Back to list

Results

2018 S:t Erikscupen (3)
SWE Stockholm
December 15, 2018 - December 15, 2018

Epee Women's U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
2 N LJUNGBERG Clara 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N ALEXANDERSON TENGÖ Anna 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N ISLAS FLYGARE Olivia 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
5 N CEDERLUND Elsa 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)
6 N ERIKSSON Hilma 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N SVENSSON Ella 2006 F SWE SIF Nacka (SWE)
8 N SENNERUP Filippa 2006 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
9 N NORSTRÖM Emilia 2006 F SWE UF Uppsala (SWE)
10 N KÄNNGÅRD Clara 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
11 N SWENNING Embla 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
12 M Round LEIJONHUFVUD Cecilia 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)

Epee Women's U15 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ERIKSSON Ebba 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N KOTÁN Csenge 2004 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 N SZILASI Isabelle 2005 F SWE GoFK Visby (SWE)
5 N SVEDSKOG Lovisa 2004 F SWE WFF Örebro (SWE)
6 N RENDA Eden Rose 2005 F USA FFF Stockholm (SWE)
7 N NYGÅRDS EKBERG Liv 2004 F SWE SIF Nacka (SWE)

Epee Women's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MANN Beatrix 2003 F SWE GoFK Visby (SWE)
2 N ROTH Hedvig 2003 F SWE SAF Solna (SWE)
3 N TEGNELL Elsa 2003 F SWE SIF Nacka (SWE)
3 N WALLER Evelina 2003 F SWE LFK Linköping (SWE)
5 N DE GROAT Elsa 2003 F SWE FFF Stockholm (SWE)
6 N ULLTJÄRN Bianca 2002 F SWE LFK Linköping (SWE)

Epee Men's U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N SÖDERLING Anton 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N STÅHL Folke 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N ZIMMERMAN Filip 2008 M SWE WFF Örebro (SWE)
6 N RUNDSTRÖM Nikolai 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N HECKMANN Lucas 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
8 N NORDLING Alvar 2006 M SWE LFK Linköping (SWE)
9 N GRELA Marcus 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
10 N LUNDBLAD Isak 2007 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 N ERIKSSON Felix 2006 M SWE SAF Solna (SWE)
12 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
13 N SYNNING Emanuel 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
14 N DARNELL Frank 2007 M SWE FFF Stockholm (SWE)
15 N HERNANDEZ KOZULA Oliver 2006 M SWE WFF Örebro (SWE)
16 N ZINGMARK Hugo 2006 M SWE SAF Solna (SWE)
17 N WIGREN Dante 2007 M SWE WFF Örebro (SWE)
18 N WHYTE Oliver 2006 M SWE SIF Nacka (SWE)
19 N MÅHLÉN Melker 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
20 N BORGELIN Oscar 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
21 N DE GROAT August 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
22 N VIKLUND Maximiliam 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
23 N FORSLIND COLLIN Caspian 2007 M SWE FFF Stockholm (SWE)
24 D ERIKSSON Julian 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
25 N KINDBORG Edvard 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)

Epee Men's U15 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BECKEMAN Erik 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N FALKNER Gustaf 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
5 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 N HELANDER Leo 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N SVENSSON Albin 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
10 N BROLIN John 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
11 N NYMAN Jakob 2005 M SWE NFK Nyköping (SWE)
12 N RAMIREZ-SOOP Viktor 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N POURMAND Liam 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
14 N HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
15 N ÖSTRÖM Elmer 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
16 N RAMSBERG David 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
17 N CLACHAN Alexander 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
18 N ROS PALMKLINT Hugo 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
19 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
20 N LINDEBERG Arvid 2005 M SWE NFK Nyköping (SWE)
21 N BOUMEDIENNE Sami 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
22 N JONSSON Isak 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
23 N DAHLSTRÖM Ludvig 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
24 M GRAUERS Gunnar 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
25 N KAUTSKY Konrad 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
26 N BACKMAN Markus 2004 M SWE SAF Solna (SWE)
27 N SJURSETH Zorn 2005 M SWE SAF Solna (SWE)
28 N WALLENTIN Ludvig 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
29 M Round TORVÉN Tor 2005 M SWE SAF Solna (SWE)
M 1st round FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)

Epee Men's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ULLTJÄRN Gabriel 2000 M SWE LFK Linköping (SWE)
2 N NYHOLM Adam 2003 M SWE NFF Norrköping (SWE)
3 N GUNNARSSON Olle 2002 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 N KEMPEGÅRD Andreas 1999 M SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N FILÉN Wilmer 2003 M SWE UF Uppsala (SWE)

Foil open U11 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N NYBERG Viktor 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
2 N LIU Andy 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N HAGBERG MATTS Arvid 2008 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 N ELMQUIST Lucas 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
5 N AHRLING Alvar 2009 M SWE JKS Stockholm (SWE)
6 N ERICSON Malte 2008 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
7 N ARETEG Lucas 2009 M SWE JKS Stockholm (SWE)
8 N ENGBLOM GRAFEUILLE Rafael 2008 M SWE JKS Stockholm (SWE)
9 N ENGBLOM GRAFEUILLE Astor 2010 M SWE JKS Stockholm (SWE)

Foil open U13 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Foil open U15 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BONARDI Leonardo 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
2 N WIDÉN Emil 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N ELMFELDT Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 N GRELA Tristan 2006 M SWE EGF Solna (SWE)
5 N KIS Lili 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
6 N LUNDGREN Vilgot 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
7 N GRANÉR Emma 2005 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
8 N SKOGLÖSA Moritz 2005 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)

Epee open U11 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N NORDLING August 2008 M SWE LFK Linköping (SWE)
2 N KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N WIBERG Eric 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
4 N SEHLIN Rasmus 2008 M SWE WFF Örebro (SWE)
5 N SCHMIDT Walter 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 N VON MALMBORG Victor 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N WIGREN Neo 2009 M SWE WFF Örebro (SWE)
8 N IOUCHMANOV Alexei 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
9 N HAMP Oscar 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 N ULLTJÄRN Estrid 2012 F SWE LFK Linköping (SWE)
11 N BLOMBERG Anton 2008 M SWE LFK Linköping (SWE)