Back to list

Results

2019 Tank und Rast Pokal
GER Bonn
December 7, 2019 - December 8, 2019

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MENCARELLI Simone 2003 M ITA TOISE (ITA)
2 N DENAUX Mael 2003 M FRA ST DENIS CS (FRA)
3 N SANTORO Paolo 2004 M ITA
3 N SARKISIAN Artem 2004 M RUS
5 N UDOVICHENKO Alexey 2003 M RUS
6 N KLIMKIN Aleksey 2003 M RUS
7 N MATHIEU Corentin 2003 M FRA DIJON ASPTT (FRA)
8 N NACCA Daniel 2004 M ITA
9 N KAZMIN Mikhail 2003 M RUS
10 N RUSTAMOV Rostislav 2003 M RUS CYSS RMB 3 (RUS)
11 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
12 N GREGORCIC Matteo 2003 M FRA BRUAY USO (FRA)
13 N ZARNESCU Tudor 2003 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
14 N ONISHCHUK Kirill 2003 M RUS
15 N DEL CONTRASTO Nicolo' 2004 M ITA
16 N KOVACS Gergely 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
17 N BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
18 N URSINI Andrea 2003 M ITA
19 N ZHUKOV Semen 2003 M RUS
20 N MANZO Edoardo 2004 M ITA
21 N POTAPOV Oleg 2003 M RUS
22 N VINEIS Sven 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
23 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
23 N KO Benedek 2003 M HUN
25 N KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
26 N PEZZOLI Federico 2003 M ITA TOISE (ITA)
27 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
28 N PAGANELLI Marco 2003 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
29 N HEURLIN-VAZQUEZ Lino 2003 M FRA
30 N PAPANITZ Akos 2003 M HUN
31 N VOLPI Lorenzo 2004 M ITA
32 N BLANC Paul 2003 M FRA TASSIN (FRA)
33 N SOMODY Soma 2004 M HUN
34 N GORNELLI Ianis 2003 M FRA
35 N KUSTOV Maxim 2003 M RUS
36 N FAVRE Aurèle 2004 M SUI FCB Bern (SUI)
37 N COLLI Federico 2003 M ITA
38 N MITNIKOV Roman 2003 M RUS FORT FC St. Petersburg (RUS)
39 N CARRIERE Edoardo 2003 M ITA CS Roma (ITA)
40 N ARNHOLD Timon 2004 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
41 N MACAREZ Vincent 2003 M FRA VALENCIENNES (FRA)
42 N SANTORO Davide 2003 M ITA
43 N CUOMO Fabrizio 2003 M ITA
44 N CHUGUNOV Matvei 2003 M RUS
45 N RIEGER Joshua 2004 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
46 N SOBOLEV Aleksandor 2003 M RUS
47 N ANTOKHIN Arseniy 2004 M RUS
47 N KITLINSKI Bartosz 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
47 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
50 N MEIER Kassian 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
51 N GRUNDLER Colin 2003 M GER TSG Reutlingen (GER)
52 N BERCKER Lelio 1900 M FRA
53 N NAGEL Keanu 2003 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
54 N HÜRLIMANN David 2004 M SUI
55 N MICHALSKI Christoph 2004 M GER FC Leipzig (GER)
56 N LEGKOV Vladislav 2003 M RUS
57 N ZHITNIY Viktor 2003 M RUS
58 N BOORZ Jonas 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
59 N WALACH Wiktor 2003 M POL RMKS Rybnik (POL)
60 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
61 N KOLDITZ Ian-Etienne 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
62 N SCHWITZER Benjamin 2003 M GER Fechtverein Heidelberg (GER)
63 N RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
64 N LAMAUD Paul 2003 M FRA
65 N URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
66 N FARKAS Peter 2003 M HUN
67 N KUMMER Gernot 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
68 N FERRAUTI Francesco 2003 M ITA CS Roma (ITA)
69 N SCHENKENGEL Benedict 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
70 N SPIERZAK Lorenz 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
71 N KOZIELSKI Kevin 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
72 N GIORGI Gauthier 2004 M FRA NIMES SE (FRA)
73 N KALO Adam 2004 M HUN
74 N MOROTTI Leonardo 2004 M ITA
75 N FARKAS Domos 2003 M HUN
76 N TREBIS Michael 2003 M GER Mannheimer FC (GER)
77 N PORTMANN Nicolas 2004 M SUI CAL Lausanne (SUI)
78 N WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
79 N DJURIC Mario 2003 M SRB
79 N CSABAI Mate 2003 M HUN
81 N SPEKER Oskar 2004 M GER EFG Essen (GER)
82 N PUSTEJOVSKY Vladimir 2003 M CZE
82 N PCHELINSTE Ivan 2003 M LUX CE Luxembourg (LUX)
84 N BÜLAU Matthew 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
85 N SCHULZ Tobias 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
86 N MATOUŠEK David 2004 M CZE
87 N EICHER Tristan 2004 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
88 N PRZIKOPP Martin 2003 M GER FC Leipzig (GER)
89 N PALAZZI Alessandro 2004 M ITA
90 N NIVOIS Pierre 2003 M FRA
91 N DERGAY David 2004 M GER FC Offenbach (GER)
92 N BURGHELEA Andrei 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
93 N SENOCQ Tom 2003 M FRA
94 N GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
94 N BREKER Henri 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
96 N CHERNYSHEV Vasily 2004 M RUS
97 N URBAN Pawel 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
98 N AEBERSOLD Alban 2004 M SUI SEG Geneve (SUI)
99 N VOGEL Vince 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
100 N GORSHKOV Mikhail 2003 M RUS
101 N HÖCKE Wilhelm 2004 M GER FC Leipzig (GER)
102 N MARX Valentino 2003 M GER Fechterring Hochwald (GER)
103 N MOSER Dominik 2004 M SUI AFCB Bern (SUI)
104 N LENKEFI Soma Boldizsar 2004 M HUN
105 N NEMETH Zeteny 2004 M HUN
106 N VOLPINI Giovanni Maria 2004 M ITA
107 N VALLEE Tancrede 2003 M SUI CEFL Florimont (SUI)
108 N RUPPENTHAL Julius 2005 M GER SV Waldkirch (GER)
109 N EBERHARDT Max 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
110 N GALASSI Matteo 2005 M ITA
111 N CSUTA András 2004 M HUN
112 N HOCHWALD Samuel 2005 M GER TSF Ditzingen (GER)
113 N FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
114 N ROMANOS Tom 2003 M FRA
115 N ROZHNEV Sviatoslav 2004 M RUS
116 N NISTOR Horia 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
116 N KRAMER Michael 2003 M GER TV Augsburg (GER)
118 N PAPP Andrei 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
119 N DORIGO Auxence 2004 M FRA
120 N KIRCHNER Tim 2003 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
120 N KUMMER Horant 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
122 N DZIURA Stanislaw 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
123 N KOZLOWSKI Arkadiusz 2003 M POL
123 N ROSENMAYER Valentin 2003 M GER TSF Ditzingen (GER)
125 N HIRTLING Marton 2004 M HUN
126 N GYENES Andras 2003 M HUN
127 N MIRICA Florin 2004 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
128 N SZALAY Ben 2003 M GER TSF Ditzingen (GER)
129 N BOGUET Max Olivier 2003 M FRA
130 N ARCHAMBEAUD Bastien 1900 M FRA
131 N PAULIK Tamas 2004 M HUN KRVSE (HUN)
132 N SKLYAROV Daniil 2003 M RUS
133 N POLGAR Gabriel 2003 M SUI CAL Lausanne (SUI)
133 N GLINKA Jan 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
135 N CAIKOVSKIS Glebs 2003 M LAT
136 N KEMECSEI Kornel 2004 M HUN
137 N GAUVERT Mathieu 2003 M FRA BRON (FRA)
138 N JEANDEL Olivier 2003 M FRA LUNEVILLE CE (FRA)
139 N RÖHM Nils 2003 M GER TSG Reutlingen (GER)
140 N RITZ Janik 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
141 N MAZZONI Francesco 2004 M ITA
142 N GUTIERREZ-SARABIA Nicholas 2003 M HUN Vasas (HUN)
143 N HOEVENAARS Jari 2003 M NED Deventer S.V. (NED)
144 N KELPE Bendix 2003 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
145 N JURAN Jiri 2003 M CZE
146 N EBERT Ferdinand 2003 M GER TV Markkleeberg (GER)
147 N KUREK Jakub 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
148 N KRAL Jiri 2004 M CZE
149 N PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
150 N REMMEN Maurits 2005 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
151 N LEGRAND Jarod 2003 M FRA LIVRY GARGAN (FRA)
152 N VEUVE Dylan 2003 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
153 N SPÖRRY Sidal 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
153 N KAZMIERSKI Maciej 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
155 N LANDOVSKY Matyas 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
156 N CHIA Thadeus 2004 M SGP
157 N KO Agoston 2005 M HUN
158 N NG Ju Woon Linus 2004 M SGP
158 N GERHARTZ Benedict 2003 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
160 N VEENENBOS Konrad 2004 M NED FC Almere (NED)
160 N GAISLER Jakub 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
162 N KRAUSE Julius Friedrich 2003 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
162 N REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
164 N COLLENBERG Tito 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
164 N LENHARDT Jan-Philipp 2004 M GER TSF Ditzingen (GER)
166 N WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
167 N PARAFINIUK Lukasz 2004 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
168 N WARNKING Nicolo 2005 M GER Fechterring Hochwald (GER)
169 N HAHNEL Thore 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
170 N DETEMBLE Alexander 2003 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
171 N VESELY Vojtech 2004 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
172 N ZELAZNY Marcin 2004 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
173 N LACOMBE Antoine 2003 M FRA BOULAZAC (FRA)
173 N CHOUN Karim 2005 M CZE
175 N VACH Daniel 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
176 N 1st round BACIU Stefan 2004 M ROU
177 N 1st round KAZMAIER Julius 2003 M GER TSG Reutlingen (GER)
178 N 1st round FORNARI Niccolo' 2003 M ITA
179 N 1st round RENZ Dominik 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
180 N 1st round HORVATH Adam 2005 M HUN
181 N 1st round STEMPEL Jan 2003 M CZE
182 N 1st round WALL Arsenij Cornelius 2003 M GER Fechtergilde Südholstein (GER)
183 N 1st round BEZUCH Krzysztof 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
184 N 1st round BERGER Konstantin 2004 M GER USC Magdeburg (GER)
185 N 1st round VELTRUP Ole 2005 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
186 N 1st round STANGE Jakob 2005 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
187 N 1st round WEGNER Moritz 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
187 N 1st round TABORSKY Lukas 2004 M CZE
189 N 1st round EHRINGHAUS Mika 2004 M GER TV Dillenburg (GER)
190 N 1st round RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
191 N 1st round WALKOWIAK Szymon 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
192 N 1st round STEG Matias 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
193 N 1st round LENDERINK Raul 2003 M NED Deventer S.V. (NED)
194 N 1st round MERCZ Adam 2003 M HUN Szolnok SI (HUN)
195 N 1st round IVANOV Artur 2003 M RUS
196 N 1st round PIEPER Jesse 2004 M NED s.v. AEW (NED)
197 N 1st round STIHL Felix 2005 M GER SV Waldkirch (GER)
198 N 1st round REINING Riccardo 2003 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
199 N 1st round RYAPOV Kaloyan 2005 M BUL Eintracht Frankfurt (GER)
200 N 1st round BÖHMER Philipp 2004 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
200 N 1st round SCHNEIDER Tim Raymond 2005 M GER FG Segeberg (GER)
202 N 1st round OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
203 N 1st round FRANK Kilian 2003 M CZE
203 N 1st round LUCKI Kacper 2003 M POL
205 N 1st round MOREK Kacper 2003 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
206 N 1st round BRYCHCY Jakob 2004 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
207 N 1st round MUMENTHALER Colin 2004 M SUI CEFL Florimont (SUI)
208 N 1st round VACHOVEC Matěj 2005 M CZE
209 N 1st round JAKUBOWSKI Olaf 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
210 N 1st round KOTALA Jan 2004 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
211 N 1st round BORCSOK Koppany 2005 M HUN
212 N 1st round PETERSEN Bertil 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
213 N 1st round POETEN Niels Hagen 2003 M GER TSC Eintr. Dortmund (GER)
214 N 1st round DELLI-ZOTTI Joe 2005 M LUX
215 N 1st round WIENANDS Jeremy 2005 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
216 N 1st round DINANDT Floris-Tijmen 2004 M NED Twentsche s.v. Agilité (NED)
217 N 1st round BEHNKE Otto 2003 M GER TV Augsburg (GER)
217 N 1st round JONAS Philippe 2003 M LUX
0 F ZIQIAO Luo 2003 M LUX CE Sud (LUX)