Back to list

Results

2021 Malmö International - Nordic Championships
SWE Malmö
September 4, 2021 - September 5, 2021

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BESKIN Grigori 1987 M ISR FFF Stockholm (SWE)
2 N JØRGENSEN Patrick 1991 M DEN Hellerup FK (DEN)
3 N KNUDSEN Kenneth 1997 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
3 N TORKILDSEN Sturla 1981 M NOR Njård Fekting (NOR)
5 N GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
6 N VON DER OSTEN Frederik 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
7 N ROBL Troels Christian 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
8 N MAKAROVAS Tomas 1985 M LTU
9 N KONGSTAD Conrad Seibæk 1997 M DEN Trekanten København (DEN)
10 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 N CIMBOREVICS Ernests 1999 M LAT Daugavpils BJSS (LAT)
12 N BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
13 N STOCKI Piotr 1982 M POL WARSZAWIANKA (POL)
14 N KOWALCZE Jakub 1992 M POL WARSZAWIANKA (POL)
15 N ALFHEIM Fabian 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
16 N CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
17 N SALOKAS Arnas 1998 M LTU Gaja-Florete (LTU)
18 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
19 N HINZ Gerald 1965 M GER Elmshorner MTV (GER)
20 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
21 N PRITCHARD William 1984 M FRA Hellerup FK (DEN)
22 N LARSSON Adam 1977 M SWE AFK Alingsås (SWE)
23 N JENSEN August Lindstrom 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
24 N DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
25 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
26 N KIRSCHEN Uwe 1967 M GER SC Berlin (GER)
27 N SJÖDAHL Fredrik 1963 M SWE SAF Solna (SWE)
28 N FABRICIUS-RAHBEK Ditlev 1994 M DEN Glostrup FK (DEN)
29 N FJERMESTAD Tord 1996 M NOR Bygdø FK (NOR)
30 N KROHN Otthar Andreas 1996 M NOR Njård Fekting (NOR)
31 N OXENSTIERNA Alexander 1961 M SWE DIF Stockholm (SWE)
32 N LOZENKO Makar 2003 M LTU
33 N ROGUSKI Tomasz 1985 M POL WARSZAWIANKA (POL)
34 N KALININAS Leonardas 2000 M LTU
35 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
36 N VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö (SWE)
37 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
38 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
39 N REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Glostrup FK (DEN)
40 N LOMHOLT Sebastian 2002 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
41 N KANIEWSKI Jan 1998 M POL
42 N ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
43 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
44 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
45 N PERSSON Kristoffer 1990 M SWE LFK Linköping (SWE)
46 N LANDO TROTTEIN Remy 1995 M SWE UF Uppsala (SWE)
47 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
48 N MATHAI George 1983 M SWE MF19 Malmö (SWE)
49 N LARSSON Peter 1961 M SWE AFiL Lund (SWE)
50 N HOLM Michele 2001 M SWE AFF Göteborg (SWE)
51 N BLUCK Martin 1997 M GBR LUGI Lund (SWE)
52 N LAI Darius 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
53 N BRANDES Magnus 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
54 N SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
55 N HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
56 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
57 N NORDGREN Jonas 1986 M SWE SAF Solna (SWE)
58 N LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
59 N FILON Demjan 2003 M LTU
60 N ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund (SWE)
61 N ROSENLUND Mathias 2002 M SWE MF19 Malmö (SWE)
62 N KATKJAER Nikolaj 1994 M DEN Glostrup FK (DEN)
63 N BÆKMAND Nicky 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
64 N GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
65 N WADE Oliver Samuel 1999 M GBR SC Den Bosch (NED)
66 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
67 N ÖBERG Gustav 1983 M SWE AFF Göteborg (SWE)
68 N BJARTMAR Otto 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
69 N SIMONSSON Erik 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)
70 N ADLER Andreas 1985 M GER SV Chemie Rodleben (GER)
71 N SUNDKVIST Petter 1979 M SWE MF19 Malmö (SWE)
72 N SIMM Ralph 1975 M GER Dresdener FC (GER)
73 N KIKKENBORG Kristian 2002 M DEN Glostrup FK (DEN)
74 N AUERBACH Mikkel 1999 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
74 N FRAUEN Finn 2002 M GER Elmshorner MTV (GER)
76 N KIERSZNICKI Ryszard 1955 M POL
77 N RAUER Ola 1966 M SWE LUGI Lund (SWE)
78 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
79 N FRIIS MADSEN Benjamin 2005 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
80 N SARTORIUS Felix 1995 M GER Hellerup FK (DEN)
81 N TÄCKENSTRÖM Gabriel 1990 M SWE YFK Ystad (SWE)
82 N ZHURAVLEV Georgy 2003 M SWE AFF Göteborg (SWE)
83 N Round SALTER Duncan 1972 M GBR Brian Boru FC (IRL)
84 N Round RANDO Pablo 1975 M URU SAF Solna (SWE)
85 N Round GRATHE Mikkel 1975 M DEN Trekanten Viborg (DEN)
86 N Round HVIIS-ELKROG Alexander 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
87 N Round JØRGENSEN Jacob Rewers 2002 M DEN Trekanten Viborg (DEN)
88 N Round MADSEN Anton Møller 2005 M DEN Glostrup FK (DEN)
89 N Round PALMQVIST Elias 2003 M SWE AFiL Lund (SWE)
90 N Round KARLSSON TOFTNER Anton 1985 M SWE AFF Göteborg (SWE)
91 N Round KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
92 N Round AUERBACH Kim 1970 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
93 N Round SPILLANE Cian 1986 M IRL Brian Boru FC (IRL)
94 N Round RAMSEY Alexander 1969 M USA LUGI Lund (SWE)
95 N Round MCKNIGHT Matthew 1982 M IRL Hellerup FK (DEN)
96 N Round AFANASSIEV Igor 1974 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
97 N Round ENGSTRÖM Urban 1958 M SWE SAF Solna (SWE)
98 N Round NORD Magnus 1995 M SWE YFK Ystad (SWE)
99 N Round JUSZKIEWICZ Piotr 1954 M POL
100 N Round HOFLING Leon 2005 M SWE C4 Kristianstad (SWE)
101 N Round CHILD Nichlaes Steinicke 2006 M DEN Glostrup FK (DEN)
101 N Round ANDERSSON Sven 1960 M SWE MF19 Malmö (SWE)
103 N Round COFFEY Jeremiah 1983 M IRL Cork City Fencing Club (IRL)

Epee Women's V50 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ALBERTSON Pia 1965 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N DE GROOTE Annica 1969 F SWE SAF Solna (SWE)
3 N SPANGER Marlene 1970 F DEN Hellerup FK (DEN)
3 N WARVSTEN Kerstin 1963 F SWE LFK Linköping (SWE)
5 N RIIS-OLSEN Elvyra 1971 F DEN Flèche Holbæk (DEN)
6 N KRISTENSEN Claudia Christina 1971 F GER Trekanten Viborg (DEN)

Epee Women's V40 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GRUNOW-JENSEN Nina 1972 F DEN Trekanten København (DEN)
2 N PALACIOS BEREZO Leticia 1978 F ESP
3 N HEITMANN Anne 1980 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
3 N LANGKILDE Annette 1975 F DEN Glostrup FK (DEN)
5 N HARTL Monika 1973 F GER LUGI Lund (SWE)
6 N AUERBACH Anita 1973 F DEN KFK Kalundborg (DEN)

Epee Women's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N LINDE Åsa 1997 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 N MASALO Olivija 1999 F LTU Gintarine spaga (LTU)
5 N SALMINEN Anna 1995 F FIN Habda Helsinki (FIN)
6 N WAGNER Julia 1988 F GER SC Berlin (GER)
7 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
8 N HILLE-DAHL Thale 1994 F NOR Njård Fekting (NOR)
9 N LEHRMAN Cecilia 1997 F SWE LFK Linköping (SWE)
10 N SIMKUTE Ausrine 2003 F LTU Gintarine spaga (LTU)
11 N AZUKAITE Vikte 1996 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
12 N ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N GRABOVSKYTE Lurde 2003 F LTU
14 N LANNES Susanne 2004 F EST Tartu Kalev (EST)
15 N STILLER Natalja 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
16 N WRAMNER Natalie 2001 F SWE FFF Stockholm (SWE)
17 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
18 N PYLINOVA Anastasija 2005 F LTU
19 N WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
20 N LARSEN Sarah 1998 F DEN Trekanten København (DEN)
21 N VORNANEN Johanna Anni-Maija 1991 F FIN Miekka Miehet (FIN)
22 N DE GROOTE Annica 1969 F SWE SAF Solna (SWE)
23 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
24 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
25 N ALBERTSON Pia 1965 F SWE FFF Stockholm (SWE)
26 N GRUBAK Line Baun 1996 F DEN Slagelse FK (DEN)
27 N STILLER Zarina 2002 F DEN Glostrup FK (DEN)
28 N BOGDAN Ksenia 2003 F EST
29 N WARVSTEN Kerstin 1963 F SWE LFK Linköping (SWE)
30 N ZANDER Celina 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
31 N ASP Julia 1998 F SWE DIF Stockholm (SWE)
32 N HEITMANN Anne 1980 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
33 N SÖRVÅG Clara 1994 F SWE FFF Stockholm (SWE)
34 N GRUNOW-JENSEN Nina 1972 F DEN Trekanten København (DEN)
35 N SPANGER Marlene 1970 F DEN Hellerup FK (DEN)
36 N PALACIOS BEREZO Leticia 1978 F ESP
37 N Round TRUDSØ Ria 2003 F DEN Trekanten København (DEN)
38 N Round VUKOJEVIC Andrea 2002 F CRO MK Split (CRO)
38 N Round EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
40 N Round HARTL Monika 1973 F GER LUGI Lund (SWE)
41 N Round TÄCKENSTRÖM Felicia 1991 F SWE YFK Ystad (SWE)
42 N Round LANGKILDE Annette 1975 F DEN Glostrup FK (DEN)
43 N Round AUERBACH Anita 1973 F DEN KFK Kalundborg (DEN)
44 N Round RIIS-OLSEN Elvyra 1971 F DEN Flèche Holbæk (DEN)
45 N Round CHILD Melissa Steinicke 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
46 N Round KRISTENSEN Claudia Christina 1971 F GER Trekanten Viborg (DEN)
47 N Round AUERBACH Malene 1997 F DEN KFK Kalundborg (DEN)

Epee Men's Veteran Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DANIELSON Martin 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
2 N FRIGYESI Attila 1971 M SWE LUGI Lund (SWE)
3 N RASMUSSEN Nicolaj 1979 M DEN Glostrup FK (DEN)
4 N ELFVERSON Göran 1955 M SWE UF Uppsala (SWE)
5 N SVENSSON Per 1946 M SWE MF19 Malmö (SWE)
6 N PERTOFT Jens 1968 M SWE SAF Solna (SWE)

Epee Men's V60 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SVENSSON Per 1946 M SWE MF19 Malmö (SWE)
2 N ELFVERSON Göran 1955 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 N ANDERSSON Sven 1960 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 N DAHN Thorsten 1958 M SWE MFFG Malmö (SWE)
5 N KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
6 N KIERSZNICKI Ryszard 1955 M POL
7 N ENGSTRÖM Urban 1958 M SWE SAF Solna (SWE)
8 N JUSZKIEWICZ Piotr 1954 M POL

Epee Men's V50 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DANIELSON Martin 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
2 N SJÖDAHL Fredrik 1963 M SWE SAF Solna (SWE)
3 N FRIGYESI Attila 1971 M SWE LUGI Lund (SWE)
3 N HINZ Gerald 1965 M GER Elmshorner MTV (GER)
5 N RAUER Ola 1966 M SWE LUGI Lund (SWE)
6 N RAMSEY Alexander 1969 M USA LUGI Lund (SWE)
7 N AUERBACH Kim 1970 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
8 N SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
9 N PERTOFT Jens 1968 M SWE SAF Solna (SWE)

Epee Men's V40 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TORKILDSEN Sturla 1981 M NOR Njård Fekting (NOR)
2 N SALTER Duncan 1972 M GBR Brian Boru FC (IRL)
3 N GRATHE Mikkel 1975 M DEN Trekanten Viborg (DEN)
3 N RASMUSSEN Nicolaj 1979 M DEN Glostrup FK (DEN)
5 N LARSSON Adam 1977 M SWE AFK Alingsås (SWE)
6 N SUNDKVIST Petter 1979 M SWE MF19 Malmö (SWE)
7 N SIMM Ralph 1975 M GER Dresdener FC (GER)
8 N AFANASSIEV Igor 1974 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
9 N RANDO Pablo 1975 M URU SAF Solna (SWE)

Epee Open Senior Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N HELLERUP FK       DEN Hellerup FK (DEN)
1 VON DER OSTEN Frederik 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
1 KNUDSEN Kenneth 1997 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
1 KONGSTAD Conrad Seibæk 1997 M DEN Trekanten København (DEN)
1 JØRGENSEN Patrick 1991 M DEN Hellerup FK (DEN)
2 N BERGENS FK       NOR Bergens FK (NOR)
2 ALFHEIM Fabian 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
2 GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
2 BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 N NJARD FEKTING       NOR Njård Fekting (NOR)
3 DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 KROHN Otthar Andreas 1996 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 TORKILDSEN Sturla 1981 M NOR Njård Fekting (NOR)
4 N WARSZAWIANKA       POL WARSZAWIANKA (POL)
4 KANIEWSKI Jan 1998 M POL
4 STOCKI Piotr 1982 M POL WARSZAWIANKA (POL)
4 KOWALCZE Jakub 1992 M POL WARSZAWIANKA (POL)
4 ROGUSKI Tomasz 1985 M POL WARSZAWIANKA (POL)
5 N LITUANIA       LTU
5 LOZENKO Makar 2003 M LTU
5 KALININAS Leonardas 2000 M LTU
5 MAKAROVAS Tomas 1985 M LTU
5 SALOKAS Arnas 1998 M LTU Gaja-Florete (LTU)
6 N FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
6 LAI Darius 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 BESKIN Grigori 1987 M ISR FFF Stockholm (SWE)
6 BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 CIMBOREVICS Ernests 1999 M LAT Daugavpils BJSS (LAT)
7 N DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
7 STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
8 N HELLERUP FK 3       DEN Hellerup FK (DEN)
8 DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
8 OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
8 REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Glostrup FK (DEN)
9 N LOFK LIDINGO       SWE LöFK Lidingö (SWE)
9 BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
9 POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
9 KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
10 N LFK LINKÖPING       SWE LFK Linköping (SWE)
10 ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
10 HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
10 VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö (SWE)
11 N HELLERUP FK 2       DEN Hellerup FK (DEN)
11 BÆKMAND Nicky 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
11 JENSEN August Lindstrom 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
11 BRANDES Magnus 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
12 N ELMSHORNER MTV       GER Elmshorner MTV (GER)
12 FRAUEN Finn 2002 M GER Elmshorner MTV (GER)
12 HINZ Gerald 1965 M GER Elmshorner MTV (GER)
12 ADLER Andreas 1985 M GER SV Chemie Rodleben (GER)
13 N UF UPPSALA       SWE UF Uppsala (SWE)
13 LANDO TROTTEIN Remy 1995 M SWE UF Uppsala (SWE)
13 AFANASSIEV Igor 1974 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
13 FILON Demjan 2003 M LTU
13 SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
14 N MF19 MALMO       SWE MF19 Malmö (SWE)
14 BJARTMAR Otto 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
14 GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
14 SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
15 N DIF STOCKHOLM 2       SWE DIF Stockholm (SWE)
15 WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
15 OXENSTIERNA Alexander 1961 M SWE DIF Stockholm (SWE)
16 N KFK KALUNDBORG       DEN KFK Kalundborg (DEN)
16 LOMHOLT Sebastian 2002 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
16 CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
16 AUERBACH Mikkel 1999 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
17 N LUGI LUND       SWE LUGI Lund (SWE)
17 FRIGYESI Attila 1971 M SWE LUGI Lund (SWE)
17 TRULSSON Patrik 1997 M SWE LUGI Lund (SWE)
17 SIMONSSON Erik 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)
17 BLUCK Martin 1997 M GBR LUGI Lund (SWE)
18 N MIL MIXED SWE       SWE
18 PERSSON Kristoffer 1990 M SWE LFK Linköping (SWE)
18 WERLEFELT Karl 1993 M SWE LFK Linköping (SWE)
18 KARLSSON TOFTNER Anton 1985 M SWE AFF Göteborg (SWE)
19 N BRIAN BORU FC       IRL
19 SALTER Duncan 1972 M GBR Brian Boru FC (IRL)
19 SPILLANE Cian 1986 M IRL Brian Boru FC (IRL)
19 NORDGREN Jonas 1986 M SWE SAF Solna (SWE)
20 N YFK YSTAD       SWE YFK Ystad (SWE)
20 TÄCKENSTRÖM Gabriel 1990 M SWE YFK Ystad (SWE)
20 NORD Magnus 1995 M SWE YFK Ystad (SWE)
20 TÄCKENSTRÖM Felicia 1991 F SWE YFK Ystad (SWE)
21 N AFF GOTEBORG       SWE AFF Göteborg (SWE)
21 ÖBERG Gustav 1983 M SWE AFF Göteborg (SWE)
21 HOLM Michele 2001 M SWE AFF Göteborg (SWE)
21 ZHURAVLEV Georgy 2003 M SWE AFF Göteborg (SWE)
22 N TREKANTEN VIBORG       DEN Trekanten Viborg (DEN)
22 JØRGENSEN Jacob Rewers 2002 M DEN Trekanten Viborg (DEN)
22 GRATHE Mikkel 1975 M DEN Trekanten Viborg (DEN)
22 KRISTENSEN Claudia Christina 1971 F GER Trekanten Viborg (DEN)
23 N KFK KALUNDBORG 2       DEN KFK Kalundborg (DEN)
23 AUERBACH Kim 1970 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
23 HVIIS-ELKROG Alexander 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
23 FRIIS MADSEN Benjamin 2005 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
24 N MF19 MALMO 2       SWE MF19 Malmö (SWE)
24 COFFEY Jeremiah 1983 M IRL Cork City Fencing Club (IRL)
24 SVENSSON Per 1946 M SWE MF19 Malmö (SWE)
24 MATHAI George 1983 M SWE MF19 Malmö (SWE)
24 MALMSTRÖM Anders 1976 M SWE MF19 Malmö (SWE)

Epee Women's Senior Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
1 N SÖRVÅG Clara 1994 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 N MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 N ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 N WRAMNER Natalie 2001 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N LITUANIA       LTU
2 N AZUKAITE Vikte 1996 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
2 N GRABOVSKYTE Lurde 2003 F LTU
2 N SIMKUTE Ausrine 2003 F LTU Gintarine spaga (LTU)
2 N MASALO Olivija 1999 F LTU Gintarine spaga (LTU)
3 N LFK LINKÖPING       SWE LFK Linköping (SWE)
3 N LEHRMAN Cecilia 1997 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 N WARVSTEN Kerstin 1963 F SWE LFK Linköping (SWE)
4 N FKC KARLSKRONA       SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
4 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
4 N WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
5 N GLOSTRUP FK       DEN Glostrup FK (DEN)
5 N LANGKILDE Annette 1975 F DEN Glostrup FK (DEN)
5 N STILLER Zarina 2002 F DEN Glostrup FK (DEN)
5 N STILLER Natalja 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
5 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
6 N MIXED EUROPE       SWE
6 N BOGDAN Ksenia 2003 F EST
6 N PYLINOVA Anastasija 2005 F LTU
6 N HEITMANN Anne 1980 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
7 N NJARD FEKTING       NOR Njård Fekting (NOR)
7 N SPANGER Marlene 1970 F DEN Hellerup FK (DEN)
7 N VUKOJEVIC Andrea 2002 F CRO MK Split (CRO)
7 N ALBERTSON Pia 1965 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N HILLE-DAHL Thale 1994 F NOR Njård Fekting (NOR)
8 N DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N ASP Julia 1998 F SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N VORNANEN Johanna Anni-Maija 1991 F FIN Miekka Miehet (FIN)
9 N TREKANTEN KOBENHAVN       DEN Trekanten København (DEN)
9 N TRUDSØ Ria 2003 F DEN Trekanten København (DEN)
9 N CHILD Melissa Steinicke 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
9 N FLEDELIUS Kamma Ramsing 2002 F DEN Trekanten København (DEN)
9 N LARSEN Sarah 1998 F DEN Trekanten København (DEN)
10 N KFK KALUNDBORG       DEN KFK Kalundborg (DEN)
10 N AUERBACH Anita 1973 F DEN KFK Kalundborg (DEN)
10 N RIIS-OLSEN Elvyra 1971 F DEN Flèche Holbæk (DEN)
10 N GRUBAK Line Baun 1996 F DEN Slagelse FK (DEN)
10 N AUERBACH Malene 1997 F DEN KFK Kalundborg (DEN)
11 N LUGI LUND       SWE LUGI Lund (SWE)
11 N HARTL Monika 1973 F GER LUGI Lund (SWE)
11 N SCHMIDT Emma 2005 F SWE LUGI Lund (SWE)
11 N MELANDER Ylvali 2003 F SWE LUGI Lund (SWE)