Cadet Circuit - Värja Damer U17 Lag

Plats Status Poule Namn Född Kön   Nation Klubb
4 dec. 2021 - 5 dec. 2021 | Copenhagen Cadet Circuit | København
1 ESTONIA       EST
1 ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
1 AUS Sandra 2005 F EST Tallinna Mook (EST)
1 TRYNOVA Julia 2008 F EST En Garde Haapsalu (EST)
1 TRYNOVA Svetlana 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
2 TURKEY       TUR
2 ERTURK Aleyna 2005 F TUR
2 ÖZCAN Kayra Naz 2007 F TUR
2 SONMUS Damlanur 2005 F TUR
2 SONMUS Yagmur 2005 F TUR
3 ITALY       ITA
3 CALVANESE Alessandra 2005 F ITA
3 MADRIGNANI Benedetta 2005 F ITA
3 TREGLIA Elisa 2005 F ITA
4 ITALY 2       ITA
4 CUCÈ Sofia 2005 F ITA
4 DI MARTINO Ludovica 2006 F ITA
4 SANTONOCITO Eleonora Carola 2006 F ITA
30 nov. 2019 - 1 dec. 2019 | Copenhagen Cadet Circuit | København
1 N GREAT BRITAIN       GBR
1 N BLACK Abagael 2003 F GBR
1 N CARON Julia 2004 F GBR
1 N PAPADOPOULOS Keira 2003 F GBR
2 N ISRAEL       ISR
2 N ALAMUR Mia 2003 F ISR Club Modiin (ISR)
2 N BOGDANOV Adele 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 N DYERKTOR Kamila 2003 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 N SEMIANNIKOV Elianna 2003 F ISR
3 N GREAT BRITAIN 2       GBR
3 N BULMAN Imogen 2003 F GBR Aldershot Fencing Club (GBR)
3 N KRZYZANIAK Patrycja 2003 F GBR
3 N LEBOR Hannah 2005 F GBR Leon Paul Epee Club (GBR)
3 N WILSON India 2004 F GBR
4 N ITALY       ITA
4 N BUGNA Siljemarie 2003 F ITA CS Roma (ITA)
4 N BUGNA Sophie 2004 F ITA CS Roma (ITA)
4 N GREGGI Costanza 2005 F ITA
4 N PULCINI Rachele 2004 F ITA
1 dec. 2018 - 2 dec. 2018 | Copenhagen Cadet Circuit | København
1 N CONSTANTINESCU Cristina 2002 F ROU
1 N ERMENKOVA Yoanna 2004 F BUL
1 N LÖDERUP Natalia 2004 F SWE
1 N MOROIANU Bianca 2003 F ROU
2 N SWEDEN       SWE
2 N ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE
2 N FRANSSON Emma 2002 F SWE
2 N GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE
2 N MUMM Alice 2003 F SWE
3 N SWITZERLAND       SUI
3 N BOUILLANT Audrey 2002 F SUI
3 N GABUTTI Emilie 2002 F SUI
3 N IZZO Iulia 2002 F SUI
3 N PASCHE Alyssa 2002 F SUI
4 N GREAT BRITAIN       GBR
4 N GOLDEN Eve 2004 F GBR
4 N PAPADOPOULOS Keira 2003 F GBR
4 N RESTON Eva 2004 F GBR
20 jan. 2018 - 21 jan. 2018 | Copenhagen Cadet Circuit | København
1 SWEDEN       SWE
1 ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
1 THIM Lovisa 2001 F SWE UF Uppsala (SWE)
1 WRAMNER Natalie 2001 F SWE GoFK Visby (SWE)
2 ESTONIA       EST
2 GLINKIN Karol-Liina 2001 F EST Tallinna Mook (EST)
2 PALK Madli 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
2 SKOBLOV Sandra 2001 F EST IREM (EST)
2 TARGAMAA Carmen-Lii 2001 F EST En Garde Haapsalu (EST)
3 GREAT BRITAIN       GBR
3 BLACK Abagael 2003 F GBR
3 RESTON Eva 2004 F GBR
3 SUMMERS Isabella 2003 F GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
4 ESTONIA 2       EST
4 GOIDIN Carolina 2003 F EST Tartu Kalev (EST)
4 KALA Kätlin 2002 F EST Tartu Kalev (EST)
4 MATSKEVITS Iris Maria 2002 F EST Tallinna Mook (EST)
4 OSTROVSKI Elisabeth 2003 F EST Tartu Kalev (EST)
10 dec. 2016 - 11 dec. 2016 | Cadet Circuit | København
1 RUSSIA       RUS
1 BAVUGE KHABIMANA Milen 2001 F RUS
1 MURTAZAEVA Aizanat 2001 F RUS
1 SHICHKINA Viktoria 2000 F RUS
1 ZHARKOVA Evgeniya 2000 F RUS
2 SWITZERLAND       SUI
2 FAVRE Angeline 2000 F SUI CES Sierre (SUI)
2 IZZO Iulia 2002 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
2 PASCHE Alyssa 2002 F SUI SEG Geneve (SUI)
2 VILLIGER Elin 2001 F SUI ZFC Zürich (SUI)
3 ESTONIA       EST
3 LAGE Getter 2002 F EST Tallinna Mook (EST)
3 LOIT Karoliine 2000 F EST VK Musketär (EST)
3 SKOBLOV Sandra 2001 F EST IREM (EST)
3 TARGAMAA Carmen-Lii 2001 F EST En Garde Haapsalu (EST)
4 ROMANIA       ROU
4 CONSTANTINESCU Cristina 2002 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
4 ENACHE Talida 2001 F ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
4 LEONTE Mihaela 2001 F ROU CSS Quarto Buc (ROU)
4 SCHLIER Zsuzsa 2000 F ROU CSS Tg. Mures (ROU)
13 dec. 2014 - 14 dec. 2014 | Cadet Circuit | København
1 N ITALY       ITA
1 N BILLI Sara 1998 F ITA SC Lughese (ITA)
1 N BOZZA Alessandra 1999 F ITA TOISE (ITA)
1 N DE MARCHI Eleonora 1998 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
1 N ISOLA Federica 1999 F ITA AS Pro Vercelli (ITA)
2 N ISRAEL       ISR
2 N GAVRIELKO Nikol 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 N HECHT Dar 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
2 N KANEVSKI Vera Maia Devi 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
2 N MELINOVSKI Mirit 1999 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
3 N ITALY 2       ITA
3 N PANEBIANCO Cecilia 1999 F ITA CATANIA SCHERMA (ITA)
3 N SEGATTO Alessandra 1999 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
3 N SOFIA Giordana 1999 F ITA CATANIA SCHERMA (ITA)
3 N VITELLI Asja 2000 F ITA ASD Methodos (ITA)
4 N ESTONIA       EST
4 N ANISSIMOVA Polina 1998 F EST Rünnak (EST)
4 N GULAKOVA Violetta 1998 F EST SBSK Draakon (EST)
4 N LOIT Karoliine 2000 F EST VK Musketär (EST)
4 N SKOBLOV Sandra 2001 F EST IREM (EST)