Back to list

Results

8. Copenhagen Cadet Circuit
DEN København
November 30, 2019 - December 1, 2019

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ALVIM Maria 2003 F POR CST (POR)
2 N SUMMERS Isabella 2003 F GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
3 N BUGNA Sophie 2004 F ITA CS Roma (ITA)
3 N ROBLES Elena 2004 F ESP
5 N BOGDANOV Adele 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
6 N KRZYZANIAK Patrycja 2003 F GBR
7 N LANNES Susanne 2004 F EST Tartu Kalev (EST)
8 N ZERLAUTH Anna Lea 2003 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
9 N PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
10 N VELLESTE Karoliina 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
11 N LIXANDRU Nicole 2003 F ESP CEB-M (ESP)
12 N VANDENBOSSCHE Clara 2004 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
13 N GREGGI Costanza 2005 F ITA
14 N VASSILJEVA Karina 2003 F EST
15 N DYERKTOR Kamila 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
16 N PAPADOPOULOS Keira 2003 F GBR
17 N LINARES URBINA Helena 2006 F ESP
18 N NOTO LUDOVICA 2003 F ITA TOISE (ITA)
19 N CARON Julia 2004 F GBR
20 N ARRIBAS Claudia 2004 F ESP
21 N BLACK Abagael 2003 F GBR
22 N ZENS Anna 2003 F LUX CE Sud (LUX)
23 N PULCINI Rachele 2004 F ITA
23 N BULMAN Imogen 2003 F GBR Aldershot Fencing Club (GBR)
25 N LOZANO PORRAS Candela 2006 F ESP
26 N PRAXMARER Leonore 2003 F AUT FU Linz (AUT)
27 N CHEVAUX Lena 2005 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
28 N PEAT Sophie 2004 F GBR
29 N SOMMA Giovannella 2003 F ITA
30 N VEHVILÄINEN Vilma 2004 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
31 N EMBRICH Maria 2005 F EST IREM (EST)
32 N SMØRAAS Louise 2003 F NOR Bergens FK (NOR)
33 N MELLES Anne-Mai 2003 F EST Tallinna Mook (EST)
34 N SEMIANNIKOV Elianna 2003 F ISR
35 N PALK Madli 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
36 N AYDIN Emine Ipek 2003 F TUR Kocaeli Buyuksehir Belediye Kagit SK (TUR)
37 N TENGESDAL Vilde 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
38 N BUGNA Siljemarie 2003 F ITA CS Roma (ITA)
39 N CUCALA Erika 2003 F ESP
40 N AZNAR Laura 2003 F ESP
41 N TRUUSE Gabriela 2004 F EST Pohjakotkas (EST)
42 N NOVOSJOLOVA Luiza 2004 F EST Le Glaive (EST)
43 N BOBROVA Elizaveta 2005 F EST SBSK Draakon (EST)
44 N WILSON India 2004 F GBR
45 N RANNINGER PEREZ Maria Del Pilar 2005 F ESP
46 N AUS Sandra 2005 F EST Tallinna Mook (EST)
47 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
48 N TORREGO ALVAREZ Martina 2006 F ESP
49 N LUKE Paula 2003 F ESP
50 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
51 N RAGONE Erica 2004 F ITA
52 N KNECHTL Lucia 2003 F AUT GFU Graz (AUT)
53 N MARTINEZ VIDAL Elisa 2004 F ESP
54 N JAANI Kleer 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
55 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
56 N LEONELLI Gaia 2003 F ITA
57 N GRABHER Konstanze 2004 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
58 N VEGAS ORTEGA Lucia 2005 F ESP
59 N SAYSON Samantha Beatrice 2003 F PHI
60 N LEBOR Hannah 2005 F GBR Leon Paul Epee Club (GBR)
61 N SONMUS Damlanur 2005 F TUR
62 N ORLOVA Marija 2003 F LAT
63 N PALUMBO Cristiana 2003 F ITA
64 N CELIE Jocy 2003 F NED
65 N DE GAETANO Giorgia 2004 F ITA
66 N OSTROVSKI Elisabeth 2003 F EST Tartu Kalev (EST)
67 N MASIERO Sofia 2004 F ITA
67 N PUJOL Anais 2003 F ESP SEA-T (ESP)
69 N NILISK Kristiin 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
70 N DE CLERCK Noa 2004 F BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
70 N KONING Ona 2005 F NED
72 N GINEX Eleonora 1900 F ITA
73 N ALAMUR Mia 2003 F ISR Club Modiin (ISR)
74 N ATTELLESEY Inaas 2005 F SWE MF19 Malmö (SWE)
75 N LEGAC Gloria-Dahlia 2003 F AUT StLFC Graz (AUT)
76 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
77 N SCASSIANO Valentina 2004 F ITA MIPIT - Scherma Cariplo Piccolo Teatro Milano (ITA)
78 N BOUCHER-ROWE Sarah 2004 F GBR
78 N FISCHETTI Benedetta 2004 F ITA MIBRE- Ass Scherma Bresso (ITA)
80 N LA MONICA Gemma 2004 F ITA
81 N ORTEGA Aitana 2005 F ESP
81 N HABRAN Emeline 2004 F BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
83 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
84 N KRSMANOVIC Gala 2003 F SRB MK Macevi i Maske (SRB)
85 N GYOVAI Lilla Kinga 2004 F NED Fencing Ermelo (NED)
86 N KROON Linnea 2003 F SWE UF Uppsala (SWE)
87 N ROMMES Noelia 2003 F BEL CE Charlemagne (BEL)
88 N MUMM Alice 2003 F SWE DIF Stockholm (SWE)
89 N TRUDSØ Ria 2003 F DEN Trekanten København (DEN)
90 N STILLER Natalja 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
91 N PEDLER Erin 2004 F GBR Brixton FC (GBR)
92 N BER Vanessa 2003 F EST Tallinna Mook (EST)
93 N FAZLIOGLU Duru 2006 F TUR
94 N ERMENKOVA Yoanna 2004 F BUL
95 N NARBUTAITE Monika 2005 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
96 N DARWÉN Tekla 2003 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
97 N VAN GRINSVEN Luca 2005 F NED SC Den Bosch (NED)
97 N KRANSFORS Filippa 2003 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
99 N TRCIN Marta 2003 F CRO
100 N FATULLAEVA Leila 2004 F NOR Njård Fekting (NOR)
101 N FORSE Jessica 2003 F GBR
102 N SONMUS Yagmur 2005 F TUR
103 N KLEINERT Lilly-Eleonore 2004 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
104 N 1st round HUBER Pia 2003 F AUT FU Mödling (AUT)
105 N 1st round HOSSAIN Sofia 2004 F GBR
106 N 1st round WEN Jiayi 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
107 N 1st round WRAGE Emilie 2004 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
108 N 1st round SMILCIC ZIGIC Laura 2005 F CRO
109 N 1st round WALL Loreley Thais 2005 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
110 N 1st round JOLIC Jelena 2003 F CRO CAFC Mladost (CRO)
111 N 1st round POTTER Crinan 2004 F GBR
112 N 1st round SCHULTZ Stina 2004 F SWE FKA Trollhättan (SWE)
113 N 1st round REBOLLEDO Lucia 2003 F ESP
114 N 1st round HAN Rei 2004 F SGP
115 N 1st round TABUCCHI Paula 2004 F ESP
116 N 1st round CELLETTI Flavia 2004 F ITA
117 N 1st round NISKALA Viena 2003 F FIN Habda Helsinki (FIN)
118 N 1st round GIUFFRE Benedetta 2005 F ITA
119 N 1st round PALOMBA Raffaella 2004 F ITA
120 N 1st round IRICIAN Urte 2005 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
120 N 1st round RÜDISSER Ronja 2004 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
122 N 1st round CHILD Melissa Steinicke 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
123 N 1st round VIDEBÆK CHRISTENSEN Julie 2005 F DEN Glostrup FK (DEN)
123 N 1st round EKMAN Ingrid 2003 F SWE FFF Stockholm (SWE)
125 N 1st round KRIAUCIUNAITE Gerda 2003 F LTU
125 N 1st round PALLASVESA Inka 2005 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
127 N 1st round NUKSA Armina 2003 F NOR Njård Fekting (NOR)
127 N 1st round WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
129 N 1st round RAUKTYTE Egle 2004 F LTU
129 N 1st round RYDER-GARCIA Lauren 2005 F GBR Newham Swords (GBR)
E ZARDO Margherita 2004 F ITA