Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2018 - March 25, 2018

Epee Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 MYKYTENKO Maksym 2007 M UKR
2 GULA Maksym 2008 M UKR
3 BYKOV Anton 2008 M UKR
3 NICHOLAS Alex 2009 M GBR
5 SMIGIELSKI Aleksandr 2007 M POL
6 WALLER Jonas 2008 M CZE
7 LOMONOSOV Andriy 2007 M UKR
8 DENG Levi 2008 M GER Frankfurter TV (GER)
9 LUMINEAU Tristan 2007 M GBR
10 HAWADZYN Vasyl 2008 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
11 SIWEK Marcin 2008 M POL
12 VOLKOV Daniel 2007 M ISR
13 DURNEVYCH Myron 2007 M UKR
14 GUSTA Seweryn 2007 M POL Piast Gliwice (POL)
15 VOLAK Patrik 2007 M CZE
16 KUROWSKI Blazej 2007 M POL Piast Gliwice (POL)
17 MYKYTENKO Oleh 2007 M UKR
18 MANZHAI Mykhailo 2007 M UKR
19 RDULTOWSKI Franciszek 2007 M LUX
19 SZYLKO Dawid 2007 M POL
21 WIKTOR Stanislaw 2007 M POL
22 PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
23 WALLER Adam 2007 M CZE
24 WASIK Tadeusz 2007 M POL
25 ADAMCZYK Mikolaj 2007 M POL
26 PAPASAVVAS Maximilian 2007 M GBR
27 WOLOSZKA Kamil 2007 M POL IKS Warszawa (POL)
28 BEDNARSKI Antoni 2007 M POL
29 CUDEK Tomasz 2008 M POL UKS Kosynier Gliwice (POL)
30 BERGNER Niklas 2007 M GER MTV Saalfeld (GER)
31 WLODARCZYK Piotr 2008 M POL
32 STEPANEK Adam 2009 M CZE
33 SUNDER RAJAN Sameer 2007 M GBR
34 COLLING Hervé LUX
34 COLLING Herve 2007 M BEL CE Luxembourg (LUX)
35 SLAWINSKI Lukasz 2008 M POL Bytomskie Towarzystwo Szermiercze (POL)
36 YARMOLENKA Raman 2007 M BLR
37 REHULKA Vojtech 2007 M CZE
38 HUWER Tymoteusz 2007 M POL
39 BOHN Jonas 2007 M GER MTV Saalfeld (GER)
40 PRYLYPKO Maksym 2008 M UKR
41 RAUKTYS Rytis 2008 M LTU
42 YAVAS Ahmet Atilla 2007 M TUR
43 KROCHMALSKI Filip 2007 M POL PKSz Warszawa (POL)
44 ALIMONDO Theo 2007 M HUN City Fencing Club (GBR)
45 KORCHUK Maksym 2008 M UKR
46 PHIELIPEIT Mateo 2007 M GER SC Berlin (GER)
47 CHOI Aleksey 2007 M USA
48 BÓR Karel 2007 M CZE
49 YUZEEV Ildar 2007 M CZE
49 SZAJNER Maciej 2007 M POL
49 SOBOL Aleaksei 2007 M BLR
52 BATURA Andrei 2007 M BLR
53 NOWAKOWSKI Jan 2007 M POL
54 SHTANHIEIEV Vladyslav 2007 M UKR
55 BULANDRA Stanislaw 2008 M POL
56 MATEVA Yaroslav 2007 M UKR
57 ZAKRZEWSKI Antoni 2008 M POL
58 WULFF Oliver 2007 M DEN Taastrup FK (DEN)
59 LISOVSKI Edgar 2008 M LTU
60 HAPEK Franciszek 2007 M POL
61 RADZEVICIUS Ignas 2007 M LTU
62 SIEWINSKI Julian 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
63 KACZMARCZYK Jeremi 2008 M POL Bytomskie Towarzystwo Szermiercze (POL)
64 ZANIN Raman 2008 M BLR
65 GAISLER Jan 2007 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
66 CAMPBELL-OKOLO Amani 2007 M JAM
67 SKALECKI Antoni 2007 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
68 MATERNA Jakub 2007 M CZE
69 BACZYNSKI Jakub 2007 M POL
69 GIANNOLO Valerio 2008 M GER Frankfurter TV (GER)
71 SEIDEL Hendrik 2007 M GER KSZU Meiningen (GER)
72 STEPANEK Kryštof 2009 M CZE
73 SZCZEPANIAK Maksymilian 2008 M POL UKS Kosynier Gliwice (POL)
74 CIAPALA Bartosz 2008 M POL RMKS Rybnik (POL)
75 JONES Casey 2007 M GBR
76 RICHTER Marc 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)
77 KRAL Lumir 2007 M CZE SK Houstka (CZE)
78 KUZNIK Bartosz 2007 M POL
79 OSTALSKIY Ivan 2007 M CZE
80 DROBCZYK Franciszek 2007 M POL Piast Gliwice (POL)
81 ARON Samuel 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)
81 ZALEWSKI Jan 2007 M POL
83 TSIPRUN Benyamin 2007 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
84 STASTNY Jan 2007 M CZE
85 RUCHKO Ivan 2007 M UKR
86 JEVDOKIMOV Kiril 2009 M LTU
87 GRYCHTOL Rafal 2007 M POL RMKS Rybnik (POL)
87 SPANDEL Piotr 2007 M POL
87 KOKHANENKO Mykhailo 2007 M UKR
90 ÖZTÜRK Deniz Fergan 2007 M TUR
91 MALAKAUSKAS Steponas 2007 M LTU
92 STODOLKA Maciej 2007 M POL UKS Gryfek Szczecin (POL)
93 WROBLEWSKI Bartosz 2007 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
94 N'DIAYE Oskar 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)
95 CWIR Jan 2007 M POL
96 GAVRINAS Dominykas 2008 M LTU
97 BURDA Petr 2008 M CZE
98 KLEK Jonasz 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
98 KRAICIUNAS Mantas 2007 M LTU
100 BILOSHYTSKYI Matvii 2007 M UKR
101 MARASZEK Mateusz 2007 M POL
102 POHNAN Viktor 2007 M CZE SC Praha (CZE)
102 ZAGORNY Tomasz 2007 M POL IKS Warszawa (POL)
104 BERKOWICZ Jakub 2007 M POL
105 CZARKOWSKI Franciszek 2007 M POL UKS Start Opole (POL)
106 JONES Hector 2008 M GBR
107 SOWULA Jakub 2009 M POL
108 ZDRZALEK Kacper 2008 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
108 SERWIN Mikolaj 2008 M POL
110 CASIN Adrien 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)
111 ZAREK Tymon 2007 M POL UKS Start Opole (POL)
111 LEGIERSKI Tomasz 2007 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
113 ROSINSKI Oliwier 2007 M POL
113 PABIJANCZYK Adam 2009 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
113 MASLOWSKI Albert 2007 M POL
116 OMERBAS Bartu 2007 M TUR
117 SIWEK Marcel 2010 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
118 KUZBA Witold 2007 M POL
118 NALEVAJKO Timur 2007 M BLR
120 DOBIAS Petr 2007 M CZE USK Praha (CZE)
121 SOUCEK David 2008 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
122 1st round CHIRKOWSKI Ignacy 2007 M POL
123 1st round MIKODA Krystian 2009 M POL
124 1st round AWUMA-HAMILTON Maximilian 2007 M GBR
125 1st round COLAK Hira Can 2008 M TUR
126 1st round TICHY Josef 2007 M CZE
127 1st round ERGÜN Telat Ulas 2007 M TUR
128 1st round MATYSZOK Bartosz 2008 M POL
129 1st round SEJKORA Adam 2007 M CZE
130 1st round VRABLIK Milan 2009 M CZE
131 1st round TUREK Cyryl 2007 M POL
132 1st round PRINA CERAI Samuel 2008 M POL
133 1st round LAGAN Mieszko 2008 M POL
134 1st round POSPIECH Paweł 2008 M POL RMKS Rybnik (POL)
135 1st round KWAPISZ Oliwier 2008 M POL
136 1st round FRAS Franciszek 2007 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
136 1st round NIEDZIELA Karol 2007 M POL
138 1st round FABISIEWICZ Mateusz 2008 M POL
139 1st round DOLEJS Viktor 2007 M CZE
140 1st round JARMALA Vakaris 2008 M LTU
140 1st round BULFONI Lorenzo 2008 M HUN City Fencing Club (GBR)
142 1st round SUNYCHUK Mykola 2009 M UKR
143 1st round AMBRAZAITIS Arnas 2008 M LTU
144 1st round GBUR Lukasz 2007 M POL
145 1st round MIADZVEDZEU Raman 2007 M BLR
146 1st round BLICHARZ Szymon 2007 M POL
147 1st round ZOBKO Yulian 2007 M POL
148 1st round KOSTECKI Antoni 2009 M POL
149 1st round SZYDELKO Bartodz 2007 M POL
150 1st round SMIGIELSKI Juliusz 2010 M POL
151 1st round FABRYCY Adrian 2007 M POL
152 1st round SZCZEGIELNIAK Michał 2007 M POL
153 1st round CLAVREUIL Jules 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)
154 1st round VEJTASA Maxmilian 2008 M CZE
155 1st round BRZEZINKA Jacek 2007 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
156 1st round FECHNER Oskar 2007 M POL
157 1st round FOLTYS Kamil 2008 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
158 1st round MILEWICZ Błażej 2010 M POL
158 1st round WROBLEWSKI Maciej 2010 M POL
158 1st round CICINSKI Szymon 2007 M POL
158 1st round HODOR Szymon 2007 M POL
162 1st round CZAPLAK Filip 2007 M POL
162 1st round GLUCHOWSKI Stanisław 2008 M POL
164 1st round TUNIK Oleksandr 2007 M UKR CSKA (BUL)
164 1st round SIMKEVICIUS Benas 2007 M LTU
166 1st round MIS Franciszek 2007 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
167 1st round KAMINSKI Stanisław 2008 M POL
168 1st round KUCHARSKI Maciej 2007 M POL IKS Warszawa (POL)
169 1st round ACUN Cem 2008 M TUR
170 1st round KARCZEWSKI Michał 2008 M POL
171 1st round OLES Maciej 2008 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
172 1st round KOPER Szymon 2010 M POL