Back to list

Results

43. Mémorial de Ferdinand De Martinengo
SVK Bratislava
September 16, 2018 - September 16, 2018

Epee Women's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SHEMYAKINA Yana 1986 F UKR Lviv (UKR)
2 N BROVKO Inna 1997 F UKR KIEW (UKR)
3 N BOTVINIK Yana 1998 F ISR Club Modiin (ISR)
3 N CHORNIY Kateryna 2001 F UKR KIEW (UKR)
5 N SICA Susan Maria 1998 F GBR SS Lazio Scherma Ariccia (ITA)
6 N SZABO Reka 1995 F HUN AVA (HUN)
7 N ASCHEHOUG Irina 1985 F NOR Njård Fekting (NOR)
8 N RUTZ Barbara 1995 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
9 N PYTKA Kamila 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
10 N MACKINNON Leonora 1994 F CAN Malvern (GBR)
11 N MIHALY Kata 1990 F HUN Debrecen (HUN)
12 N BOONE Kelly 1992 F NED SC Den Bosch (NED)
13 N SZOMBATH Barbara 1994 F HUN BHSE (HUN)
14 N LAWSON Danielle 1998 F GBR
15 N MUHARI Eszter 2002 F HUN MTK (HUN)
16 N BABA Haruna 1997 F JPN
17 N SCHMIDL Paula 1996 F AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
18 N SLIUSAREVA Sofiia 1999 F UKR KIEW (UKR)
19 N KNAPIK-MIAZGA Renata 1988 F POL
20 N ZAGALA Jagoda 1994 F POL Piast Gliwice (POL)
21 N BRIASCO Brenda 1991 F ITA
22 N BORSODY Emma 2000 F HUN BVSC (HUN)
23 N KUN Anna 1995 F HUN OMS-Tata (HUN)
24 N MAVRIKIOU Irina 1984 F CYP AKRITES (GRE)
25 N ENGEL Christiana 1989 F AUT FK Balmung (AUT)
26 N SALIGEROVA Katerina 1999 F CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
27 N DEVEREAUX Anne 1995 F AUS
28 N SWATOWSKA Martyna 1994 F POL AZS AWF Katowice (POL)
29 N TOTH Jazmin 2002 F HUN BVSC (HUN)
30 N DOSKOVA Katerina 1999 F CZE Slavoj Litomerice (CZE)
31 N SMITH TAYLOR Katrina 1991 F GBR Truro Fencing Club (GBR)
32 N DOUBOVA Dominika 1990 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
33 N PAWLOWSKA Magdalena 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
33 N BIELESZOVA Veronika 2002 F CZE SC Praha (CZE)
35 N MIZERA Olga 1991 F POL
36 N MURIDOVA Tamila 2001 F KAZ
37 N VARFOLOMYEYEVA Darja 1999 F UKR Uzhgorod (UKR)
38 N KUROKI Yume 1994 F JPN
39 N WILASZEK Paulina 1997 F POL SKS Radomysl WLK (POL)
40 N GRIJAK Marta 2000 F SRB MK Silni (SRB)
41 N NESBITT Hannah 1996 F GBR
42 N LAMBERT Regina 1986 F HUN MTK (HUN)
43 N LORENZ Therese 1968 F AUT FU Linz (AUT)
44 N OHLMULLER Sarolta 1996 F HUN PTE-PEAC (HUN)
45 N JUKIC Paula 1998 F CRO MK Split (CRO)
46 N LADANYI Nelli 1998 F HUN Szolnok SI (HUN)
47 N SUZUKI Honami 1994 F JPN
48 N RAHARDJA Rania Herlina 1993 F SGP Z Fencing (SGP)
49 N KALMAN Gyongyver 2003 F HUN Debrecen (HUN)
49 N ZAVYALOVA Natalya 1996 F KAZ
51 N NEVOSADOVA Alzbeta 1997 F CZE SC Praha (CZE)
52 N LUSZCZ Weronika 1996 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
53 N SAITO Ayumu 1996 F JPN
54 N PRISE Eilidh 1996 F IRL
55 N BURSOVA Regina 2001 F SVK Akademia sermu (SVK)
56 N FEDOR Tamara 1997 F HUN Debrecen (HUN)
56 N VILLACELLINO Aurora Yingchun 1984 F SGP
58 N KICA Anna 1993 F POL WARSZAWIANKA (POL)
59 N DRAG Sofia 1980 F ITA RMFEN- Roma Fencing A.S.D. (ITA)
60 N DE WIJN Day 1998 F NED SC Den Bosch (NED)
61 N TANZMEISTER Dorothea 1968 F AUT ASC Wien (AUT)
62 N JASNA Adela 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
63 N ZHANSUGUROVA Shantal 2001 F KAZ
64 N SAMALOVA Anna 1995 F CZE
65 N SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
66 N PERET Karolina 2000 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
67 N NATTAN Sarolta 1979 F HUN Terezvaros (HUN)
68 N NAGY Kinga 1998 F HUN DVE (HUN)
69 N NIKOLAICHUK Sofiya 2002 F KAZ
70 N NAGY Mira 1998 F HUN Szolnok SI (HUN)
70 N NEVOSADOVA Eliska 1998 F CZE SC Praha (CZE)
72 N MROSZCZAK Anna 1997 F POL RMKS Rybnik (POL)
72 N SASVARIOVA Laura 1999 F SVK
74 N LEHRMAN Cecilia 1997 F SWE LFK Linköping (SWE)
75 N COUFALOVA Anna 2000 F CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
76 N ANDREYEVA Vladislava 2001 F KAZ
77 N GENTILE Francesca 2001 F ITA
78 N HENSON Julie 1987 F GBR Norfolk FC (GBR)
79 N MASALO Olivija 1999 F LTU Gintarine spaga (LTU)
80 N KRSNAKOVA Lucia 1986 F SVK
81 N PYTKA Sara 1995 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
82 N DERETIC Dragana 1980 F SRB MK Silni (SRB)
83 N GRIJAK Jana 1999 F SRB MK Silni (SRB)
84 N STEPANYAN Nataliya 1997 F UKR Kharkiv (UKR)
85 N SERAPINAITE Emilija 1995 F LTU MK Musketiri (CRO)
86 N PECHOVOVA Michala 1990 F CZE USK Praha (CZE)
87 N KNEZEVIC Katarina 1994 F SRB MK Silni (SRB)
88 N HILLE-DAHL Thale 1994 F NOR SEB Basel (SUI)
89 N JANKOVA Karolina 1994 F CZE
90 N SPATENKOVA Anna 1999 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
91 N PAL Rea Reka 2000 F HUN
92 N HADZIC Mina 2000 F SRB MK Silni (SRB)
93 N KAMENISCAKOVA Ida 1983 F SVK SV Wangen (GER)
94 N ALDANA Naiara 1995 F ESP
95 N DE JONG Cheryl 1995 F NED SC Den Bosch (NED)
96 N SAMKO Anastasiia 1999 F UKR
97 N OBSTER Ellen 1994 F NED N.S.S.V. Don Quichote (NED)
98 N HAIDAI Lyudmila 2000 F UKR
98 N JAKUPOVA Dayana 1999 F KAZ
100 N SIZOO Isaura 1998 F NED s.v. RobbSchermen (NED)
101 N PETKOVIC Lara 1997 F CRO CAFC Mladost (CRO)
102 N MILICIC Andjela 1994 F SRB MK Pobednik (SRB)
103 N CERVENKOVA Katerina 2001 F CZE SC Praha (CZE)
104 N POTOCKOVA Katerina 1999 F CZE SC Praha (CZE)
105 N VACINOVA Gabriela 1989 F CZE USK Praha (CZE)
106 N BIALEK Marta 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
107 N 1st round ZABOLOTNA Daryna 1999 F UKR KIEW (UKR)
108 N 1st round KIRCHNER Emma 2000 F SVK Akademia sermu (SVK)
108 N 1st round MICHNOVIC Loreta 1997 F LTU Gintarine spaga (LTU)
108 N 1st round RADICS Zsuzsanna 1976 F HUN Erd (HUN)
108 N 1st round ROSKOVA Sonja 2000 F SVK Akademia sermu (SVK)
112 N 1st round TAMBOVTSEVA Alexandra 2003 F KAZ
113 N 1st round ZELICHOWSKA Sandra 1997 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
114 N 1st round JASNA Tereza 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
114 N 1st round JØRGENSEN Laeticia 1999 F DEN Trekanten København (DEN)
116 N 1st round FUZEYEVA Anastassiya 1997 F KAZ
117 N 1st round GALIC Ana 2003 F CRO MK Split (CRO)
118 N 1st round FREDERIKSEN Mia Maja 1989 F DEN Hellerup FK (DEN)
119 N 1st round KORINKOVA Magdalena 2000 F CZE
120 N 1st round KIS Agnes 1996 F HUN
121 N 1st round PLANT Bethan 1998 F GBR Millfield School (GBR)
122 N 1st round LINDEROVA Nina 1991 F SVK Akademia sermu (SVK)
122 N 1st round PROKSIKOVA Patricie 2002 F CZE SC Praha (CZE)
124 N 1st round VAN DEN BERGH Eveline 1998 F NED FC Almere (NED)
125 N 1st round VOLAKOVA Hana 2002 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
126 N 1st round KROESE Roos 1996 F NED s.v. RobbSchermen (NED)
127 N 1st round SEDIVA Michaela 1997 F CZE
128 N 1st round DELIC Lara 2003 F CRO MK Split (CRO)
129 N 1st round LATINYTE Ruta 1984 F LTU Gintarine spaga (LTU)
130 N 1st round ROUBICKOVA Anna 1999 F CZE
131 N 1st round VUKOJEVIC Andrea 2002 F CRO MK Split (CRO)
132 N 1st round TEO Wan Lin 1984 F SGP
133 N 1st round CHSHERBAKOVA Xeniya 2002 F KAZ
134 N 1st round VINCENCOVA Ester 2001 F CZE SC Praha (CZE)
135 N 1st round MACLAURIN Alanah 1997 F AUS UWA Fencing Club (AUS)
136 N 1st round AFFEK Gabriela 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
A 1st round SZKLAR Aleksandra 1995 F POL AZS AWF Katowice (POL)