Back to list

Results

Cadet Circuit
HUN Budapest
October 21, 2017 - October 22, 2017

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 GRECO Simone 2001 M ITA RALUG (ITA)
2 NAGY Marcell 2001 M HUN Vasas (HUN)
3 RINALDI Pietro 2002 M ITA BRLAZ - Scherma Lame Azzurre Brindisi (ITA)
3 OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
5 SIGNORE Salvatore 2001 M ITA
6 MESSIEN Alexis 2001 M FRA LIBOURNE AS (FRA)
7 VELTRUP Paul 2001 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
8 KARYCHENKO Maksym 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
9 MASARIN Riccardo 2001 M ITA Fon. M.Bentegodi Verona (ITA)
10 GUERRIERO Giorgio 2001 M ITA CS IVREA (ITA)
11 PIATTI Enrico 2002 M ITA Pro Novara Scherma (ITA)
12 ROZHKOV Egor 2002 M RUS
13 HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Habda Helsinki (FIN)
14 POPESCU Sebastian 2001 M ROU LPS Craiova (ROU)
15 GABRIOLO Alessandro 2001 M ITA TOISE (ITA)
16 OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
17 LE BERRE Gaetan 2001 M FRA TOULON VAR (FRA)
17 GLYAMSHIN Ilya 2001 M RUS CYSS RMB 3 (RUS)
19 MALAGUTI Marco 2001 M ITA AS Bernardi Ferrara (ITA)
20 DERKACH Andriy 2001 M UKR Kharkiv (UKR)
21 REMONDINI Dario 2002 M ITA CS Forlivese (ITA)
22 SAROSDI Soma 2001 M HUN Vasas (HUN)
23 ARMALEO Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
24 MANGIN Pierre Canel 2001 M FRA VERDUN CE (FRA)
24 MANGIN Jules 2001 M FRA
25 GALANTAI Simon 2001 M HUN Angels Vivo Sportegyesulet (HUN)
25 ZENS Philipp 2001 M LUX CE Sud (LUX)
25 ZENS Philipp 2001 M LUX Fechterring Hochwald (GER)
27 HOIDA Danyil 2000 M UKR KIEW (UKR)
27 HOIDA Daniil 2001 M UKR KIEW (UKR)
28 SOUTULLO Jordi 2002 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
29 TASSINARI Pietro 2001 M ITA PRO VERCELLI (ITA)
30 BAYRAM Issa 2001 M FRA GRENOBLE PAR (FRA)
31 TOLASOV Artur 2002 M RUS
32 SHVELIDZE Dmitrii 2001 M RUS
33 LOMAGA Egor 2002 M RUS
34 MAISTO AMODIO Matteo 2001 M ITA CS Partenopeo (ITA)
35 LONGEAUX Matthieu 2001 M FRA ST GAUDENS (FRA)
36 DI VEROLI Damiano 2003 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
37 SALLAI Vince Peter 2001 M HUN BVSC (HUN)
38 JEAN JOSEPH Kendrick 2001 M FRA
39 CHOTIN Titouan 2001 M FRA DOUAI CE (FRA)
40 MARCHETTI Matteo Stefano 2001 M ITA MIBRE- Ass Scherma Bresso (ITA)
41 WICHT Matteo 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
42 MARKOTA Vedran 2001 M CRO CAFC Mladost (CRO)
43 KEW Ethan 2002 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
44 SALZER Matej 2001 M CZE SC Praha (CZE)
45 POPA Daniel 2002 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
46 KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA (HUN)
47 PIANFETTI Sacha 2001 M FRA
48 CORNET Lubin 2002 M FRA ALPES 73 (FRA)
49 HASANOV Ruslan 2001 M AZE
50 GKOGKOS Filippos 2001 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
51 MENCARELLI Simone 2003 M ITA TOISE (ITA)
52 CRACIUN Razvan 2001 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
53 ERCOLANI Elia 2001 M ITA
54 HAAS Luca 2001 M GER Fechterring Hochwald (GER)
56 HORVATH Zsombor 2002 M HUN FLESS (HUN)
57 BALIND Bence 2002 M HUN BVSC (HUN)
58 SAMOKHVALOV Egor 2001 M RUS
59 POTAPOV Maksim 2001 M RUS
60 JUTILA Julius 2001 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
61 RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
62 ERRIQUEZ Samuele 2001 M ITA BRLAZ - Scherma Lame Azzurre Brindisi (ITA)
63 WINKLER Sebastian 2001 M GER Solinger TB (GER)
64 KOVAL Anton 2001 M GER FC Leipzig (GER)
65 BIRO Alexander 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
66 KUBLITSKIY Mykhailo 2003 M UKR KIEW (UKR)
67 DI MARCO Fabrizio 2002 M ITA BOSPA- Accademia della Spada Imola (ITA)
68 KOVACS Daniel 2002 M HUN Balaton (HUN)
69 KO Benedek 2003 M HUN
70 PERSIYANOV Dmitriy 2001 M RUS
71 WEISE Max 2001 M GER TSG Reutlingen (GER)
72 VIN DATICHE Lanh Lovann 2001 M FRA DOUAI CE (FRA)
73 LUCAS Arthur 2001 M FRA LIBOURNE AS (FRA)
74 PANDIANI Alessandro 2001 M ITA
75 GAWLAS Maxime 2001 M FRA COLMAR SR (FRA)
76 BARTKO Levente 2002 M HUN MTK (HUN)
77 HAIDASH Zakhar 2001 M BLR
78 YAKOVLIEV Anton 2001 M UKR KIEW (UKR)
79 MURRU Fabio 2002 M GER OFC Bonn (GER)
80 ZARNESCU Tudor 2003 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
81 PODIGUE Quentin 2002 M FRA ARRAS CE (FRA)
82 KOLCZONAY Balazs 2001 M HUN FLESS (HUN)
83 TANKOV Kirill 2001 M RUS
84 ZYBACH Lenny 2001 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
85 VON LAUE Gerrit 2001 M GER TSG Reutlingen (GER)
86 FEKETE Adam 2004 M HUN Balaton (HUN)
87 GUILLEMIN Pierre 2001 M FRA NIMES SE (FRA)
88 FAVRE Hadrien 2001 M SUI CES Sierre (SUI)
89 AVRAMIDIS Theodoros 2002 M GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
90 HARDI Adam 2002 M HUN PTE-PEAC (HUN)
91 OJALA Tuomas 2001 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
92 GUTIERREZ-SARABIA Nicholas 2003 M HUN Vasas (HUN)
93 BRYKNER Matyas 2001 M CZE SC Praha (CZE)
94 ERBETTA Diego 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)
95 FOULSHAM Jacob 2002 M GBR
95 FORMANEK Matej 2001 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
97 KIEFFER Tom 2003 M FRA HYERES (FRA)
98 BELYAYEV Dmytro 2002 M UKR Uzhgorod (UKR)
99 KAUKER Dominik 2002 M HUN Balaton (HUN)
100 KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
101 REGELY Andras 2001 M HUN Vasas (HUN)
102 FUHRIMANN Jonathan 2002 M SUI FCB Bern (SUI)
103 GUROV Kirill 2002 M RUS
104 UJVARI Andras 2001 M HUN MTK (HUN)
105 TOLASOV Vladimir 2002 M RUS
106 TROFYMENKO Pavlo 2001 M UKR KIEW (UKR)
107 GARDOS Tamas 2001 M HUN Balaton (HUN)
108 REGOCZI Peter 2001 M HUN Erd (HUN)
109 DANCS Balazs 2001 M HUN MTK (HUN)
110 EVGENEV Dmitry 2001 M RUS
111 BOROWSKI Ben-Nicolas 2001 M GER FG Segeberg (GER)
112 HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
113 GIEßER Leon 2001 M GER TV Augsburg (GER)
113 GRABOVSKYI Oleksandr 2003 M UKR
115 GERNER Julien 2001 M SUI CEFL Florimont (SUI)
116 FLORES-HENRIQUEZ Patrik 2001 M HUN Budavari Vivo (HUN)
117 CSIZMADIA Oliver 2001 M SVK Akademia sermu (SVK)
118 BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
119 PRIIMAGI Henrik 2003 M EST En Garde Haapsalu (EST)
120 MERKL Levente 2001 M HUN PTE-PEAC (HUN)
121 KÄMEREIT Maximilian Rubens 2001 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
122 SZABO Bence 2002 M HUN
123 BILETSKYI Rostyslav 2001 M UKR Lviv (UKR)
124 RONA Milan 2002 M HUN Vasas (HUN)
125 PETRE Mihai 2001 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
126 BLUM Jakob 2001 M GER Heidenheimer SB (GER)
127 ZDANCHUK Mikalai 2001 M BLR
128 LE JEANNIC Titouan 2001 M FRA VANVES SE (FRA)
129 RECLO Michal 2001 M SVK Akademia sermu (SVK)
130 MARKOPOULOS Ioannis 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
131 GEAMANU Darius 2001 M ROU LPS Craiova (ROU)
132 SOPOLIGA Michal 2002 M SVK KSK 1903 Kosice (SVK)
133 STATIE David 2002 M ROU CSS Quarto Buc (ROU)
134 KOSHMAN Nikita 2002 M UKR KIEW (UKR)
135 ROUSSEAU Pierrick 2002 M FRA SAINTES CE (FRA)
135 HEURLIN Lino 2003 M FRA RENNES CSG (FRA)
137 AKULICHEV Ilya 2002 M RUS
138 DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
139 JINDRA Jakub 2002 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
140 PEREI Botond 2001 M HUN Vasas (HUN)
142 DINCA Dorel 2001 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
143 MIKHAILOV Iliya 2001 M RUS
144 BALOGH Szabolcs Roland 2001 M HUN Debrecen (HUN)
145 ADAMKA Matej 2001 M SVK BSK Bratislava (SVK)
146 ALIYEV Khalid 2001 M AZE
147 ZHANAL Petr 2002 M CZE
148 SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
149 FAST Cedrik Henry 2002 M GER FS Bielefelder TG (GER)
150 MAYER Botond 2001 M HUN Balaton (HUN)
151 CASTEJON Davide Alejandro 2002 M SUI SAL Lugano (SUI)
152 KALUS Jonas 2002 M CZE SC Praha (CZE)
153 GRISANTI Enzo 2001 M FRA GRENOBLE PAR (FRA)
154 KLINGA Zoltan 2001 M HUN DVE (HUN)
155 LOMBARDI Giorgio 2001 M ITA
156 SCHUCHART Alexej 2001 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
157 NAGY-KONRAD Akos 2001 M HUN Vasas (HUN)
158 SURDUCAN Tudor 2002 M ROU CS Satu Mare (ROU)
159 SEHIC Boris 2002 M SRB MK Silni (SRB)
160 POPOV Ilia 2002 M RUS
161 PRANICHNIKAU Vitali 2001 M BLR
161 MASLOV Heorgii 2002 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
163 KAPUI Balint 2001 M HUN TSC (HUN)
163 JEPPESEN Tobias 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
165 HAMILTON-MEIKE Jonathan 2002 M HUN
166 HALMI Csongor 2002 M HUN TSC (HUN)
167 CSERI Bence 2003 M HUN
167 SANTA Mate 2001 M HUN Szombathely (HUN)
167 KOVACS Kristof 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
170 KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
171 HADER Roland 2002 M HUN
172 KIRCHNER Tim 2003 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
172 AUDZEI Daniil 2001 M BLR
174 VAN DER VAEREN Andy 2001 M BEL [i] Maison de l Escrime (EUR)
175 SHANTSOU Uladzislau 2001 M BLR RCPhES (BLR)
176 ANGYAL Daniel 2002 M HUN BHSE (HUN)
177 SYROTA Mykhailo 2002 M UKR KIEW (UKR)
178 DARQUENNE Guillaume 2001 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
179 RIYSMAN Maximilian 2001 M RUS
180 NAGEL Keanu 2003 M GER FSG Warendorf (GER)
181 PASZTOR Balazs 2001 M HUN DVE (HUN)
182 SALZER Jiri 2001 M CZE SC Praha (CZE)
183 BODOR Mihaly 2002 M HUN
184 PIRHONEN Petri 2002 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
185 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
186 GRBIC Daniil 2001 M SRB MK Silni (SRB)
187 BORISOV Igor 2002 M RUS
188 VINOGRADOV Alexei 2002 M RUS Favorit Vyborg (RUS)
189 MACHEK Krystof 2003 M CZE
190 BEHR Stephan 2002 M GER Solinger TB (GER)
192 HEISE Max 2001 M GER Heidelberger FC/TSG R. (GER)
193 SAMARDZIC Dragoljub 2001 M SRB
193 RISTIC Ognjen 2002 M SRB MK Silni (SRB)
195 DIEMER Alfred 2003 M DEN Hellerup FK (DEN)
196 LINOW Rasmus 2001 M GER SC Itzehoe (GER)
197 JENSEN August Lindstrom 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
197 GOZON Mark 2001 M HUN MTK (HUN)
199 VALENTE Vincent 2001 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
200 NOVOROLNIK Adam 2001 M SVK Akademia sermu (SVK)
200 PAPP Andrei 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
202 LIPTAY Adam 2001 M HUN BHSE (HUN)
203 JOSZKIN Peter 2002 M HUN
204 FUCHS Bence 2002 M HUN BHSE (HUN)
205 KYRDA Bogdan 2001 M UKR
206 SDROLIAS Filippos 2001 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
206 MACPHERSON Steven 2001 M GBR
208 FARKAS Matyas 2003 M HUN Torekves (HUN)
209 BELSELAH Khalid 2001 M UAE MK Fencing Academy (UAE)
210 ROZGONYI Csongor 2001 M HUN NKSE (HUN)
211 DELATTRE Alexandre 2001 M BEL
212 KERÄNEN Miika 2001 M FIN Kalpaveljet (FIN)
213 1st round SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
214 1st round SENIUTS Pavel 2004 M BLR
215 1st round GRUNDER Pascal 2002 M SUI AFCB Bern (SUI)
216 1st round GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
217 1st round MLAKAR Luka 2002 M SLO SK Izola (SLO)
218 1st round STEMPEL Jan 2003 M CZE
219 1st round GOLOB Lan 2002 M SLO SK Izola (SLO)
220 1st round LAMAUD Paul 2003 M FRA
221 1st round JANSSENS William 2001 M BEL Confrerie Gent (BEL)
222 1st round KO Agoston 2005 M HUN
223 1st round BOPP Dietrich 2001 M GER PST Trier (GER)
223 1st round SCHEUNER Joël 2002 M SUI SEB Basel (SUI)
225 1st round CAVADINI Lazare 2002 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
226 1st round JACOBS Aikin 2001 M BEL Confrerie Gent (BEL)
226 1st round NAGY Balazs 2001 M HUN Hiperaktiv SE (HUN)
228 1st round PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
228 1st round KORMOS Levente 2001 M HUN Debrecen (HUN)
230 1st round SZABO Kristof 2002 M HUN MTK (HUN)
231 1st round SMRCEK Simon 2001 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
231 1st round SEMANENKA Mark 2003 M BLR KIDS FENCE (BLR)
233 1st round PETROVIC Vid 2002 M SRB MK Silni (SRB)
234 1st round NIKOLIC Mateja 2001 M SRB MK Silni (SRB)
235 1st round STEPAN Vaclav 2002 M CZE SC Praha (CZE)
235 1st round POCKELE Joris 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
235 1st round SZTANKOVICS György 2002 M HUN
238 1st round BELOHOUBEK Matous 2003 M CZE
239 1st round NISTOR Horia 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
240 1st round PROSVIRNIN Dmitrii 2001 M RUS
240 1st round SEMEREDY Peter 2003 M HUN
240 1st round ROLICH Kiryl 2001 M BLR SDUSHOR PROFSOUZY (BLR)
243 1st round VITAN Catalin 2001 M ROU LPS Craiova (ROU)
244 1st round BABOUNIKAU Artsem 2003 M BLR
244 1st round NAGY Balazs 2002 M HUN Veresegyhaz (HUN)
246 1st round DEAK Szilard Peter 2001 M HUN
246 1st round SPISAK Martin 2002 M SVK Willard Kosice (SVK)
248 1st round RAFFAI Kristof 2002 M HUN Balaton (HUN)
249 1st round ADAMKOVIC Daniel 2003 M SVK Willard Kosice (SVK)
250 1st round LUCOVIC Matej 2001 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
251 1st round MAROY Kristof 2002 M HUN
251 1st round SVEHLIK Jakub 2001 M SVK Willard Kosice (SVK)
251 1st round PLESE Jakov 2003 M CRO
254 1st round KADIDLO Daniel 2002 M CZE
255 1st round MERCZ Adam 2003 M HUN Szolnok SI (HUN)
256 1st round DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
257 1st round BALER Bernard 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
258 1st round BELSELAH Omar 2004 M UAE MK Fencing Academy (UAE)
259 1st round KALTSAMIS Alexander 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
260 1st round MAKRIS Dimitrios 2001 M GRE VICTORIA ATHENS (GRE)
261 1st round KOVACS Benedek 2002 M HUN Balaton (HUN)
261 1st round MYKYTENKO Dmytro 2002 M UKR
263 N 1st round KOVACS Gergely 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
263 1st round PURCAREA Dinu 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
263 1st round KOVACS Andor 2002 M HUN PTE-PEAC (HUN)
263 1st round STANOJEVIC Mihailo 2004 M SRB MK Silni (SRB)
266 1st round GNJIDIC Luka 2004 M CRO CAFC Mladost (CRO)
266 1st round SZATMARI Balazs 2001 M HUN DVE (HUN)
268 1st round SIMUNKOVIC Luka 2004 M CRO
269 1st round KROUZECKY Tomas 2001 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
270 1st round PETER Bence 2001 M HUN BHSE (HUN)
270 1st round DUMITRESCU Dan 2002 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
270 1st round VELYCHKO Bohdan 2003 M UKR Dnipropetrovsk (UKR)
273 1st round BAHDANOVICH Maksim 2001 M BLR SDUSHOR PROFSOUZY (BLR)
274 1st round SHCHERBA Mikita 2003 M BLR
275 1st round VUCKOVIC SOKOVIC Adrian 2001 M CRO
276 1st round MUKAVOZCHYK Mikita 2002 M BLR
276 1st round TRUMBELJ Viktor 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
278 1st round PERKO Filip 2003 M SLO SS Nova Gorica (SLO)
278 1st round LAUKO Balint 2001 M HUN SZTE (HUN)
280 1st round PHAM Daniel 2002 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)