Cadet Circuit - Sabre Women's U17 Team

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Nov 26, 2022 - Nov 27, 2022 | Wiekhorst - Cup / Allstar-Cup | Eislingen
1 N USA       USA
1 ANDRES Charmaine 2007 F USA
1 FREEDMAN Janna 2006 F USA
1 HILD Nisha 2006 F USA
1 MIKA Veronica 2006 F USA
2 N USA 2       USA
2 BEVACQUA Aria 2007 F USA
2 LEE Hanah 2003 F KOR
2 LI Amanda 2006 F USA
2 LIU Sophie 2007 F USA
3 N USA 3       USA
3 SHI Cathleen 2006 F USA
3 SINHA Anika 2006 F USA
3 YANG Angelina Lele 2006 F USA
4 N ITALY       ITA
4 BORRELLI Elisabetta 2006 F ITA
4 CARAFA Gaia Karola 2006 F ITA
4 LIKAJ Giada 2006 F ITA
4 MANZO Morena 2006 F ITA
Nov 30, 2019 - Dec 1, 2019 | Wiekhorst-Cup + Allstar – Cup | Eislingen
1 N USA       USA
1 N KIM Zoe 2004 F USA
1 N LU Vivian 2003 F USA
1 N POSSICK Lola 2005 F USA
1 N SKARBONKIEWICZ Magda 2005 F USA
2 N USA 2       USA
2 N FOUR-GARCIA Madison 2004 F USA
2 N GUTHIKONDA Nithya 2003 F USA
2 N WILLIAMS Chloe 2004 F USA
2 N WILLIAMS Jadeyn 2003 F USA
3 N RUSSIA       RUS
3 N KUZOVAYA Ekaterina 2004 F RUS
3 N PASTUKHOVA Alina 2004 F RUS
3 N PREOBRAZHENSKAYA Maria 2004 F RUS
3 N SUDAKOVA Elizaveta 2003 F RUS
4 N HUNGARY       HUN
4 N KESZEI Kira 2003 F HUN VASAS Budapest (HUN)
4 N KOVACS Zsanett 2005 F HUN
4 N MISSURAI Palma 2003 F HUN GEAC Gödöllö (HUN)
4 N SPIESZ Anna 2005 F HUN
Dec 1, 2018 - Dec 2, 2018 | Volksbankpokal | Eislingen
1 N USA       USA
1 N AVAKIAN Mikaela 2002 F USA
1 N GOUHIN Chloe 2002 F USA
1 N HARRISON Imogen 2002 F USA
1 N MILLER Sky 2002 F USA
2 N FRANCE       FRA
2 N CHEN Lisa 2003 F FRA
2 N ESSOMBA Lorina 2002 F FRA
2 N HILBERT Chloe 2003 F FRA
2 N TORI Toscane 2003 F FRA
3 N RUSSIA       RUS
3 N ANATSKAYA Anastasia 2002 F RUS
3 N SHEVELEVA Darya 2002 F RUS
3 N TRAVKINA Taisiia 2002 F RUS
3 N ZINYUKHINA Mariya 2002 F RUS
4 N GERMANY       GER
4 N BUCHMANN Vivien 2002 F GER TSG Eislingen (GER)
4 N LACKMANN Xenia 2004 F GER
4 N MÄSCHKE Clara 2002 F GER
4 N SCHILLINGER Ylvi 2002 F GER
Dec 2, 2017 - Dec 3, 2017 | Volksbankpokal | Eislingen
1 USA       USA
1 JENKINS Morgan 2001 F USA
1 JENKINS Ryan 2001 F USA
1 MOYA Keona 2002 F USA
2 RUSSIA       RUS
2 AFANASYEVA Alexandra 2001 F RUS
2 KOBZEVA Valeria 2001 F RUS
2 KURZINA Elizaveta 2001 F RUS
2 MONUKHOVA Daria 2002 F RUS
3 USA 2       USA
3 FAHRI Monir 2002 F USA
3 GOUHIN Chloe 2002 F USA
3 GREENBAUM Atara 2002 F USA
3 STRZALKOWSKI Aleksandra 2002 F USA
4 ROMANIA       ROU
4 IACOB Felicia 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 LUTEA Tania 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 MATEI Maria 2001 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
4 PANTIS Ilinca 2003 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
Dec 3, 2016 - Dec 4, 2016 | Cadet Circuit | Eislingen
1 GERMANY       GER
1 FRÖSE Lisann 2000 F GER Fechtzentrum Solingen (GER)
1 FUNKE Julika 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
1 GETTE Elisabeth 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
1 SIEGEL Francesca 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
2 RUSSIA 3       RUS
2 AFANASYEVA Alexandra 2001 F RUS
2 ELKINA Anastasya 2000 F RUS
2 KURZINA Elizaveta 2001 F RUS
2 SHOROKHOVA Anastasiya 2001 F RUS
3 RUSSIA 2       RUS
3 KOBZEVA Valeria 2001 F RUS
3 SMIRNOVA Anna 2000 F RUS
3 VANKOVA Anna 2000 F RUS
3 ZINYUKHINA Mariya 2002 F RUS
4 USA       USA
4 AVAKIAN Mikaela 2002 F USA
4 FAHRI Monir 2002 F USA
4 IZENSON Keli 2000 F USA
4 TIMOFEYEV Daniella 2000 F USA
Dec 12, 2015 - Dec 13, 2015 | Cadet Circuit | Eislingen
1 RUSSIA 2       RUS
1 CHAPLYGIN Alexander 1999 M RUS
1 ELKINA Anastasya 2000 F RUS
1 MIKHAILOVA Alina 1999 F RUS
1 TSELYSHEV Artem 1999 M RUS
2 USA       USA
2 GORMAN Alexandra 2000 F USA
2 JENKINS Ryan 2001 F USA
2 SARON Mitchell 2000 M USA
2 SUN Andrew 1999 M USA
3 RUSSIA       RUS
3 EFIMTSEVA Kristina 2000 F RUS
3 KLIMOVA Daria 1999 F RUS CSKA Moscow (RUS)
3 KOROLEVA Anna 1999 F RUS
3 PANTELEEV Arseniy 1999 M RUS CSKA Moscow (RUS)
3 POZDNYAKOV Vladislav 1999 M RUS
4 RUSSIA 3       RUS
4 BEREZIN Georgiy 1999 M RUS CSKA Moscow (RUS)
4 KOCHESHKOV Sergey 2000 M RUS
4 KUDRYAEVA Anna 2000 F RUS
4 ZINYUKHINA Mariya 2002 F RUS
Dec 13, 2014 - Dec 14, 2014 | Cadet Circuit | Eislingen
1 RUSSIA       RUS
1 ERMOLOVA Anna 1998 F RUS
1 KLIMOVA Alexandra 1998 F RUS
1 MIKHAILOVA Alina 1999 F RUS
2 HUNGARY       HUN
2 BERCZY Dorottya 1999 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
2 KELECSENYI Mirabella 1998 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
2 KERN Bianka 1999 F HUN KVSE Budapest (HUN)
2 PAPP Borbala 1998 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
3 FRANCE       FRA
3 ALLOUCH Sarah 1998 F FRA TARBES ATE (FRA)
3 JAMET Lucie 1999 F FRA
3 NOUTCHA Sarah 1999 F FRA STRASBOURG UC (FRA)
3 QUEROLI Caroline 1998 F FRA PARIS RCF (FRA)
4 RUSSIA 3       RUS
4 GUSEVA Maria 1998 F RUS
4 NIKITINA Olga 1998 F RUS CSKA Moscow (RUS)
4 TROFIMOVA Maria 1998 F RUS
Dec 7, 2013 - Dec 8, 2013 | Cadet Circuit | Eislingen
1 RUSSIA 2       RUS
1 BODROVA Ksenia 1997 F RUS
1 NIKITINA Olga 1998 F RUS CSKA Moscow (RUS)
1 SOLOVIEVA Anna 1997 F RUS
1 TEN Kristina 1997 F RUS
2 USA       USA
2 BARNETT Mary 1999 F USA
2 DAVE Riya 1997 F USA
2 KIM Lauren 1998 F USA
2 TARTAKOVSKY Gabrielle 1997 F USA
3 RUSSIA 3       RUS
3 MOSEYKO Alina 1997 F RUS
3 RYZHAKOVA Galina 1997 F RUS
3 TATARINTSEVA Anastasia 1997 F RUS
3 TROFIMOVA Maria 1998 F RUS
4 GERMANY       GER
4 BARTH Julia 1997 F GER [i] Königsbacher SC (GER)
4 EIFLER Kira 1998 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
4 OTRZONSEK Jennifer 1997 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
4 VOLKMANN Valentina 1998 F GER TSG Eislingen (GER)
Dec 8, 2012 - Dec 9, 2012 | Cadet Circuit | Göppingen
1 N FRANCE       FRA
1 APITHY-BRUNET Manon 1996 F FRA ORLEANS CE (FRA)
1 CHERY EMMANUEL Oceane 1996 F FRA ORLEANS CE (FRA)
1 RIFKISS Margaux 1996 F FRA PARIS ATP (FRA)
1 VONGSAVADY Malina 1997 F FRA MEYLAN SE (FRA)
2 N RUSSIA 4       RUS
2 KOCHETOVA Anastasiya 1997 F RUS
2 KOCHETOVA Darya 1997 F RUS
2 MAMEDOVA Milena 1997 F RUS
2 MARTYNOVA Alexandra 1996 F RUS
3 N RUSSIA       RUS
3 AFANASYEVA Ekaterina 1999 F RUS
3 BASHTA Anna 1996 F AZE CSKA Moscow (RUS)
3 KRASNORUTSKAYA Anna 1996 F RUS
3 MOSEYKO Alina 1997 F RUS
4 N POLAND       POL
4 CIESLAR Karolina 1996 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
4 CIOS Anna 1996 F POL TMS Sosnowiec (POL)
4 KALETA Karolina 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
4 TRZMIELEWSKA Martyna 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
Dec 10, 2011 - Dec 11, 2011 | Cadet Circuit | Göppingen
1 N FC WÜRTH KÜNZELSAU       GER FC Würth Künzelsau (GER)
1 HIRN Luzia 1996 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
1 SHCHUKLA Iryna 1995 F TUR Adiyaman GSK (TUR)
1 TSYMBOTA Mariya 1996 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
2 N RUSSIA 3       RUS
2 KOCHETOVA Anastasiya 1997 F RUS
2 KOCHETOVA Darya 1997 F RUS
2 MAMEDOVA Milena 1997 F RUS
3 N UKRAINE       UKR
3 MELNYK Kateryna 1995 F UKR Cherkasy (UKR)
3 OZEROVA Darya 1995 F UKR Cherkasy (UKR)
3 ZALEVSKA Diana 1996 F UKR Nikolaev (UKR)
4 N RUSSIA 4       RUS
4 KHAKIMOVA Lola 1995 F RUS
4 KRASNORUTSKAYA Kristina 1996 F RUS
4 PODPASKOVA Evgenia 1998 F RUS
4 SOLOVIEVA Anna 1997 F RUS
Dec 11, 2010 - Dec 12, 2010 | Cadet Circuit | Göppingen
1 N POLAND       POL
1 GRZEGOREK Malgorzata 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
1 PALCZYNSKA Patrycja 1995 F POL IKS Konstancin (POL)
1 SZUMILAS Nicola 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
1 WATOR Angelika 1994 F POL TMS Sosnowiec (POL)
2 N RUSSIA       RUS
2 BOLSHAKOVA Valeriya 1995 F AZE
2 KANUKOVA Ella 1994 F RUS
2 SUKHOVA Tatiana 1994 F RUS
3 N UKRAINE       UKR
3 MAMONTOVA Oleksandra 1994 F UKR Nikolaev (UKR)
3 OZEROVA Darya 1995 F UKR Cherkasy (UKR)
3 PROKUDA Olena 1994 F UKR Nikolaev (UKR)
3 SAVOSTEYEVA Sofiya 1994 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
4 N GREAT BRITAIN       GBR
4 CARSON Victoria 1994 F GBR City Fencing Club (GBR)
4 ITZKOWITZ Aliya 1994 F GBR Camden Fencing Club (GBR)
4 MAIDWELL-SMITH Alice 1994 F GBR Truro Fencing Club (GBR)
4 YATES Georgia 1994 F GBR Canterbury Fencing Club (GBR)