Back to list

Results

21. President of Konin City’s Cup Sabre Tournament
POL Konin
September 17, 2022 - September 18, 2022

Sabre Men's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TÜRKEY       TUR
1 N ALTINCEKIC Toprak 2007 M TUR
1 N YAMAN Furkan 2007 M TUR
1 N TANERLER Arda 2007 M TUR
1 N ERDOL Fatih 2006 M TUR
2 N POLAND       POL
2 N RADOCH Filip 2006 M POL
2 N MOCZYDLOWSKI Kajetan 2006 M POL
2 N DABROWSKI Antoni 2006 M POL
2 N MALCER Kacper 2006 M POL
3 N POLAND 2       POL
3 N KACZMARCZYK Adam 2006 M POL
3 N DENKIEWICZ Aleksander 2006 M POL
3 N DOWGIERD Krzysztof 2006 M POL
3 N DENKIEWICZ Benedykt 2006 M POL
4 N TÜRKEY 2       TUR
4 N TAKKA Arda 2009 M TUR
4 N TAKES Bora 2006 M TUR
4 N SAKINC Ozgur 2007 M TUR
4 N MESCIOGLU Nedim Semih 2007 M TUR
5 N BULGARIA       BUL
5 N GOSPODINOV Nikola 2007 M BUL
5 N GEORGIEV Nikolay-Tomas 2008 M BUL
5 N STAYKOV Mihail 2006 M BUL
6 N UKRAINE       UKR
6 N LAVRENIUK Daniil 2007 M UKR
6 N SKOROKHOD Daniil 2007 M UKR
6 N FESHCHENKO Andrii 2007 M UKR
6 N OLYSHEVETS Ihor 2007 M UKR
7 N GERMANY       GER
7 N WEISER Tim 2008 M GER TSG Eislingen (GER)
7 N DÜNGER Karl 2007 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
7 N MAKLAKOV Julian 2008 M GER FS Bielefelder TG (GER)
7 N LARRES Felix 2007 M GER Mainzer TV (GER)
8 N GERMANY 2       GER
8 N MOHRING Arne Mika 2007 M GER TSG Eislingen (GER)
8 N REIFSCHNEIDER Enrico 2006 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
8 N BRETZ Oscar 2007 M GER Mainzer TV (GER)
8 N WIEKHORST Kajetan 2008 M GER TSG Eislingen (GER)
9 N DENMARK       DEN
9 N LEHMANN ANDERSSON Johannes 2007 M DEN Albertslund FK (DEN)
9 N BERG Bob Mathias Salha 2007 M DEN Slagelse FK (DEN)
9 N WULFF Oliver 2007 M DEN Taastrup FK (DEN)
10 N UKRAINE 2       UKR
10 N BARABASH Matvii 2008 M UKR
10 N ZAHREBELNYI Dmytrii 2008 M UKR Netishyn (UKR)
10 N ABROSIMOV Daniil 2007 M UKR
11 N UKRAINE 3       UKR
11 N OBUKHOV Nikita 2009 M UKR
11 N ZHEBEL Yehor 2007 M UKR
11 N VLASENKO Bohdan 2007 M UKR
12 N POLAND 3       POL
12 N MAKOWSKI Konstantyn 2006 M POL
12 N STEFANSKI Mateusz 2006 M POL TMS Sosnowiec (POL)
12 N KOBLA Bruno 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
12 N STRZADALA Emilian 2006 M POL
13 N POLAND 4       POL
13 N PEKALA Kacper 2007 M POL
13 N KOWALCZYK Lukasz 2006 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
13 N MAKOWSKI Aleksander 2006 M POL
13 N WIECH Krzysztof 2009 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
14 N POLAND 5       POL
14 N MIELKO Bronisław 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
14 N SADOWSKI Mikolaj 2006 M POL
14 N KOSSUT Franciszek 2008 M POL Grodziski Klub Szermiercz (POL)
14 N MIODUSZEWSKI Szymon 2009 M POL
15 N FRADELLOS Georgios 2008 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
15 N CHIANG Enno 2007 M NED s.v. Surtout (NED)
15 N BERKES David 2006 M AUT FUM Mödling (AUT)