Back to list

Results

9. Copenhagen Cadet Circuit
DEN København
December 4, 2021 - December 5, 2021

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ERTURK Aleyna 2005 F TUR
2 N ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
3 N ÖZCAN Kayra Naz 2007 F TUR
3 N LOZANO PORRAS Candela 2006 F ESP
5 N MADRIGNANI Benedetta 2005 F ITA
6 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
7 N TREGLIA Elisa 2005 F ITA
8 N EMBRICH Maria 2005 F EST IREM (EST)
9 N CHEVAUX Lena 2005 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
10 N PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
11 N CEDERLUND Elsa 2006 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
12 N TRYNOVA Svetlana 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
12 N PYLINOVA Anastasija 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
14 N LINARES URBINA Helena 2006 F ESP
15 N TORREGO ALVAREZ Martina 2006 F ESP
16 N MOURIKI Argyrenia 2005 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
17 N PALLASVESA Inka 2005 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
18 N TRYNOVA Julia 2008 F EST En Garde Haapsalu (EST)
19 N PROKOPOVIC Karina 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
20 N GILDERNES Ada Sofie 2007 F NOR Bergens FK (NOR)
21 N ESTEVEZ ESCALONA Lola 2005 F ESP
22 N KAPITONENKO Polina 2006 F EST IREM (EST)
23 N PÄRLIN Ksenja 2007 F EST Tartu Kalev (EST)
24 N SONMUS Yagmur 2005 F TUR
25 N KARAOUSOGLOU Ioanna-Ioli 2006 F GRE LYGKAS OMILOS XIFASKIAS PENTELIS (GRE)
26 N CASTAGNOLI Chiara 2007 F ITA
27 N ERIKSSON Linnea 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
27 N CALVANESE Alessandra 2005 F ITA
29 N AUS Sandra 2005 F EST Tallinna Mook (EST)
30 N REDLICH Fenja Apsarah 2007 F DEN Glostrup FK (DEN)
31 N BINA Foteini 2006 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
32 N DAGLI Berru 2008 F TUR
33 N DI MARTINO Ludovica 2006 F ITA
34 N KLIMENKO Anna 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
35 N NARBUTAITE Monika 2005 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
36 N MIRONOV Leana 2006 F EST Pohjakotkas (EST)
37 N TESTA Mariachiara 2007 F ITA
38 N ILLES Fanni 2005 F HUN
39 N AYTEKIN Cagla 2007 F GER Eintracht Frankfurt (GER)
40 N RAMIREZ PEINADO Sofia 2005 F ESP
41 N KIKERPILL Eliisa 2008 F EST Tartu Kalev (EST)
42 N KARANTZA Konstantina 2005 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
43 N HARDING Alma 2006 F SWE AFiL Lund (SWE)
44 N SANTONOCITO Eleonora Carola 2006 F ITA
45 N ARAMINI Sara 2005 F ITA
46 N VERSARI Greta 2006 F ITA
47 N SIRIN KAROGLU Ayse 2005 F TUR
48 N GALLO Giorgia 2006 F ITA
49 N CHARKIEWICZ Karolina 2006 F POL
50 N FIORENZA Elena 2005 F ITA CATANIA SCHERMA (ITA)
51 N GKLINAVOU Eleftheria 2007 F GRE A.A. IOANNINON (GRE)
52 N YURTTAS Yagmur 2009 F TUR
53 N WESTMAN Elda 2006 F SWE MF19 Malmö (SWE)
54 N HARTMANN Lilly 2006 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
55 N KVERFELD Maria 2006 F EST Pohjakotkas (EST)
56 N VAN GRINSVEN Luca 2005 F NED SC Den Bosch (NED)
56 N HÄMÄLÄINEN Emma 2006 F FIN Hyvinkään Miekkailijat (FIN)
58 N OJALA Minea 2006 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
59 N JONYNAITE Kamila 2006 F LTU
60 N MOROSI Francesca 2007 F ITA
61 N ARAZYAN Elen 2006 F ARM Fechtergilde Südholstein (GER)
62 N CAN Zulal 2009 F TUR
63 N KORKKINEN Karina 2007 F EST Tallinna Mook (EST)
63 N MATINJAN Anus 2007 F EST Tallinna Mook (EST)
65 N 1st round JAANI Kleer 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
66 N 1st round WALL Loreley Thais 2005 F GER Fechtergilde Südholstein (GER)
67 N 1st round LJUNGBERG Clara 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
68 N 1st round GIORDANO Ginevra 2005 F BRA CAP Paulistano (BRA)
69 N 1st round EKEN Dila Naz 2008 F TUR
70 N 1st round TIRIAKIDOU Maria Christina 2005 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
71 N 1st round PROSINA Sofija 2006 F LAT BJSS Ridzene (LAT)
72 N 1st round REESINCK Sophie 2005 F NED
73 N 1st round CUCÈ Sofia 2005 F ITA
74 N 1st round RENDA Eden Rose 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
75 N 1st round EREN Derin 2005 F TUR
76 N 1st round SONMUS Damlanur 2005 F TUR
77 N 1st round LINDHOLM Ingrid 2006 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
78 N 1st round SELIVANOVA Sofija 2007 F EST Tartu Kalev (EST)
79 N 1st round TEGELBERG Etti 2005 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)