Back to list

Results

Star Cup
SRB Belgrade
February 1, 2020 - February 2, 2020

Epee Men's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TOLASOV Vladimir 2002 M RUS
2 N PIATTI Enrico 2002 M ITA Pro Novara Scherma (ITA)
3 N MASARIN Riccardo 2001 M ITA Fon. M.Bentegodi Verona (ITA)
3 N GAETANI Giulio 2000 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
5 N POTAPOV Maksim 2001 M RUS
6 N OSICKA Adam 2000 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
7 N GONELL Gerard 2000 M ESP SEA-T (ESP)
8 N GUERRIERO Giorgio 2001 M ITA CS IVREA (ITA)
9 N KALUZINSKI Tomasz 2001 M POL UKS MDK Olimp (POL)
10 N HAMILTON-MEIKE Jonathan 2002 M HUN
11 N LE BERRE Gaetan 2001 M FRA TOULON VAR (FRA)
12 N CHOTIN Titouan 2001 M FRA DOUAI CE (FRA)
13 N GRIFFITHS Ryan 2000 M USA
14 N COHEN Yonatan 2003 M ISR
15 N HSIEH JAROV Seraphim 2001 M CAN
16 N MESSIEN Alexis 2001 M FRA LIBOURNE AS (FRA)
17 N SZURLEJ Bartlomiej 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
18 N PISKOVATSKOV Jonathan 2000 M USA
19 N MENCARELLI Simone 2003 M ITA TOISE (ITA)
20 N ENZMANN Jonas 2000 M GER FC Leipzig (GER)
21 N ARMALEO Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
22 N DERKACH Andriy 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
23 N SHVELIDZE Dmitrii 2001 M RUS
24 N ANDREWS Benjamin 2001 M GBR Plymouth FC (GBR)
25 N BONGARD Louis 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
26 N SPIRIN Mikhail 2000 M RUS
27 N MOOSEKIAN Stafford 2003 M USA
28 N HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
29 N GONZALEZ Felipe 2000 M CHI
30 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
31 N BALZANO Marco 2000 M ITA CESAN - Club Scherma San Nicola (ITA)
32 N MATVEEV Valentin 2001 M USA
33 N JEAN JOSEPH Kendrick 2001 M FRA
34 N MYKYTENKO Dmytro 2002 M UKR
35 N KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA (HUN)
36 N HOSSZU Daniel 2000 M HUN BHSE (HUN)
37 N VALDERRAMA Jorge 2001 M CHI
38 N BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
39 N ZHULINSKIY Nikita 2002 M KAZ
40 N SOCHA Jan 2002 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
41 N BALIND Bence 2002 M HUN BVSC (HUN)
42 N KOVACS Gergely 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
43 N PAVLOV Kiril 2001 M KAZ
44 N MÜLLER Dean 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
44 N FAFARD Fynn 2000 M CAN
46 N WEISS Miles 2003 M USA
47 N PALMER Harry 2000 M GBR
48 N FORTIN Paul 2002 M FRA AMIENS CE (FRA)
49 N SHEPHERD Billy 2000 M GBR Skipton Fencing Club (GBR)
50 N KUMASHI Mihir 2002 M USA
50 N DE NO VELEZ Jaime 2000 M ESP CCE-M (ESP)
50 N GANIN Igor 2000 M RUS
53 N VINNITCHOUK Ted 2002 M CAN
54 N ERBETTA Diego 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)
55 N KOSHMAN Nikita 2002 M UKR KIEW (UKR)
56 N SZAPARY Tristan 2001 M USA
57 N TAFOYA Devin 2000 M USA
58 N WECKERLE Tobias 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
59 N WINGERTER Morgan 2000 M FRA ANNONAY CE (FRA)
60 N BARTKO Levente 2002 M HUN MTK (HUN)
61 N LIMA Sebastiao 2002 M POR CAE (POR)
62 N KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
63 N DUCHESNAY Fabien 2000 M FRA LIBOURNE AS (FRA)
64 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
65 N SALZER Matej 2001 M CZE SC Praha (CZE)
66 N TROFYMENKO Pavel 2001 M UKR
67 N SAVIN Alexandr 2000 M KAZ
68 N OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
68 N LOMAGA Egor 2002 M RUS
70 N RISTIC Ognjen 2002 M SRB MK Silni (SRB)
70 N KARYCHENKO Maksym 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
72 N VELTRUP Paul 2001 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
73 N SCHUHMANN Jan 2001 M AUT GFU Graz (AUT)
74 N GARCIA MIGUEL Daniel 2002 M ESP
75 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
76 N BAYRAM Issa 2001 M FRA GRENOBLE PAR (FRA)
77 N MITCHELL Jacob 2002 M GBR Millfield School (GBR)
78 N UJVARI Andras 2001 M HUN MTK (HUN)
79 N KOROVIN Igor 2000 M RUS
80 N JEAL James 2002 M GBR
81 N SOUTULLO Jordi 2002 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
82 N BILLA Gaetan 2000 M FRA DAX SE (FRA)
83 N GUILLEMIN Pierre 2001 M FRA NIMES SE (FRA)
84 N KYRDA Bohdan 2001 M UKR
85 N TOLASOV Artur 2002 M RUS
85 N HADDAD Justin 2002 M USA
87 N PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
88 N BULANDRA Jan 2002 M POL AZS AWF Katowice (POL)
88 N FAVRE Hadrien 2001 M SUI FCB Bern (SUI)
90 N RAULO Aurelien 2000 M FRA ST GRATIEN (FRA)
91 N EKENLER Hilmi Taha 2001 M TUR Efsane Eskrim SK (TUR)
91 N ZYBACH Lenny 2001 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
91 N SURDUCAN Tudor 2002 M ROU CS Satu Mare (ROU)
94 N BIRO Alexander 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
95 N CHAN Yee Him Caleb 2004 M HKG
96 N LEONE Francesco 2000 M ITA CUS Pavia Scherma (ITA)
97 N GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
97 N TEZCAN Mehmet 2000 M TUR
99 N HASANOV Ruslan 2001 M AZE
100 N GORMAZ Javier Ivan 2001 M ESP CESAL-M (ESP)
101 N YOSEF Yuval 2002 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
102 N CSERI Soma 2000 M HUN Balaton (HUN)
103 N RANKL Florian 2003 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
104 N REMONDINI Dario 2002 M ITA CS Forlivese (ITA)
105 N FRAZAO Miguel 2002 M POR CAE (POR)
106 N LAWSON Nicholas 2002 M USA
107 N CALDERON Diego 2000 M ESP COE-M (ESP)
108 N CAVADINI Lazare 2002 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
109 N MALAGUTI Marco 2001 M ITA AS Bernardi Ferrara (ITA)
110 N KRASTEV Dimitar 2000 M BUL Levski (BUL)
111 N GRUNDER Pascal 2002 M SUI AFCB Bern (SUI)
112 N DE LOS MOZOS Javier 2002 M ESP SAES-BU (ESP)
112 N FUHRIMANN Jonathan 2002 M SUI FCB Bern (SUI)
114 N TALIOTIS Alexandros 2002 M CYP A.X.I.A Fencing Academy (CYP)
115 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
115 N FRAZAO Filipe 2001 M POR CAE (POR)
117 N PAKULA Jan 2002 M POL WARSZAWIANKA (POL)
118 N NOGANOWICZ Karol 2001 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
118 N MÜLLER Leonard Gregor 2002 M SUI SEB Basel (SUI)
120 N SAFAROV Farrukh 2001 M AZE
121 N CALIPA Aurelio 2002 M GBR
122 N KADYSZEWSKI Mateo 2001 M CAN
123 N MURRU Fabio 2002 M GER OFC Bonn (GER)
124 N SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
125 N GIUNTA Vincenzo 2000 M ITA CS Partenopeo (ITA)
126 N BERKTOLD Samuel 2001 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
126 N WESTGAARD Morten Isaksen 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
128 N GUBERT Leopoldo 2000 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
129 N KLEINER Lukas 2000 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
130 N ZENTKO Matej Tadeas 2001 M SVK Willard Kosice (SVK)
130 N GIEßER Leon 2001 M GER FC Leipzig (GER)
132 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
133 N BELOZEROV Mikhail 2000 M RUS
133 N RASHAIDA Rahim 2005 M BUL
135 N CIKA Doruk 2001 M TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
136 N ZENS Philipp 2001 M LUX CE Sud (LUX)
137 N MASLOV Heorhii 2002 M UKR
138 N KUBLITSKIY Mykhailo 2003 M UKR KIEW (UKR)
139 N STRAUMOY Truls 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
139 N MAHAMUD Gonzalo 2001 M ESP SAES-BU (ESP)
141 N FERNANDEZ JIMENO Emilio 2001 M ESP CESAL-M (ESP)
142 N PRIIMAGI Henrik 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
142 N GULIYEV Barat 2002 M AZE
144 N SZAKMARY Nandor 2000 M HUN Veresegyhaz (HUN)
144 N BLUM Jakob 2001 M GER Heidenheimer SB (GER)
146 N STEBLAJ Dominik 2000 M SLO
146 N KOLDITZ Hendrik-Kilian 2002 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
148 N PETROVIC Vid 2002 M SRB MK Silni (SRB)
149 N APERS Matthew 2002 M BEL CE Gaumais (BEL)
150 N MILAM Hugh 2002 M USA
151 N VILENSKY Dov Ber 2004 M ISR
152 N YARINOVSKY Tomer 2001 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
153 N PAVLIK Matyas 2000 M CZE SC Praha (CZE)
154 N BERMEJO Noe 2000 M ESP VCE-VA (ESP)
154 N EEG Svend Markus 2000 M NOR Stavanger FK (NOR)
156 N TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
157 N SERNADAS Tomas 2001 M POR CAE (POR)
158 N TRUUVERT Alexander 2002 M GBR
159 N MENDES Tarcisio 2001 M BRA BTC Barroca (BRA)
160 N GSTETTNER Michel 2001 M AUT FTSJF Feldkirch (AUT)
161 N TASAR Muhammed 2000 M TUR Adiyaman GSK (TUR)
162 N MCKERR Isaac 2002 M GBR
163 N VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö (SWE)
164 N AXENOV Svyatoslav 2001 M KAZ
165 N PRINZ Niklas 2001 M LUX TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
166 N HABRAN Maxime 2000 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
167 N SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
168 N NAGY Marcell 2001 M HUN Vasas (HUN)
168 N HANSTEIN Braian 2002 M EST En Garde Haapsalu (EST)
170 N KUSHNERIK Ethan 2003 M USA
170 N TALAN Jan 2000 M GER USC München (GER)
170 N JANJIC Gregor 2003 M AUT GFU Graz (AUT)
173 N JANSSENS William 2001 M BEL Confrerie Gent (BEL)
174 N RYNKEVIC Alan 2002 M LTU
175 N ALIEV Khalid 2001 M AZE
176 N KROUZECKY Tomas 2001 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
176 N ZHANAL Petr 2002 M CZE
178 N 1st round LAO Mattias 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
179 N 1st round SEINI Leandro 2002 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
180 N 1st round POCKELE Joris 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
181 N 1st round DEGORCE Aurelien 2000 M GBR SEG Geneve (SUI)
181 N 1st round BRUCKMÜLLER Fabian 2001 M AUT FU Linz (AUT)
181 N 1st round OROIAN Alex 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
184 N 1st round KORNIIENKO Lev 2002 M UKR
185 N 1st round LERZER Till 2000 M SUI ZFC Zürich (SUI)
185 N 1st round BUSTOS Joaquin 2001 M CHI
187 N 1st round ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
188 N 1st round TAVOR Itamar 2002 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
189 N 1st round SAHIN Alpkan 2001 M TUR
190 N 1st round SAMOILOV Dmytro 2000 M UKR Kharkiv (UKR)
191 N 1st round MARTINEZ GUERRERO Guillem 2003 M ESP
192 N 1st round SZTANKOVICS György 2002 M HUN
193 N 1st round FOULSHAM Jacob 2002 M GBR
194 N 1st round NG Ting Hin 2003 M HKG
195 N 1st round WICHT Matteo 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
196 N 1st round NYMAN Filip 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
196 N 1st round SEHIC Boris 2002 M SRB MK Silni (SRB)
198 N 1st round SEPP Tony 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
199 N 1st round LOCHNER Jan-Christoph 2001 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
200 N 1st round ZBIERADA Bartlomiej 2000 M POL PKSz Warszawa (POL)
201 N 1st round LOPEZ CORAZON Diego 2002 M ESP SAES-BU (ESP)
202 N 1st round HOIDA Daniil 2001 M UKR KIEW (UKR)
202 N 1st round LEGUBE Benoit 2000 M FRA COLMAR SR (FRA)
204 N 1st round GALABOV Yordan 2002 M BUL National Sport´s Academy (BUL)
205 N 1st round BIGEA Mihai 2000 M ROU LPS Craiova (ROU)
206 N 1st round ERDA Batu 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
207 N 1st round MARTI GARCIA Aleix 2002 M ESP SEA-T (ESP)
207 N 1st round RIVERA DAVID Paul 2001 M SUI CAL Lausanne (SUI)
209 N 1st round ROEV Deyan 2002 M BUL Levski (BUL)
210 N 1st round SPANOS Konstantin 2004 M AUT FU Linz (AUT)
211 N 1st round DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
212 N 1st round DON Edward 2001 M GBR
213 N 1st round JENSEN August Lindstrom 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
214 N 1st round SJOSTEDT Jacob 2002 M AUS
215 N 1st round FOSTER Nathan 2000 M GBR
215 N 1st round CHAN Sze Yuen Hayden 2004 M HKG
215 N 1st round OLKVAM Ole Magnus 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
218 N 1st round PETRICH Pedro 2003 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
219 N 1st round NESTERUK Victor 2003 M MLT
219 N 1st round SPISAK Martin 2002 M SVK Willard Kosice (SVK)
221 N 1st round LAI Tze Lun Marcus 2005 M HKG
222 N 1st round SMRCEK Simon 2001 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
F 1st round GRECO Simone 2001 M ITA RALUG (ITA)

Epee Men's U20 Team
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N HUNGARY       HUN
1 N KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA (HUN)
1 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
1 N UJVARI Andras 2001 M HUN MTK (HUN)
1 N HAMILTON-MEIKE Jonathan 2002 M HUN
2 N USA       USA
2 N MATVEEV Valentin 2001 M USA
2 N SZAPARY Tristan 2001 M USA
2 N HADDAD Justin 2002 M USA
2 N GRIFFITHS Ryan 2000 M USA
3 N ITALY       ITA
3 N GAETANI Giulio 2000 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
3 N ARMALEO Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
3 N PIATTI Enrico 2002 M ITA Pro Novara Scherma (ITA)
3 N MASARIN Riccardo 2001 M ITA Fon. M.Bentegodi Verona (ITA)
4 N RUSSIA       RUS
4 N LOMAGA Egor 2002 M RUS
4 N GANIN Igor 2000 M RUS
4 N POTAPOV Maksim 2001 M RUS
4 N SHVELIDZE Dmitrii 2001 M RUS
5 N KAZAKHSTAN       KAZ
5 N PAVLOV Kiril 2001 M KAZ
5 N ZHULINSKIY Nikita 2002 M KAZ
5 N SAVIN Alexandr 2000 M KAZ
5 N AXENOV Svyatoslav 2001 M KAZ
6 N AUSTRIA       AUT
6 N RANKL Florian 2003 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
6 N BERKTOLD Samuel 2001 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
6 N BIRO Alexander 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
6 N SCHUHMANN Jan 2001 M AUT GFU Graz (AUT)
7 N NORWAY       NOR
7 N EEG Svend Markus 2000 M NOR Stavanger FK (NOR)
7 N GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
7 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
7 N STRAUMOY Truls 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
8 N GREAT BRITAIN       GBR
8 N CALIPA Aurelio 2002 M GBR
8 N SHEPHERD Billy 2000 M GBR Skipton Fencing Club (GBR)
8 N ANDREWS Benjamin 2001 M GBR Plymouth FC (GBR)
8 N JEAL James 2002 M GBR
9 N GERMANY       GER
9 N BONGARD Louis 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
9 N WECKERLE Tobias 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
9 N MÜLLER Dean 2000 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
9 N VELTRUP Paul 2001 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
10 N CZECH REPUBLIC       CZE
10 N OSICKA Adam 2000 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
10 N SALZER Matej 2001 M CZE SC Praha (CZE)
10 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
10 N PAVLIK Matyas 2000 M CZE SC Praha (CZE)
11 N FRANCE       FRA
11 N MESSIEN Alexis 2001 M FRA LIBOURNE AS (FRA)
11 N LE BERRE Gaetan 2001 M FRA TOULON VAR (FRA)
11 N GUILLEMIN Pierre 2001 M FRA NIMES SE (FRA)
11 N JEAN JOSEPH Kendrick 2001 M FRA
12 N POLAND       POL
12 N NOGANOWICZ Karol 2001 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
12 N KALUZINSKI Tomasz 2001 M POL UKS MDK Olimp (POL)
12 N SZURLEJ Bartlomiej 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
12 N SOCHA Jan 2002 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
13 N SWITZERLAND       SUI
13 N FAVRE Hadrien 2001 M SUI FCB Bern (SUI)
13 N HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
13 N ZYBACH Lenny 2001 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
13 N FUHRIMANN Jonathan 2002 M SUI FCB Bern (SUI)
14 N ISRAEL       ISR
14 N TAVOR Itamar 2002 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
14 N YOSEF Yuval 2002 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
14 N COHEN Yonatan 2003 M ISR
14 N YARINOVSKY Tomer 2001 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
15 N SPAIN       ESP
15 N GONELL Gerard 2000 M ESP SEA-T (ESP)
15 N GORMAZ Javier Ivan 2001 M ESP CESAL-M (ESP)
15 N DE NO VELEZ Jaime 2000 M ESP CCE-M (ESP)
15 N DE LOS MOZOS Javier 2002 M ESP SAES-BU (ESP)
16 N ESTONIA       EST
16 N TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
16 N KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
16 N SEPP Tony 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
16 N BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
17 N CHILE       CHI
17 N BUSTOS Joaquin 2001 M CHI
17 N GONZALEZ Felipe 2000 M CHI
17 N VALDERRAMA Jorge 2001 M CHI
18 N CANADA       CAN
18 N HSIEH JAROV Seraphim 2001 M CAN
18 N VINNITCHOUK Ted 2002 M CAN
18 N KADYSZEWSKI Mateo 2001 M CAN
18 N FAFARD Fynn 2000 M CAN
19 N BRAZIL       BRA
19 N MENDES Tarcisio 2001 M BRA BTC Barroca (BRA)
19 N PETRICH Pedro 2003 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
19 N SEINI Leandro 2002 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
19 N GUBERT Leopoldo 2000 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
20 N UKRAINE       UKR
20 N KUBLITSKIY Mykhailo 2003 M UKR KIEW (UKR)
20 N KOSHMAN Nikita 2002 M UKR KIEW (UKR)
20 N OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
20 N DERKACH Andriy 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
21 N AZERBAIJAN       AZE
21 N GULIYEV Barat 2002 M AZE
21 N ALIEV Khalid 2001 M AZE
21 N SAFAROV Farrukh 2001 M AZE
21 N HASANOV Ruslan 2001 M AZE
22 A HONG KONG, CHINA       HKG
22 A NG Ting Hin 2003 M HKG
22 A CHAN Sze Yuen Hayden 2004 M HKG
22 A CHAN Yee Him Caleb 2004 M HKG
22 A LAI Tze Lun Marcus 2005 M HKG
23 N TURKEY       TUR
23 N CIKA Doruk 2001 M TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
23 N TEZCAN Mehmet 2000 M TUR
23 N SAHIN Alpkan 2001 M TUR
23 N EKENLER Hilmi Taha 2001 M TUR Efsane Eskrim SK (TUR)
24 N SERBIA       SRB
24 N PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
24 N DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
24 N SEHIC Boris 2002 M SRB MK Silni (SRB)
24 N RISTIC Ognjen 2002 M SRB MK Silni (SRB)