Back to list

Results

Elbland Cup
GER Radebeul
November 4, 2017 - November 5, 2017

Foil Men's U12+U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 FOGT Jakub 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
2 PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
3 TOMYSLAK Lukasz 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
3 BECKMANN Otto 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
5 SCHULZ Linus 2006 M GER OSC Potsdam (GER)
6 MIRBACH Maximilian 2006 M GER Remscheider SV (GER)
7 JURGA Stanislaw 2006 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
8 DLUGOKECKI Ludomir 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
9 STRELOW Alexander 2006 M GER Dresdener FC (GER)
10 SCHMIDT Konrad 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
11 DIETZE Conrad 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
12 SALUS Hugo 2006 M GER Berliner FC (GER)
13 WALTER Sebastian 2007 M GER FSC Cottbus (GER)
14 LUDWIG Daniel 2006 M GER VFL Marburg FA (GER)
15 RITVAY Hugo 2006 M GER Berliner FC (GER)
16 HAUKE Dominique 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
17 BLOCHWITZ Anton 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
18 NICZYPORUK Samuel 2006 M GER VFL Marburg FA (GER)
19 GIERIG Raphael 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
20 SCHREIBER Felix 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
21 ALBRECHT Anton 2006 M GER FC Leipzig (GER)
22 NEITZEL Finn 2006 M GER SC Berlin (GER)
23 MAYWALD Paul 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
24 KREIGENFELD Jakob 2006 M GER Chemnitzer PSV (GER)
25 PHIELIPEIT Mateo 2007 M GER SC Berlin (GER)
26 KROMM Lukas 2006 M GER FC Berlin Südwest (GER)
27 KRÖPELIN Joscha 2007 M GER VFL Marburg FA (GER)
28 BERGERT Michael 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
29 SCHRÖDER Leon Robert 2006 M GER FC Schkeuditz (GER)
30 TIPPMER Paul 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
31 EVERS Luca Elias 2006 M GER FSV Görlitz (GER)
32 MÜLLER Peter 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
33 KÖCKE Nils 2006 M GER FC Schkeuditz (GER)
34 FRESE Aaron 2006 M GER FC Leipzig (GER)
35 MAYER Milan 2007 M GER FSC Cottbus (GER)
36 RENTZSCH Erik 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
37 RENNWANZ Niklas 2006 M GER SVA Oranienburg (GER)