Foil Women's U10 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | STRITTMATTER Mia | 2009 | F | GER | FA Rheinfelden (GER) | ||
2 | N | ZWICKER Annemarie | 2010 | F | GER | FC Konstanz (GER) | ||
3 | N | BIPPES Antonia | 2009 | F | GER | TV Haueneberstein (GER) | ||
4 | N | MAIER Paula | 2009 | F | GER | FA Rheinfelden (GER) | ||
5 | N | KUSCHE Sandrine | 2010 | F | GER | TV Haueneberstein (GER) |
Foil Women's U11 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KARAXHA Melinda | 2008 | F | GER | FC Immendingen (GER) |
Foil Women's U12 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | DOLLCI Lendita | 2007 | F | GER | FC Immendingen (GER) |
Foil Men's U10 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BIPPES Henri | 2009 | M | GER | TV Haueneberstein (GER) | ||
2 | N | KOPPEL Gregory | 2009 | M | GER | TV Haueneberstein (GER) | ||
3 | N | HAMM Florian Julius | 2009 | M | GER | FC Konstanz (GER) | ||
4 | N | FRANKE Jan Einar | 2009 | M | GER | TV Haueneberstein (GER) |
Foil Men's U11 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | ZWICKER Theodor | 2008 | M | GER | FC Konstanz (GER) | ||
2 | N | SARUTZKI Tim | 2008 | M | GER | TV Lahr (GER) | ||
3 | N | GABEL Moritz | 2008 | M | GER | TV Lahr (GER) | ||
4 | N | BOULAY David | 2008 | M | GER | FC Immendingen (GER) | ||
5 | N | BAUER Mirko | 2008 | M | GER | FC Konstanz (GER) | ||
6 | N | PERSICHILLI Frederic | 2008 | M | GER | Freiburger TS (GER) |
Foil Men's U12 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | FEHRENBACHER Tim | 2007 | M | GER | TV Lahr (GER) | ||
2 | N | WENDEL Julian | 2007 | M | GER | TG Trossingen (GER) | ||
3 | N | RIEK Lennart | 2007 | M | GER | TV Haueneberstein (GER) | ||
4 | N | MALETZ Max | 2007 | M | GER | TV Lahr (GER) |
Epee Women's U10 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | STRITTMATTER Mia | 2009 | F | GER | FA Rheinfelden (GER) |
Epee Women's U11 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KARAXHA Melinda | 2008 | F | GER | FC Immendingen (GER) |
Epee Women's U12 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | DOLLCI Lendita | 2007 | F | GER | FC Immendingen (GER) |
Epee Men's U10 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | RÖTTCHER Felix | 2009 | M | GER | FA Rheinfelden (GER) | ||
2 | N | FRANKE Jan Einar | 2009 | M | GER | TV Haueneberstein (GER) | ||
3 | N | ZAMFIR Maximilian | 2011 | M | GER | FA Rheinfelden (GER) | ||
A | SZAROWSKI Michael | 2011 | M | GER | FA Rheinfelden (GER) |
Epee Men's U11 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | HENTSCHEL Sebastian | 2008 | M | GER | SV Waldkirch (GER) | ||
2 | N | ZWICKER Theodor | 2008 | M | GER | FC Konstanz (GER) | ||
3 | N | BOULAY David | 2008 | M | GER | FC Immendingen (GER) |
Epee Men's U12 Individuāls | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | PFAADT Sebastian | 2007 | M | GER | SV Waldkirch (GER) |