Back to list

Results

2020 Grand Prix Bratislava
SVK Bratislava
February 1, 2020 - February 2, 2020

Epee Women's U20 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N RUSSIA       RUS
1 N MURTAZAEVA Aizanat 2001 F RUS
1 N ZHARKOVA Evgeniya 2000 F RUS
1 N BEKMURZOVA Iana 2003 F RUS
1 N GZYUNOVA Anna 2002 F RUS
2 N ITALY       ITA
2 N CAFORIO Gaia 2003 F ITA
2 N FERRACUTI Elena 2000 F ITA
2 N KOWALCZYK Sara Maria 2001 F ITA ASDGS Pietro Giannone (ITA)
2 N TRADITI Gaia 2000 F ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
3 N HUNGARY       HUN
3 N KARDOS Edina 2000 F HUN Vasas (HUN)
3 N BORSODY Emma 2000 F HUN BVSC (HUN)
3 N MUHARI Eszter 2002 F HUN MTK (HUN)
3 N BUKI Lili 2002 F HUN OMS-Tata (HUN)
4 N ISRAEL       ISR
4 N BOGDANOV Adele 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
4 N HECHT Dar 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
4 N FEIGIN Nicole 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
4 N GALPER Eva 2002 F ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
5 N POLAND       POL
5 N KLUGHARDT Gloria 2003 F POL UKS MDK Olimp (POL)
5 N KLASIK Alicja 2004 F POL RMKS Rybnik (POL)
5 N JANELLI Zofia 2002 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
5 N BRYCH Barbara 2000 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
6 N UKRAINE       UKR
6 N CHORNIY Kateryna 2001 F UKR KIEW (UKR)
6 N SADOVA Dariia 2002 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
6 N MAZUR Yeva 2003 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
6 N KULESHOVA Polina 2003 F UKR CSKA (BUL)
7 N CANADA       CAN
7 N LEONARD Ariane 2001 F CAN
7 N DIB Vanessa 2000 F CAN
7 N GUO Zi Shan 2002 F CAN
8 N FRANCE       FRA
8 N CONRAD Alice 2000 F FRA HAGUENAU CE (FRA)
8 N KELLER Camille 2001 F FRA ST AVOLD MJC (FRA)
8 N MBIIM Solene 2001 F FRA LEVALLOIS (FRA)
8 N SERSOT Jade 2000 F FRA ST GERMAIN E (FRA)
9 N ESTONIA       EST
9 N PALK Madli 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
9 N LOIT Karoliine 2000 F EST Musketar (EST)
9 N TARGAMAA Carmen-Lii 2001 F EST En Garde Haapsalu (EST)
10 N USA       USA
10 N JOYCE Michaela 2004 F USA
10 N CANDREVA Greta 2002 F USA
10 N KOMAR Sofia 2000 F USA
10 N CONSTANTINO Lola 2001 F USA
11 N GREAT BRITAIN       GBR
11 N LOUIS Avery 2001 F GBR
11 N SHEFFIELD Laura 2000 F GBR Brixton FC (GBR)
11 N LEVER Rachael 2002 F GBR O.P.S. Epee Club (GBR)
11 N POWELL Alexandra 2000 F GBR Malvern (GBR)
12 N CZECH REPUBLIC       CZE
12 N COUFALOVA Anna 2000 F CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
12 N PROKSIKOVA Patricie 2002 F CZE SC Praha (CZE)
12 N JASNA Tereza 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
12 N BIELESZOVA Veronika 2002 F CZE SC Praha (CZE)
13 N KAZAKHSTAN       KAZ
13 N MURIDOVA Tamila 2001 F KAZ
13 N ANDREYEVA Vladislava 2001 F KAZ
13 N NIKOLAICHUK Sofiya 2002 F KAZ
13 N TAMBOVTSEVA Alexandra 2003 F KAZ
14 N SWITZERLAND       SUI
14 N PIVETEAU Anne Clémence 2000 F SUI CAL Lausanne (SUI)
14 N CROVETTO Vera 2002 F SUI LUG Lugano (SUI)
14 N BOUILLANT Audrey 2002 F SUI SEVM Vevey (SUI)
14 N PASCHE Alyssa 2002 F SUI SEG Geneve (SUI)
15 N COLOMBIA       COL
15 N CORREA SANTA Carmen Andrea 2004 F COL
15 N JARAMILLO QUEVEDO Maria De Los Angeles 2001 F COL
15 N NUSA VASQUEZ Maria Del Mar 2002 F COL
15 N PIEDRAHITA GOMEZ Alejandra 2004 F COL
16 N CHILE       CHI
16 N VASQUEZ DEL CAMPO Paula 2000 F CHI
16 N CIFUENTES Ignacia 2001 F CHI
16 N DIAZ DEL RIO Rosario 2001 F CHI
17 N GERMANY       GER
17 N LÖHR Lisa-Marie 2000 F GER Fechtzentrum Solingen (GER)
17 N ALBRECHT Giulia 2003 F GER Heidenheimer SB (GER)
17 N HILBRIG Viktoria 2000 F GER Heidenheimer SB (GER)
17 N ZITTEL Alexandra 2004 F GER Heidenheimer SB (GER)
18 N BELGIUM       BEL
18 N BULTYNCK Anne 2000 F BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
18 N LABRO Emma 2000 F BEL Flanders Fencing (BEL)
18 N WASIAK Axelle 2001 F BEL Flanders Fencing (BEL)
18 N BEKEN Solane 2001 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
19 N JAPAN       JPN
19 N KISHIMOTO RIN 2005 F JPN
19 N OGASAWARA Ayano 2000 F JPN
19 N NARITA Emika 2000 F JPN
19 N HOSOE Mai 2001 F JPN
20 N SPAIN       ESP
20 N ZUGASTI Paula 2002 F ESP CREA-M (ESP)
20 N LOBERA Teresa 2000 F ESP SA-LO (ESP)
20 N ISIDRO Alba 2000 F ESP
20 N RAPOSO Dana 2002 F ESP
21 N BRAZIL       BRA
21 N AMARAL Clara 2004 F BRA BTC Barroca (BRA)
21 N VIZEU Victoria 2004 F BRA CAP Paulistano (BRA)
21 N GIORDANO Giorgia 2001 F BRA CAP Paulistano (BRA)
22 N SLOVAKIAN REPUBLIC       SVK
22 N KIRCHNER Emma 2000 F SVK Akademia sermu (SVK)
22 N BURSOVA Regina 2001 F SVK Akademia sermu (SVK)
22 N ROSKOVA Sonja 2000 F SVK Akademia sermu (SVK)
23 N AUSTRIA       AUT
23 N GRABHER Antonia 2001 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
23 N AGATH Thordis 2001 F AUT KAC Klagenfurt (AUT)
23 N GYURKO Anna 2001 F AUT HSV Wr.Neustadt (AUT)
23 N PRAXMARER Leonore 2003 F AUT FU Linz (AUT)
24 N GREECE       GRE
24 N KARAMPINI Eirini 2002 F GRE IRIDA (GRE)
24 N MOURIKI Argyrenia 2005 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
24 N NIKOLOPOULOU Konstantina 2000 F GRE IRIDA (GRE)