Back to list

Results

2022 Coupe du Danube
SVK Bratislava
January 14, 2022 - January 16, 2022

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SPICHIGER Antoine 2005 M FRA LYON SE (FRA)
2 N DIESTELKAMP Niklas 2005 M GER KTF Luitpold München (GER)
3 N BAGDANY Albert 2005 M HUN Szigetszentmiklosi Tor Egylet (HUN)
3 N HELMY-COCOYNACQ Adrien 2005 M FRA
5 N DE BELVAL Jean-Baptiste 2005 M FRA
6 N BALINT Almos 2005 M HUN
7 A PRADEL Louis 2005 M FRA
8 N DURAJ Idzi 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
9 N BUDAHAZY Ambrus 2005 M HUN Torekves (HUN)
10 N DURAND Marc 2005 M FRA
11 N KERNEIS Eliot 2005 M FRA
12 N DIJKSTRA Michael 2006 M NED s.v. Tréville (NED)
13 N SOWA Piotr 2005 M POL
14 N ANDRZEJEWSKI Adam 2005 M POL IKS Leszno (POL)
15 N ARCHER Mihkel 2006 M GBR Newham Swords (GBR)
16 N HORVATH Kean 2005 M HUN
17 N ANDRIAMASINARIVO Noah 2006 M FRA
18 N COOK Jaimie 2005 M GBR Salle Holyrood (GBR)
18 N ULFERTS KILPATRICK Nye 2005 M GBR Salle Holyrood (GBR)
20 N WINKHOF Filip 2005 M POL IKS Leszno (POL)
21 N GORCZYCA Tomasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 N TZOVANIS Artemios 2006 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
23 N NOWAK Jan 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
24 N PENMAN Callum 2006 M GBR Salle Holyrood (GBR)
25 N DYRDA Yelyzar 2005 M UKR
26 N SEZER Tan 2005 M TUR
27 N PARPEYRAT FOURNEL Ulisse 2007 M FRA
28 N YANG Mathieu 2006 M FRA
29 N VALIERE Hugo 2005 M FRA
30 N STUDENT Mika 2005 M GER FG Recklinghausen (GER)
31 N GAWENDA Patryk 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
32 N CAMPBELL-YATES Indio 2005 M GBR Fencers Club London (GBR)
33 N ILMAN Poyraz Ege 2005 M TUR
33 N CHERKASHYN Andrii 2006 M UKR
35 N GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
36 N SIRMACI Kayhan 2005 M TUR
37 N DUBREUIL Maxime 2006 M FRA PARIS CEP (FRA)
38 N KACHNYI Artem 2007 M UKR
39 N LANCARIC Branislav 2006 M SVK KS Samorin (SVK)
40 N KWIATKOWSKI Karol 2006 M POL Budowlani Torun (POL)
40 N ELIAZ Adam 2005 M ISR
42 N BRAULT Baptiste 2005 M FRA SENLIS 3A (FRA)
43 N BEARDMORE ESTEBAN Sebastian 2006 M GBR
44 N BECKMANN Otto 2007 M GER SV Angern (GER)
45 N NOJEA Razvan 2005 M ROU CS Satu Mare (ROU)
46 N POLOTZEK Simon 2006 M GER FC Moers (GER)
47 N BERGERT Michael 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
48 N FEDOROWICZ Karol 2005 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
49 N AMRANI Matthew Harel 2006 M ISR
50 N SOEMOSEMITO Damian 2005 M NED SC Noord (NED)
50 N MIRBACH Maximilian 2006 M GER DFC Düsseldorf (GER)
52 N KOSZTOLÁNYI Hunor 2008 M HUN
53 N MUKHOPAD Hlib 2008 M UKR
54 N VAN DEN BERG Cedric 2008 M NED s.v. Ter Weer (NED)
54 N BADAR Krisztian 2007 M HUN
56 N TOMYSLAK Lukasz 2006 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
57 N PRAJZNER Mikolaj 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
58 N JURCZAK Mateusz 2005 M POL UKS PM Syrena (POL)
59 N JOLIBOIS Ferdinand 2007 M FRA ASM BELFORT (FRA)
60 N ROKHKIND Eitan 2005 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
61 N GERGELY Zoltan 2006 M HUN
62 N HUNDBORG Thor 2005 M DEN Trekanten København (DEN)
63 N MC CONELL Lino 2005 M GER SC Berlin (GER)
64 N WINTER FERNANDEZ Bruno 2005 M ESP
65 N WASCINSKI Gracjan 2006 M POL IKS Leszno (POL)
66 N LATRUBESSE Benjamin 2005 M FRA
67 N JURAS Danielius 2006 M LTU Newham Swords (GBR)
68 N SCHULZ Linus 2006 M GER OSC Potsdam (GER)
69 N DELGADO Matheo 2005 M FRA
70 N LEONETTI Thomas 2005 M FRA
71 N ZHYHURSKYI Ivan 2007 M UKR
72 N COBANOGLU Baran 2005 M TUR
73 N HOFFMANN Nils 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
74 N JURGA Stanislaw 2006 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
75 N BÖDŐ Péter Zsombor 2005 M HUN
76 N LAUGA William 2005 M GBR Cambridge Sword (GBR)
77 N KANCI Maksymilian 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
78 N MAZLUMOGLU Batuhan 2005 M TUR
79 N PYSKLO Szymon 2006 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
80 N LEVYTSKYI Maksym 2006 M UKR
81 N LYTVINCHUK Nazar 2006 M UKR KIEW (UKR)
82 N MELOT DE BEAUREGARD Matisse 2006 M AUT ASVÖ FC Salzburg (AUT)
83 N VLASIUK Yaroslav 2005 M UKR
84 N GONDA Jakub 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
85 N KISS Dominic 2005 M GBR
85 N MACOVEI Alexandru 2005 M ROU
87 N KIM YUOM San 2007 M ESP
88 N HAGENE Emmanuel 2005 M GER FC Moers (GER)
88 N OROVECZ Gergely 2007 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
90 N LEMBERGER Eitan 2008 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
91 N BENYUS Andras 2005 M HUN Torekves (HUN)
92 N EBERT Tillmann 2005 M GER TV Markkleeberg (GER)
92 N CHLEBOUN Matyas 2006 M CZE Serm Ostrava (CZE)
94 N TOULOT VERDIER Auquelin 2006 M FRA
94 N KORZHOVOY Artem 2006 M UKR
96 N KENNEDY Alexander 2005 M GBR
97 N YILDIZ Hikmet Deniz 2005 M TUR
98 N MEHNER Laureano 2007 M GER FC Moers (GER)
99 N FRICBERGS Marcis Juris 2005 M LAT
100 N KAVECKY Max 2008 M CZE
101 N VAABEN Frode 2007 M DEN Trekanten København (DEN)
101 N ANTONENKO Daniil 2008 M UKR
103 N CRIST Numa 2005 M FRA
104 N CAILLOUX OTT Arthur 2005 M FRA
105 N VASVARI Bence 2005 M HUN
106 N RUSSU Dumitru 2006 M MDA
107 N PRIBAS Fabian Alexi 2005 M AUT ASVÖ FC Salzburg (AUT)
108 N TOTH Barnabas 2005 M HUN
109 N WUNDLING Ivo 2006 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
110 N ZDORS Markuss 2007 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
111 N GORCZYCA Jakub 2007 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
112 N GKIKAS Dimitrios 2006 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
113 N BAGOSI Bengeduz 2005 M HUN
114 N MOUSSET Tycho 2005 M NED s.v. Ter Weer (NED)
114 N MAKALOWSKI Adam 2005 M POL IKS Leszno (POL)
116 N REGUEIRO RODRIGUEZ Pablo 2005 M ESP
117 N GERASIMENKO Nazar 2005 M UKR KIEW (UKR)
118 N HAVIV Liam 2005 M ISR
119 N BAICEAN Vladislav 2006 M MDA
120 N KURSUN Omer Behram 2005 M TUR
121 N LUH Ethan 2006 M USA
122 N RAHIER Timothee 2005 M FRA
123 N DRAGHICI Sebastian 2005 M ROU
124 N SAUTNER Marcel 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
125 N SCHWARTZ Theo Alexander 2006 M DEN Trekanten København (DEN)
126 N KÜTTNER Kilian 2005 M AUT ASC Wien (AUT)
127 N ABELE Reinis 2006 M LAT
128 N HŮLEK Vít 2005 M CZE
129 N FRIC Tomi 2006 M GBR
130 N CHEREDNICHENKO Ihor 2007 M UKR
131 N KAULAKANS Valters 2005 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
132 N PECNIK Georg 2006 M AUT FCW Wels (AUT)
133 N GENC Halis 2006 M TUR
134 N AKIALP Emre 2005 M TUR
135 N THOMPSON Alastair 2006 M GBR
136 N WALLIN Xavier 2005 M GBR Cobham Fencing Club (GBR)
137 N HOLY Lev Michael 2006 M CZE Sokol Brno (CZE)
138 N CECET Artiom 2007 M MDA
139 N BONIS Mark 2006 M HUN
140 N MOERBEEK Jonas 2007 M NED Holland Schermen (NED)
141 N BORKA Marton 2006 M HUN
142 N POP Nicolas 2005 M ROU
143 N STEPNICKA Petr 2006 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
144 N PANASIUK Demyd 2005 M UKR
145 N SKJØDT Elvis Munk 2006 M DEN Trekanten København (DEN)
146 N BODIS Kristof 2006 M HUN
147 N KHRYSTENKO Kyrylo 2005 M UKR KIEW (UKR)
148 N 1st round HASÍK Jáchym 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
149 N 1st round SERGHIE Matei 2005 M ROU
150 N 1st round BARBY Henrik 2007 M GER FC Moers (GER)
151 N 1st round HUBNER Maximilian 2006 M AUT FCW Wels (AUT)
152 N 1st round ASTASHOV Mykyta 2006 M UKR
153 N 1st round MAN Yin 2005 M NED s.v. Tréville (NED)
154 N 1st round DIJKSTRA Thomas 2005 M NED s.v. Tréville (NED)
155 N 1st round SOOS Marton Levente 2005 M HUN
156 N 1st round KOSTER Fabian 2007 M NED SC Amsterdam (NED)
157 N 1st round VRTILEK Jakub 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
158 N 1st round SCHULZ Maksymillian 2005 M DEN Varde FK (DEN)
159 N 1st round ROZMUS Jakub 2008 M SVK KS Samorin (SVK)
160 N 1st round LENC Ludek 2006 M CZE Serm Liberec (CZE)
161 N 1st round SKRABITZ Tim 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
162 N 1st round CECET Nikita 2005 M MDA
163 N 1st round VAN DEN BERG Sam 2007 M NED Lancelot Schermclub (NED)
164 N 1st round CARLIER CARLSEN Nicolai 2006 M DEN Trekanten København (DEN)
165 N 1st round SZABÓ Bálint 2007 M HUN
166 N 1st round LEVADNII Artem 2006 M UKR
167 N 1st round ZLYI Yaroslav 2005 M UKR
168 N 1st round SIENCHYK Dmytro 2005 M UKR
169 N 1st round SANDU Pavel 2005 M ROU
170 N 1st round CHVÁTAL Josef 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
171 N 1st round KORAB Tadeas 2007 M CZE
172 N 1st round LEBEDEVS Deniss 2006 M LAT
173 N 1st round AGUINAGA Tomas 2009 M ECU
174 N 1st round LARYS Matyas 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
174 N 1st round KARLSEN Marcus Anthony 2007 M DEN Trekanten København (DEN)
176 N 1st round KÜTTNER Nicolas 2007 M AUT ASC Wien (AUT)
176 N 1st round BEBESI Kolos 2007 M HUN
178 N 1st round BLOCHWITZ Anton 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
179 N 1st round HOROBEI Yevhenii 2006 M UKR
180 N 1st round AGUINAGA PROCEL Pedro Jose 2007 M ECU
181 N 1st round BALOGH Ștefan 2006 M ROU
182 N 1st round GONZALEZ RODRIGUEZ Mauro 2007 M ESP
182 N 1st round GYÉN Simon 2007 M SVK KS Samorin (SVK)
184 N 1st round BARBORAK Adam 2005 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
184 N 1st round MALY Patrik 2006 M CZE Bohemians Praha (CZE)
184 N 1st round STRADOMSKYI Klim 2008 M UKR
187 N 1st round STLUKA Vojtěch 2006 M CZE
188 N 1st round BOGDANS Maksims 2006 M LAT Florete (LAT)
189 N 1st round DUSEK Jakub 2007 M CZE Serm Liberec (CZE)
190 N 1st round TRESTYANSZKY Denis 2008 M SVK
191 N 1st round VESELÝ Šimon 2006 M CZE
191 N 1st round DEMIRCAN Arda Baris 2008 M TUR
193 N 1st round HOLLER Paul 2006 M AUT StLFC Graz (AUT)
194 N 1st round ROTA Ondrej 2007 M CZE Serm Liberec (CZE)
195 N 1st round PÉNZES Miklós 2007 M SVK KS Samorin (SVK)
A 1st round TARIMCI Arda 2005 M TUR De Maneschermer (BEL)
F 1st round BLAHA Vojtech 2006 M CZE Sokol Vrsovice (CZE)
A 1st round LUTZ Simon 2005 M AUT StLFC Graz (AUT)
A 1st round SICHITIU Alexander 2005 M USA
A 1st round DOGARIU Felix 2008 M ROU
A 1st round ZSOGON Andor Kolos 2007 M HUN
A 1st round NOOIJ Jasper 2007 M NED SC Amsterdam (NED)
A 1st round ROBANESCU Mihnea 2007 M ROU
A 1st round HEITZ Noah 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
A 1st round MALEKSHAHIAN Darius 2006 M ROU
A 1st round PETRACHE Mihnea 2006 M ROU
A 1st round BUDAK Ada 2005 M TUR