Back to list

Results

33. Hartmann Cup
GER Heidenheim
October 30, 2021 - October 31, 2021

Epee Men's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 RUSSIA       RUS
1 CHERNOUSOV Igor 2005 M RUS
1 SAFIN Danil 2006 M RUS
1 KHAPERSKIY Fedor 2006 M ISR
1 PTASHNIK Evgenii 2005 M RUS
2 ITALY       ITA
2 PIETROBELLI Giacomo Patrick 2005 M IRL
2 GALASSI Matteo 2005 M ITA
2 CORTINI Leonardo 2006 M ITA
2 MASTROMARINO Fabio 2005 M ITA
3 GERMANY       GER
3 RUPPENTHAL Julius 2005 M GER SV Waldkirch (GER)
3 PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
3 STANGE Jakob 2005 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
3 BÜLAU Matthew 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
4 ROMANIA       ROU
4 APARASCHITEI Andrei Tudor 2006 M ROU
4 PETRACHE George 2006 M ROU
4 TUFAN Raul 2005 M ROU
5 RUSSIA 2       RUS
5 ZLOBIN Daniil 2005 M RUS
5 CHUEV Sergei 2005 M RUS
5 GO Daniil 2005 M RUS
5 KOLOBOVNIKOV Gleb 2005 M RUS
6 SWITZERLAND       SUI
6 SQUIERI Juliano Nicola 2007 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
6 TERRIBILINI Alessandro 2005 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
6 WIDMER Neel 2005 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
6 PFEIFER Paul 2006 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
7 NORWAY       NOR
7 MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
7 NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
7 KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
8 ROMANIA 2       ROU
8 SITA Stefan 2005 M ROU
8 POPESCU Alexandru Stefan 2005 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
8 PADUREANU David 2006 M ROU
9 POLAND       POL
9 KLYTTA Pawel 2005 M POL Piast Gliwice (POL)
9 WOJCIECHOWSKI Szymon 2006 M POL
9 FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
9 MARCZAK Wojciech 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
10 GERMANY 2       GER
10 BESKOROVAJNYI Anton 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
10 MORLANG Nick 2005 M GER Lohausener SV (GER)
10 BUSCH Max 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
10 SIGMUND Philip 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
11 ITALY 2       ITA
11 PULITI Lucio 2005 M ITA
11 CHECCO Filippo 2005 M ITA
11 RIZZI Jacopo 2005 M ITA Bergamasca Scherma Creberg (ITA)
11 FERRANDINA Lawrence Pascal Paolo 2005 M ITA
12 SWITZERLAND 2       SUI
12 VON SCHONBORN Leopold 2007 M SUI CAL Lausanne (SUI)
12 WICHT Gianluca 2007 M SUI SEG Geneve (SUI)
12 ISCHI Eric 2006 M SUI SEVM Vevey (SUI)
12 DESMEULES Nathanael 2006 M SUI CAL Lausanne (SUI)
13 POLAND 2       POL
13 KLUGHARDT Hubert 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
13 WALKOWIAK Szymon 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
13 SOJKA Adam 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
13 SZURLEJ Maciej 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
14 AZERBAIJAN       AZE
14 ARUSLANOV Raul 2005 M AZE
14 HIDAYATOV Jamil 2005 M AZE
14 HASANALI Orxan 2006 M AZE