SC Foligno
Värja
Distriktsmästerskap | ||
---|---|---|
1 | 0 | 0 |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 2024-02-22 / 2024-02-25 | Neaples | European Championships | Värja Damer U17 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
127 | 2024-01-04 / 2024-01-07 | Udine | Alpe Adria | Värja Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
4 | 2024-01-12 / 2024-01-14 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Lag | |
1 | 2023-12-09 / 2023-12-10 | Copenhagen | Copenhagen Cadet Circuit | Värja Damer U17 Lag | |
3 | 2023-09-30 / 2023-10-01 | Neaples | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
137 | 2024-01-12 / 2024-01-14 | Bratislava | Coupe du Danube | Värja Damer U17 Individuell | |
30 | 2023-12-09 / 2023-12-10 | Copenhagen | Copenhagen Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell | |
22 | 2023-09-30 / 2023-10-01 | Neaples | Cadet Circuit | Värja Damer U17 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
47 | 2024-06-05 / 2024-06-10 | Cagliari | Italian Championships | Värja Damer Seniorer Individuell | |
12 | 2024-06-05 / 2024-06-10 | Cagliari | Italian Championships Team A1 | Värja Damer Seniorer Lag A1 | |
39 | 2024-05-24 / 2024-05-26 | Genova | Italian Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
12 | 2024-05-24 / 2024-05-26 | Genova | Italian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
44 | 2023-06-15 / 2023-06-18 | Brescia | Italian Championships Gold | Värja Damer Seniorer Individuell Gold | |
9 | 2023-06-07 / 2023-06-12 | La Spezia | Italian Championships | Värja Damer Seniorer Lag | |
69 | 2023-05-25 / 2023-05-28 | Padova | Italian Championships | Värja Damer U17 Individuell | |
27 | 2023-05-25 / 2023-05-28 | Padova | Italian Championships | Värja Damer U20 Individuell | |
24 | 2023-04-13 / 2023-04-16 | Vercelli | Italian Championships | Värja Mixed U23 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 2024-03-16 / 2024-03-17 | Catania | 2nd National Tournament | Värja Damer U17 Individuell | |
2 | 2023-11-11 / 2023-11-12 | Casale Monferrato | 1th National Tournament | Värja Damer U20 Individuell | |
3 | 2023-03-09 / 2023-03-12 | Salsomaggiore T. | 2nd National Tournament Zona 2 | Värja Damer U17 Individuell | |
1 | 2022-05-11 / 2022-05-18 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Värja Damer U14 Individuell | |
1 | 2022-04-02 / 2022-04-03 | Piacenza | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Värja Damer U14 Individuell | |
1 | 2021-12-17 / 2021-12-20 | Ravenna | 1 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Värja Damer U14 Individuell | |
1 | 2021-10-09 / 2021-10-19 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Värja Damer U13 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
85 | 2024-03-16 / 2024-03-17 | Catania | 2nd National Tournament | Värja Damer U20 Individuell | |
46 | 2024-03-02 / 2024-03-03 | Neaples | 2nd National Tournament | Värja Damer Seniorer Individuell | |
71 | 2023-11-25 / 2023-11-26 | Caorle | 1st National Tournament | Värja Damer Seniorer Individuell | |
17 | 2023-11-11 / 2023-11-12 | Casale Monferrato | 1th National Tournament | Värja Damer U17 Individuell | |
22 | 2023-03-09 / 2023-03-12 | Salsomaggiore T. | 2nd National Tournament Zona 2 | Värja Damer U20 Individuell | |
73 | 2023-03-04 / 2023-03-05 | Montesilvano | 2nd National Qualification Tournament Assoluti Zona 2 | Värja Damer Seniorer Individuell | |
18 | 2022-10-15 / 2022-10-16 | Terni | 1th National Tournament Zona 2 | Värja Damer U17 Individuell | |
47 | 2022-10-15 / 2022-10-16 | Terni | 1th National Tournament Zona 2 | Värja Damer U20 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 2022-04-23 | Narni | Regional Championships GPG | Värja Damer U14 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 2024-01-28 | Terni | 2nd Regional Qualification of Umbria | Värja Damer Seniorer Individuell | |
3 | 2024-01-20 | Terni | 2nd Regional Qualification of Umbria | Värja Damer U17 Individuell | |
2 | 2023-10-14 / 2023-10-15 | Perugia | 1st Regional Qualification of Umbria | Värja Damer U17 Individuell | |
1 | 2023-10-14 / 2023-10-15 | Perugia | 1st Regional Qualification of Umbria | Värja Damer U20 Individuell | |
3 | 2023-09-24 | Orvieto | 1st Regional Qualification Assoluti of Umbria | Värja Damer Seniorer Individuell | |
1 | 2023-04-30 | Perugia | Regional Qualification Assoluti Gold Silver Umbria | Värja Damer Seniorer Individuell | |
7 | 2023-01-29 | Foligno | 2nd Regional Qualification of Umbria | Värja Damer Seniorer Individuell | |
1 | 2023-01-15 | Terni | 2nd Regional Qualification of Umbria | Värja Damer U20 Individuell | |
1 | 2023-01-15 | Terni | 2nd Regional Qualification of Umbria | Värja Damer U17 Individuell | |
1 | 2022-10-02 | Perugia | 1st Regional Qualification of Umbria | Värja Damer U20 Individuell | |
1 | 2022-10-01 | Perugia | 1st Regional Qualification of Umbria | Värja Damer U17 Individuell | |
2 | 2022-02-26 | Foligno | 2nd Regional GPG of Umbria | Värja Damer U14 Individuell | |
1 | 2021-11-07 | Foligno | 1st Regional GPG of Umbria | Värja Damer U14 Individuell | |
3 | 2021-06-05 / 2021-06-06 | Assisi | 2nd Regional Qualification of Umbria | Värja Damer U14 Individuell | |
1 | 2021-05-22 / 2021-05-23 | Terni | 1st Regional GPG of Umbria | Värja Damer U14 Individuell | |
1 | 2020-02-02 | Lazio Marche | 2nd Interregional Cup Lazio | Värja Damer U12 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
15 | 2022-09-24 | Orvieto | Regional Qualification Assoluti of Umbria | Värja Damer Seniorer Individuell | |
1 | 2019-02-02 | Rome | 2nd Interregional Cup Lazio | Värja Damer U11 Individuell | |
1 | 2018-11-10 | Ariccia | 1st Interregional Cup Lazio | Värja Damer U11 Individuell |
Plats | Datum | Tävlingsklass | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 2022-02-19 / 2022-02-20 | Bolzano | Gran Prix Kinder Joy of Moving Team | Värja Damer U14 Lag |
Plats | Datum | Tävlingsklass |
---|
Säsong | 2023/2024 |
---|---|
Vinster Poule | 14 |
Förluster Poule | 10 |
Vinster Direkteliminering | 4 |
Förluster Direkteliminering | 4 |
Antal träffar | 201 |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Poule | 5 (5 / 5) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Poule | 2.6 (3 / 2.33) |
Genomsnittligt antal träffar i vinstmatcher Direkteliminering | 15 (0 / 15) |
Genomsnittligt antal träffar i förlustmatcher Direkteliminering | 11.25 (12.33 / 8) |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
320 | 0.5000 | 2024 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell | |||||
410 | 0.5000 | 2023 | FIE (unofficial) | Värja U20 Individuell |
Plats | Poäng | Säsong | Titel | Tävlingsklass | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
173 | 12.0000 | 2023 | EFC (unofficial) | Värja U17 Individuell |
Säsong | Grupp | Klass | Förbund | Träningscenter | Tränare |
---|
Klubb | Typ | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
SC Foligno (ITA) | Klubb | Primärt medlemskap |
All information tillhandahålls utan ansvar och skyldigheter. Tävlingsresultat är endast tillgängliga för evenemang som tillhandahåller digital resultatinformation till Ophardt Online.