Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 17, 2016 - March 21, 2016

Epee Women's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 MATHE Csenge 2003 F HUN Vasas (HUN)
2 FRYSTACKA Patrycja 2003 F POL RMKS Rybnik (POL)
3 PETERSEN Jara-Sophie 2003 F GER SV Einheit Altenburg (GER)
3 ZENS Anna 2003 F LUX Fechterring Hochwald (GER)
5 MURY Julia 2003 F POL Budowlani Torun (POL)
6 BERNIGAUD Emilie 2004 F FRA
7 OSADNIK Maja 2004 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
8 GRABOVSKYTE Lurde 2003 F LTU MK Musketiri (CRO)
9 BUDZYN Maja 2003 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
10 ZGRYZNIAK Kinga 2003 F POL RMKS Rybnik (POL)
11 MICHALCZYK Marta 2004 F POL
12 SYNYTSA Olena-Khanna 2004 F UKR
13 DRAGHICI Ioana 2004 F ROU ACS Stesial (ROU)
14 CZAJKOWSKA Róza 2004 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
15 KRZYZANIAK Patrycja 2003 F GBR
16 MIESZALA Wiktoria 2003 F POL
17 KLASIK Alicja 2004 F POL RMKS Rybnik (POL)
18 MELINTESCU Ana Maria 2003 F ROU ACS Stesial (ROU)
19 NOWAK Zuzanna 2003 F POL Budowlani Torun (POL)
20 MAJEWSKA Karolina 2003 F POL
21 SUMMERS Isabella 2003 F GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
22 OSTROWSKA Alicja 2003 F POL UKS Kosynier Gliwice (POL)
23 HADALIN Henriette 2003 F GBR
24 SABALSKA Ewelina 2003 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
25 GHICA Andrada 2003 F ROU ACS Stesial (ROU)
26 MYLENKA Anastasiya 2004 F UKR
27 BLACK Abagael 2003 F GBR
28 LAZARENKO Olexandra 2004 F UKR
29 STEPANOVA Eva 2003 F CZE SC Praha (CZE)
30 OLCHOWIK Michalina 2003 F POL WARSZAWIANKA (POL)
31 TATARU Georgiana 2003 F ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
32 KORKUS Emilia 2004 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
33 LAPKIEWICZ Julia 2003 F POL
34 KALIMTGIS Sophia 2003 F IRL
35 MAZUR Yeva 2003 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
36 VAISOVA Claudia 2003 F CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
37 FARBICKA Hanna 2003 F POL AKS Mikolow (POL)
38 ZAREK Zuzanna 2004 F POL UKS Start Opole (POL)
39 ADAMSKA Martyna 2004 F POL MDK Bytom (POL)
40 SWISTUN Karolina 2003 F POL AZS AWF Krakow (POL)
41 TOMASZEWSKA Natalia 2003 F POL UKS Gryfek Szczecin (POL)
42 DROBINSKA Hanna 2003 F POL AZS AWF Wroclaw (POL)
43 PIOTROWSKA Aleksandra 2003 F POL
44 HAAS Chiara 2004 F GER Fechterring Hochwald (GER)
45 STEHNEJOVA Tereza 2003 F CZE
45 ROSKOSZ Anna 2003 F POL
47 WIECZOREK Anna 2003 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
48 MIROVSKA Eliska 2004 F CZE USK Praha (CZE)
49 PIEJAK Zofia 2003 F POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
50 JAROSZEK Emilia 2004 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
51 OLEJNICKA Dominika 2003 F POL IKS Warszawa (POL)
52 PAPADOPOULOS Keira 2003 F GBR
53 CHYTROWSKA Maria 2003 F POL Budowlani Torun (POL)
54 DEVINCENZO Francesca 2003 F CZE SC Praha (CZE)
55 JENDRZEJ Hanna 2003 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
56 SZYMANOWSKA Karolina 2003 F POL
57 STOLTE Caitlin 2004 F GER FC Berlin Südwest (GER)
58 KADZIOLKA Katarzyna 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
59 PIRSZTUK Barbara 2003 F POL IKS Warszawa (POL)
60 STYPINSKI Olga 2003 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
61 MIADZVEDZIAVA Sofiya 2004 F BLR
62 COUROUBLE Joelle 2004 F GER Lüdenscheider TV (GER)
63 LUDWICZAK Alicja 2003 F POL Budowlani Torun (POL)
64 STYPINSKI Kinga 2003 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
65 BULLAND Anne Sophie 2004 F GER FC Berlin Südwest (GER)
66 STRYJSKA Weronika 2004 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
67 JAWORSKA Alicja 2003 F POL
68 ZINGERMAN Daniel 2004 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
69 MAKOWSKA Agnieszka 2004 F POL
70 JANKOVICOVA Tereza 2003 F SVK Akademia sermu (SVK)
71 TROJANOWSKA Julia 2003 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
72 IPEKTEN Selen Sude 2003 F TUR
73 KOBYLNICKA Michalina 2004 F POL Piast Gliwice (POL)
74 AXINTE Renata Maria 2004 F ROU
75 MUSZER Marta 2003 F POL AKS Mikolow (POL)
76 OCHAL Amelia 2004 F POL Palac Mlodziezy Tarnow (POL)
77 KUNYSZ Zofia 2004 F POL UKSA TARNOWO PODGORNE (POL)
78 CHUNG HALPERN Gisela 2003 F GBR
79 KOTULSKA Agata 2003 F POL
80 SCHULENBURG Patricia Vera 2004 F GER FC Kassel (GER)
81 BOURRETTE Eugenie 2004 F GBR Escrime Academy (GBR)
82 GOLDEN Eve 2004 F GBR Team Newcastle (GBR)
83 SIMKUTE Ausrine 2003 F LTU Gintarine spaga (LTU)
84 NOWAK Maja 2003 F POL
85 RAUKTYTE Egle 2004 F LTU
86 PAWLOWSKA Elzbieta 2004 F POL
86 PIESZUR Julia 2003 F POL AKS Mikolow (POL)
88 JÓRASZ Oliwia 2004 F POL UKS Sokolik Krosno (POL)
89 ADAMCZYK Anna 2004 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
90 STEPINSKA Wiktoria 2003 F POL Budowlani Torun (POL)
91 SOLTYSOVA Berta 2004 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
92 MUSZER Maria 2003 F POL AKS Mikolow (POL)
93 NOWAK Aleksandra 2004 F POL UKS Gryfek Szczecin (POL)
94 STUMPF Celine 2004 F GER MTV Saalfeld (GER)
95 KUCZYNSKA Zofia 2004 F POL WARSZAWIANKA (POL)
96 HALADUDA Maja 2003 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
97 KUBINSKA Weronika 2003 F POL AZS AWF Katowice (POL)
98 CHMIELORZ Maria 2003 F POL AKS Mikolow (POL)
99 LENCZEWSKA Barbara 2004 F POL
100 CAGLAR Emma 2003 F TUR
101 DZIEDZIC Gabriela 2003 F POL AZS AWF Krakow (POL)
102 KOROL Amelia 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
103 STEPINSKA Michalina 2003 F POL Budowlani Torun (POL)
104 TUFEKCIOGLU Idil 2004 F TUR
105 SWIECICKI Dolma 2003 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
106 JAKUBOWICZ Nikola 2003 F POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
107 JAWORSKA Oliwia 2004 F POL UKS Start Opole (POL)
108 WALCZAK Zuzanna 2003 F POL AKS Mikolow (POL)
109 JANISZEWSKA Aleksandra 2003 F POL WARSZAWIANKA (POL)
110 PEDLER Erin 2004 F GBR Brixton FC (GBR)
111 FILAK Martyna 2003 F POL AZS AWF Krakow (POL)
112 PAZGAN Dominika 2004 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
112 BARNAS Anna 2004 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
114 CEMPA Malgorzata 2004 F POL AZS AWF Wroclaw (POL)
115 RYS Patrycja 2004 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
116 NIZIO Aniela 2003 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
117 WITA Patrycja 2004 F POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
118 GARDEN Jodi 2003 F GBR
119 KASZKAROT Wiktoria 2004 F POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
120 KABRTOVA Karolina 2003 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
121 GURSEL Defne 2004 F TUR
122 JARINOVA Nela 2003 F CZE CSK Riegel (CZE)
123 TYSZKIEWICZ Paulina 2003 F POL
123 KARDAMASZ Maja 2004 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
125 ODOLCZYK Gaja 2004 F POL WARSZAWIANKA (POL)
126 JAJKO Oliwia 2004 F POL UKS MDK Olimp (POL)
127 ZURAWSKA Julia 2004 F POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)
128 URBAN Maja 2004 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
129 MALCZOK Karolina 2003 F POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
129 KALIADA Valeryia 2004 F BLR
129 MICHALCZYK Julia 2003 F POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
132 MININA Darya 2003 F BLR
133 NOSEK Jagoda 2004 F POL Bytomskie Towarzystwo Szermiercze (POL)
134 KALIADA Darya 2004 F BLR
134 PIOR Lena 2003 F POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)