Danske Mesterskaberne - Epee Women's U15 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Mar 19, 2022 - Mar 20, 2022 | Danske B+U Mesterskaber | Birkerød
1 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
2 N HANSEN Ida Marie 2007 F DEN Taastrup FK (DEN)
3 N STAGE Maria 2008 F DEN Dragon Sport Fencing (DEN)
3 N ZEB Sana 2009 F DEN Taastrup FK (DEN)
Jun 12, 2021 - Jun 13, 2021 | Danske B+U Mesterskaber | Birkerød
1 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
2 N VERGO Ida 2007 F DEN Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN)
3 N HANSEN Ida Marie 2007 F DEN Taastrup FK (DEN)
3 N RIKNAGEL EVA 2007 F DEN Varde FK (DEN)
Sep 26, 2020 - Sep 27, 2020 | Danske B+U Mesterskaber | Birkerød
1 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
2 N VERGO Ida 2007 F DEN Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN)
3 N HANSEN Ida Marie 2007 F DEN Taastrup FK (DEN)
3 N ZANDBERG Evelyn 2007 F DEN Hellerup FK (DEN)
Mar 16, 2019 - Mar 17, 2019 | Danske Mesterskaberne | Birkerød
1 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Taastrup FK (DEN)
2 N VIDEBÆK CHRISTENSEN Julie 2005 F DEN Flèche Holbæk (DEN)
3 N ENGSBRO Mikkeline 2006 F DEN Glostrup FK (DEN)
3 N PRÆSTEGAARD ANDERSEN Emilie 2006 F DEN Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN)
Mar 17, 2018 - Mar 18, 2018 | Danish Youth Championships | København
1 STILLER Natalja 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
2 HUNNECHE Iris Flint 2004 F DEN Næstved FK (DEN)
3 CHRISTIANSEN Amanda 2005 F DEN Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN)
3 JOHNSEN Isabel 2004 F DEN Trekanten Viborg (DEN)
Mar 18, 2017 - Mar 19, 2017 | Danish Youth Championships | Birkerød
1 STILLER Natalja 2004 F DEN Glostrup FK (DEN)
2 WATKINS Josephine 2003 F DEN Hellerup FK (DEN)
3 HUNNECHE Iris Flint 2004 F DEN Næstved FK (DEN)
3 TRUDSØ Ria 2003 F DEN Trekanten København (DEN)
Jan 16, 2016 - Jan 17, 2016 | Danish Youth Championships | København
1 CHRISTENSEN Tabita 2002 F DEN Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN)
2 STILLER Zarina 2002 F DEN Glostrup FK (DEN)
3 BREMS Caroline 2003 F DEN Hellerup FK (DEN)
3 OLSTRØM Stine 2003 F DEN Varde FK (DEN)
May 1, 2015 - May 3, 2015 | Danmarksmesterskaber for B + U | Odense
1 N STILLER Zarina 2002 F DEN Glostrup FK (DEN)
2 N CHRISTENSEN Tabita 2002 F DEN
3 N MADSEN Johanne Møller 2002 F DEN
3 N PEDERSEN Silja Langkilde 2002 F DEN Glostrup FK (DEN)
Jan 18, 2014 - Jan 19, 2014 | Danmarksmesterskaber for B+U | Rudersdal
1 N JENSEN Anne-Sofie Skaarup 2000 F DEN
2 N BREMS Amalie 2000 F DEN
3 N CHRISTENSEN Tabita 2002 F DEN
3 N STILLER Zarina 2002 F DEN Glostrup FK (DEN)
Jan 19, 2013 - Jan 20, 2013 | Danmarksmesterskaber for B+U | Rudersdal
1 N ESTRUP Christiane Cordelia 1999 F DEN KFK Kalundborg (DEN)
2 N BREMS Amalie 2000 F DEN
3 N JENSEN Anne-Sofie Skaarup 2000 F DEN
3 N JØRGENSEN Laeticia 1999 F DEN Trekanten København (DEN)
Jan 21, 2012 - Jan 22, 2012 | B + U Danske Mesterskaberne | Rudersdal
1 N DONSLUND Louise Norgil 1998 F DEN Hellerup FK (DEN)
2 N BORRYE Emilia Cecilie 1998 F DEN
3 N ESTRUP Christiane Cordelia 1999 F DEN KFK Kalundborg (DEN)
3 N JØRGENSEN Laeticia 1999 F DEN Trekanten København (DEN)
Jan 22, 2011 - Jan 23, 2011 | B + U Danske Mesterskaberne | Rudersdal
1 N WELLMANN Louise 1997 F DEN
2 N BORRYE Emilia Cecilie 1998 F DEN
3 N DONSLUND Louise Norgil 1998 F DEN Hellerup FK (DEN)
3 N SPANGER-RIES Augusta 1997 F DEN