Back to list

Results

2020 European Championships
CRO Porec
February 22, 2020 - February 26, 2020

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TORI Toscane 2003 F FRA CHARENTON (FRA)
2 N BONDAR Oleksandra 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
3 N GORDON Tamar 2004 F CAN
3 N PASTUKHOVA Alina 2004 F RUS
5 N ERBIL Nisanur 2003 F TUR
6 N LENKIEWICZ Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
7 N NEIKOVA Emma 2005 F BUL
8 N PORADA Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
9 N BATTAI Sugar Katinka 2003 F HUN Debrecen (HUN)
10 N RIBEIRO Ilona 2003 F FRA
11 N FENYOSI Zita 2003 F HUN VASAS Budapest (HUN)
12 N LANDI Michela 2003 F ITA
12 N ULUSALOGLU Isil 2003 F TUR TED SK (TUR)
14 N TRANQUILLE Lola 2003 F FRA
15 N SPICA Manuela 2004 F ITA
16 N KEFALA Konstantina 2005 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
17 N HUSEYNOVA Zarifa 2006 F AZE
18 N BRIERLEY Bethany 2005 F GBR
19 N IVANOVA Beloslava 2003 F BUL CSKA (BUL)
20 N PORADA Paulina 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
21 N STEFANESCU Alyssa 2004 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
22 N BURLI Francesca 2003 F ITA
23 N HILBERT Chloe 2003 F FRA THIONVILLE (FRA)
24 N STAN Amalia 2005 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
25 N BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
26 N WEBER Christine Marie 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
27 N PANTIS Ilinca 2003 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
28 N VIALE Mariella 2005 F ITA
29 N PAPAI Viktoria Zoe 2004 F HUN UTE Budapest (HUN)
30 N TANZMEISTER Franziska 2004 F AUT ASC Wien (AUT)
31 N GOLOVKINA Sofia 2005 F UKR KIEW (UKR)
32 N GOGUA Salome 2004 F GEO
33 N PERROUD Nora 2004 F SUI CEF Founex (SUI)
34 N KUZOVAYA Ekaterina 2004 F RUS
35 N BRAVO Leire 2004 F ESP
36 N NEAGU Teodora 2004 F ROU CSM IASI (ROU)
37 N ARCHVADZE Kato 2005 F GEO
38 N BAHLAI Dana 2004 F UKR Nikolaev (UKR)
39 N KOZHUKHOVA Sofiia 2003 F RUS
40 N MARHALIK Alina 2003 F BLR SCAF RB (BLR)
41 N MALGREM Klaudia 2003 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
42 N TRIANTAFYLLI Eleftheria Ilianna 2004 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
43 N KASHINA Polina 2005 F LAT Rigas Zobenu Paukosanas Klubs (LAT)
44 N KONSTANTAKOPOULOU Despoina 2003 F GRE OLYMPIACOS (GRE)
45 N ROVIRA Paula 2003 F ESP CEB-M (ESP)
46 N NEUMANN Sina 2004 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
47 N VENTURA Eva 2003 F ESP CEB-M (ESP)
48 N KESZEI Kira 2003 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
49 N KOROLEVA Alina 2003 F RUS
50 N KAYA Tugce Rana 2004 F TUR
51 N ZRALIKOVA Natalie 2003 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
52 N AYDAMAROVA Sara 2004 F AZE
52 N HARTMANN Kora Jasmin 2004 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
54 N CRAZE Lexie 2005 F GBR
55 N OSSIPOVA Darja 2004 F EST SBSK Draakon (EST)
56 N BECHYNOVA Karolina 2004 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
57 N SIDAROVICH Palina 2003 F BLR
58 N WESTWELL Amy 2004 F GBR
59 N GAZEPIDI Maria Eleni 2004 F GRE A.O.ASPIDA (GRE)
60 N 1st round ERDAGLI Yagmur 2004 F TUR
61 N 1st round ABRAM-MOORE Bea 2003 F GBR
62 N 1st round SEBENIK Ana 2004 F SLO SAB Kamnik (SLO)
63 N 1st round HORNAK Alina 2003 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
64 N 1st round LILLO Rosario 2003 F ESP CEB-M (ESP)
64 N 1st round SOBAL Yana 2005 F BLR
66 N 1st round TRUKSANE Arina 2003 F LAT Rigas Zobenu Paukosanas Klubs (LAT)
67 N 1st round SVOBODOVA Michaela 2003 F CZE SK Houstka (CZE)
68 N 1st round MALI Meta 2005 F SLO SAB Kamnik (SLO)
68 N 1st round OXENSTIERNA Carolina 2003 F SWE FFF Stockholm (SWE)
70 N 1st round MALAZHAVAYA Alisiya 2003 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
71 N 1st round ATANASOVA Kalina 2006 F BUL
72 N 1st round BABURINA Taissija 2006 F EST SBSK Draakon (EST)
73 N 1st round NIKOLOVA Mihaela 2005 F BUL Korsar (BUL)
74 N 1st round VAN LAERE Fleur 2004 F NED SC Amsterdam (NED)
75 N 1st round GODINHO Teresa 2003 F POR
76 N 1st round BATSIASHVILI Lizi 2005 F GEO
77 N 1st round CAMPOS Ana 2004 F POR
78 N 1st round DRAHORADOVA Kristyna 2004 F CZE SK Houstka (CZE)