Back to list

Results

2020 Coupe du Danube
SVK Bratislava
January 10, 2020 - January 12, 2020

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
2 N HEURLIN-VAZQUEZ Lino 2003 M FRA
3 N SARKISIAN Artem 2004 M RUS
3 N OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
5 N COHEN Yonatan 2003 M ISR
6 N KOVACS Gergely 2003 M HUN
7 N KUSHNERIK Ethan 2003 M USA
8 N LAWSON Henry 2004 M USA
9 N URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
10 N WALMSLEY Joseph 2003 M GBR
11 N PORTMANN Nicolas 2004 M SUI CAL Lausanne (SUI)
12 N HUGHES Levi 2003 M USA
13 N SOMODY Soma 2004 M HUN
14 N BRUIJN-YARD Rudi 2003 M GBR
15 N GALASSI Matteo 2005 M ITA
16 N CSABAI Mate 2003 M HUN
17 N SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
18 N UDOVICHENKO Alexey 2003 M RUS
19 N GORNELLI Ianis 2003 M FRA
20 N TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
21 N KIEFFER Tom 2003 M FRA HYERES (FRA)
22 N RUSTAMOV Rostislav 2003 M RUS CYSS RMB 3 (RUS)
23 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
24 N RONG Yao 2004 M CHN
25 N KUBLITSKYI Mykhailo 2003 M UKR
26 N LIPPMAN Eli 2003 M CAN
27 N BÜLAU Matthew 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
28 N GOH Joshua 2003 M GBR
29 N VILENSKY Dov Ber 2004 M ISR
30 N GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
31 N SOBOLEV Aleksandor 2003 M RUS
32 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
33 N GORNOVSKY David 2003 M CAN
34 N CUOMO Fabrizio 2003 M ITA
35 N WHELAN Thomas 2004 M USA
36 N MATHIEU Corentin 2003 M FRA DIJON ASPTT (FRA)
37 N WEISS Miles 2003 M USA
38 N PAGANELLI Marco 2003 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
39 N GAUVERT Mathieu 2003 M FRA BRON (FRA)
40 N LIVERANT Skyler 2004 M USA
41 N MANZO Edoardo 2004 M ITA
42 N PALAZZI Alessandro 2004 M ITA
43 N DEGUCHI Nicolas 2003 M CAN
44 N TOWNSEND Avery 2004 M USA
45 N COSTANTINI Matteo 2003 M ITA CS Foligno (ITA)
46 N LEE Simon Renjie 2003 M SGP SSP (SGP)
47 N ONISHCHUK Kirill 2003 M RUS
48 N SZABO Domonkos 2004 M CAN
49 N RIEDE Stefan 2004 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
49 N NIVOIS Pierre 2003 M FRA
51 N SENOCQ Tom 2003 M FRA
52 N VERMEULE Spencer 2004 M USA
53 N BREKER Henri 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
54 N MESSIKA Yehonathan 2004 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
55 N MOOSEKIAN Stafford 2003 M USA
56 N VOZOVIK Zakhar 2004 M CAN
57 N IYOKI Kent 2005 M USA
58 N ZHUKOV Semen 2003 M RUS
59 N TAIWO-WILLIAMS Louis 2004 M GBR
60 N KOZIELSKI Kevin 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
61 N MUKOID Kyrylo 2003 M UKR
62 N ANGULO Alejandro 2003 M ESP
63 N WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
64 N AEBERSOLD Alban 2004 M SUI SEG Geneve (SUI)
65 N VINEIS Sven 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
66 N PAPANITZ Akos 2003 M HUN
67 N DEL CONTRASTO Nicolo' 2004 M ITA
68 N GREEN Jem 2004 M GBR
68 N BROOKE Alec 2005 M GBR
70 N NACCA Daniel 2004 M ITA
71 N KAZMIN Mikhail 2003 M RUS
72 N SICA William David 2003 M ITA
73 N KO Benedek 2003 M HUN
74 N DRAUGEDALEN Elias 2003 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
75 N SILVERS Noah 2004 M USA
76 N ZARNESCU Tudor 2003 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
77 N FORNARI Niccolo' 2003 M ITA
77 N LEE Ryan 2003 M USA
79 N PEZZOLI Federico 2003 M ITA TOISE (ITA)
80 N MARGHESCU Rares 2005 M ROU
81 N RASPOPTSIS Evangelos 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
82 N KIM Juni 2005 M USA
83 N HÜRLIMANN David 2004 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
84 N TRUMBELJ Viktor 2003 M SLO
85 N SANTORO Paolo 2004 M ITA
86 N BACIU Stefan 2004 M ROU
87 N MICHALSKI Christoph 2004 M GER FC Leipzig (GER)
88 N FARKAS Peter 2003 M HUN
89 N JEUN Daniel 2004 M ESP
90 N CORVERS Mathis 2003 M BEL CE Charlemagne (BEL)
91 N LOEMAN Leandro 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
92 N SCOTT PAYNE Edward 2004 M GBR
92 N KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
94 N RANKL Florian 2003 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
95 N EIKANGER Olav 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
96 N MARTINEZ GUERRERO Guillem 2003 M ESP
97 N FERNANDEZ CALLEJA Alvaro 2004 M ESP
98 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
99 N LAMAUD Paul 2003 M FRA
100 N MARQUETA Nicolas 2003 M ESP
101 N ARCHAMBEAUD Bastien 1900 M FRA
102 N POLGAR Gabriel 2003 M SUI CAL Lausanne (SUI)
103 N NAGEL Keanu 2003 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
104 N CHUGUNOV Matvei 2003 M RUS
105 N MACAREZ Vincent 2003 M FRA VALENCIENNES (FRA)
105 N JANJIC Gregor 2003 M AUT GFU Graz (AUT)
107 N TAFENAU Kasper 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
108 N BEZUCH Krzysztof 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
109 N RASHAIDA Rahim 2005 M BUL
110 N AHINOAM Rani 2003 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
111 N IVAKIMOV Vasil 2004 M BUL
111 N FEINBERG Gabriel 2003 M USA
113 N GREGORCIC Matteo 2003 M FRA BRUAY USO (FRA)
114 N KUSTOV Maxim 2003 M RUS
115 N ANTOKHIN Arseniy 2004 M RUS
116 N DORIGO Auxence 2004 M FRA
117 N EBERHARDT Max 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
118 N KALITOVSKIY Tymofiy 2005 M UKR CSKA (BUL)
119 N KINALI Ugur 2003 M TUR
120 N WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
121 N PUSTEJOVSKY Vladimir 2003 M CZE
122 N GIBSON Dylan 2003 M CAN
123 N GORSHKOV Mikhail 2003 M RUS
124 N PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
125 N KLUGHARDT Hubert 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
126 N MARI Massimo 2005 M ITA BGPOL - Polisportiva Scherma Bergamo (ITA)
127 N WALACH Wiktor 2003 M POL RMKS Rybnik (POL)
128 N ZHITNIY Viktor 2003 M RUS
129 N MARAKOV Allen 2003 M USA
130 N LAVENSTEIN Kinley 2003 M USA
131 N SCHWITZER Benjamin 2003 M GER Fechtverein Heidelberg (GER)
132 N GIORGI Gauthier 2004 M FRA NIMES SE (FRA)
133 N GUTIERREZ-SARABIA Nicholas 2003 M HUN Vasas (HUN)
134 N MERCZ Adam 2003 M HUN Szolnok SI (HUN)
135 N SPANOS Konstantin 2004 M AUT FU Linz (AUT)
136 N KLIMKIN Aleksey 2003 M RUS
137 N HIRTLING Marton 2004 M HUN
138 N STEINER Piero 2003 M ITA Redhill and Reigate EC (GBR)
139 N FARKAS Domos 2003 M HUN
140 N PERUGINI Alessandro 2003 M ITA
141 N SCHENKENGEL Benedict 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
142 N SPIERZAK Lorenz 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
143 N KUZMA Andriy 2003 M UKR
144 N HORVATH Adam 2005 M HUN
145 N LEIQIND Roi 2003 M ISR
146 N FAVRE Aurèle 2004 M SUI FCB Bern (SUI)
147 N NISTOR Horia 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
148 N GIBSON Nowell Lucas 2003 M USA
149 N KELPE Bendix 2003 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
150 N JONES Hal 2003 M GBR
150 N KURHAN Volodymyr 2004 M UKR
152 N POPESCU Alexandru 2005 M ROU
153 N LENKEFI Soma Boldizsar 2004 M HUN
154 N TERRIBILINI Alessandro 2005 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
155 N SAMOILOV Roman 2004 M UKR
156 N MOROTTI Leonardo 2004 M ITA
157 N JUANES Guillermo 2004 M ESP
158 N COLLI Federico 2003 M ITA
159 N JAKUBOWSKI Olaf 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
160 N KO Agoston 2005 M HUN
161 N DENAUX Mael 2003 M FRA ST DENIS CS (FRA)
161 N TREBIS Michael 2003 M GER Mannheimer FC (GER)
161 N KARLSEN Henning 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
164 N GOLOVANOV Nir 2003 M ISR
165 N BEZKOROVAINYI Daniil 2004 M UKR
166 N SHEE Tim Zhe Guang 2004 M SGP
167 N MORENO ANDRES Javier 2003 M ESP
168 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
168 N PAPP Andrei 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
168 N PANKRATZ Josua 2003 M AUT FC Treibach (AUT)
171 N MIRICA Florin 2004 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
172 N GYENES Andras 2003 M HUN
173 N RYADNINSKYI Ivan 2005 M UKR Kharkiv (UKR)
174 N STIRBER Sebastian 2004 M CZE SC Praha (CZE)
175 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
176 N ARMADA Andres 2003 M ESP
177 N BERCKER Lelio 1900 M FRA
178 N MARX Valentino 2003 M GER Fechterring Hochwald (GER)
179 N URBAN Pawel 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
180 N PUCHKOVSKIY Mihail 2004 M BLR
181 N VANDENHAUTE Lars 2004 M BEL Confrerie Gent (BEL)
182 N ONOFRE Diogo 2004 M POR
183 N VOLPINI Giovanni Maria 2004 M ITA
184 N KARAMPASIS Konstantinos 2006 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
185 N COLLENBERG Tito 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
186 N KOSKA-G Bendeguz 2004 M HUN
187 N KAZMIERSKI Maciej 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
188 N VASYLYSHYN Dmytro 2004 M UKR
189 N SPEKER Oskar 2004 M GER EFG Essen (GER)
189 N XIAN Ryan 2003 M CAN
191 N ÖGÜT Cinar 2005 M TUR
191 N MUN Michael 2003 M USA
193 N POHNAN Krystof 2004 M CZE SC Praha (CZE)
193 N STEPANIAN Yevhenii 2003 M UKR
193 N VOGEL Vince 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
196 N STANGE Jakob 2005 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
197 N KONSTADINOV Aleksandar 2005 M BUL
197 N DOLGONOS Mark 2003 M USA
197 N RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
200 N PLAKSIN Dmytro 2005 M UKR
201 N MAZZONI Francesco 2004 M ITA
201 N DEISSER John 2004 M BEL CE Charlemagne (BEL)
203 N URSINI Andrea 2003 M ITA
204 N KUREK Jakub 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
205 N WALLE Henrik Christopher 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
206 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU
207 N STOICHEV Radoslav 2003 M BUL
208 N AKAL Emir 2004 M TUR Erzurum Ferdi (TUR)
208 N CATURLA Jose Ignacio 2003 M ESP
210 N PLESE Jakov 2003 M CRO
211 N MOSER Dominik 2004 M SUI AFCB Bern (SUI)
212 N DERGAY David 2004 M GER FC Offenbach (GER)
213 N POMCHENKO Antonio 2005 M UKR
214 N REYNAERT Joppe 2004 M BEL Confrerie Gent (BEL)
215 N DALLEMAGNE Louis 2003 M BEL CE Charlemagne (BEL)
216 N LEGKOV Vladislav 2003 M RUS
217 N MAZUR Daniil 2005 M UKR
218 N MARCZAK Wojciech 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
219 N CHUZON Miguel Angel 2003 M ESP
220 N KOTALA Jan 2004 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
221 N KEMECSEI Kornel 2004 M HUN
222 N BLANC Paul 2003 M FRA TASSIN (FRA)
223 N BURUM-AUENSEN Alexander 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
224 N RIVERA Patrick 2004 M ESP CREA-M (ESP)
225 N DJURIC Mario 2003 M SRB
226 N SANTORO Davide 2003 M ITA
227 N VEENENBOS Konrad 2004 M NED FC Almere (NED)
228 N CSIZMAZIA Istvan 2004 M HUN
229 N LESPERANCE Lucas 2003 M CAN
230 N SARID Alon 2006 M ISR
231 N SITO Jian Tong 2003 M SGP
232 N KLENOV Yaroslav 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
233 N KRYVETSKI Mikita 2003 M BLR
233 N KEW Liam 2005 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
233 N DUPAS Jean-Gauthier 2003 M BEL CE Gaumais (BEL)
236 N KOLDITZ Ian-Etienne 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
237 N SIMUNKOVIC Luka 2004 M CRO
237 N BURGHELEA Andrei 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
239 N NAZAREVYCH Vladyslav 2003 M UKR
240 N HORDON Illia 2003 M UKR
240 N VOLPI Lorenzo 2004 M ITA
240 N BALBUZA Vladyslav 2005 M UKR
243 N LUQUE Alberto 2003 M ESP
244 N THEODOROPOULOS Panagiotis 2006 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
244 N JEANDEL Olivier 2003 M FRA LUNEVILLE CE (FRA)
246 N LUCKI Kacper 2003 M POL
247 N ROMANOS Tom 2003 M FRA
248 N BOORZ Jonas 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
248 N NEMETH Zeteny 2004 M HUN
250 N 1st round LIU Kyle 2005 M CAN
250 N 1st round STEMPEL Jan 2003 M CZE
250 N 1st round RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
250 N 1st round PIEPER Jesse 2004 M NED s.v. AEW (NED)
254 N 1st round SEMANENKA Mark 2003 M BLR KIDS FENCE (BLR)
255 N 1st round DZIURA Stanislaw 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
256 N 1st round VAN LAECKE Lucas 2003 M BEL Confrerie Gent (BEL)
257 N 1st round REIJNAERS Finian 2003 M BEL SA Jerzy Wezowski (BEL)
258 N 1st round BUKSAR Valeriy 2004 M UKR
258 N 1st round MATOUŠEK David 2004 M CZE
260 N 1st round GNJIDIC Luka 2004 M CRO CAFC Mladost (CRO)
261 N 1st round BORODIN NESTERUK Ivan 2005 M ESP
261 N 1st round KALUDOV Zdravko 2003 M BUL
263 N 1st round BARUCH Omer 2005 M ISR
264 N 1st round MIHAJLOV Mihail 2004 M BUL Cherno more 69 (BUL)
265 N 1st round MUMENTHALER Colin 2004 M SUI CEFL Florimont (SUI)
266 N 1st round TAMOSIUNAS Aidas 2004 M LTU
266 N 1st round KNEPP Matej 2006 M SVK
268 N 1st round KOSTOVCIK Alex 2005 M SVK Willard Kosice (SVK)
269 N 1st round KITLINSKI Bartosz 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
270 N 1st round MEIER Kassian 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
271 N 1st round CHIA Thadeus 2004 M SGP
272 N 1st round PARAFINIUK Lukasz 2004 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
273 N 1st round PAVLIN Jakob 1899 M SLO SK Ljubljana (SLO)
274 N 1st round KATCHARAVA Luka 2005 M GEO
275 N 1st round MACHEK Krystof 2003 M CZE
276 N 1st round BORRAS Eric 2004 M ESP SEA-T (ESP)
277 N 1st round BUDER Noah 2004 M AUT FTSJF Feldkirch (AUT)
277 N 1st round FILON Demjan 2003 M LTU
279 N 1st round BERRY Tobias 2003 M GBR
279 N 1st round BAUWELINCK Briecq 2004 M BEL Confrerie Gent (BEL)
281 N 1st round RIEGER Joshua 2004 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
282 N 1st round NOBLE Finlay 2003 M GBR
283 N 1st round RICHARDS Marcus 2003 M GBR
284 N 1st round FELTZ Maxim 2003 M BEL CE Gaumais (BEL)
284 N 1st round BALER Bernard 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
286 N 1st round KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
287 N 1st round DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
288 N 1st round MIKODANIC Ivan 2003 M CRO
289 N 1st round OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
290 N 1st round PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
291 N 1st round BAKKE Alexander 2003 M NOR Stavanger FK (NOR)
291 N 1st round BOZIC Brin 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
291 N 1st round VALLEE Tancrede 2003 M SUI CEFL Florimont (SUI)
294 N 1st round DÜRK Valentin 2003 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
295 N 1st round MOREK Kacper 2003 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
296 N 1st round MITCHELL Joshua 2003 M GBR
297 N 1st round DIEMER Alfred 2003 M DEN Hellerup FK (DEN)
297 N 1st round HERTEL David 2005 M AUT FK Wiener Neudorf (AUT)
299 N 1st round YETER Yalgin 2005 M TUR
299 N 1st round ZAFIROV Stefan 2005 M BUL
301 N 1st round SIMUNKOVIC Marko 2005 M CRO
302 N 1st round VIVAS Mateo 2003 M ESP SEA-T (ESP)
302 N 1st round CHOUN Karim 2005 M CZE
304 N 1st round SECIK Ali Mustafa 2005 M TUR
305 N 1st round PFEIFER Paul 2006 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
306 N 1st round HARTMANN Sven 2004 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
307 N 1st round GROLLEMUND Galaad 2003 M FRA
307 N 1st round GLINKA Jan 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
307 N 1st round WALKOWIAK Szymon 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
310 N 1st round KRAL Jiri 2004 M CZE
311 N 1st round DEMEK Samuel 2004 M SVK
312 N 1st round LEGRAND Jarod 2003 M FRA LIVRY GARGAN (FRA)
313 N 1st round BELOHOUBEK Matous 2003 M CZE
313 N 1st round HAMPL Jakub 2003 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
313 N 1st round LOZENKO Makar 2003 M LTU
316 N 1st round SINDELAR Martin 2004 M SVK BSK Bratislava (SVK)
317 N 1st round TASOUDIS Pâris 2005 M BEL CE Charlemagne (BEL)
318 N 1st round ADAMKOVIC Daniel 2003 M SVK Willard Kosice (SVK)
319 N 1st round KOHLWEG Marwin 2005 M AUT FC Treibach (AUT)
320 N 1st round VACHOVEC Matěj 2005 M CZE
321 N 1st round KOK Kieron Zi Hua 2004 M SGP
322 N 1st round LEVENTIDIS Ioannis 2003 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
323 N 1st round PLOMTEUX Antoine 2003 M BEL RCSC CEE Charleroi (BEL)
324 N 1st round ULASEVICH Daniil 2003 M BLR
324 N 1st round HUNCAR Lubomir 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
324 N 1st round MAGALHAES Leonardo 2003 M POR CAE (POR)
327 N 1st round PONIKVAR Lars 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
327 N 1st round BONDAREV Danyil 2003 M UKR
327 N 1st round FRANK Kilian 2003 M CZE
330 N 1st round PONIKVAR Jon 2007 M SLO SK Ljubljana (SLO)
331 N 1st round CANDELA Nicholas 2003 M USA
332 N 1st round NOVAK Martin 2004 M CZE
332 N 1st round AMBERGER Stephan 2005 M AUT UWK Graz (AUT)
332 N 1st round PERKO Filip 2003 M SLO SS Nova Gorica (SLO)
335 N 1st round TABORSKY Lukas 2004 M CZE
336 N 1st round KRASNOVSKÝ Juraj 2004 M SVK BSK Bratislava (SVK)
337 N 1st round GAISLER Jakub 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
338 N 1st round SPIEGEL Robert Caspar 2005 M AUT
339 N 1st round KURTOVIC Matej 1900 M CRO
339 N 1st round SEVEN Cemal Efe 2003 M TUR
341 N 1st round ROSENBERGER Maros 2006 M SVK
341 N 1st round VACH Daniel 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
343 N 1st round SVABY Jakub 2003 M SVK BSK Bratislava (SVK)
A 1st round PAULIK Tamas 2004 M HUN KRVSE (HUN)
A 1st round DABIC Juraj 2003 M CRO
A 1st round FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
A 1st round KALIMTGIS Theodore 2006 M IRL Knightsbridge Fencing Club (GBR)