Back to list

Results

Youngster-Cup
POL Leszno
April 14, 2018 - April 15, 2018

Foil Men's U12 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SCHULZ Linus 2006 M GER OSC Potsdam (GER)
2 SZCZOTKO Bartosz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 FOGT Jakub 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
3 BECKMANN Otto 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
5 PYSKLO Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
6 JURGA Stanislaw 2006 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
7 LESNIEWSKI Maksymilian 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
8 GORCZYCA Jakub 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
9 PAKULA Michal 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
10 RUT Wiktor 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
11 PYSKLO Bartosz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
12 DURAJ Idzi 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
13 PUCKOWSKI Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
14 NAWROCKI Franciszek 2007 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
15 JAWORSKI Eryk 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
16 TOMYSLAK Lukasz 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
17 PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
18 STARKOWSKI Filip 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
19 PISAREWICZ Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
20 WASCINSKI Gracjan 2006 M POL IKS Leszno (POL)
21 MIRBACH Maximilian 2006 M GER Remscheider SV (GER)
22 GLOWINSKI Szymon 2007 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
23 CZAJKOWSKI Jakub 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
24 KWIATKOWSKI Karol 2006 M POL Budowlani Torun (POL)
24 KOWALSKI Tymon 2006 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
26 GINTER Cezary 2007 M POL IKS Leszno (POL)
27 SALUS Hugo 2006 M GER Berliner FC (GER)
28 MAJER Przemyslaw 2006 M POL IKS Leszno (POL)
29 SROKA Franciszek 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
30 KRAWCZYNSKI Pawel 2006 M POL Wroclawianie (POL)
31 PHIELIPEIT Mateo 2007 M GER SC Berlin (GER)
32 WYSZYNSKI Jan 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
33 PALASZ Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
34 CENDROWSKI Marceli 2007 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
35 TERECH Aleksander 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
36 TIPPMER Paul 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
37 LAKS Stanislaw 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
38 BARTOSZEK Tomasz 2007 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
39 HOFFMANN Stanisław 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
40 CIESIELSKI Odyseusz 2006 M POL IKS Leszno (POL)
41 GIERIG Raphael 2006 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
42 SLIZ Franciszek 2007 M POL Polonia Leszno (POL)
43 SCHMIDT Konrad 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
44 RZEPKA Tomasz 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
45 HRYNIEWIECKI Filip 2007 M POL Wroclawianie (POL)
46 JEGLINSKI Dawid 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
47 MACHOWIAK Michal 2006 M POL IKS Leszno (POL)
48 KRUSZONA Adam 2007 M POL Wroclawianie (POL)
49 LUTO Kacper 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
50 BUJAS Marcel 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
50 PAZOLA Jakub 2007 M POL IKS Leszno (POL)
52 LESNIAREK Alex 2006 M POL IKS Leszno (POL)
53 WALTER Sebastian 2007 M GER FSC Cottbus (GER)
54 PELSZYK Maksymilian 2006 M POL IKS Leszno (POL)
55 KOZLOWSKI Ksawery 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
56 GULINSKI Cyprian 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
57 SZUFLITA Adam 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
58 HAUKE Dominique 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
59 LESNIAK Szymon 2006 M POL Wroclawianie (POL)
60 NAWROCKI Maciej 2006 M POL IKS Leszno (POL)
61 MAYER Milan 2007 M GER FSC Cottbus (GER)
61 JAROSINSKI Marceli 2007 M POL Wroclawianie (POL)
63 ZOLNOWSKI Mateusz 2007 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
64 JARA Hubert 2007 M POL Wroclawianie (POL)
65 1st round KORBAS Adam 2006 M POL AZS AWF Poznan (POL)
66 1st round GRUPINSKI Adam 2007 M POL AZS AWF Poznan (POL)
67 1st round KARONSKI Kajetan 2007 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
68 1st round CHOCHOLOWSKI Jakub 2007 M POL Wroclawianie (POL)
69 1st round SERAFIN Natan 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
70 1st round KOWALSKI Maksym 2006 M POL Budowlani Torun (POL)