Tillbaka till listan

Resultat

2017 Svenska mästerskapen för juniorer
SWE Göteborg
25 mars 2017 - 26 mars 2017

Florett Damer U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
2 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
3 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 JÖNSSON Line 2000 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
5 ENGELKE Isabelle 1999 F SWE EGF Solna (SWE)
6 MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
7 HANSEN Andrea 2002 F SWE EGF Solna (SWE)
8 JÄDERLING Miranda 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
9 MOBERG Therese 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
10 GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
11 1. omg POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
12 1. omg LARSSON Karin 2004 F SWE EGF Solna (SWE)
13 1. omg SAMUELSSON Nora 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
14 1. omg FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)

Florett Herrar U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
2 POPPEL Martin 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
3 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
5 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
6 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
8 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
9 AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö (SWE)
10 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
11 PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
11 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
13 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg (SWE)
14 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
15 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
16 HOVANYI Viktor 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
17 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
18 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
19 BERGGREN Carl 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
20 GREN Fredrik 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
21 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
22 KVERNES Johannes 1999 M SWE GFK Göteborg (SWE)
23 STRANDBERG Edvin 2001 M SWE KFK Kalmar (SWE)
24 1. omg NYSTRÖM Rasmus 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
25 1. omg ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
26 1. omg BERGGREN Paul 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
27 1. omg UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
28 1. omg ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
29 1. omg VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö (SWE)
30 1. omg VIBERUD John 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)

Värja Damer U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 HANSSON Sofia 2000 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 LEHRMAN Cecilia 1997 F SWE LFK Linköping (SWE)
6 THIM Lovisa 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
7 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
9 HANSSON Kristina 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
10 ZANDER Celina 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
11 LINDGREN Julia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
12 ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
13 AHLBERG Amanda 1999 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
14 GORDON ACHOUR Alina 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
15 LANDEMAN Ellinor 1999 F SWE A6 Jönköping (SWE)
16 BORSODI Nora 1998 F SWE LFK Linköping (SWE)
17 NAGY Isabelle 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
18 ALTAUZ Julia 2002 F SWE SAF Solna (SWE)
19 EKHOLM Irma 1999 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
20 STENBERG MARQVARDSEN Mette 2001 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
21 SJURSETH Isolde 2001 F SWE SAF Solna (SWE)
22 WAGNE Anna 1998 F SWE LFK Linköping (SWE)
23 OLIN Johanna 1998 F SWE WFF Örebro (SWE)
24 LERNESJÖ Isabell 1999 F SWE MF19 Malmö (SWE)
25 ASP Julia 1998 F SWE DIF Stockholm (SWE)
26 HEDBERG Jenny 1997 F SWE FFF Stockholm (SWE)
27 LIEBST Aliah 1999 F SWE GFK Göteborg (SWE)
28 GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
29 1. omg SUNDBERG Emma 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
30 1. omg FAGERBERG Kerstin 1999 F SWE UF Uppsala (SWE)
31 1. omg TURFORS Johanna 1998 F SWE KFK Kalmar (SWE)
32 1. omg FORSLUND Johanna 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
33 1. omg OLSSON Isabelle 2000 F SWE GFK Göteborg (SWE)
34 1. omg RYCKENBERG Linnea 2001 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
35 1. omg MÅRTENSSON Jenny 2001 F SWE DIF Stockholm (SWE)
36 1. omg AINSWORTH Annika 2001 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
37 1. omg JOHANSSON Louise 2001 F SWE GFK Göteborg (SWE)
38 1. omg DIECHLE Moa 2001 F SWE AFF Göteborg (SWE)
39 1. omg HAGLUND Emmy 2001 F SWE KFK Kalmar (SWE)

Värja Herrar U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 MAGNUSSON Jakob 1999 M SWE A6 Jönköping (SWE)
6 SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
11 SVERKER Samuel 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
12 RODUNG Ludvig 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
13 LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
14 ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
15 ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
16 GRANEVIK Gunnar 2000 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
17 WEINIUS Gustaf 1997 M SWE DIF Stockholm (SWE)
18 GUSTAVSSON Hampus 1998 M SWE A6 Jönköping (SWE)
19 OHLIN Oliver 1999 M SWE WFF Örebro (SWE)
20 BÖRNE Erik 1998 M SWE AFC Arvika (SWE)
21 FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
22 BÖRNE Marcus 2001 M SWE AFC Arvika (SWE)
23 LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
24 STRÅLIN Erik 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
25 BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
26 HÅKANSSON Gustav 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
27 DANNFORS Philip 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
28 ÅKERSTRÖM Frej 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
29 HÖGBERG Melvin 1999 M SWE LFK Linköping (SWE)
30 ULLTJÄRN Gabriel 2000 M SWE LFK Linköping (SWE)
31 GUSTAFSSON Viktor 1998 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
32 VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö (SWE)
33 BJÖRKBÄCK Nils 2000 M SWE A6 Jönköping (SWE)
34 JENDBRO Tom 1998 M SWE AFiL Lund (SWE)
35 ANGELSTEN Richard 1999 M SWE WFF Örebro (SWE)
36 PETTERSSON-JENSEN Tobias 1999 M SWE WFF Örebro (SWE)
37 NYSTRÖM LINDÉ Magnus 1998 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
38 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
39 PRESTJAN FOGELBERG Fabian 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
40 LUNDH Oscar 1999 M SWE FKK Arvika (SWE)
41 BILLING Anton 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
42 GLÄNNMAN Samuel 2001 M SWE AFC Arvika (SWE)
43 HESSLING OSCARSON Simon 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
44 NORRMAN Henrik 2001 M SWE MF19 Malmö (SWE)
45 FREDRIKSSON Marcus 2000 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
46 BOHLIN Jacob 1998 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
47 NILSSON Axel 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
48 1. omg ERIKSSON Markus 2000 M SWE I2 Karlstad (SWE)
49 1. omg ANDERSSON Oscar 2002 M SWE AFiL Lund (SWE)
50 1. omg SCHMEKEL Filip 2001 M SWE FFF Stockholm (SWE)
51 1. omg SILIWANOWICZ Mateusz Konrad 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
52 1. omg TIBERG Ernest 1999 M SWE AFF Göteborg (SWE)
53 1. omg NYSTRÖM Carl 2001 M SWE I2 Karlstad (SWE)
53 1. omg JIBREUS Herman 2001 M SWE FFF Stockholm (SWE)
55 1. omg SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
56 1. omg WALLENIUS Philip 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
57 1. omg DIACONITA Octavian 1999 M ROU ARA Helsingborg (SWE)
58 1. omg HOLM Michele 2001 M SWE AFF Göteborg (SWE)
59 1. omg GYLLENSPETZ MUNRO William 1999 M SWE GFK Göteborg (SWE)
60 1. omg STRÖMSÖE Axel 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
61 1. omg BRANDT Sebastian 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
62 1. omg ENGSTRAND Theodor 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
63 1. omg KRISTENSSON Erik 1999 M SWE AFF Göteborg (SWE)

Sabel Herrar U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 MARINKO Luka Mateja 1999 M SRB GFK Göteborg (SWE)
2 ANDERSSON Tim 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 HOLMDAHL Isak 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 MALM Erik 2002 M SWE LUGI Lund (SWE)
5 SVÄRD Lucas 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 1. omg LILJENSTRÖM Johannes 2002 M SWE LUGI Lund (SWE)
7 1. omg W RING Lukas 2003 M SWE LUGI Lund (SWE)

Florett Damer U20 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 EGF SOLNA       SWE EGF Solna (SWE)
1 ENGELKE Isabelle 1999 F SWE EGF Solna (SWE)
1 ENGSTRÖM Julia 1997 F SWE EGF Solna (SWE)
1 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
1 JÄDERLING Miranda 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
2 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
2 MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 EGF SOLNA 2       SWE EGF Solna (SWE)
3 HANSEN Andrea 2002 F SWE EGF Solna (SWE)
3 POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
3 LARSSON Karin 2004 F SWE EGF Solna (SWE)
3 MOBERG Therese 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
4 GFK GOTEBORG 2       SWE GFK Göteborg (SWE)
4 STAAF Nelly 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
4 SVERNVALL Lova 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
4 SAMUELSSON Nora 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)

Florett Herrar U20 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
1 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
1 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
1 TÖRNSJÖ Victor 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
1 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 EGF SOLNA       SWE EGF Solna (SWE)
2 NYSTRÖM Rasmus 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
2 POPPEL Martin 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
2 HOVANYI Viktor 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
2 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
3 KFK KALMAR       SWE KFK Kalmar (SWE)
3 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
4 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
5 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
5 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
5 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
5 PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
5 BERGGREN Carl 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
6 ÄFK STOCKHOLM 2       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
6 ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
6 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
6 BOHLIN Jacob 1998 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
7 GFK GOTEBORG 2       SWE GFK Göteborg (SWE)
7 VIBERUD John 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 KVERNES Johannes 1999 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
8 GFK GOTEBORG 3       SWE GFK Göteborg (SWE)
8 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
8 PERNBER Gustav 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)
8 WILLKRANS Axel 2004 M SWE GFK Göteborg (SWE)
8 LUNDSTRÖM Frede 2003 M SWE GFK Göteborg (SWE)

Värja Damer U20 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
1 LINDGREN Julia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 HEDBERG Jenny 1997 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 KFK KALMAR       SWE KFK Kalmar (SWE)
2 TURFORS Johanna 1998 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 HANSSON Kristina 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
2 HANSSON Sofia 2000 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
3 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
3 LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SUNDBERG Emma 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 MÅRTENSSON Jenny 2001 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 ASP Julia 1998 F SWE DIF Stockholm (SWE)
4 UF UPPSALA       SWE UF Uppsala (SWE)
4 FAGERBERG Kerstin 1999 F SWE UF Uppsala (SWE)
4 THIM Lovisa 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
4 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
4 FORSLUND Johanna 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
5 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
5 SJURSETH Isolde 2001 F SWE SAF Solna (SWE)
5 ALTAUZ Julia 2002 F SWE SAF Solna (SWE)
5 ZANDER Celina 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
6 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
6 JOHANSSON Louise 2001 F SWE GFK Göteborg (SWE)
6 OLSSON Isabelle 2000 F SWE GFK Göteborg (SWE)
6 ALIC Kinza 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)

Värja Herrar U20 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 UF UPPSALA       SWE UF Uppsala (SWE)
1 STRÅLE Hannes 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
1 ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
1 SVERKER Samuel 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
2 SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 A6 JONKOPING       SWE A6 Jönköping (SWE)
3 GUSTAVSSON Hampus 1998 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 MAGNUSSON Jakob 1999 M SWE A6 Jönköping (SWE)
3 BJÖRKBÄCK Nils 2000 M SWE A6 Jönköping (SWE)
4 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
4 LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
4 RODUNG Ludvig 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
4 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
4 BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
5 DIF STOCKHOLM 2       SWE DIF Stockholm (SWE)
5 WEINIUS Gustaf 1997 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 HESSLING OSCARSON Simon 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 HÅKANSSON Gustav 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
6 WALLENIUS Philip 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 SCHROTTI Axel 1999 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 RUNOLD Jacob 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 BILLING Anton 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
7 WFF OREBRO       SWE WFF Örebro (SWE)
7 ANGELSTEN Richard 1999 M SWE WFF Örebro (SWE)
7 PETTERSSON-JENSEN Tobias 1999 M SWE WFF Örebro (SWE)
7 OHLIN Oliver 1999 M SWE WFF Örebro (SWE)
7 LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 FFF STOCKHOLM 3       SWE FFF Stockholm (SWE)
8 JIBREUS Herman 2001 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 PRESTJAN FOGELBERG Fabian 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 SCHMEKEL Filip 2001 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 FKC KARLSKRONA       SWE FKC Karlskrona (SWE)
9 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
9 FREDRIKSSON Marcus 2000 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
9 GRANEVIK Gunnar 2000 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
10 UF UPPSALA 2       SWE UF Uppsala (SWE)
10 NILSSON Axel 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
10 DANNFORS Philip 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
10 STRÖMSÖE Axel 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 FFF STOCKHOLM 2       SWE FFF Stockholm (SWE)
11 STRÅLIN Erik 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
11 ÅKERSTRÖM Frej 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
11 ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
12 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
12 NORRMAN Henrik 2001 M SWE MF19 Malmö (SWE)
12 JÖNSSON Rasmus 1998 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
12 ENGSTRAND Theodor 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
12 DIACONITA Octavian 1999 M ROU ARA Helsingborg (SWE)
13 AFF GOTEBORG       SWE AFF Göteborg (SWE)
13 HOLM Michele 2001 M SWE AFF Göteborg (SWE)
13 TIBERG Ernest 1999 M SWE AFF Göteborg (SWE)
13 KRISTENSSON Erik 1999 M SWE AFF Göteborg (SWE)
14 GFK GOTEBORG 2       SWE GFK Göteborg (SWE)
14 KASÅ Viggo 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
14 BRANDT Sebastian 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
14 YTTERMYR Folke 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
14 SILIWANOWICZ Mateusz Konrad 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)