Cadet Circuit - Epee Women's U17 Team

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Jan 10, 2020 - Jan 12, 2020 | Coupe du Danube | Bratislava
1 N POLAND       POL
1 N KLASIK Alicja 2004 F POL RMKS Rybnik (POL)
1 N KLUGHARDT Gloria 2003 F POL UKS MDK Olimp (POL)
1 N WIECZOREK Anna 2003 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
1 N ZGRYZNIAK Kinga 2003 F POL RMKS Rybnik (POL)
2 N ITALY       ITA
2 N BARATTA Margherita 2003 F ITA CS Genova Scherma (ITA)
2 N CAFORIO Gaia 2003 F ITA
2 N MACCAGNO Carola 2003 F ITA
2 N PAULIS Lucrezia 2003 F ITA
3 N USA       USA
3 N HUSISIAN Hadley 2003 F USA
3 N JOYCE Michaela 2004 F USA
3 N KHROL Jaclyn 2003 F USA
3 N PARK Faith 2004 F USA
4 N UKRAINE       UKR
4 N KULESHOVA Polina 2003 F UKR CSKA (BUL)
4 N LAZARENKO Olexandra 2004 F UKR
4 N MAZUR Yeva 2003 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
4 N SYNYTSA Olena-Khanna 2004 F UKR
Jan 11, 2019 - Jan 13, 2019 | Coupe du Danube | Bratislava
1 N USA       USA
1 N HUSISIAN Hadley 2003 F USA
1 N KHAMIS Yasmine 2006 F USA
1 N LURYE Sarah 2002 F USA
1 N RAUSCH Ariana 2002 F USA
2 N USA 2       USA
2 N JOYCE Michaela 2004 F USA
2 N KHROL Jaclyn 2003 F USA
2 N LIN Jessica 2003 F USA
2 N PIRKOWSKI Amanda 2002 F USA
3 N RUSSIA       RUS
3 N BALYAGINA Anastasiya 2002 F RUS
3 N MINNULLINA Ella 2002 F RUS
3 N RAIKHLINA Evgenia 2002 F RUS
3 N VOROBIEVA Anastasia 2002 F RUS Favorit Vyborg (RUS)
4 N POLAND       POL
4 N FRYSTACKA Patrycja 2003 F POL RMKS Rybnik (POL)
4 N KLUGHARDT Gloria 2003 F POL UKS MDK Olimp (POL)
4 N WIECZOREK Anna 2003 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
4 N WIKTOR Weronika 2002 F POL PTG Sokol Mielec (POL)
Jan 12, 2018 - Jan 14, 2018 | Coupe du Danube | Bratislava
1 HUNGARY       HUN
1 BUKI Lili 2002 F HUN OMS-Tata (HUN)
1 DEKANY Kinga 2001 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
1 KOLCZONAY Borbala 2001 F HUN FLESS Budapest (HUN)
1 MUHARI Eszter 2002 F HUN MTK (HUN)
2 ISRAEL       ISR
2 BOGDANOV Adele 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 DROR Yasmin Bertin 2001 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
2 FEIGIN Nicole 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 GALPER Eva 2002 F ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
3 RUSSIA       RUS
3 BALYAGINA Anastasiya 2002 F RUS
3 BAVUGE KHABIMANA Milen 2001 F RUS
3 MINNULLINA Ella 2002 F RUS
3 VOROBIEVA Anastasia 2002 F RUS
4 UKRAINE       UKR
4 CHERNYSHOVA Anna 2002 F UKR KIEW (UKR)
4 CHORNIY Kateryna 2001 F UKR KIEW (UKR)
4 SADOVA Dariia 2002 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
4 ZELENTSOVA Anastasiia 2001 F UKR Kharkiv (UKR)
Jan 13, 2017 - Jan 15, 2017 | Cadet Circuit | Bratislava
1 HUNGARY       HUN
1 CSIAKI Dorottya 2000 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
1 DEKANY Kinga 2001 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
1 KAZAR Dora 2000 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
1 PETRI Renata 2000 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
2 ISRAEL       ISR
2 DROR Yasmin Bertin 2001 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
2 FEIGIN Nicole 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 HECHT Dar 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
2 ZLUF Shira 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
3 UKRAINE       UKR
3 CHERNYSHOVA Anna 2002 F UKR KIEW (UKR)
3 CONRAD Anastasiya 2000 F SUI CAL Lausanne (SUI)
3 SADOVA Dariia 2002 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
3 ZELENTSOVA Anastasiia 2001 F UKR Kharkiv (UKR)
4 ROMANIA       ROU
4 CONSTANTINESCU Cristina 2002 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 ENACHE Talida 2001 F ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
4 SCHLIER Zsuzsa 2000 F ROU CSS Tg. Mures (ROU)