Foil Open U12 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BOES Xander | 2010 | M | NED | s.v. En Cavant (NED) | ||
2 | N | DUCASTEL Quinn | 2010 | M | NED | |||
3 | N | MARÁCZ László | 2010 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
3 | N | NOOIJ Huub | 2010 | M | NED | |||
5 | N | RENIERS Stijn | 2010 | M | NED | |||
6 | N | MAKEDONSKIY Josif | 2010 | M | NED | |||
7 | N | DIJKSTRA Anna | 2010 | F | NED | |||
8 | N | VAN WIJK Cas | 2010 | M | NED | s.v. En Cavant (NED) | ||
9 | N | VROEGOP Dayona | 2011 | F | NED | |||
10 | N | KADIS Sean | 2010 | M | NED | |||
11 | N | WILLEMS Brendan | 2011 | M | NED | |||
12 | N | DE HEER Ilias | 2012 | M | NED | |||
13 | N | GITANI Annoushka | 2011 | F | NED | |||
14 | N | KADIS Daniel | 2014 | M | NED |
Foil Open U17 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | FRIC Tomas | 2006 | M | SVK | |||
2 | N | NOOIJ Jasper | 2007 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
3 | N | MOERBEEK Jonas | 2007 | M | NED | Holland Schermen (NED) | ||
3 | N | VAN EIJMEREN Zeno | 2006 | M | BEL | Omnisword (BEL) | ||
5 | N | ARIAS DE BLES Miro | 2008 | M | NED | s.v. Ter Weer (NED) | ||
6 | N | ARIAS DE BLES Mint | 2008 | F | NED | s.v. Ter Weer (NED) | ||
7 | N | HILGENBOS Qiang | 2005 | M | NED | |||
8 | N | AMEUR Jabir | 2008 | M | NED | |||
9 | N | DEN BREEJEN Samuel | 2009 | M | NED | |||
10 | N | VAN ZUIJLEN Pepijn | 2008 | M | NED | s.v. En Cavant (NED) | ||
11 | N | ZONNEVELD Fien | 2008 | F | NED | |||
12 | N | SCHUBERT Nicola | 2007 | F | GER | TSV Ottobrunn (GER) |
Foil Open Senior Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | DIJKSTRA Michael | 2006 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | ||
2 | N | JOEMRATI Ashwan | 2002 | M | NED | Holland Schermen (NED) | ||
3 | N | DIJKSTRA Thomas | 2005 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | ||
3 | N | SNIJDER Ivo | 2000 | M | NED | |||
5 | N | POST Patrick | 1995 | M | NED | |||
6 | N | BUTIN BIK Elise | 2002 | F | NED | s.v. Beau Geste (NED) | ||
7 | N | RIJSENBRIJ Hans | 1962 | M | NED | Zaal Amsterdam Zuid (NED) | ||
8 | N | SLUMAN Patrick | 2003 | M | NED | Holland Schermen (NED) | ||
9 | N | MAN Koen | 2003 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | ||
10 | N | DE KRUIJFF Abbe | 2005 | M | NED | |||
11 | N | SMITS Francois | 1993 | M | NED | s.v. Ter Weer (NED) | ||
12 | N | DE WAAL Dieter | 2001 | M | NED | Holland Schermen (NED) | ||
13 | N | MOERBEEK Jonas | 2007 | M | NED | Holland Schermen (NED) | ||
14 | N | DORMEUS Emmanuel | 2000 | M | BEL | |||
15 | N | HAASBEEK Julian | 2003 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | ||
16 | N | POSTHUMA Frans | 1960 | M | NED | Zaal Amsterdam Zuid (NED) | ||
17 | N | DE GOEDE Kick | 2004 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
18 | N | LUTTGER Alwin | 2001 | M | NED | |||
19 | N | PADDENBURG Joep | 1995 | M | NED | |||
20 | N | VAN DE SANDE Lucas | 2001 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | ||
21 | N | VAN DEN BERG Sam | 2007 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | ||
22 | N | COLBERS Floris | 2004 | M | NED | |||
23 | N | SLUMAN Talitha | 2007 | F | NED | Holland Schermen (NED) | ||
24 | N | DAMMROFF Lotte | 2007 | F | NED | Holland Schermen (NED) | ||
25 | N | NEWALSING Resham | 1967 | M | NED | |||
26 | N | KEMMERLING Anyuta | 1973 | F | NED | |||
27 | N | KAHO Hans | 1972 | M | NED | |||
28 | N | DE WAAL Marcel | 1969 | M | NED | |||
29 | N | PERON Sean | 1981 | M | NED | |||
30 | N | VAN DER WEIDE Rick | 1962 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
31 | N | IJLST Tobias | 2008 | M | NED |
Epee Open U12 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KOESLAG Nuria | 2010 | F | NED | |||
2 | N | WAPENAAR Vera | 2012 | F | NED | |||
3 | N | VERSTEIJNEN Linus | 2011 | M | NED | |||
3 | N | DE VOOGD Zachary | 2011 | M | NED | Leidsche Schermvereniging AEW (NED) | ||
5 | N | PIETERS Finn | 2010 | M | NED | SC Den Bosch (NED) |
Epee Open U17 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | VISSER Zeb | 2006 | M | NED | s.v. Scaramouche (NED) | ||
2 | N | BENTIVOGLI Leonardo | 2007 | M | NED | s.v. Zaal Treffers (NED) | ||
3 | N | LEE-A-LEONG Jor-El | 2006 | M | NED | |||
3 | N | REMMEN Frederik | 2008 | M | NED | s.v. RobbSchermen (NED) | ||
5 | N | VERSTEIJNEN Jan-Koen | 2008 | M | NED | SC Den Bosch (NED) | ||
6 | N | COOPER Kendal | 2006 | M | BEL | Flanders Fencing (BEL) | ||
7 | N | BELJAARS Doeke | 2006 | M | NED | |||
8 | N | PIETERS Kyano | 2007 | M | NED | SC Den Bosch (NED) | ||
9 | N | VAN EDEREN Adam | 2006 | M | NED | Holland Schermen (NED) | ||
10 | N | WOLSE Joachim | 2007 | M | NED | |||
11 | N | FERIR William | 2007 | M | BEL | SC Parcival Leuven (BEL) | ||
12 | N | STRIJKERS Tim | 2006 | M | NED | DAL Falun (SWE) | ||
13 | N | KOCKEN Veronique | 2007 | F | NED | s.v. Scaramouche (NED) | ||
14 | N | SZEKERES Lily | 2008 | F | BEL | Flanders Fencing (BEL) | ||
15 | N | YTSMA Sven | 2007 | M | NED | |||
16 | N | KOCKEN Ulrieke | 2005 | F | NED | s.v. Scaramouche (NED) | ||
17 | N | PIEPER Vlinder | 2008 | F | NED | s.v. Zaal Treffers (NED) |
Foil Men's U14 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | AMEUR Jabir | 2008 | M | NED | |||
2 | N | MEDVEDEV Martin | 2009 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
3 | N | KOK Tigo | 2008 | M | NED | |||
3 | N | MARÁCZ László | 2010 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
5 | N | POSTMA Maarten | 2008 | M | NED | |||
6 | N | VAN ZUIJLEN Pepijn | 2008 | M | NED | s.v. En Cavant (NED) | ||
7 | N | DEN BREEJEN Samuel | 2009 | M | NED | |||
8 | N | BLOKKER Szymon | 2009 | M | NED | |||
9 | N | BOES Xander | 2010 | M | NED | s.v. En Cavant (NED) | ||
10 | N | KUIJPER Mathias | 2009 | M | NED | |||
11 | N | VAN WIJK Cas | 2010 | M | NED | s.v. En Cavant (NED) | ||
12 | N | VAN APELDOORN Olivier | 2009 | M | NED | |||
13 | N | HADITHI Faris-Palko | 2009 | M | NED | |||
14 | N | KADIS Sean | 2010 | M | NED |
Epee Men's Senior Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KEPPEL Alec | 2002 | M | NED | SC Den Bosch (NED) | ||
2 | N | CAIKOVSKIS Glebs | 2003 | M | LAT | BJSS Ridzene (LAT) | ||
3 | N | WARREMAN Daan | 2004 | M | NED | s.v. RobbSchermen (NED) | ||
3 | N | VEENENBOS Konrad | 2004 | M | NED | SC Den Bosch (NED) | ||
5 | N | JONGKEES Seino | 1983 | M | NZL | |||
6 | N | VAN GAMEREN Axl | 1993 | M | NED | Schermacademie Zair (NED) | ||
7 | N | VAN WINDEN Levy | 1991 | M | NED | s.v. RobbSchermen (NED) | ||
8 | N | VAN DEN BERG Paul | 1962 | M | NED | s.v. M.V.O. (NED) | ||
9 | N | PIEPER Jesse | 2004 | M | NED | s.v. Zaal Treffers (NED) | ||
10 | N | REMMEN Maurits | 2005 | M | NED | s.v. RobbSchermen (NED) | ||
11 | N | VIDELER Jasper | 2002 | M | NED | s.v. Beau Geste (NED) | ||
12 | N | SCHOUT Jasper | 1986 | M | NED | Koninklijke Militaire Scherm Vereniging (NED) | ||
13 | N | LEPPERS Jon | 1993 | M | NED | Schermacademie Zair (NED) | ||
14 | N | DE WIJN Zoa | 1995 | M | NED | MSV Zeemacht (NED) | ||
15 | N | STEG Matias | 2004 | M | NED | s.v. RobbSchermen (NED) | ||
16 | N | VAN ERVEN Spencer | 1958 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
17 | N | BIJKER Peter | 1968 | M | NED | s.v. RobbSchermen (NED) | ||
18 | N | DINANDT Floris-Tijmen | 2004 | M | NED | s.v. Scaramouche (NED) | ||
19 | N | DE GROOT Joep | 2000 | M | NED | s.v. Zaal Treffers (NED) | ||
20 | N | VLAANDEREN OLDENZEEL Arno | 1999 | M | NED | |||
21 | N | DURSUN Ekrem | 1990 | M | NED | |||
22 | N | FARKAS Mark | 1977 | M | NED | |||
23 | N | BALDRICK Callum | 1997 | M | IRL | |||
24 | N | HOITINGA Peter | 1989 | M | NED | |||
25 | N | VISSER Zeb | 2006 | M | NED | s.v. Scaramouche (NED) | ||
26 | N | DE BEST Rob | 1959 | M | NED | |||
27 | N | VAN EDEREN Adam | 2006 | M | NED | Holland Schermen (NED) | ||
28 | N | DE WIJN Peter | 1952 | M | NED | SC Den Bosch (NED) | ||
29 | N | BREEDVELT Joop | 1953 | M | NED | s.v. M.V.O. (NED) |
Foil Men's U10 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | VAN ZUIJLEN Remme | 2014 | M | NED | |||
2 | N | LIM Tycho | 2012 | M | NED | |||
3 | N | KADIS Daniel | 2014 | M | NED |
Epee Women's Senior Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KROESE Katelijn | 2001 | F | NED | s.v. Zaal Treffers (NED) | ||
2 | N | DE WIJN Day | 1998 | F | NED | SC Den Bosch (NED) | ||
3 | N | KOCKEN Veronique | 2007 | F | NED | s.v. Scaramouche (NED) | ||
3 | N | KOCKEN Ulrieke | 2005 | F | NED | s.v. Scaramouche (NED) | ||
5 | N | KEMMERLING Anyuta | 1973 | F | NED | |||
6 | N | HOM Ans | 1964 | F | NED | |||
7 | N | SMITS Tamara | 1980 | F | NED |
Sabre Men's Senior Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | OSKAMP Anton | 1965 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | ||
2 | N | CHIANG Enno | 2007 | M | NED | s.v. Surtout (NED) | ||
3 | N | VAN HASELEN Christian | 1965 | M | NED | s.v. Surtout (NED) | ||
4 | N | VAN DER WEIDE Rick | 1962 | M | NED | SC Amsterdam (NED) |