Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2019 - March 24, 2019

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DEMESH Georgii 2006 M RUS
2 N SOSNOV David 2006 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
3 N FOGT Jakub 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
3 N AKIMOV Matvei 2006 M RUS
5 N GREBENNIKOV Matvey 2006 M RUS
6 N DIJKSTRA Michael 2006 M NED s.v. Tréville (NED)
7 N CHASHCHIN Dmitrii 2006 M RUS
8 N PODLYAS Arik 2006 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
9 N PENMAN Callum 2006 M GBR Salle Holyrood (GBR)
10 N JURGA Stanislaw 2006 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
11 N RUBIN Mattia 2006 M HUN
12 N ZHAO Rui 2007 M GBR
13 N DAI Jonathan 2007 M USA
14 N WAGNER Louis 2006 M GER FC Berlin Südwest (GER)
15 N RASHCHEVSKII Boris 2007 M RUS
16 N JURAS Danielius 2006 M LTU Newham Swords (GBR)
17 N STRELOW Alexander 2006 M GER Dresdener FC (GER)
18 N SAVICKAS Samuelis 2006 M GBR
18 N GKIKAS Dimitrios 2006 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
20 N BAICEAN Vladislav 2006 M MDA
21 N PYSKLO Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 N WASCINSKI Gracjan 2006 M POL IKS Leszno (POL)
23 N CHERKASHYN Andrii 2006 M UKR
24 N EVANS Callum 2006 M GBR
25 N JANCZAK Aleksander 2007 M POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
26 N BANYIK Natanael 2007 M HUN
27 N LEBEDEV Vladislav 2006 M RUS
28 N VAABEN Frode 2007 M DEN Trekanten København (DEN)
29 N SCHULZ Linus 2006 M GER OSC Potsdam (GER)
30 N DAKIN Ethan 2007 M GBR Sheffield Buccaneers (GBR)
31 N APOSTOLOPOULOS Emmanouil 2006 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
32 N DORE Davis 2006 M GBR
33 N TYMCSAK Levente 2006 M HUN
34 N CHEREDNICHENKO Ihor 2007 M UKR
34 N MOZEJKO Milosz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
34 N LYTVINCHUK Nazar 2006 M UKR
34 N LEVADNII Artem 2006 M UKR
38 N CHLEBOUN Matyas 2006 M CZE Serm Ostrava (CZE)
39 N SPITZ Lorant 2006 M HUN
40 N GLOWINSKI Szymon 2007 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
41 N BELIAEV Timofei 2006 M RUS
42 N AARAV Chaudhari 2006 M GBR
43 N VERKHOVENKO Ian 2006 M RUS
43 N SALUS Hugo 2006 M GER Berliner FC (GER)
45 N BONIS Mark 2006 M HUN
46 N JEGLINSKI Dawid 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
47 N TOMYSLAK Lukasz 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
47 N BLOCHWITZ Anton 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
49 N PALASZ Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
50 N TURNER Ben 2006 M GBR
51 N PUCKOWSKI Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
52 N BOGDANS Maksims 2006 M LAT Florete (LAT)
53 N HRYNIEWIECKI Filip 2007 M POL Wroclawianie (POL)
54 N BERGERT Michael 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
55 N HÖFLER Julius 2006 M GER TSG Weinheim (GER)
56 N WUNDLING Ivo 2006 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
57 N LUND Claus 2007 M GER Trekanten København (DEN)
58 N OROVECZ Gergely 2007 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
59 N FAKHRETDINOV Amir 2007 M RUS
60 N KEEN Finn 2007 M GBR Fencers Club London (GBR)
60 N BISHAY David 2007 M GBR
62 N DURAJ Idzi 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
63 N ZELTER Adam 2007 M ISR
64 N PETRACHE Mihnea 2006 M ROU
65 N KELLY David 2007 M GBR
66 N GYÉN Simon 2007 M SVK KS Samorin (SVK)
67 N BRYHINSKYI Danylo 2007 M UKR
68 N PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
69 N KIRALY Szabolcs 2007 M HUN
70 N KOWALSKI Tymon 2006 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
71 N FEDOROW Hubert 2006 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
72 N BARTOSZEK Tomasz 2007 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
73 N HILLS George 2006 M GBR
73 N BOTLO Daniel 2006 M SVK KS Samorin (SVK)
75 N CAMPION Matei 2006 M ROU
76 N HEGYES David 2007 M HUN
77 N GORCZYCA Jakub 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
77 N ROBANESCU Mihnea 2007 M ROU
79 N CENDROWSKI Marceli 2007 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
79 N SURMA Maciej 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
81 N CZAJKOWSKI Jakub 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
81 N DLUGOKECKI Ludomir 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
83 N ARCHER Mihkel 2006 M GBR Newham Swords (GBR)
84 N HORVATH Akos 2006 M HUN Torekves (HUN)
84 N NAGY Huba 2006 M HUN
86 N STIRLING Henry 2007 M GBR
87 N PREOBRAZHENSKYI Matvii 2006 M UKR
88 N BODIS Kristof 2006 M HUN
89 N SZYMCZYK Jan 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
90 N EL-SAIE Faaris 2007 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
90 N JAWORSKI Eryk 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
92 N OLSZEWSKI Franciszek 2007 M POL
93 N PAKULA Michal 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
94 N SPREMBERG Paul 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
95 N LESNIAREK Alex 2006 M POL IKS Leszno (POL)
96 N ANANE Zakariya 2007 M FRA
97 N DUDZINSKI Damian 2006 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
98 N FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan 2007 M DEN Marshall Fencing Club (GBR)
98 N RONAI Kristof 2006 M HUN
100 N PONAMARENKO Nikita 2007 M LAT
100 N SCHMEL Laszlo 2006 M HUN
100 N ZHANG Ryan 2006 M GBR
103 N ADOCH Stefan 2006 M ROU
104 N PHIELIPEIT Mateo 2007 M GER SC Berlin (GER)
104 N KRAWCZYNSKI Pawel 2006 M POL Wroclawianie (POL)
106 N KOSTER Fabian 2007 M NED La Rapiere (NED)
106 N ORLENKO Fedor 2007 M RUS
108 N MLADENOV Georgi 2007 M BUL
109 N CONTRACTOR Khalam 2007 M GBR Newham Swords (GBR)
110 N RUT Wiktor 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
111 N PISAREWICZ Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
112 N SIDRONIN Stanislav 2007 M RUS
112 N SLIZ Franciszek 2007 M POL Polonia Leszno (POL)
114 N LESNIEWSKI Maksymilian 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
115 N SKVORTSOV Roman 2007 M RUS
116 N BECKMANN Otto 2007 M GER SV Angern (GER)
117 N MEINTANIS Dimitrios 2007 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
118 N TIPPMER Paul 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
119 N GORYN Noah 2006 M GBR
120 N RINZBERG Volodymyr 2007 M UKR
121 N GULINSKI Cyprian 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
122 N ARGYELAN Bence 2006 M HUN
122 N LENC Ludek 2006 M CZE Serm Liberec (CZE)
124 N NOOIJ Jasper 2007 M NED s.v. Tréville (NED)
125 N RAGHIB Mohammed 2007 M KSA
125 N SZCZOTKO Bartosz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
127 N SCHREIBER Felix 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
128 N FIRLEJ Mikolaj 2007 M POL
129 N KAZAKOV Georgii 2007 M RUS
130 N PAZOLA Jakub 2007 M POL IKS Leszno (POL)
131 N ĻEBEDEVS Andrejs 2006 M LAT Florete (LAT)
132 N ZSOGON Andor Kolos 2007 M HUN
133 N EASTWOOD Cai 2006 M GBR
133 N HUGHES Oliver 2006 M GBR
135 N KWIATKOWSKI Karol 2006 M POL Budowlani Torun (POL)
135 N LAKS Stanislaw 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
135 N SOKOL Vaclav 2006 M CZE
138 N TSOUTSOPLIDIS Dimitrios 2006 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
139 N ZYMANT Mikolaj 2006 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
140 N WASIAK Stanislaw 2006 M POL
141 N KUZMINSKI Aleksander 2006 M POL
142 N CIESIELSKI Odyseusz 2006 M POL IKS Leszno (POL)
143 N MICHALSKI Stanislaw 2006 M POL
144 N CHOJNACKI Jan 2007 M POL
145 N STEPANEK Petr 2006 M CZE USK Praha (CZE)
145 N WYSZYNSKI Jan 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
147 N KOZLOWSKI Ksawery 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
148 N SKJØDT Elvis Munk 2006 M DEN Trekanten København (DEN)
149 N BADAR Krisztian 2007 M HUN
150 N LANCARIC Branislav 2006 M SVK KS Samorin (SVK)
151 N COX Joseph 2006 M GBR
152 N FRANZ Sebastian 2007 M GBR
153 N ZADROZNY Kacper 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
154 N ZDORS Markuss 2007 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
155 N STARKOWSKI Filip 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
156 N FRIC Tomi 2006 M GBR
156 N SCIBIWOLK Jan 2006 M POL
158 N BORKA Marton 2006 M HUN
159 N SZEDLECZKI Bence 2006 M HUN
160 N KROCHMALSKI Filip 2007 M POL PKSz Warszawa (POL)
161 N KÜTTNER Nicolas 2007 M AUT ASC Wien (AUT)
161 N VLADAR Adam 2006 M HUN
163 N WILLIAMS Julian 2007 M NED s.v. Beau Geste (NED)
164 N KRÄMER Konrad 2006 M GER SC Berlin (GER)
165 N NOVOZILOVS Karlis 2006 M LAT
166 N MAYWALD Paul 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
166 N HOFFMANN Stanisław 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
168 N PYSKLO Bartosz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
168 N BRAMOW Marius Zimmermann 2007 M DEN Trekanten København (DEN)
170 N PARZYSZEK Jakub 2007 M POL
170 N SROKA Franciszek 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
172 N KARAWACKI Olaf 2006 M POL
172 N KEOGH George 2006 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
174 N TRAITEL CRYSTAL Ran 2007 M ISR
174 N KUCERA David 2006 M CZE
176 N DOROSZKIEWICZ Maksymilian 2007 M POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
176 N HOLY Lev Michael 2006 M CZE Sokol Brno (CZE)
178 N GAJC Jan 2007 M POL
178 N VESTI Lucien 2007 M GER TSV Bad Kissingen (GER)
180 N SZUFLITA Adam 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
181 N ZARSKY Tadeas 2007 M CZE
182 N GREGUREC Leon 2007 M CRO
183 N STEPNICKA Petr 2006 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
183 N MAJER Przemyslaw 2006 M POL IKS Leszno (POL)
185 N KARLSEN Marcus Anthony 2007 M DEN Trekanten København (DEN)
186 N KOSILA Jakub 2007 M POL
186 N TUSK Jakub 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
186 N ZIELINSKI Milosz 2007 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
189 N CZERWINSKI Jan 2007 M POL
190 N KAREL Vojtech 2007 M CZE Serm Liberec (CZE)
191 N ILLYES Adam 2006 M HUN
191 N HAUKE Dominique 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
193 N KRUSZONA Adam 2007 M POL Wroclawianie (POL)
194 N POLEZHAEV Rodion 2006 M UKR
195 N 1st round BERZINS Krisjanis 2006 M LAT
196 N 1st round ALZAHRANI Rashed Mohammed 2007 M KSA
197 N 1st round GAUTIER Loftus Leon 2007 M IRL
198 N 1st round NEMETH Balint 2006 M HUN
199 N 1st round TERDY Mark 2006 M HUN
200 N 1st round STEPANOV Nikita 2007 M UKR
201 N 1st round KORBAS Adam 2006 M POL AZS AWF Poznan (POL)
202 N 1st round KOPRDA Andrej 2007 M SVK KS Samorin (SVK)
202 N 1st round SCHMIDT Konrad 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
202 N 1st round BIROS Samuel 2007 M CZE
205 N 1st round CHAIKOVSKI Liudomyr 2007 M UKR
205 N 1st round STLUKA Vojtěch 2006 M CZE
205 N 1st round RACZ-BANSZKI Vilmos 2006 M HUN
205 N 1st round HEMPEL Jan Lucas 2007 M GER FG Schwerin (GER)
205 N 1st round GINTER Cezary 2007 M POL IKS Leszno (POL)
205 N 1st round GILBERT-HEITLER Noah 2007 M GBR
211 N 1st round ZALETSKI Eyal 2007 M ISR
212 N 1st round GRAVELLE Lleu 2007 M GBR
212 N 1st round OSTROVSKIS Eko 2006 M LAT
212 N 1st round ABELE Reinis 2006 M LAT
215 N 1st round CHOJNACKI Tadeusz 2007 M POL
216 N 1st round BASON Alfie 2007 M GBR
216 N 1st round GMUREK Marcin 2006 M POL
218 N 1st round NAWROCKI Franciszek 2007 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
219 N 1st round CIEPLOTA Aleksander 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
220 N 1st round WICHER Szymon 2006 M POL
221 N 1st round MARCINIAK Antoni 2007 M POL
221 N 1st round ROGEL Omri 2006 M ISR
221 N 1st round TURBO Daniel 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
221 N 1st round BACIU Rares 2006 M ROU
225 N 1st round ZIMECS Andrejs 2007 M LAT
226 N 1st round VERIS Matyas 2007 M CZE
227 N 1st round KORAB Tadeas 2007 M CZE
228 N 1st round SCHNABEL Lennart 2007 M GER FSC Jena (GER)
229 N 1st round JARA Hubert 2007 M POL Wroclawianie (POL)
230 N 1st round SCHWARTZ Theo Alexander 2006 M DEN Trekanten København (DEN)
230 N 1st round BRANDON Jack 2007 M GBR
232 N 1st round GACZYNSKI Jan 2006 M POL Budowlani Torun (POL)
233 N 1st round PARULSKI Jakub 2006 M POL
234 N 1st round BUJAS Marcel 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
234 N 1st round GRECH Szymon 2006 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
236 N 1st round SWIATKOWSKI Milosz 2006 M POL
237 N 1st round KISS Matej 2007 M SVK KS Samorin (SVK)
238 N 1st round DJORDJEVIC Michael 2007 M CYP Cosmopolis (CYP)
239 N 1st round LEBEDEVS Deniss 2006 M LAT
240 N 1st round RUSIN Marceli 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
241 N 1st round LEWANDOWSKI Franciszek 2007 M POL
242 N 1st round CHMIELEWSKI Juliusz 2006 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
242 N 1st round KUBAC Otto 2006 M CZE
244 N 1st round KOBIERSKI Bartosz 2007 M POL
245 N 1st round VESELÝ Šimon 2006 M CZE
246 N 1st round LESKI Jacek 2006 M POL PKSz Warszawa (POL)
247 N 1st round HUNKOVSKYI-ZOLOTOV Fedir 2007 M UKR
248 N 1st round RADANT Raphael 2007 M GER FG Schwerin (GER)
249 N 1st round BRANDAO Daniel 2007 M CZE
249 N 1st round ANDABAKA Mark 2007 M CRO
249 N 1st round KOWALCZYK Kajetan 2007 M POL
249 N 1st round KAVALERCHYK Samuel 2007 M GER FG Schwerin (GER)
253 N 1st round KOWALSKI Maksym 2006 M POL Budowlani Torun (POL)
253 N 1st round SERAFIN Natan 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
253 N 1st round BORNKESSEL Julius 2006 M GER FSC Jena (GER)
256 N 1st round NAGY Zeteny Balaban 2007 M HUN
256 N 1st round JANITOR Matyas 2006 M CZE
258 N 1st round RENTZSCH Erik 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
259 N 1st round DONCHUK Kiril 2007 M UKR
259 N 1st round DANILOV Daniil 2007 M UKR
259 N 1st round BIELICKI Daniel 2006 M POL
259 N 1st round ALFVEN Hugo 2006 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
259 N 1st round LESNIAK Szymon 2006 M POL Wroclawianie (POL)
259 N 1st round DROJEWSKI Maciej 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
265 N 1st round PÉNZES Miklós 2007 M SVK KS Samorin (SVK)
265 N 1st round SCHULTZ Milan 2006 M GER FG Schwerin (GER)
265 N 1st round ZOLNOWSKI Mateusz 2007 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
265 N 1st round CAMACHO Adrian 2006 M CZE
269 N 1st round ZIELINSKI Sambor 2007 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
269 N 1st round ZEE Tristan Day 2006 M GBR
269 N 1st round WOJTYSZYN Alan 2006 M POL
269 N 1st round KOLENDA Kamil 2006 M POL Wroclawianie (POL)
269 N 1st round GORKA-KERESKENYI Almos 2007 M HUN
274 N 1st round WULFF Oliver 2007 M DEN Taastrup FK (DEN)
275 N 1st round JAROSINSKI Marceli 2007 M POL Wroclawianie (POL)
275 N 1st round MACIANTOWICZ Tymoteusz 2006 M POL
275 N 1st round NEMETH Laszlo Matyas 2006 M HUN
275 N 1st round TULINS Ivans 2006 M LAT