Back to list

Results

Cadet Circuit
HUN Godollo
October 6, 2012 - October 7, 2012

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 DRAJKO Lili 1996 F HUN Karpati (HUN)
2 LOKHANOVA Sofia 1997 F RUS
3 JOHNSON Lena 1996 F USA
3 KOSTINA Ekaterina 1996 F RUS
5 NAUMOVA Anastasia 1996 F RUS
6 MOSEYKO Alina 1997 F RUS
7 KINDLER Ann-Sophie 1996 F GER TSG Eislingen (GER)
8 ZALEVSKA Diana 1996 F UKR Nikolaev (UKR)
9 BODROVA Ksenia 1997 F RUS
10 SOLOVIEVA Anna 1997 F RUS
11 OTRZONSEK Jennifer 1997 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
12 KRÜGER Léa 1996 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
13 STADNICHUK Polina 1996 F RUS
14 KRASNORUTSKAYA Kristina 1996 F RUS
15 ZAHONYI Petra 1997 F HUN Karpati (HUN)
16 JUHASZ Tekla 1996 F HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
17 CIESLAR Karolina 1996 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
18 SHEVELEVA Svetlana 1997 F RUS
18 CIOS Anna 1996 F POL TMS Sosnowiec (POL)
20 KOPTILAYA Ekaterina 1996 F RUS
21 TRZMIELEWSKA Martyna 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
22 KOCHETOVA Darya 1997 F RUS
23 OSVALD Anna 1996 F HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
24 KELECSENYI Lena 1996 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
25 BAZHENOVA Anastasia 1996 F RUS
26 KALETA Karolina 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
27 KOCHETOVA Anastasiya 1997 F RUS
28 HENZE Beatrice 1996 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
29 EIFLER Kira 1998 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
30 PODPASKOVA Evgenia 1998 F RUS
31 BARTH Julia 1997 F GER [i] Königsbacher SC (GER)
32 KOSTRZEWA Michalina 1996 F POL OS AZS Poznan (POL)
33 SARBAN Ilgin 1996 F TUR TED SK (TUR)
34 PINESCHI Anastasia 1996 F USA
36 BASHTA Anna 1996 F AZE CSKA Moscow (RUS)
37 CIESIELSKA Sara 1996 F POL KKSz Konin (POL)
38 KASPIAROVICH Palina 1996 F AZE
39 HUMM Regina 1997 F GER [i] Königsbacher SC (GER)
40 KELECSENYI Mirabella 1998 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
41 TROFIMOVA Maria 1998 F RUS
42 GÖRG Marie 1996 F GER [i] Königsbacher SC (GER)
42 KAMBER Ilana 1996 F USA
44 HASSETT Tara 1997 F USA
45 LENGOWSKA Katarzyna 1997 F POL
46 FISHER Haley 1996 F USA
47 HIRN Luzia 1996 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
48 CHOURI Maria Georgia 1999 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
49 DOBINSKA Julia 1996 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
50 TSYMBOTA Mariya 1996 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
51 UBOWSKA Natalia 1997 F POL TMS Sosnowiec (POL)
52 AFANASYEVA Ekaterina 1999 F RUS
53 KRASNORUTSKAYA Anna 1996 F RUS
54 VOLKMANN Valentina 1998 F GER TSG Eislingen (GER)
55 GKOUNTOURA Theodora 1997 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
56 BARNETT Mary 1999 F USA
57 CROVARI Chiara 1997 F ITA
58 WIDERA Paulina 1997 F POL TMS Sosnowiec (POL)
59 TOTH Reka 1997 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
60 GEVAERT Alexandra 1996 F BEL Confrerie Gent (BEL)
61 MARTYNOVA Alexandra 1996 F RUS
62 KASPERS Maren 1997 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
63 SCHULTZ Anna Nora 1996 F HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
64 FARKAS Kinga 1999 F HUN VASAS Budapest (HUN)
65 MATUSZAK Sylwia 1997 F POL KKSz Konin (POL)
66 WATOR Joanna 1996 F POL TMS Sosnowiec (POL)
67 GARZO Adrienn 1996 F HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
68 VAN GEN HASSEND Pia 1996 F GER Future Fencing Werbach (GER)
69 BEKAR Oyku 1996 F TUR
70 SITARU Ioana 1996 F ROU CSM IASI (ROU)
71 KROLIKOWSKA Nadia 1997 F POL TMS Sosnowiec (POL)
72 KIEFER Noemi 1996 F LUX CE Sud (LUX)
73 DRAGAN Cerasela 1998 F ROU CSM IASI (ROU)
74 MICHEL Violet 1998 F USA
75 ROWINSKA Karolina 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
76 VERNYEL Sara 1997 F HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
77 PAPP Borbala 1998 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
78 IVANISHCHANKA Hanna 1996 F BLR RCPhES (BLR)
79 MAZUREK Marta 1998 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
80 HORVATH Fanni 1996 F HUN DKE (HUN)
81 Round VARGA Frida 1996 F HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
82 Round FLUMBORT Sara 1998 F HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
83 Round ALENINA Yevgeniia 1997 F UKR Nikolaev (UKR)
84 Round KRAUS Anja 1996 F GER TSV Kenten (GER)
85 Round AFRA Eszter 1996 F HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
86 Round ROLSKA Maryana 1998 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
87 Round SAPOZHNIKOV Yelizaveta 1996 F USA
88 Round LEITNER Dora 1998 F HUN Debrecen (HUN)
89 Round BORISOVA Margarita 1996 F RUS
90 Round KOSE Fatma Zehra 1997 F TUR
91 Round BOBEI Irina 1996 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
92 Round BERCZY Dorottya 1999 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
93 Round MAZANKOVA Jana 1997 F CZE SK Houstka (CZE)
94 Round LUPU Andreea 1999 F ROU CSM IASI (ROU)
94 Round TOBIASZEWSKA Martyna 1997 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
96 Round ROTH Katrin 1997 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
97 Round VIQUEIRA Alexandra 1996 F USA
98 Round HENDRICKX Justine 1996 F BEL
99 Round ERTZ Marlene 1997 F GER FR Nürnberg (GER)
100 Round BOURGET Frederique 1997 F CAN
101 Round HELL Alexandra 1997 F GER FR Nürnberg (GER)
102 Round MPENOU Klairi 1996 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
103 Round GERAGA Marta 1996 F POL KKSz Konin (POL)
104 Round KARL Mira 1998 F HUN VASAS Budapest (HUN)
105 Round OTTENBACHER Cara 1997 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
106 Round ZIKOVA Oldriska 1997 F CZE SK Houstka (CZE)
107 Round YILDIRIM Derya 1998 F TUR
108 Round CIOBANU Ana Maria 1999 F ROU CSM IASI (ROU)
109 Round KOZAK Nadya 1996 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
110 Round SZEGEDI Orsolya 1996 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
111 Round RYZHUK Alina 1996 F BLR SCAF RB (BLR)
112 Round AKBAS Ayca 1998 F TUR
113 1st round LUCENTINI Alessia 1999 F ITA
114 1st round KRAVCHUK Ivanna 1998 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
115 1st round SOKOLOWSKA Agnieszka 1998 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
116 1st round BAKASTOVA Yuliia 1996 F UKR KIEW (UKR)
117 1st round KUNGLI Borbala 1997 F HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
118 1st round STEIGER Annika 1997 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
119 1st round LUCARINI Lucia 1998 F ITA
120 1st round MANEL Paige 1997 F CAN
121 1st round BARYSHNIKOVA Dariya 1997 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
122 1st round SAYGI Irmak 1996 F TUR
123 1st round BILGEN Lila 1997 F TUR
124 1st round GICZAN Daria 1997 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
125 1st round LUCARINI Linda Maria 1996 F ITA
126 1st round DZISIAK Viktoriia 1998 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
127 1st round GURES Beste Hazal 1997 F TUR
128 1st round VERBEKE Iria 1998 F BEL SG de Klauwaerts (BEL)
128 1st round KLJAJIC Bojana 1997 F SRB MK Spartak (SRB)
130 1st round SZILAGYI Kinga 1998 F GER FR Nürnberg (GER)
131 1st round RADU Ioana 2000 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
132 1st round BIRIUKOVA Alisa 2000 F UKR KIEW (UKR)
133 1st round AL-DEIRI Nadine 2000 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
134 1st round BEREZHNAYA Anastasiya 1996 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
135 1st round YUCEL Emine Irmak 1996 F TUR
135 1st round BALOGH Zita 1999 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
135 1st round LUCACHE Bianca 1998 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
138 1st round DEMIRAY Beyza 1998 F TUR
139 1st round DINCGIL Asli 1999 F TUR Karsiyaka SK (TUR)
140 1st round BENESOVA Michaela 1997 F CZE SK Houstka (CZE)
141 1st round VYGOVSKA Mariia 2001 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
141 1st round PRUNACHE Alida 1998 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
143 1st round HÜTTER Helene 1998 F AUT UFC Wien (AUT)
144 1st round CAKIR Irem 1997 F TUR
145 1st round BRIND-WINNEN Sofia 1999 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
145 1st round FORSIUK Maryna 2001 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
147 1st round PHILIPPS Katharina 1997 F AUT UFC Wien (AUT)