Back to list

Results

2020 Glostrup B+U Ranglistestævne
DEN Glostrup
March 8, 2020 - March 8, 2020

Epee Women's U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SVANE Flora 2008 F DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
2 N ZEB Sana 2009 F DEN Taastrup FK (DEN)
3 N KRISTIANSSON Sif Lykke 2008 F DEN Trekanten Vordingborg (DEN)

Epee Women's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N STILLER Natalja 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
2 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
3 N CHILD Melissa Steinicke 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
3 N VIDEBÆK CHRISTENSEN Julie 2005 F DEN Glostrup FK (DEN)

Epee Men's U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MULDER Carlos Luca Rosenkilde 2008 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
2 N WINTHER Theo 2008 M DEN Hellerup FK (DEN)
3 N LARSEN Sirius 2008 M DEN Dragon Sport Fencing (DEN)
3 N PEDERSEN Adrian 2008 M DEN Hellerup FK (DEN)
5 N MYLSTED Jacob 2009 M DEN Dragon Sport Fencing (DEN)
6 N BOEST Frederik 2009 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
7 N SACALA Alexandru 2009 M DEN Taastrup FK (DEN)
8 N RICHARDT Chayenn 2008 M DEN Hellerup FK (DEN)
9 N NIELSEN Frederik Holger Bøjer 2008 M DEN Glostrup FK (DEN)
10 N DAHL Frederik Norsj 2009 M DEN Flèche Holbæk (DEN)
11 N ZIEGLER Julius 2009 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)

Epee Men's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
2 N REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
3 N BÆKMAND Nicky 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
3 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
5 N BRANDES Magnus 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
6 N FRIIS MADSEN Benjamin 2005 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
7 N CLAUSEN Sofus Rekdal 2004 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
8 N SANDORFF Andreas 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
9 N MADSEN Anton Møller 2005 M DEN Glostrup FK (DEN)
10 N HVIIS-ELKROG Alexander 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)

Epee Women's U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
2 N WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
3 N HANSEN Ida Marie 2007 F DEN Taastrup FK (DEN)
3 N PRÆSTEGAARD ANDERSEN Emilie 2006 F DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
5 N ENGSBRO Mikkeline 2006 F DEN Glostrup FK (DEN)
6 N VERGO Ida 2007 F DEN Trekanten Vordingborg (DEN)

Epee Men's U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ZIEGLER Mikkel 2007 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
2 N BONEFELD Ludvig 2006 M DEN Rudersdal FK (DEN)
3 N ODGAARD-JENSEN Johan 2006 M DEN Rudersdal FK (DEN)
3 N WULFF Oliver 2007 M DEN Taastrup FK (DEN)
5 N LEHMANN ANDERSSON Johannes 2007 M DEN Albertslund FK (DEN)
6 N CHILD Nichlaes Steinicke 2006 M DEN Glostrup FK (DEN)
7 N THORNDAHL Anton 2006 M DEN Vejle FK (DEN)
8 N LADEFOGED Rasmus 2007 M DEN FK Aramis Dragør (DEN)
9 N VØLUND Jonas 2006 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
10 N ENGELSHOLM Magnus 2006 M DEN Glostrup FK (DEN)

Epee open U10 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WATT-BOOLSEN Carl Filip 2010 M DEN Glostrup FK (DEN)
2 N MAHMOOD Reshayil 2010 F DEN Glostrup FK (DEN)
3 N BRYLA Robert 2011 M DEN Hellerup FK (DEN)
3 N ZABALLOS Pepe 2011 M DEN Hellerup FK (DEN)
5 N REYNHEIM Elliot 2010 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
6 N LÜTZEN Ruben 2011 M DEN Nyborg FK (DEN)
7 N RASMUSSEN Clara 2010 F DEN Glostrup FK (DEN)
8 N ELHOLM NIELSEN Frederik Emil 2012 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
9 N MAHMOOD Eliyana 2011 F DEN Glostrup FK (DEN)
10 N NIELSEN Claudio Elias Steffen 2012 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
11 N HADBERG Lucia 2012 F DEN Taastrup FK (DEN)
12 N FREDERIKSEN Noam 2012 M DEN Hellerup FK (DEN)
13 N HADBERG Diego 2013 M DEN Taastrup FK (DEN)
14 N HADBERG Claudia 2012 F DEN Taastrup FK (DEN)