Cadet Circuit - Epee Men's U17 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Jan 10, 2020 - Jan 12, 2020 | Coupe du Danube | Bratislava
1 N BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
2 N HEURLIN-VAZQUEZ Lino 2003 M FRA
3 N OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
3 N SARKISYAN Artem 2004 M RUS
Jan 11, 2019 - Jan 13, 2019 | Coupe du Danube | Bratislava
1 N GUROV Kirill 2002 M RUS
2 N MURRU Fabio 2002 M GER OFC Bonn (GER)
3 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
3 N TIKK Daniil 2002 M RUS
Jan 12, 2018 - Jan 14, 2018 | Coupe du Danube | Bratislava
1 TOLASOV Artur 2002 M RUS
2 BIRO Alexander 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
3 AVRAMIDIS Theodoros 2002 M GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
3 BRYKNER Matyas 2001 M CZE SC Praha (CZE)
Jan 13, 2017 - Jan 15, 2017 | Cadet Circuit | Bratislava
1 GRIFFITHS Ryan 2000 M USA
2 LOMBARDO Theodore 2000 M USA
3 CHMUT Anton 2000 M USA
3 CSERI Soma 2000 M HUN Balaton (HUN)
Jan 23, 2016 - Jan 24, 2016 | Cadet Circuit | Bratislava
1 NAGY David 1999 M HUN VASAS Budapest (HUN)
2 KOLANCZYK Wojciech 1999 M POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)
3 KOCH Mate Tamas 1999 M HUN VASAS Budapest (HUN)
3 WILSON Sean 1999 M USA
Jan 24, 2015 - Jan 25, 2015 | Cadet Circuit | Bratislava
1 CUOMO Valerio 1998 M ITA CS Partenopeo (ITA)
2 VOLPI Federico 1998 M ITA MIPIT - Scherma Cariplo Piccolo Teatro Milano (ITA)
3 MARENCO Federico 1998 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
3 PREZIOSI Alessio 1999 M ITA CS Imola (ITA)
Jan 11, 2014 - Jan 12, 2014 | Cadet Circuit | Bratislava
1 CANNONE Romain 1997 M FRA COLMAR SR (FRA)
2 DABIJA Adrian 1997 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
3 KAPALA Piotr 1997 M POL UKS Kosynier Gliwice (POL)
3 RODRIGUEZ Pierre-Emmanuel 1997 M FRA COLMAR SR (FRA)
Jan 10, 2013 - Jan 13, 2013 | Cadet Circuit | Bratislava
1 BANYAI Zsombor 1996 M HUN VASAS Budapest (HUN)
2 SIKLOSI Gergely 1997 M HUN Balaton (HUN)
3 MICKWITZ Valter 1996 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 SKVORTSOV Artem 1996 M RUS
Jan 14, 2012 - Jan 15, 2012 | European Cadet Circuit | Bratislava
1 BERRY Joffrey 1995 M FRA GAGNY CT (FRA)
2 HAMAR Balazs 1995 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
3 LERUS ROULEZ Hendrick 1996 M FRA PARIS GRP (FRA)
3 LOPEZ POURTIER Nelson 1995 M FRA ST GRATIEN (FRA)
Feb 12, 2011 - Feb 13, 2011 | European Cadet Circuit | Bratislava
1 BERTA Daniel 1994 M HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
2 CHO TAEUN Sandor 1995 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
3 CHEREPAKHOV Mykyta 1994 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
3 GUSEV Dmitriy 1994 M RUS
Feb 13, 2010 - Feb 14, 2010 | European Cadet Circuit | Bratislava
1 CIOVICA Lucian 1993 M ROU CSU Craiova (ROU)
2 FICHERA Marco 1993 M ITA CS Acireale (ITA)
3 PUJU Robin 1993 M HUN [i] BKLVE (HUN)
3 SVICHKAR Roman 1993 M UKR Kharkiv (UKR)
Feb 14, 2009 - Feb 15, 2009 | European Cadet Circuit | Bratislava
1 N BÖJTE Szabolocs Jozsef 1992 M TUR [i] BVSC 2 (HUN)
2 N CLENIN Laurent 1992 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
3 N BOURGEOIS Louis 1993 M SUI
3 N NAGY Csego 1992 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)