Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2018 - March 25, 2018

Foil Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 DAI Jonathan 2007 M USA
2 FAKHRETDINOV Amir 2007 M RUS
3 GORCZYCA Jakub 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
5 RASHCHEVSKII Boris 2007 M RUS
6 DAKIN Ethan 2007 M GBR Sheffield Buccaneers (GBR)
7 GINTER Cezary 2007 M POL IKS Leszno (POL)
8 BAGAUTDINOV Konstantin 2007 M RUS
9 BASON Alfie 2007 M GBR
10 KOSTER Fabian 2007 M NED La Rapiere (NED)
11 STEPANOV Nikita 2007 M UKR
12 SIDRONIN Stanislav 2007 M RUS
13 PONOMARENKO Nikita 2007 M LAT Asmens (LAT)
14 SOWA Jan 2008 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
15 EL-SAIE Faaris 2007 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
16 KRUSZONA Adam 2007 M POL Wroclawianie (POL)
17 BADAR Krisztian 2007 M HUN
18 CENDROWSKI Marceli 2007 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
19 JANCZAK Aleksander 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
20 PHIELIPEIT Mateo 2007 M GER SC Berlin (GER)
21 CREES Ashley 2008 M GBR
22 OROVECZ Gergely 2007 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
23 TURBO Daniel 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
23 LUND Claus 2007 M GER Trekanten København (DEN)
25 LEMBERGER Eitan 2008 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
26 CHOI Aleksey 2007 M USA
27 DLUGOKECKI Ludomir 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
28 NOOIJ Jasper 2007 M NED s.v. Tréville (NED)
29 WASIK Tadeusz 2007 M POL
30 ZOLNOWSKI Mateusz 2007 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
31 CYGNAR Filip 2008 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
32 BAN Sebestyen 2008 M HUN
33 AKKIN Berke 2007 M TUR
34 GLOWINSKI Szymon 2007 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
35 KAZANTSEV Ivan 2008 M RUS
36 HRYNIEWIECKI Filip 2007 M POL Wroclawianie (POL)
37 ROZMUS Jakub 2008 M SVK KS Samorin (SVK)
38 AMBARCUMJAN Grajer 2007 M LAT Asmens (LAT)
39 KORAB Tadeas 2007 M CZE
40 STIRLING Henry 2007 M GBR
41 DAPKUNS Karlis 2008 M LAT
41 VAABEN Frode 2007 M DEN Trekanten København (DEN)
43 CSIK Adam 2007 M HUN
44 OLSZEWSKI Franciszek 2007 M POL
45 GRAUDINS Gustavs 2008 M LAT
46 ALIMONDO Theo 2007 M HUN City Fencing Club (GBR)
46 KOSILA-WOJCIECHOWSKI Jakub 2007 M POL
48 ZHYHURSKYI Ivan 2007 M UKR
49 KEEN Finn 2007 M GBR Fencers Club London (GBR)
50 SIWEK Marcin 2008 M POL
51 SAWICKI Patryk 2008 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
52 DOROSZKIEWICZ Maksymilian 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
53 KOWALCZYK Sil 2007 M NED SC Amsterdam (NED)
54 KARDYS Alex 2008 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
56 LIZAK Adam 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
57 SZUFLITA Adam 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
58 RUT Wiktor 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
59 FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan 2007 M DEN Hellerup FK (DEN)
60 ZIELINSKI Konstanty 2008 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
61 ZDORS Markuss 2007 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
61 BIENKOWSKI Aleksander 2008 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
63 SLIZ Franciszek 2007 M POL Polonia Leszno (POL)
64 BAJNOK Vince 2009 M HUN
65 BONDAREVSKIS Reinards 2008 M LAT
66 PLASUNOVS Ricards 2008 M LAT Florete (LAT)
67 BANYIK Natanael 2007 M HUN
68 BARTOSZEK Tomasz 2007 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
69 KROCHMALSKI Filip 2007 M POL PKSz Warszawa (POL)
70 KHODAKOVSKII Kirill 2008 M RUS
71 DURAJ Szczepan 2008 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
72 NAWROCKI Franciszek 2007 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
73 LESNIEWSKI Maksymilian 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
74 VERIS Matyas 2007 M CZE
75 VYSKOCIL Elias 2008 M CZE USK Praha (CZE)
76 CHOCHOLOWSKI Jakub 2007 M POL Wroclawianie (POL)
77 WYSZYNSKI Jan 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
77 PAZOLA Jakub 2007 M POL IKS Leszno (POL)
79 FEDOROW Antonii 2009 M POL
80 CSEH Bence 2007 M HUN
81 LYTVINCHUK Matvii 2009 M UKR
82 ROBANESCU Mihnea 2007 M ROU
83 SCHNABEL Lennart 2007 M GER FSC Jena (GER)
84 GRELA Marcus 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
85 TRUSZCZYNSKI Dominik 2008 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
86 CHUEV Aleksandr 2007 M RUS
87 FIRLEJ Mikolaj 2007 M POL
88 DOGARIU Felix 2008 M ROU
88 CHOJNACKI Jan 2007 M POL
90 HUNKOVSKYI-ZOLOTOV Fegir 2007 M UKR
91 SHMELEV Artem 2007 M RUS
92 KISS Matej 2007 M SVK KS Samorin (SVK)
92 KURLIUK Artur 2007 M BLR
94 BUJAS Marcel 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
95 PUCKOWSKI Mateusz 2008 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
96 ABRAMENKOVS Valentins 2007 M GBR
97 TUSK Jakub 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
97 GAUTIER Loftus Leon 2007 M IRL
99 STIUBE Andrei 2008 M ROU
100 SASS Jan Lucas 2007 M GER FG Schwerin (GER)
101 SVIDRIDONKOVS Valdislavs 2008 M LAT
102 TOTH Krisztian 2008 M SVK
103 DABEK Maciej 2008 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
104 BERGERT Michael 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
105 FLOREA Luca 2008 M GBR Russell Swords (GBR)
106 DJORDJEVIC Michael 2007 M CYP Cosmopolis (CYP)
107 BAJNOK Áron 2007 M HUN
107 BODO Mate 2007 M SVK
109 POKORSKI Franciszek 2009 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
110 WOZNIAK Eryk 2008 M POL AZS AWF Poznan (POL)
111 TOMICI Tudor 2008 M ROU
111 MUKHOPAD Hlib 2008 M UKR
113 SKLENAR Oliver 2007 M CZE Serm Liberec (CZE)
114 BIHARI Marcell 2008 M HUN
115 WINKLER Friedrich 2007 M GER SC Berlin (GER)
116 NIEPOKULCZYCKI Jegor 2007 M POL
117 KEDZIORA Jakub 2008 M POL IKS Leszno (POL)
118 DRAZKIEWICZ Michał 2008 M POL
119 MAZUR Maciej 2008 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
120 LAKS Stanislaw 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
121 GILBERT-HEITLER Noah 2007 M GBR
122 GULINSKI Cyprian 2007 M POL Budowlani Torun (POL)
123 JAROSINSKI Marceli 2007 M POL Wroclawianie (POL)
124 JARA Hubert 2007 M POL Wroclawianie (POL)
125 GYÉN Simon 2007 M SVK KS Samorin (SVK)
126 STOIAN Cristian 2008 M ROU
127 ZARSKY Tadeas 2007 M CZE
128 KOROBKOV Nikita 2007 M RUS
129 CHOJNACKI Tadeusz 2007 M POL
130 SZYMCZYK Michał 2008 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
131 HAUKE Dominique 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
131 AMBRUS Bence 2008 M SVK KS Samorin (SVK)
133 LASZLO Abel Elöd 2010 M HUN
134 1st round LEWANDOWSKI Franciszek 2007 M POL
135 1st round GAJC Jan 2007 M POL
135 1st round HERBERT Daniel 2007 M GBR
137 1st round TRESTYANSZKY Denis 2008 M SVK
138 1st round SEMRAU Szymon 2008 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
139 1st round LUDWICZAK Antoni 2008 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
140 1st round WOROPAY-HORDZIEJEWICZ Lubomir 2008 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
140 1st round MARKOWSKI Maksymilian 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
142 1st round HOLMIN Sevastjan 2008 M LAT Asmens (LAT)
143 1st round PESTER Milan 2008 M GER FSC Jena (GER)
144 1st round RATZKA Ondrej 2008 M CZE
145 1st round CRISTEA David 2007 M ROU
145 1st round CIEPLOTA Aleksander 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
147 1st round DERI Mark 2008 M HUN
148 1st round PETRAK Stepan 2007 M CZE
148 1st round PALUBICKI Mikolaj 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
148 1st round KAREL Vojtech 2007 M CZE Serm Liberec (CZE)
151 1st round MAKSYMOWICZ Igor 2008 M POL Budowlani Torun (POL)
152 1st round SERAFIN Natan 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
152 1st round HÜBNER Nils 2008 M GER FC Oelsnitz (GER)
152 1st round DRZEWSKI Adrian 2009 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
152 1st round GORSKI Tymon 2008 M POL IKS Warszawa (POL)
156 1st round BUKAT Stanislaw 2008 M POL
157 1st round CSIORDAS Mate 2008 M SVK
158 1st round KAVALERCHYK Samuel 2007 M GER FG Schwerin (GER)
158 1st round CHIZHOV Ilia 2009 M RUS
160 1st round SKIRKO Dawid 2008 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
161 1st round MIS Olaf 2008 M POL Wroclawianie (POL)
162 1st round RUSIN Marceli 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
163 1st round GRUPINSKI Adam 2007 M POL AZS AWF Poznan (POL)
164 1st round MÜLLER Lukas 2007 M CZE
165 1st round GORNY Konrad 2009 M POL
166 1st round NIESZCZERZEWSKI Eryk 2008 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
167 1st round DEBICKI Jakub 2009 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
168 1st round ROSIAK Filip 2007 M POL
169 1st round DRZEWSKI Patryk 2008 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
170 1st round JAKUBOWSKI Filip 2007 M POL AZS AWF Poznan (POL)
171 1st round ZOK Bartosz 2008 M POL Polonia Leszno (POL)
172 1st round SIWEK Marcel 2010 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
173 1st round KAVECKY Max 2008 M CZE
174 1st round STELMASZYK Igor 2009 M POL Polonia Leszno (POL)
174 1st round CHOJNACKI Maksymilian 2009 M POL
176 1st round MARCZYK Grzegorz 2008 M POL Wroclawianie (POL)
177 1st round KARONSKI Kajetan 2007 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
177 1st round BULFONI Lorenzo 2008 M HUN City Fencing Club (GBR)
179 1st round TSAKUNOV Matvey 2008 M CYP Cosmopolis (CYP)
180 1st round GRECH Kacper 2008 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
181 1st round SZYMPEL Tymoteusz 2009 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
182 1st round PIETKA Paweł 2009 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
182 1st round KRAWCZYNSKI Mateusz 2008 M POL Wroclawianie (POL)
184 1st round SZEWCZYK Szymon 2009 M POL
184 1st round KRUKOWSKI Miłosz 2009 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
184 1st round NEUMANN Franciszek 2009 M POL Polonia Leszno (POL)
187 1st round MACIEJEWSKI Tomasz 2008 M POL Budowlani Torun (POL)
188 1st round CHOCHOLOWSKI Leon 2008 M POL Wroclawianie (POL)