Back to list

Results

2021 Örebro Masters
SWE Örebro
November 20, 2021 - November 21, 2021

Epee Women's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GILDERNES Ada Sofie 2007 F NOR Bergens FK (NOR)
2 N LIPPERT Neolie 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N AGLANDER Malou 2009 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N ERIKSSON Hilma 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa 2008 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
6 N AXHED Isabelle 2007 F SWE KFK Kalmar (SWE)
7 N SWENNING Embla 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
8 N SVENSSON Madeleine 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
9 N KÄNNGÅRD Clara 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
10 N AGLANDER Noelle 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
11 N HOMMIK Mira 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
12 N BROLIN Moa 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N BÄCKRUD Naomi 2007 F SWE WFF Örebro (SWE)
14 N HALLBERG Chloe 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
15 N OLSSON Liv 2007 F SWE WFF Örebro (SWE)
16 N VESTIN Matilda 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
17 N FRODLER Anna 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N KVIE Hedda 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
19 N MALMBORG Signe 2008 F SWE EFK Eskilstuna (SWE)

Epee Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ZIMMERMAN Filip 2008 M SWE WFF Örebro (SWE)
2 N LONNERT Tor 2007 M SWE MF19 Malmö (SWE)
3 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
3 N FATULLAEV Vahab 2008 M NOR Njård Fekting (NOR)
5 N KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
6 N GRELA Marcus 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
7 N VIK Martin Aleksander 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
8 N BORGELIN Oscar 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
9 N MARTINEZ Viktor 2007 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
10 N SOLVIKAAS Kristoffer 2008 M NOR Bygdø FK (NOR)
11 N ZELJKOVIC Filip 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
12 N MØRCH Theodor Hustad 2007 M NOR Bygdø FK (NOR)
13 N FOSSUM Alexander Allport 2008 M NOR Bygdø FK (NOR)
14 N XIA Weiyang 2008 M CHN FFF Stockholm (SWE)
15 N ASSUM Felix 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
16 N SÄF Noel 2008 M SWE WFF Örebro (SWE)
17 N DAHLIN Teodor 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N FAGRELL Gustav 2007 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
19 N SEIKO Oscar 2007 M SWE WFF Örebro (SWE)
20 N WIBERG Eric 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
21 N IOUCHMANOV Alexei 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
22 N WESTLUND Jacob 2007 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
23 N WIGREN Neo 2009 M SWE WFF Örebro (SWE)
24 N ROMANO Marco 2008 M ITA FFF Stockholm (SWE)
25 N STÅHLBERG Erik 2008 M ESP WFF Örebro (SWE)

Epee Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ERIKSSON Linnea 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 N ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
5 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
6 N LJUNGBERG Clara 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
7 N TENGESDAL Vilde 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
8 N EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N RIEMER Paula 2005 F SWE WFF Örebro (SWE)
10 N CEDERLUND Elsa 2006 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
11 N RENDA Eden Rose 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
12 N ERIKSSON Ebba 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N NILSSON Malin 2005 F SWE UF Uppsala (SWE)
14 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
16 N HARDING Alma 2006 F SWE AFiL Lund (SWE)
17 N LINDHOLM Ingrid 2006 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
18 N LUNDBERG Sofia 2006 F SWE DIF Stockholm (SWE)
19 N KÄLLSTRÖM Selma 2004 F SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Men's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
5 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
6 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
7 N BECKEMAN Erik 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
9 N KLAVENESS Andreas 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
10 N NYHOLM Adam 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
11 N EIKANGER Olav 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
12 N BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
13 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
14 N HOFF Erik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
15 N KARLSEN Henning 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
16 N ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
17 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
18 N SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
19 N SEIKO Pontus 2004 M SWE WFF Örebro (SWE)
20 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
21 N HALVARSSON Ludvig 2006 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
22 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
22 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
24 N ANDERSSON Oscar 2002 M SWE UF Uppsala (SWE)
25 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
26 N OLSSON Edward 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
27 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
28 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
29 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE UF Uppsala (SWE)
30 N GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
31 N WALLE Henrik Christopher 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
32 N ERIKSSON Isak 2003 M SWE I2 Karlstad (SWE)
33 N POURMAND Liam 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
34 N DAHLSTRÖM Ludvig 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
35 N ALBINSSON Simon 2004 M SWE I2 Karlstad (SWE)
36 N PELLETTA Francesco 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
37 N IZERGIN Markus 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
38 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
39 N FALL David 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
40 N GUNNARSSON Olle 2002 M SWE WFF Örebro (SWE)
41 N RAMSBERG David 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
42 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
43 N HOFLING Leon 2005 M SWE C4 Kristianstad (SWE)
44 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
45 N VIKLUND Maximiliam 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
46 N HOLMBERG Albin 2006 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
47 N ALDERBLAD Emrik 2006 M SWE WFF Örebro (SWE)
48 N BOLMSTRAND Viggo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
49 N ROS PALMKLINT Hugo 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
50 N PALIJAN Roko 2004 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
51 N KIMONDO ÖBERG Mio 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
2 N GILDERNES Ada Sofie 2007 F NOR Bergens FK (NOR)
3 N LJUNGBERG Clara 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N ERIKSSON Linnea 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N AXHED Isabelle 2007 F SWE KFK Kalmar (SWE)
6 N RENDA Eden Rose 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
8 N ERIKSSON Ebba 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
9 N CEDERLUND Elsa 2006 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
10 N LIPPERT Neolie 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
11 N HARDING Alma 2006 F SWE AFiL Lund (SWE)
12 N LINDHOLM Ingrid 2006 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
13 N ERIKSSON Hilma 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
14 N STRÅLIN Greta 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
15 N SWENNING Embla 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
16 N BÄCKRUD Naomi 2007 F SWE WFF Örebro (SWE)
17 N NILSSON Malin 2005 F SWE UF Uppsala (SWE)
18 N RIEMER Paula 2005 F SWE WFF Örebro (SWE)
19 N SELINGER Mie 2006 F NOR Njård Fekting (NOR)
20 N ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa 2008 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
21 N KÄNNGÅRD Clara 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
22 N AGLANDER Noelle 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
2 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
3 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
5 N HALVARSSON Ludvig 2006 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
6 N VIK Martin Aleksander 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
7 N DAHLSTRÖM Ludvig 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N ZIMMERMAN Filip 2008 M SWE WFF Örebro (SWE)
9 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE UF Uppsala (SWE)
10 N POURMAND Liam 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
11 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
12 N FOSSUM Alexander Allport 2008 M NOR Bygdø FK (NOR)
13 N ZELJKOVIC Filip 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
14 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
15 N BOLMSTRAND Viggo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
16 N IZERGIN Markus 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
17 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
18 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
19 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
20 N HOLMBERG Albin 2006 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
21 N PELLETTA Francesco 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
21 N KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
23 N FALL David 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
24 N LONNERT Tor 2007 M SWE MF19 Malmö (SWE)
25 N FATULLAEV Vahab 2008 M NOR Njård Fekting (NOR)
26 N HOFLING Leon 2005 M SWE C4 Kristianstad (SWE)
27 N GRELA Marcus 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
28 N HECKMANN Lucas 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
29 N OLSSON Edward 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
30 N MARTINEZ Viktor 2007 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
31 N SOLVIKAAS Kristoffer 2008 M NOR Bygdø FK (NOR)
32 N DAHLIN Teodor 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
33 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
34 N WHYTE Oliver 2006 M SWE SIF Nacka (SWE)
35 N KIMONDO ÖBERG Mio 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
36 N ALDERBLAD Emrik 2006 M SWE WFF Örebro (SWE)
37 N MØRCH Theodor Hustad 2007 M NOR Bygdø FK (NOR)
38 N HOLMSTRÖM Sebastian 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
39 N WIBERG Eric 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
40 N ASSUM Felix 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
41 N WESTLUND Jacob 2007 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
42 N VIKLUND Maximiliam 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N BECKEMAN Erik 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 N CIMBOREVICS Ernests 1999 M LAT Daugavpils ISVS (LAT)
5 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
6 N MARCOS CELADA Lukas 1997 M FRA ASNIERES SP (FRA)
7 N TIVENIUS Jan 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N EIKANGER Olav 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
9 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
10 N GERDIN Viktor 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 N SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
12 N ANDERSSON Oscar 2002 M SWE UF Uppsala (SWE)
13 N NYHOLM Adam 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
14 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
15 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
16 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
17 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
18 N HOFF Erik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
19 N KLAVENESS Andreas 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
20 N LAI Darius 1994 M HKG FFF Stockholm (SWE)
21 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
22 N ERIKSSON Isak 2003 M SWE I2 Karlstad (SWE)
23 N WALLE Henrik Christopher 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
24 N KARLSEN Henning 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
25 N ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
26 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
26 N SEIKO Pontus 2004 M SWE WFF Örebro (SWE)
28 N ALBINSSON Simon 2004 M SWE I2 Karlstad (SWE)
29 N PALIJAN Roko 2004 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
30 N GUNNARSSON Olle 2002 M SWE WFF Örebro (SWE)
31 N FALKNER Gustaf 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Women's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N HOMMIK Mira 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N AGLANDER Malou 2009 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N BROLIN Moa 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N FRODLER Anna 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N VESTIN Matilda 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
6 N ULLTJÄRN Estrid 2012 F SWE LFK Linköping (SWE)
7 N ZIMMERMAN Hanna 2011 F SWE WFF Örebro (SWE)
8 N KRZYZANOWSKA Maria 2011 F SWE UF Uppsala (SWE)

Epee Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N HAMP Oscar 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N WIGREN Neo 2009 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 N LE Milton 2009 M SWE WFF Örebro (SWE)
3 N SANDSTRÖM Emil 2009 M SWE LFK Linköping (SWE)
5 N HELSTAD Marcus 2010 M SWE LFK Linköping (SWE)
6 A LINDBÄCK LINDER Henry 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N ADAMSSON August 2011 M SWE WFF Örebro (SWE)
8 N MACIULIS Danielius 2010 M LTU EFK Eskilstuna (SWE)

Epee Women's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
2 N ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N ALBERTSON Pia 1965 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N FREDÉN Anna 2004 F SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N SENNERLIN HOLM Engla 2004 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
6 N BORSODI Nora 1998 F SWE WFF Örebro (SWE)
7 N TENGESDAL Vilde 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
8 N EKMAN Alice 2002 F SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N BENGTSSON Jennie 1991 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
10 N KÄLLSTRÖM Selma 2004 F SWE FFF Stockholm (SWE)
11 N DE GROAT Elsa 2003 F SWE FFF Stockholm (SWE)