Back to list

Results

Bruno Habarovs Memorial cup
LAT Riga
November 17, 2018 - November 18, 2018

Epee Men's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N EWART Stephen 1999 M USA
2 N BENDE Bence 1999 M HUN Szombathely (HUN)
3 N RUDYKH Daniil 1999 M RUS
3 N SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N JUBAULT Samuel 1999 M FRA CONFLANS PLM (FRA)
6 N NAGY David 1999 M HUN Vasas (HUN)
7 N ANDRASFI Tibor 1999 M HUN BVSC (HUN)
8 N JURKA Jakub 1999 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
9 N KOLANCZYK Wojciech 1999 M POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)
10 N CHOTIN Titouan 2001 M FRA DOUAI CE (FRA)
11 N EAST William 1999 M GBR
12 N BONFERRONI Gabriel 1999 M SUI SEG Geneve (SUI)
13 N KOCH Mate Tamas 1999 M HUN Vasas (HUN)
14 N BIRO David 1999 M ROU CSS Tg. Mures (ROU)
15 N PISKOVATSKOV Jonathan 2000 M USA
16 N MACSKA Adam 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
17 N VELTRUP Paul 2001 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
18 N BANYAI Botond 1999 M HUN Vasas (HUN)
19 N DERKACH Andriy 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
20 N MAISTO Amodio Matteo 2001 M ITA
21 N FEDOROV Roman 2000 M RUS
22 N HERBST Isaac 2002 M USA
23 N MICHALAK Damian 1999 M POL Piast Gliwice (POL)
24 N BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
25 N KARYCHENKO Maksym 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
26 N OVCHARENKO Artem 2000 M RUS
27 N PIACHYNSKI Uladzislau 1999 M BLR
28 N NAVARRO Yago 1999 M ESP CNE-NA (ESP)
29 N KO Benedek 2003 M HUN
30 N KOCHKIN Grigoriy 1999 M RUS
31 N BELOT Antoine 1999 M GBR Escrime Academy (GBR)
32 N FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
33 N POTAPOV Maksim 2001 M RUS
34 N KOVAL Anton 2001 M GER FC Leipzig (GER)
35 N CALDERON Diego 2000 M ESP COE-M (ESP)
36 N JANG Minhyeok 2000 M KOR
37 N LUSTI Hannes 1999 M SUI ZFC Zürich (SUI)
38 N TAURIAINEN Topias 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
39 N PAVLOV Kiril 2001 M KAZ
39 N PIZENBERG Jacob 1999 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
41 N BAYRAM Issa 2001 M FRA GRENOBLE PAR (FRA)
42 N MECKE Cedric 2000 M USA
43 N FRANK Timothy 2000 M USA
44 N WEDISINGHE Jun 1999 M JPN
45 N MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
45 N MAHAMUD Gonzalo 2001 M ESP SAES-BU (ESP)
47 N SZILAGYI Balazs 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
48 N MÜLLER Dean 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
49 N BURGSTALLER Johannes 2000 M AUT FC Treibach (AUT)
50 N FRAZAO Filipe 2001 M POR CAE (POR)
51 N THEIN-SANDLER Adrien 1999 M USA
51 N OSICKA Adam 2000 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
53 N PHILIPPE Arthur 1999 M FRA ST GRATIEN (FRA)
54 N BERMEJO Noe 2000 M ESP VCE-VA (ESP)
55 N BOLANOS Tiago 1999 M POR CAE (POR)
56 N SVYSTIL Vitaliy 1999 M UKR Lviv (UKR)
57 N KALUZINSKI Tomasz 2001 M POL UKS MDK Olimp (POL)
58 N INOUE Takatomi 2001 M JPN
59 N LUBIENIECKI Wojciech 1999 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
60 N LOMBARDO Theodore 2000 M USA
61 N KLEINER Lukas 2000 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
62 N JENSEN August Lindstrom 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
63 N DOMINICI Raphael 1999 M FRA ARLES CE (FRA)
64 N SCHUHMANN Jan 2001 M AUT GFU Graz (AUT)
65 N FARKAS Csaba 1999 M HUN Balaton (HUN)
66 N BIRO Alexander 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
66 N SANDERS Ian 1999 M USA
68 N SEO Minjun 2000 M KOR
69 N WECKERLE Tobias 2000 M GER SV Böblingen (GER)
70 N KOROVIN Igor 2000 M RUS
70 N HOIDA Daniil 2001 M UKR KIEW (UKR)
72 N BERKTOLD Samuel 2001 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
73 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
74 N RYKUNOU Dzmitry 1999 M BLR
75 N GEDZO Andzej 1999 M EST SBSK Draakon (EST)
76 N REGELY Andras 2001 M HUN Vasas (HUN)
77 N KALLIO Matias 2001 M FIN Kalpaveljet (FIN)
78 N ZHULINSKIY Nikita 2002 M KAZ
79 N OJALA Tuomas 2001 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
80 N JEAN JOSEPH Kendrick 2001 M FRA
81 N GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
82 N KESAEV Alan 1999 M RUS
83 N KOLPA Piotr 2000 M POL UKS MDK Olimp (POL)
84 N SHEPHERD Billy 2000 M GBR Skipton Fencing Club (GBR)
84 N WEBER Sebastian 2000 M SUI SEB Basel (SUI)
86 N FUCHS Julian 2002 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
87 N BONGARD Louis 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
88 N HASANOV Ruslan 2001 M AZE
88 N FERNANDEZ JIMENO Emilio 2001 M ESP CESAL-M (ESP)
90 N ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
91 N SHVELIDZE Dmitrii 2001 M RUS
92 N TAFENAU Kasper 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
93 N EEG Svend Markus 2000 M NOR Stavanger FK (NOR)
94 N GRIFFITHS Ryan 2000 M USA
95 N DAROIAN Emon 2000 M USA
96 N CSERE Bence 2000 M HUN Balaton (HUN)
97 N NOGANOWICZ Karol 2001 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
98 N HEISE Max 2001 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
99 N SEPP Tony 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
100 N BELIANINOV Daniil 1999 M RUS
101 N NGUEFACK Lilian 1999 M FRA BRON (FRA)
102 N LEGUBE Benoit 2000 M FRA COLMAR SR (FRA)
103 N KOSHMAN Nikita 2002 M UKR KIEW (UKR)
104 N GUDERA Jonas 1999 M GER Fechtverein Heidelberg (GER)
105 N TAVOR Itamar 2002 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
106 N ASAMI Seiya 2002 M JPN
107 N MIKHALKOU Pavel 1999 M BLR RCPhES (BLR)
108 N KAUKER Dominik 2002 M HUN Balaton (HUN)
108 N FISCHER Artur 2000 M GER FC Leipzig (GER)
110 N MARCHAND Charles Edouard 2000 M SUI CAL Lausanne (SUI)
111 N SPIRIN Mikhail 2000 M RUS
112 N SAVIN Alexandr 2000 M KAZ
113 N GUILLEMOT Yilu 1999 M FRA
114 N GROSSE Arthur 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
115 N SMIRNOV Nikita 2001 M EST Pohjakotkas (EST)
116 N LERZER Till 2000 M SUI ZFC Zürich (SUI)
117 N SALZER Matej 2001 M CZE SC Praha (CZE)
118 N MATSUMOTO Ryu 2002 M JPN
119 N MARTEMIANOV Grigoriy 2000 M RUS
120 N ZENTKO Matej Tadeas 2001 M SVK Willard Kosice (SVK)
121 N KUDRIAVTSEV Georgii 1999 M UKR
121 N ANDREWS Benjamin 2001 M GBR Plymouth FC (GBR)
123 N ALARCIA Daniel 1999 M ESP VCE-VA (ESP)
124 N HUNGERBÜHLER Alexandre 2001 M SUI CAL Lausanne (SUI)
124 N KANG Hongcheol 1999 M KOR
126 N TEMIRYAEV Alan 2001 M USA
127 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
128 N OSAKI Rensuke 2000 M JPN
129 N BRYKNER Matyas 2001 M CZE SC Praha (CZE)
130 N GALPER Stanislav 1999 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
131 N CAICEDO Fabian 1999 M VEN
132 N RIVERA DAVID Paul 2001 M SUI CAL Lausanne (SUI)
133 N BIRKENMAIER Marco 1999 M GER TSG Reutlingen (GER)
134 N SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
135 N KALININAS Leonardas 2000 M LTU
136 N LIM Kang Eun 1999 M KOR
137 N PAVLIK Matyas 2000 M CZE SC Praha (CZE)
138 N RAULO Aurelien 2000 M FRA ST GRATIEN (FRA)
139 N ZYBACH Lenny 2001 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
140 N RODRIGUEZ Jose 2002 M VEN
141 N CHMUT Anton 2000 M USA
142 N JUKNA Rokas 1999 M LTU Gaja-Florete (LTU)
143 N JUTILA Julius 2001 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
144 N WINGERTER Morgan 2000 M FRA ANNONAY CE (FRA)
144 N BIGEA Mihai 2000 M ROU LPS Craiova (ROU)
146 N ELIZARI Inigo 1999 M ESP CNE-NA (ESP)
146 N SAMOILOV Dmytro 2000 M UKR Kharkiv (UKR)
148 N DEMKOVICH Kirill 2000 M BLR SCAF RB (BLR)
149 N MORRIS George 1999 M GBR
150 N EVGENEV Dmitry 2001 M RUS
151 N SERNADAS Tomas 2001 M POR CAE (POR)
152 N BORER Jovan 2000 M SUI BFC Basel (SUI)
153 N BALMORI Diego 1999 M ESP VCE-VA (ESP)
154 N TAKEI Ryusei 2001 M JPN
154 N SOERUM Jens 1999 M NOR Bygdø FK (NOR)
156 N FRAZAO Miguel 2002 M POR CAE (POR)
157 N LE QUANG HUY Phileas Rubaek 2000 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
158 N DE NO VELEZ Jaime 2000 M ESP CCE-M (ESP)
159 N GORMAZ Javier Ivan 2001 M ESP CESAL-M (ESP)
160 N ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
161 N SZKOP Wiktor 1999 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
162 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
163 N PAJU Raul 1999 M EST En Garde Haapsalu (EST)
163 N TROFYMENKO Pavel 2001 M UKR
165 N BELL Jack 2000 M GBR DINAN EA (FRA)
166 N LISIN Refael 2002 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
166 N FAVRE Hadrien 2001 M SUI FCB Bern (SUI)
166 N GONELL Gerard 2000 M ESP SEA-T (ESP)
169 N NAKAJIMA Kou 2000 M JPN
170 N LEE Max 2001 M GBR
170 N COLLIN Theo 2000 M FRA MACON ESC (FRA)
172 N KUBLITSKIY Mykhailo 2003 M UKR KIEW (UKR)
172 N RECLO Michal 2001 M SVK Akademia sermu (SVK)
174 N DEGORCE Aurelien 2000 M GBR
174 N HÄMÄLÄINEN Roni 1999 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
176 N RYNKEVIC Alan 2002 M LTU
177 N DAHLE Bo 2000 M NOR Njård Fekting (NOR)
178 N DJATSUK Filipp 1999 M EST SBSK Draakon (EST)
179 N TERHO Jussi 1999 M FIN Kalpaveljet (FIN)
180 N JOHANSSON Hjalmar 2001 M SWE MFFG Malmö (SWE)
181 N KROUZECKY Tomas 2001 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
182 N PAAVOLAINEN Väinö 1999 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
183 N 1st round WILLCOX Joshua 2001 M GBR
184 N 1st round ALFHEIM Fabian 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
185 N 1st round PERSSON Casper Nils 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
186 N 1st round SILIWANOWICZ Mateusz Konrad 2001 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
187 N 1st round PALUSAAR Nikita 2000 M EST Tallinna Mook (EST)
188 N 1st round VERWAAL Crijn 1999 M BEL Confrerie Gent (BEL)
189 N 1st round SAFAROV Farrukh 2001 M AZE
190 N 1st round STRAUMOY Truls 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
191 N 1st round FATEYEV Yegor 2000 M KAZ
192 N 1st round YARINOVSKY Tomer 2001 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
193 N 1st round SELLS Alexander 2000 M AUS
194 N 1st round MARTIN GASCON Anibal 2000 M ESP CEP-M (ESP)
195 N 1st round PULIDO Diego 2000 M VEN
196 N 1st round HABRAN Maxime 2000 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
197 N 1st round CINGA Dominykas 2001 M LTU
198 N 1st round KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
199 N 1st round WEIRUP GRAM Rasmus 2000 M DEN Hellerup FK (DEN)
200 N 1st round ARYEH Gideon 2001 M ISR
201 N 1st round RUSSELL James 1999 M GBR Royal Tunbridge Wells (GBR)
201 N 1st round STORMARK Joergen 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
203 N 1st round SZAKMARY Nandor 2000 M HUN Veresegyhaz (HUN)
204 N 1st round LOTTER Hugo 1999 M GER SV Waldkirch (GER)
205 N 1st round GULIYEV Barat 2002 M AZE
205 N 1st round ZLENKO Daniels 2000 M LAT Daugavpils BJSS (LAT)
207 N 1st round PRIIMAGI Henrik 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
208 N 1st round SAVELAINEN Joonas 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
209 N 1st round RACHWALIK Michal 2000 M POL UKS Start Opole (POL)
210 N 1st round SIMIN Erik 2001 M EST Tartu Kalev (EST)
210 N 1st round SZURLEJ Bartlomiej 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
212 N 1st round POPA Daniel 2002 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
213 N 1st round DANIELS Loginovs 2003 M LAT Daugavpils BJSS (LAT)
214 N 1st round BERNSEN Christoffer Leth 2000 M DEN Hellerup FK (DEN)
215 N 1st round MONCADA Alejandro 2001 M VEN
216 N 1st round VAN DER VAEREN Andy 2001 M BEL [i] Maison de l Escrime (EUR)
217 N 1st round ULASEVIČS Antonijs 2001 M LAT
218 N 1st round MURRU Fabio 2002 M GER OFC Bonn (GER)
218 N 1st round BRUCKMÜLLER Fabian 2001 M AUT FU Linz (AUT)
220 N 1st round SKADINS Arturs 2005 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
220 N 1st round MAYOR Lucas 2001 M SUI CAL Lausanne (SUI)
222 N 1st round BOYLE Douglas 2000 M GBR
223 N 1st round LACH Lukas 1999 M AUT UWK Graz (AUT)
224 N 1st round GSTETTNER Michel 2001 M AUT FTSJF Feldkirch (AUT)
225 N 1st round BAZILCUKS Levs 2001 M LAT
225 N 1st round ALIEV Khalid 2001 M AZE
225 N 1st round LOKASTOVS Daniils 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
228 N 1st round NIKULIN Dmitry 2003 M LAT
229 N 1st round PALMER Harry 2000 M GBR
230 N 1st round KERÄNEN Miika 2001 M FIN Kalpaveljet (FIN)
230 N 1st round LAO Mattias 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
230 N 1st round NORIEGA Lucas 2001 M BRA APE Paulista (BRA)
233 N 1st round SMRCEK Simon 2001 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)

Epee Men's U20 Team
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FRANCE       FRA
1 N PHILIPPE Arthur 1999 M FRA ST GRATIEN (FRA)
1 N NGUEFACK Lilian 1999 M FRA BRON (FRA)
1 N JEAN JOSEPH Kendrick 2001 M FRA
1 N DOMINICI Raphael 1999 M FRA ARLES CE (FRA)
2 N USA       USA
2 N LOMBARDO Theodore 2000 M USA
2 N TEMIRYAEV Alan 2001 M USA
2 N PISKOVATSKOV Jonathan 2000 M USA
2 N EWART Stephen 1999 M USA
3 N HUNGARY       HUN
3 N NAGY David 1999 M HUN Vasas (HUN)
3 N BENDE Bence 1999 M HUN Szombathely (HUN)
3 N ANDRASFI Tibor 1999 M HUN BVSC (HUN)
3 N KOCH Mate Tamas 1999 M HUN Vasas (HUN)
4 N KOREA       KOR
4 N SEO Minjun 2000 M KOR
4 N LIM Kang Eun 1999 M KOR
4 N KANG Hongcheol 1999 M KOR
4 N JANG Minhyeok 2000 M KOR
5 N CZECH REPUBLIC       CZE
5 N JURKA Jakub 1999 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
5 N SALZER Matej 2001 M CZE SC Praha (CZE)
5 N BRYKNER Matyas 2001 M CZE SC Praha (CZE)
5 N OSICKA Adam 2000 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
6 N POLAND       POL
6 N KOLANCZYK Wojciech 1999 M POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)
6 N MICHALAK Damian 1999 M POL Piast Gliwice (POL)
6 N LUBIENIECKI Wojciech 1999 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
6 N SZKOP Wiktor 1999 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
7 N RUSSIA       RUS
7 N KOROVIN Igor 2000 M RUS
7 N RUDYKH Daniil 1999 M RUS
7 N SPIRIN Mikhail 2000 M RUS
7 N SHVELIDZE Dmitrii 2001 M RUS
8 N SWITZERLAND       SUI
8 N ZYBACH Lenny 2001 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
8 N BONFERRONI Gabriel 1999 M SUI SEG Geneve (SUI)
8 N FAVRE Hadrien 2001 M SUI FCB Bern (SUI)
8 N WEBER Sebastian 2000 M SUI SEB Basel (SUI)
9 N UKRAINE       UKR
9 N DERKACH Andriy 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
9 N SVYSTIL Vitaliy 1999 M UKR Lviv (UKR)
9 N SAMOILOV Dmytro 2000 M UKR Kharkiv (UKR)
9 N KARYCHENKO Maksym 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
10 N GERMANY       GER
10 N KOVAL Anton 2001 M GER FC Leipzig (GER)
10 N VELTRUP Paul 2001 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
10 N KLEINER Lukas 2000 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
10 N MÜLLER Dean 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
11 N FINLAND       FIN
11 N PAAVOLAINEN Väinö 1999 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
11 N JUTILA Julius 2001 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
11 N KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
11 N TAURIAINEN Topias 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
12 N ESTONIA       EST
12 N TAFENAU Kasper 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
12 N PRIIMAGI Henrik 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
12 N BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
12 N GEDZO Andzej 1999 M EST SBSK Draakon (EST)
13 N ISRAEL       ISR
13 N GALPER Stanislav 1999 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
13 N TAVOR Itamar 2002 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
13 N PIZENBERG Jacob 1999 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
13 N LISIN Refael 2002 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
14 N NORWAY       NOR
14 N ALFHEIM Fabian 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
14 N GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
14 N GROSSE Arthur 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
14 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
15 N JAPAN       JPN
15 N ASAMI Seiya 2002 M JPN
15 N OSAKI Rensuke 2000 M JPN
15 N TAKEI Ryusei 2001 M JPN
15 N MATSUMOTO Ryu 2002 M JPN
16 N KAZAKHSTAN       KAZ
16 N PAVLOV Kiril 2001 M KAZ
16 N ZHULINSKIY Nikita 2002 M KAZ
16 N SAVIN Alexandr 2000 M KAZ
16 N FATEYEV Yegor 2000 M KAZ
17 N BELGIUM       BEL
17 N VERWAAL Crijn 1999 M BEL Confrerie Gent (BEL)
17 N HABRAN Maxime 2000 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
17 N VAN DER VAEREN Andy 2001 M BEL [i] Maison de l Escrime (EUR)
18 N SPAIN       ESP
18 N GORMAZ Javier Ivan 2001 M ESP CESAL-M (ESP)
18 N CALDERON Diego 2000 M ESP COE-M (ESP)
18 N BERMEJO Noe 2000 M ESP VCE-VA (ESP)
18 N NAVARRO Yago 1999 M ESP CNE-NA (ESP)
19 N ROMANIA       ROU
19 N BIGEA Mihai 2000 M ROU LPS Craiova (ROU)
19 N SZILAGYI Balazs 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
19 N BIRO David 1999 M ROU CSS Tg. Mures (ROU)
19 N MACSKA Adam 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
20 N GREAT BRITAIN       GBR
20 N MORRIS George 1999 M GBR
20 N ANDREWS Benjamin 2001 M GBR Plymouth FC (GBR)
20 N RUSSELL James 1999 M GBR Royal Tunbridge Wells (GBR)
20 N WILLCOX Joshua 2001 M GBR
21 N SWEDEN       SWE
21 N FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
21 N ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
21 N SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
21 N MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
22 N AUSTRIA       AUT
22 N BIRO Alexander 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
22 N FUCHS Julian 2002 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
22 N BERKTOLD Samuel 2001 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
22 N LACH Lukas 1999 M AUT UWK Graz (AUT)
23 N AZERBAIJAN       AZE
23 N ALIEV Khalid 2001 M AZE
23 N HASANOV Ruslan 2001 M AZE
23 N GULIYEV Barat 2002 M AZE
23 N SAFAROV Farrukh 2001 M AZE
24 N BELARUS       BLR
24 N MIKHALKOU Pavel 1999 M BLR RCPhES (BLR)
24 N PIACHYNSKI Uladzislau 1999 M BLR
24 N DEMKOVICH Kirill 2000 M BLR SCAF RB (BLR)
24 N RYKUNOU Dzmitry 1999 M BLR
25 N LATVIA       LAT
25 N DANIELS Loginovs 2003 M LAT Daugavpils BJSS (LAT)
25 N ULASEVIČS Antonijs 2001 M LAT
25 N ZLENKO Daniels 2000 M LAT Daugavpils BJSS (LAT)
25 N BAZILCUKS Levs 2001 M LAT
26 N DENMARK       DEN
26 N PERSSON Casper Nils 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
26 N JENSEN August Lindstrom 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
26 N BERNSEN Christoffer Leth 2000 M DEN Hellerup FK (DEN)
26 N LE QUANG HUY Phileas Rubaek 2000 M DEN KFK Kalundborg (DEN)