Back to list

Results

Héraklész Budapest Cup
HUN Budapest
January 7, 2022 - January 8, 2022

Sabre Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BATTAI Sugar Katinka 2003 F HUN Debrecen (HUN)
2 N SZUCS Luca 2002 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
3 N AIME Amalia 2002 F FRA ORLEANS CE (FRA)
3 N HERBON Felice 2004 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
5 N GIRARDIN Cyrielle 2003 F FRA GISORS 3A (FRA)
6 N CIESLAR Julia 2002 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
7 N COUDERC Annah 2002 F FRA MAISONS ALF (FRA)
8 N BONDAR Oleksandra 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
9 N BEVIZ Dorottya 2002 F HUN GEAC Gödöllö (HUN)
10 N KESZEI Kira 2003 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
11 N KOVACS Zsanett 2005 F HUN
12 N MANGA Alejandra 2005 F FRA CHARENTON (FRA)
13 N ILINA Kira 2003 F RUS
14 N ANTIPOVA Ekaterina 2003 F RUS
15 N KUZOVAYA Ekaterina 2004 F RUS
16 N STEMPER Lena 2005 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
17 N PASTUKHOVA Alina 2004 F RUS
18 N GOLOVKINA Sofia 2005 F UKR KIEW (UKR)
19 N PANTIS Ilinca 2003 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
20 N KUZNETSOVA Maria 2003 F RUS
21 N BULUKOVA Veronika 2004 F RUS
22 N BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
23 N TRANQUILLE Lola 2003 F FRA
24 N NEUMANN Sina 2004 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
25 N FENYOSI Zita 2003 F HUN VASAS Budapest (HUN)
26 N MARTEL Lila 2003 F FRA
27 N KOROLEVA Alina 2003 F RUS
28 N NEIKOVA Emma 2005 F BUL
29 N PLEKHANOVA Vlada 2002 F RUS
30 N ALKAYA Begum 2005 F TUR
31 N ZIOB Laura 2004 F GER CTG Koblenz (GER)
32 N BRASSAI Dorottya 2004 F HUN
33 N MOUROUX Mathilde 2003 F FRA
34 N RIBEIRO Ilona 2003 F FRA
35 N STRAUB Fanny 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
36 N VASILEVA Veronika 2005 F AUS
37 N TRAVKINA Taisiia 2002 F RUS
38 N WEBER Christine Marie 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
39 N DUMAS Marie 2002 F FRA GEMENOS (FRA)
40 N GONTSOVA Daria 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
40 N SIMONS Pauline 2004 F FRA CHARLEVILLE (FRA)
42 N ESSOMBA Lorina 2002 F FRA THIONVILLE (FRA)
43 N DOMONKOS Emese 2006 F HUN
44 N KOBER Josephine 2005 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
45 N CRAZE Lexie 2005 F GBR
46 N KÓNYA Csenge 2006 F HUN LUGI Lund (SWE)
47 N ROBBINS WILKINSON Ellen 2002 F GBR
48 N MALGREM Klaudia 2003 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
49 N CSAPODI Orsolya 2004 F HUN
49 N KIVALO Olha 2004 F UKR
49 N SKONIECZNA Daria 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
52 N ATANASOVA Kalina 2006 F BUL
53 N CHITU Mihaela 2002 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
53 N HOFMAN Karolina 2006 F POL TMS Sosnowiec (POL)
55 N BOGNAR Liza 2005 F HUN
56 N BATHORY Kata 2002 F HUN VASAS Budapest (HUN)
57 N SAUNDERS Nicole 2004 F GBR
58 N POLONKA Sofia 2005 F UKR Nikolaev (UKR)
59 N PAPAI Viktoria Zoe 2004 F HUN UTE Budapest (HUN)
60 N ZAHARINOVA Gabriela 2003 F BUL Korsar (BUL)
61 N SOOS Dorottya 2002 F HUN VASAS Budapest (HUN)
62 N BENDE Barbara 2005 F HUN
63 N BECHYNOVA Karolina 2004 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
64 N HIRSCHFELD Anastasija 2005 F GER TSG Eislingen (GER)
65 N WROBEL Zuzanna 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
66 N BRIERLEY Bethany 2005 F GBR
67 N CERMEN Alara 2006 F TUR
68 N LENKIEWICZ Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
69 N NITSCHMANN Tiziana 2005 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
70 N HORNAK Alina 2003 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
71 N SIMON Petronella 2002 F HUN TFSE Budapest (HUN)
72 N SERBAN Denisa 2004 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
73 N MELNYCHUK Yelyzaveta 2002 F UKR KIEW (UKR)
74 N PORADA Paulina 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
75 N WIECKIEWICZ Maria 2005 F POL Akademia Integracji (POL)
76 N TASIC Marta 2005 F SRB
77 N 1st round WESTWELL Amy 2004 F GBR
78 N 1st round MAMINA Sofiia 2003 F AZE
78 N 1st round BOTEZATU Ana Maria 2004 F ROU CSM Brasov (ROU)
80 N 1st round BADEA Maria 2004 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
81 N 1st round TOTH Liliana 2004 F HUN TFSE Budapest (HUN)
82 N 1st round HABRYN Emilia 2005 F POL TMS Sosnowiec (POL)
83 N 1st round MISSURAI Palma 2003 F HUN GEAC Gödöllö (HUN)
84 N 1st round LEZAIC SCHWEITZER Liza 2002 F SRB MK Spartak (SRB)
85 N 1st round POPA Patricia 2005 F ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
86 N 1st round PERROUD Nora 2004 F SUI CEF Founex (SUI)
87 N 1st round MILANOVA Kristina 2004 F BUL Korsar (BUL)
88 N 1st round CHABROL Roxane 2005 F FRA
89 N 1st round CASTANO CORDERO Maria 2003 F ESP
90 N 1st round SCHILLINGER Ylvi 2002 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
91 N 1st round KOUROUSI Anna Kalliopi 2008 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
92 N 1st round GÖMÖRI Gréta 2006 F HUN
93 N 1st round ABRAM-MOORE Bea 2003 F GBR
93 N 1st round MIHAILOVA Ana 2004 F BUL
95 N 1st round CSONKA Dorottya 2007 F HUN
96 N 1st round GONZALEZ ALCALDE Candela 2004 F ESP
97 N 1st round TANZMEISTER Franziska 2004 F AUT ASC Wien (AUT)
98 N 1st round PIENIAZEK Zofia 2007 F POL
99 N 1st round KOZANECKA Sonia 2005 F POL
99 N 1st round SIWEK Amelia 2008 F POL
101 N 1st round SMITH Amber 2004 F GBR
102 N 1st round CORN Frida 2005 F AUT Wiener SC (AUT)
103 N 1st round DEL CAMPO FERNANDEZ Leyre 2004 F ESP