Tillbaka till listan

Resultat

2016 Svenska mästerskapen för juniorer
SWE Solna
19 mars 2016 - 20 mars 2016

Florett Damer U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 LÖFMARK Linn 1996 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
3 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
5 JÄDERLING Miranda 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
6 ENGELKE Isabelle 1999 F SWE EGF Solna (SWE)
7 DENCKER Carlotta 1998 F GER EGF Solna (SWE)
8 RUNDQUIST Harriet 1998 F SWE EGF Solna (SWE)
9 HOLBERG Maja 1999 F SWE KFK Kalmar (SWE)
10 JÖNSSON Line 2000 F SWE ARA Helsingborg (SWE)
11 MOBERG Therese 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
12 MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
13 LOSMAN Saga 2000 F SWE GFK Göteborg (SWE)
14 MUSTAFAEVA Dillshodahon 1998 F SWE MFFG Malmö (SWE)
15 POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
16 1. omg BURMAN Cornelia 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
17 1. omg ERIKSSON Mimi-Lee 2001 F SWE EGF Solna (SWE)
18 1. omg ÖZELBIR Jadem 2001 F SWE EGF Solna (SWE)
19 1. omg GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
20 1. omg ATHLIN Felicia 2003 F SWE EGF Solna (SWE)

Florett Herrar U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 POPPEL Martin 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
3 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
5 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
6 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
7 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg (SWE)
8 PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
9 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
10 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
11 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
12 PAPADOPOULOS Jordanis 1996 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
12 PETRINI Felix 2001 M SWE
14 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
15 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
16 GEDIN Sebastian 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
17 HOVANYI Viktor 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
18 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
19 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
20 1. omg SVÄRD Anton 2000 M SWE MFFG Malmö (SWE)
21 1. omg ERICSON Christian 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
22 1. omg TÖRNSJÖ Victor 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
23 1. omg DEGLING Viktor 2001 M SWE EGF Solna (SWE)
24 1. omg AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö (SWE)
25 1. omg WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna (SWE)

Värja Damer U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 LINDE Åsa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 WESSLÉN Elin 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
5 HANSSON Kristina 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
6 OLIN Johanna 1998 F SWE WFF Örebro (SWE)
7 LEHRMAN Cecilia 1997 F SWE LFK Linköping (SWE)
8 THORED Nathalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
9 LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
10 ZANDER Celina 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
11 GORDON ACHOUR Alina 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
12 ASP Julia 1998 F SWE DIF Stockholm (SWE)
13 EKHOLM Irma 1999 F SWE FKC Karlskrona (SWE)
14 WILLEMO Josefine 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
15 GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
16 EKMAN Lovisa 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
17 WAGNE Anna 1998 F SWE LFK Linköping (SWE)
18 BORSODI Nora 1998 F SWE LFK Linköping (SWE)
19 FORSLUND Johanna 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
20 LÖFVENBERG Sara 2000 F SWE LjFK Ljungby (SWE)
21 JOHNSSON Anna 1996 F SWE GFK Göteborg (SWE)
22 ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
23 LINK Sara 1999 F SWE LUGI Lund (SWE)
24 SUNDBERG Emma 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
25 HANSSON Sofia 2000 F SWE KFK Kalmar (SWE)
26 MANN Rebecca 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
27 THIM Lovisa 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
28 GRINNEBY Dagmar 2000 F SWE DIF Stockholm (SWE)
29 1. omg SJURSETH Isolde 2001 F SWE SAF Solna (SWE)
30 1. omg FAGERBERG Kerstin 1999 F SWE UF Uppsala (SWE)
31 1. omg STENBERG MARQVARDSEN Mette 2001 F SWE ÖFFK Östersund (SWE)
32 1. omg LAROUSSI Julia 2001 F SWE FFF Stockholm (SWE)
33 1. omg AHLBERG Amanda 1999 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
34 1. omg TURFORS Johanna 1998 F SWE KFK Kalmar (SWE)
35 1. omg GIDESKOG MALMGREN Moa 1998 F SWE UF Uppsala (SWE)
36 1. omg SAHLSTRAND Louise 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
37 1. omg SJÖQVIST Therese 1998 F SWE AFC Arvika (SWE)
38 1. omg AKTHAGEN Viktoria 1998 F SWE KFK Kalmar (SWE)

Värja Herrar U20 Individuell
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
3 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MATTSSON Axel 1998 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
5 FAGELL Maximilian 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
6 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 MAGNUSSON Jakob 1999 M SWE A6 Jönköping (SWE)
9 SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
11 GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
12 BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
13 HANSSON Rasmus 1999 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
14 NILSSON Erik 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
15 STEINBOCK Daniel 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
16 RODUNG Ludvig 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
17 BERGLIND Jonathan 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
18 SILIWANOWICZ Mateusz Konrad 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
19 LINDVALL Gustav 2001 M SWE GoFK Visby (SWE)
20 ADOLFSSON Felix 1997 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
21 WEINIUS Gustaf 1997 M SWE DIF Stockholm (SWE)
22 ARIAS-OLSSON Felix 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
23 ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
24 WALLENIUS Philip 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
25 LUNDH Oscar 1999 M SWE FKK Arvika (SWE)
26 ULLTJÄRN Gabriel 2000 M SWE LFK Linköping (SWE)
27 ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
28 UDDSTRÖMER Hugo 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
29 LEWIN Johan 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
30 SANDGREN Jona 1997 M SWE FFF Stockholm (SWE)
31 NILSSON Martin 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
32 BÖRNE Erik 1998 M SWE AFC Arvika (SWE)
33 DANNFORS Philip 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
34 NYSTRÖM LINDÉ Magnus 1998 M SWE ÖFFK Östersund (SWE)
35 HESSLING OSCARSON Simon 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
36 JONSSON David 2001 M SWE UFK Umeå (SWE)
37 DECROIX Hugo 1998 M FRA FFF Stockholm (SWE)
38 GRANEVIK Gunnar 2000 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
39 KEMPEGÅRD Andreas 1999 M SWE FFF Stockholm (SWE)
40 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
41 LUNDH William 1997 M SWE FKK Arvika (SWE)
42 STRÖMSÖE Axel 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
42 FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
44 BJÖRKBÄCK Nils 2000 M SWE A6 Jönköping (SWE)
45 SÖLVHAMMAR Isak 1996 M SWE GoFK Visby (SWE)
46 1. omg ENGSTRÖM Adam 1997 M SWE KFK Kalmar (SWE)
47 1. omg KOCHBATI Erik 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
48 1. omg STENBERG Marcus 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
49 1. omg HINTZE Henric 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
50 1. omg BÖRNE Marcus 2001 M SWE AFC Arvika (SWE)
51 1. omg NILSSON Axel 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
52 1. omg GUSTAVSSON Hampus 1998 M SWE A6 Jönköping (SWE)
53 1. omg STRÖMSTEDT Erik 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
54 1. omg LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
55 1. omg SVEDBERG Jonas 1997 M SWE Scar Örnsköldsvik (SWE)
56 1. omg DANNFORS Karl 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
57 1. omg SUL Jimmy 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
58 1. omg WIGART Fredrik 1997 M SWE SAF Solna (SWE)
59 1. omg GLIMASINSKI Piotr 1998 M POL SAF Solna (SWE)

Florett Damer U20 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
1 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 SCHREIBER Miriam 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
1 GILLJAM Patricia 1998 F SWE GFK Göteborg (SWE)
2 EGF SOLNA       SWE EGF Solna (SWE)
2 DENCKER Carlotta 1998 F GER EGF Solna (SWE)
2 JÄDERLING Miranda 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
2 ENGELKE Isabelle 1999 F SWE EGF Solna (SWE)
3 GFK GOTEBORG 2       SWE GFK Göteborg (SWE)
3 GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid 2003 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 LOSMAN Saga 2000 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 MATIC Anja 2002 F SWE GFK Göteborg (SWE)
4 EGF SOLNA 2       SWE EGF Solna (SWE)
4 ATHLIN Felicia 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
4 POPPEL Ankita 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
4 MOBERG Therese 2003 F SWE EGF Solna (SWE)
5 EGF SOLNA 3       SWE EGF Solna (SWE)
5 ERIKSSON Mimi-Lee 2001 F SWE EGF Solna (SWE)
5 BURMAN Cornelia 2000 F SWE EGF Solna (SWE)
5 ÖZELBIR Jadem 2001 F SWE EGF Solna (SWE)

Florett Herrar U20 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
1 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
1 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg (SWE)
1 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg (SWE)
2 KFK KALMAR       SWE KFK Kalmar (SWE)
2 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
2 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
2 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
2 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar (SWE)
3 EGF SOLNA       SWE EGF Solna (SWE)
3 POPPEL Martin 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
3 GEDIN Sebastian 1996 M SWE EGF Solna (SWE)
3 HOVANYI Viktor 1999 M SWE EGF Solna (SWE)
3 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
4 ÄFK STOCKHOLM       SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 PETRINI Felix 2001 M SWE
4 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
4 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
5 ARA HELSINGBORG       SWE ARA Helsingborg (SWE)
5 PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
5 PAPADOPOULOS Jordanis 1996 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
5 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
6 GFK GOTEBORG 2       SWE GFK Göteborg (SWE)
6 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
6 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg (SWE)
6 TÖRNSJÖ Victor 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 EGF SOLNA 2       SWE EGF Solna (SWE)
7 KRÖCKEL Emil 2004 M SWE EGF Solna (SWE)
7 ERICSON Christian 1997 M SWE EGF Solna (SWE)
7 DEGLING Viktor 2001 M SWE EGF Solna (SWE)

Värja Damer U20 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
1 MÅRTENSSON Elvira 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 ENGDAHL Sophie 2000 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 LINDGREN Julia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
2 SUNDBERG Emma 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 GRINNEBY Dagmar 2000 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
2 ASP Julia 1998 F SWE DIF Stockholm (SWE)
3 GOFK VISBY       SWE GoFK Visby (SWE)
3 WILLEMO Josefine 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 THORED Nathalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
3 MANN Rebecca 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
4 LFK LINKOPING       SWE LFK Linköping (SWE)
4 WAGNE Anna 1998 F SWE LFK Linköping (SWE)
4 LEHRMAN Cecilia 1997 F SWE LFK Linköping (SWE)
4 BORSODI Nora 1998 F SWE LFK Linköping (SWE)
5 UF UPPSALA       SWE UF Uppsala (SWE)
5 WESSLÉN Elin 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
5 GIDESKOG MALMGREN Moa 1998 F SWE UF Uppsala (SWE)
5 FREDRIKSSON Lovisa 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
5 FAGERBERG Kerstin 1999 F SWE UF Uppsala (SWE)
6 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
6 SJURSETH Isolde 2001 F SWE SAF Solna (SWE)
6 ZANDER Celina 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
6 EKMAN Lovisa 1997 F SWE SAF Solna (SWE)
6 ALTAUZ Julia 2002 F SWE SAF Solna (SWE)
7 KFK KALMAR       SWE KFK Kalmar (SWE)
7 AKTHAGEN Viktoria 1998 F SWE KFK Kalmar (SWE)
7 TURFORS Johanna 1998 F SWE KFK Kalmar (SWE)
7 HANSSON Kristina 1997 F SWE UF Uppsala (SWE)
7 HANSSON Sofia 2000 F SWE KFK Kalmar (SWE)
8 FFF STOCKHOLM 2       SWE FFF Stockholm (SWE)
8 ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 LAROUSSI Julia 2001 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 GORDON ACHOUR Salma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
9 UF UPPSALA 2       SWE UF Uppsala (SWE)
9 THIM Lovisa 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
9 FORSLUND Johanna 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
9 SAHLSTRAND Louise 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)

Värja Herrar U20 Lag
Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
1 UF UPPSALA       SWE UF Uppsala (SWE)
1 NILSSON Erik 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
1 ARIAS-OLSSON Felix 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
1 ISLAS FLYGARE Linus 1998 M SWE UF Uppsala (SWE)
1 STENBERG Marcus 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
2 DIF STOCKHOLM       SWE DIF Stockholm (SWE)
2 STYMNE Jakob 1996 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 DIF STOCKHOLM 2       SWE DIF Stockholm (SWE)
3 GYLLENHOFF Anders 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 WEINIUS Gustaf 1997 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 HESSLING OSCARSON Simon 1998 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
4 GOFK VISBY       SWE GoFK Visby (SWE)
4 THORED Oliver 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
4 MANCEWICZ Bartlomiej 1999 M SWE GoFK Visby (SWE)
4 LINDVALL Gustav 2001 M SWE GoFK Visby (SWE)
4 SÖLVHAMMAR Isak 1996 M SWE GoFK Visby (SWE)
5 UF UPPSALA 2       SWE UF Uppsala (SWE)
5 STEINBOCK Daniel 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
5 DANNFORS Philip 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
5 BERGLIND Jonathan 1996 M SWE UF Uppsala (SWE)
6 A6 JONKOPING       SWE A6 Jönköping (SWE)
6 BJÖRKBÄCK Nils 2000 M SWE A6 Jönköping (SWE)
6 MAGNUSSON Jakob 1999 M SWE A6 Jönköping (SWE)
6 GUSTAVSSON Hampus 1998 M SWE A6 Jönköping (SWE)
7 GFK GOTEBORG       SWE GFK Göteborg (SWE)
7 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 RODUNG Ludvig 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 KOCHBATI Erik 1997 M SWE GFK Göteborg (SWE)
7 BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE GFK Göteborg (SWE)
8 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
8 DECROIX Hugo 1998 M FRA FFF Stockholm (SWE)
8 UDDSTRÖMER Hugo 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 FAGELL Maximilian 1996 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 WALLENIUS Philip 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 DIF STOCKHOLM 3       SWE DIF Stockholm (SWE)
9 KEMPEGÅRD Andreas 1999 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 NETTERBERG Marcus 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
10 RYDOW Erik 1998 M SWE SAF Solna (SWE)
10 FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 HARTVIG Nils 1997 M SWE LFK Linköping (SWE)
10 WIGART Fredrik 1997 M SWE SAF Solna (SWE)
11 UF UPPSALA 3       SWE UF Uppsala (SWE)
11 DANNFORS Karl 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 STRÖMSÖE Axel 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
11 ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
12 KF99 KUNGSBACKA       SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
12 ADOLFSSON Felix 1997 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
12 DITTMER Johan 1998 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
12 JOHANSSON Alexander 1998 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
12 HANSSON Rasmus 1999 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
13 FFF STOCKHOLM 2       SWE FFF Stockholm (SWE)
13 ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
13 ÅKERSTRÖM Frej 2000 M SWE FFF Stockholm (SWE)
13 HINTZE Henric 1998 M SWE FFF Stockholm (SWE)
13 SCHROTTI Axel 1999 M SWE FFF Stockholm (SWE)
14 UF UPPSALA 4       SWE UF Uppsala (SWE)
14 NILSSON Axel 1999 M SWE UF Uppsala (SWE)
14 SVERKER Samuel 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
14 LIDBOM Hampus 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
15 GFK GOTEBORG 2       SWE GFK Göteborg (SWE)
15 LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg (SWE)
15 SILIWANOWICZ Mateusz Konrad 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
15 SUL Jimmy 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)