Back to list

Results: Tank und Rast Pokal

Epee Men's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N LAWSON Nicholas 2002 M USA
2 N HERBST Isaac 2002 M USA
3 N WICHT Matteo 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
3 N FUHRIMANN Jonathan 2002 M SUI FCB Bern (SUI)
5 N BULANDRA Jan 2002 M POL AZS AWF Katowice (POL)
6 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
7 N FORTIN Paul 2002 M FRA AMIENS CE (FRA)
8 N LIVERANT Skyler 2004 M USA
9 N VINEIS Sven 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
10 N DIANE Alban 2002 M FRA BRON (FRA)
11 N BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
12 N DRAUGEDALEN Elias 2003 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
13 N MCKERR Isaac 2002 M GBR
14 N KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
15 N HEURLIN-VAZQUEZ Lino 2003 M FRA
16 N BUFQUIN Alexandre 2002 M FRA DOUAI CE (FRA)
17 N KIEFFER Tom 2003 M FRA HYERES (FRA)
18 N KUSHNERIK Ethan 2003 M USA
19 N ROUSSEAU Pierrick 2002 M FRA SAINTES CE (FRA)
20 N RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
21 N SENOCQ Tom 2003 M FRA
22 N SCHEUNER Joël 2002 M SUI SEB Basel (SUI)
23 N GAIDAR Daniel 2002 M USA
24 N MOOSEKIAN Stafford 2003 M USA
25 N LUNEAU Aurelien 2002 M FRA
26 N WALACH Wiktor 2003 M POL RMKS Rybnik (POL)
26 N ERBETTA Diego 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)
28 N VERMEULE Spencer 2004 M USA
29 N ZHANAL Petr 2002 M CZE
30 N NAGEL Keanu 2003 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
31 N KRACK Tobias 2002 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
32 N KAMVYSELLIS Peter George 2002 M GRE PANELLINIOS (GRE)
33 N KUMASHI Mihir 2002 M USA
34 N HAN Elliot Yi Heng 2002 M SGP MDF (SGP)
35 N HADDAD Justin 2002 M USA
36 N MATSULEVITS Tristan 2003 M GER FC Grunewald (GER)
37 N SHIFRON Daniel 2002 M USA
38 N MACAREZ Vincent 2003 M FRA VALENCIENNES (FRA)
39 N WEISS Miles 2003 M USA
40 N KOZLOWSKI Mateusz 2002 M USA
41 N SOCHA Jan 2002 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
42 N BITTERLING Julius Paul 2002 M GER OFC Bonn (GER)
43 N KELPE Bendix 2003 M GER FG Segeberg (GER)
44 N FOULSHAM Jacob 2002 M GBR
44 N LEE Aaron 2002 M USA
46 N AUCOUTURIER Timothee 2002 M FRA ROCHELLE CE (FRA)
47 N KITLINSKI Bartosz 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
48 N TAIWO-WILLIAMS Louis 2004 M GBR
49 N MÜLLER Leonard Gregor 2002 M SUI Heidenheimer SB (GER)
50 N PALPACUER Axel 2002 M FRA TOULOUSE UC (FRA)
51 N RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
52 N STEMPEL Jan 2003 M CZE
53 N CAVADINI Lazare 2002 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
54 N EBERHARDT Max 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
55 N RA Daniel 2003 M USA
55 N GOH Joshua 2003 M GBR
57 N SCHULZ Tobias 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
58 N GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
59 N MURRU Fabio 2002 M GER OFC Bonn (GER)
60 N INSLER Gabriel 2002 M USA
61 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
62 N GAUGER Noah 2002 M GBR
63 N KEW Ethan 2002 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
64 N GEHL Sebastian 2002 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
65 N RADOSZ Mikolaj 2002 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
66 N SRECKI Quentin 2002 M FRA PARIS GRP (FRA)
67 N URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
68 N NGUYEN Ethan 2002 M USA
69 N GIBSON Harry 2002 M GBR
70 N MANDRYSZ Sebastian 2002 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
71 N BISCONTINI Alessandro 2002 M ITA
72 N BÖHMER Philipp 2004 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
73 N MUN Michael 2003 M USA
74 N MATHIEU Corentin 2003 M FRA DIJON ASPTT (FRA)
75 N MAURY Julien 2002 M FRA ST MAUR VGA (FRA)
76 N JEAL James 2002 M GBR
77 N MITCHELL Jacob 2002 M GBR Millfield School (GBR)
78 N KALTSAMIS Alexander 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
79 N KLAVENESS Andreas 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
80 N TURAKIEWICZ Tristan 2002 M FRA GDE SYNTHE (FRA)
81 N DENAUX Mael 2003 M FRA ST DENIS CS (FRA)
82 N TRUUVERT Alexander 2002 M GBR
83 N PORTMANN Nicolas 2004 M SUI CAL Lausanne (SUI)
84 N MICHELETTI CREMASCO Filippo 2002 M ITA CS IVREA (ITA)
85 N MOLINARI Tassilo 2002 M LUX CE Luxembourg (LUX)
86 N BEHR Stephan 2002 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
87 N TALIOTIS Alexandros 2002 M CYP Nicosia FC (CYP)
88 N PITEUX Simon 2002 M FRA BRUAY USO (FRA)
89 N VITALE Tommaso 2002 M ITA
89 N GODLEWSKI Bartlomiej 2002 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
91 N TREBIS Michael 2003 M GER Mannheimer FC (GER)
92 N PRZIKOPP Martin 2003 M GER FC Leipzig (GER)
93 N IVAKIMOV Vasil 2004 M BUL
93 N KALUS Jonas 2002 M CZE SC Praha (CZE)
95 N KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
96 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
97 N SOUTULLO Jordi 2002 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
98 N BAKAY Sedat 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
99 N SCHMIDT Wilram 2002 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
100 N DOBSON Philip 2002 M GBR
100 N KRAMER Michael 2003 M GER TV Augsburg (GER)
102 N KOZIELSKI Kevin 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
103 N KOLDITZ Hendrik-Kilian 2002 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
104 N JEDRZEJCZYK Radoslaw 2002 M POL
105 N KAMVYSELLIS Jack Michael 2002 M GRE PANELLINIOS (GRE)
106 N FAST Cedrik Henry 2002 M GER FS Bielefelder TG (GER)
107 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
107 N NEIBERGALL Colin 2004 M USA
109 N HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
110 N WALMSLEY Joseph 2003 M GBR
110 N KIRCHNER Tim 2003 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
112 N OGONOWSKI Szymon 2002 M POL
113 N KAZMIERSKI Maciej 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
114 N COUNSON Francois 2003 M BEL
114 N GRAMZA Maciej 2002 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
116 N OLKVAM Ole Magnus 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
117 N SCHWITZER Benjamin 2003 M GER Fechtverein Heidelberg (GER)
118 N SCOTT PAYNE Edward 2004 M GBR
119 N BÜLAU Matthew 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
120 N MEIER Kassian 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
121 N BASTON-HALL Harry 2002 M GBR DINAN EA (FRA)
122 N EBNÖTHER Alexander 2002 M SUI FCZ Zug (SUI)
123 N RENZ Dominik 2004 M GER TSV Laupheim (GER)
124 N MAUNY Antoine 2002 M FRA
125 N BRANDTS Robert 2002 M GER Lüdenscheider TV (GER)
126 N OLDENBURG Finn 2002 M GER SSG Bensheim (GER)
127 N ASSMANN Timothy 2002 M NED s.v. Scaramouche (NED)
128 N PODIGUE Quentin 2002 M FRA ARRAS CE (FRA)
129 N GRUNDER Pascal 2002 M SUI AFCB Bern (SUI)
130 N GLOWACKI Dominik 2002 M POL
131 N APERS Matthew 2002 M BEL SC Parcival (BEL)
132 N MARX Valentino 2003 M GER Fechterring Hochwald (GER)
133 N VOGEL Vince 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
134 N RODRIGUEZ Nathan 2003 M FRA
135 N GRUNDLER Colin 2003 M GER TSG Reutlingen (GER)
136 N JINDRA Jakub 2002 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
136 N BUSKO Robert 2002 M POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
138 N TATARANNO Paolo 2002 M ITA
139 N SPIERZAK Lorenz 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
140 N PERING Julius 2003 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
141 N JAKUBOWSKI Olaf 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
142 N REISER Cedric 2002 M GER Heidenheimer SB (GER)
143 N CIESLIK Jakub 2002 M POL PKSz Warszawa (POL)
144 N BOORZ Jonas 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
145 N DETEMBLE Alexander 2003 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
146 N VAR Kerim 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
147 N STOLTE Quinn 2004 M GER FC Berlin Südwest (GER)
148 N AALRUD Nicklas Ekhold 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
149 N KOLDITZ Ian-Etienne 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
150 N ZIQIAO Luo 2003 M LUX CE Sud (LUX)
151 N KAZMAIER Julius 2003 M GER TSG Reutlingen (GER)
151 N FELTZ Maxim 2003 M BEL
153 N POHNAN Krystof 2004 M CZE SC Praha (CZE)
154 N DIEMER Alfred 2003 M DEN Hellerup FK (DEN)
155 N SCHENKENGEL Benedict 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
155 N DAOUT Robin 2002 M BEL
155 N SCOPPA Bruno 2002 M ITA CESAN - Club Scherma San Nicola (ITA)
158 N WIESE Hendrik 2002 M GER Osnabrücker SC (GER)
158 N NOVAK Martin 2004 M CZE
160 N LOMBANA MARTINEZ Simon 2002 M COL
161 N KRAUSE Julius Friedrich 2003 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
162 N 1st round DELL'ORO Michele 2002 M ITA
163 N 1st round STEINER Piero 2003 M ITA
164 N 1st round DUPAS Jean-Gauthier 2003 M BEL
165 N 1st round KIM Ethan 2002 M USA
166 N 1st round KEPPEL Alec 2002 M NED SC Den Bosch (NED)
167 N 1st round VAN ROOIJ Kevin 2002 M NED SC Den Bosch (NED)
167 N 1st round CORVERS Mathis 2003 M BEL
169 N 1st round RITZ Janik 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
170 N 1st round MARTENS Thomas 2003 M NED
171 N 1st round RIEGER Joshua 2004 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
172 N 1st round POCKELE Joris 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
173 N 1st round BEHNKE Otto 2003 M GER TV Augsburg (GER)
174 N 1st round TANT Refe 2002 M GBR
174 N 1st round VIDELER Jasper 2002 M NED s.v. Beau Geste (NED)
176 N 1st round MÖHLER Lennart 2002 M GER KSZU Meiningen (GER)
177 N 1st round CHA Russell 2002 M USA
178 N 1st round LOPARCO Giovanni 2002 M ITA
179 N 1st round WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
180 N 1st round WICHMANN Daniel 2002 M GER TSF Ditzingen (GER)
181 N 1st round MIDDENDORF Justus 2003 M GER Osnabrücker SC (GER)
182 N 1st round WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
183 N 1st round POULAIN Daniel 2002 M LUX CE Sud (LUX)
184 N 1st round LUTHER Nicolas 2003 M GER FG Segeberg (GER)
184 N 1st round KIEBULA Artur 2002 M GER Osnabrücker SC (GER)
186 N 1st round PFANDER Emil 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
187 N 1st round DURIC Mario 2003 M GBR
188 N 1st round TAY Jovan 2002 M SGP
188 N 1st round DEISSER John 2004 M BEL
190 N 1st round OHLIG Sebastian 2004 M GER Fechtverein Heidelberg (GER)
191 N 1st round GERHARTZ Benedict 2003 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
192 N 1st round CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
193 N 1st round PCHELINSTE Ivan 2003 M LUX CE Luxembourg (LUX)
194 N 1st round STANGE Jakob 2005 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
195 N 1st round POST Arnout 2002 M NED Fencing Ermelo (NED)
196 N 1st round ALMUTAIRI Khalaf 2004 M KUW
197 N 1st round SZALAY Ben 2003 M GER TSF Ditzingen (GER)
198 N 1st round DEKKER Tristan 2002 M NED Fencing Ermelo (NED)
199 N 1st round LOMHOLT Sebastian 2002 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
200 N 1st round PLOMTEUX Antoine 2003 M BEL Charleroi CE (BEL)
201 N 1st round DALLEMAGNE Louis 2003 M BEL
202 N 1st round HARTMANN Sven 2004 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
203 N 1st round VAN LAECKE Lucas 2003 M BEL
204 N 1st round ROSENMAYER Valentin 2003 M GER TSF Ditzingen (GER)
205 N 1st round KUMMER Gernot 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
206 N 1st round RUST Sven 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
207 N 1st round POMA Alessandro 2004 M ITA
208 N 1st round BRYCHCY Jakob 2004 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
208 N 1st round PUSTEJOVSKY Vladimir 2003 M CZE
210 N 1st round FIP Johannes 2003 M GER Osnabrücker SC (GER)
211 N 1st round GIESE Till Julius 2002 M GER Heidenheimer SB (GER)
211 N 1st round PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
213 N 1st round LANDOVSKY Matyas 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
214 N 1st round LENHARDT Jan-Philipp 2004 M GER TSF Ditzingen (GER)
215 N 1st round BERGER Steven 2004 M GER FC Berlin Südwest (GER)
216 N 1st round CAYCEDO DIAZ Carlos Elias Alfredo 2002 M COL

Epee Men's U17 Team
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N POLAND       POL
1 N BULANDRA Jan 2002 M POL AZS AWF Katowice (POL)
1 N KITLINSKI Bartosz 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
1 N SOCHA Jan 2002 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
1 N URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
2 N SWITZERLAND       SUI
2 N ERBETTA Diego 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)
2 N BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
2 N FUHRIMANN Jonathan 2002 M SUI FCB Bern (SUI)
2 N RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
3 N SWITZERLAND 2       SUI
3 N VINEIS Sven 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
3 N SOUTULLO Jordi 2002 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
3 N WICHT Matteo 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
3 N HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
4 N USA       USA
4 N MOOSEKIAN Stafford 2003 M USA
4 N NGUYEN Ethan 2002 M USA
4 N MUN Michael 2003 M USA
4 N LIVERANT Skyler 2004 M USA
5 N USA 2       USA
5 N KUSHNERIK Ethan 2003 M USA
5 N HADDAD Justin 2002 M USA
5 N LAWSON Nicholas 2002 M USA
5 N SHIFRON Daniel 2002 M USA
6 N GERMANY       GER
6 N PFANDER Emil 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
6 N BAKAY Sedat 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
6 N MURRU Fabio 2002 M GER OFC Bonn (GER)
6 N FAST Cedrik Henry 2002 M GER FS Bielefelder TG (GER)
7 N FRANCE       FRA
7 N BUFQUIN Alexandre 2002 M FRA DOUAI CE (FRA)
7 N DIANE Alban 2002 M FRA BRON (FRA)
7 N FORTIN Paul 2002 M FRA AMIENS CE (FRA)
7 N SENOCQ Tom 2003 M FRA
8 N USA 3       USA
8 N KIM Ethan 2002 M USA
8 N KOZLOWSKI Mateusz 2002 M USA
8 N GAIDAR Daniel 2002 M USA
8 N INSLER Gabriel 2002 M USA
9 N FRANCE 2       FRA
9 N SRECKI Quentin 2002 M FRA PARIS GRP (FRA)
9 N ROUSSEAU Pierrick 2002 M FRA SAINTES CE (FRA)
9 N HEURLIN-VAZQUEZ Lino 2003 M FRA
9 N KIEFFER Tom 2003 M FRA HYERES (FRA)
10 N POLAND 2       POL
10 N MANDRYSZ Sebastian 2002 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
10 N GRAMZA Maciej 2002 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
10 N OGONOWSKI Szymon 2002 M POL
10 N KAZMIERSKI Maciej 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
11 N USA 4       USA
11 N RA Daniel 2003 M USA
11 N CHA Russell 2002 M USA
11 N NEIBERGALL Colin 2004 M USA
12 N POLAND 3       POL
12 N JEDRZEJCZYK Radoslaw 2002 M POL
12 N CIESLIK Jakub 2002 M POL PKSz Warszawa (POL)
12 N GODLEWSKI Bartlomiej 2002 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
12 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
13 N USA 5       USA
13 N KUMASHI Mihir 2002 M USA
13 N LEE Aaron 2002 M USA
13 N WEISS Miles 2003 M USA
13 N VERMEULE Spencer 2004 M USA
14 N GREAT BRITAIN       GBR
14 N KEW Ethan 2002 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
14 N GAUGER Noah 2002 M GBR
14 N TAIWO-WILLIAMS Louis 2004 M GBR
15 N ITALY       ITA
15 N MICHELETTI CREMASCO Filippo 2002 M ITA CS IVREA (ITA)
15 N TATARANNO Paolo 2002 M ITA
15 N STEINER Piero 2003 M ITA
15 N VITALE Tommaso 2002 M ITA
16 A GREAT BRITAIN 2       GBR
16 A WALMSLEY Joseph 2003 M GBR
16 A MCKERR Isaac 2002 M GBR
16 A BASTON-HALL Harry 2002 M GBR DINAN EA (FRA)
17 N GREAT BRITAIN 3       GBR
17 N DOBSON Philip 2002 M GBR ZFC Zürich (SUI)
17 N FOULSHAM Jacob 2002 M GBR
17 N JEAL James 2002 M GBR
18 N NORWAY       NOR
18 N DRAUGEDALEN Elias 2003 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
18 N OLKVAM Ole Magnus 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
18 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
18 N KLAVENESS Andreas 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
19 N GREAT BRITAIN 4       GBR
19 N GOH Joshua 2003 M GBR
19 N GIBSON Harry 2002 M GBR
19 N SCOTT PAYNE Edward 2004 M GBR
20 N GERMANY 2       GER
20 N REISER Cedric 2002 M GER Heidenheimer SB (GER)
20 N MEIER Kassian 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
20 N KALTSAMIS Alexander 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
20 N NAGEL Keanu 2003 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
21 N GREAT BRITAIN 5       GBR
21 N TANT Refe 2002 M GBR
21 N MITCHELL Jacob 2002 M GBR Millfield School (GBR)
21 N TRUUVERT Alexander 2002 M GBR
22 N BELGIUM       BEL
22 N COUNSON Francois 2003 M BEL
22 N PLOMTEUX Antoine 2003 M BEL Charleroi CE (BEL)
22 N POCKELE Joris 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
22 N CORVERS Mathis 2003 M BEL
23 N BELGIUM 2       BEL
23 N DEISSER John 2004 M BEL
23 N D' AOUT Robin 2002 M BEL
23 N DUPAS Jean-Gauthier 2003 M BEL
23 N FELTZ Maxim 2003 M BEL
24 N GERMANY 3       GER
24 N GIESE Till Julius 2002 M GER Heidenheimer SB (GER)
24 N KELPE Bendix 2003 M GER FG Segeberg (GER)
24 N BOORZ Jonas 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
24 N KOLDITZ Ian-Etienne 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
25 N GERMANY 4       GER
25 N SCHENKENGEL Benedict 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
25 N BRANDTS Robert 2002 M GER Lüdenscheider TV (GER)
25 N SPIERZAK Lorenz 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
25 N KRAMER Michael 2003 M GER TV Augsburg (GER)
26 N POLAND 4       POL
26 N RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
26 N WALACH Wiktor 2003 M POL RMKS Rybnik (POL)
26 N RADOSZ Mikolaj 2002 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
26 N BUSKO Robert 2002 M POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
27 N GERMANY 5       GER
27 N BÜLAU Matthew 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
27 N MÖHLER Lennart 2002 M GER KSZU Meiningen (GER)
27 N RITZ Janik 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
27 N KRACK Tobias 2002 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
28 N DENMARK       DEN
28 N LOMHOLT Sebastian 2002 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
28 N DIEMER Alfred 2003 M DEN Hellerup FK (DEN)
28 N CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
29 N POLAND 5       POL
29 N WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
29 N GLOWACKI Dominik 2002 M POL
29 N JAKUBOWSKI Olaf 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
30 N CZECH REPUBLIC       CZE
30 N KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
30 N JINDRA Jakub 2002 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
30 N ZHANAL Petr 2002 M CZE
30 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
31 N TALIOTIS Alexandros 2002 M CYP Nicosia FC (CYP)
31 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
31 N WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
31 N