata (HUN)
53 SZABO Boglarka 2003 F ROU CS Satu Mare (ROU)
54 KAS Gyongyver 2001 F HUN Erd (HUN)
55 PAUNA Bianca 2002 F ROU LPS Craiova (ROU)
56 LANNES Susanne 2004 F EST Tartu Kalev (EST)
57 DEMENY Kata 2002 F HUN
58 PANTSIALEYEVA Yeva 2001 F BLR
59 PALK Madli 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
60 GALIC Ana 2003 F CRO MK Split (CRO)
61 DRAGHICI Ioana 2004 F ROU ACS Stesial (ROU)
62 ERMAN Lal 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
63 KATO Zsofia 2002 F ROU CS Satu Mare (ROU)
64 HLUBOKA Anastasiia 2002 F UKR KIEW (UKR)
65 CONSTANTIN Andreea 2002 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
66 HULIAIHRODSKA Yana 2003 F UKR Lviv (UKR)
67 ANTIC Teodora 2003 F SRB MK Silni (SRB)
68 BIELOUS Diana 2001 F UKR Dnipropetrovsk (UKR)
69 GOLIC Teodora 2001 F SRB MK Omladinac (SRB)
70 PRYLYPKO Olena 2001 F UKR KIEW (UKR)
71 PAPUC Denisa 2003 F ROU LPS Craiova (ROU)
71 HAMM Orla 2001 F AUS
73 MERAN Andra 2001 F ROU CSS 1 Constanta (ROU)
74 MELLES Anne-Mai 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
75 SYNYTSA Olena-Khanna 2004 F UKR
76 LAZARENKO Olexandra 2004 F UKR
77 SMOTSKOVA Zinaida 2001 F EST En Garde Haapsalu (EST)
78 SELIVANOVA Amiina Domnika 2003 F EST Tartu Kalev (EST)
79 PUZOVIC Elena 2001 F SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
80 MELLES Heleri 2001 F EST En Garde Haapsalu (EST)
81 MAZUR Yeva 2003 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
81 ADA Melis 2001 F TUR Istanbul Ferdi (TUR)
83 MIHAILOVSKA Kalina 2002 F BUL Levski (BUL)
84 DELIC Lara 2003 F CRO MK Split (CRO)
85 1st round POPOVA Yana 2003 F BUL Levski (BUL)
86 1st round VUCKOVIC SOKOVIC Viktorija 2001 F CRO
87 1st round MAJDANDZIC Maja 2002 F CRO CAFC Mladost (CRO)
88 1st round LUSIC Helena 2001 F CRO
88 1st round OLTEANU Daria 2003 F ROU CSS 1 Constanta (ROU)
90 1st round HADZIC Magdalena 2003 F SRB MK Silni (SRB)
91 1st round HRISTOVA Trayana 2002 F BUL Vitosha (BUL)
92 1st round KUKIC Jana 2003 F SRB MK Macevi i Maske (SRB)
93 1st round HRISTOVA Dalia 2004 F BUL Sofia (BUL)
94 1st round AKINCI Mehtap Mira 2002 F TUR Istanbul Ferdi (TUR)
95 1st round SLAVINSKA Albina 2002 F UKR KIEW (UKR)
96 1st round SOYKAN Deniz 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
97 1st round BALTIC Jana 2003 F SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
97 1st round CELIK Sila 2002 F TUR
99 1st round ERMENKOVA Yoanna 2004 F BUL Sofia (BUL)
99 1st round VANCEK Lucija 2004 F SLO
101 1st round CHIMOVA Veselina 2003 F BUL Levski (BUL)
102 1st round VUKOJEVIC Andrea 2002 F CRO MK Split (CRO)
103 1st round IVANOVIC Elena 2004 F SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
104 1st round SABAN Jela 2004 F CRO
105 1st round KRSMANOVIC Gala 2003 F SRB MK Macevi i Maske (SRB)
106 1st round KOJIC Sara 2004 F SRB MK Macevi i Maske (SRB)