Back to list

Results

European Cadet Circuit
HUN Gödöllö
October 16, 2010 - October 17, 2010

Sabre Women's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 MARTON Anna 1995 F HUN MTK (HUN)
2 KUYBARK Viktoria 1994 F RUS
3 KATONA Renata 1994 F HUN Vasas (HUN)
3 LASZLO Luca 1994 F HUN UTE (HUN)
5 KINDLER Ann-Sophie 1996 F GER TSG Eislingen (GER)
6 FOMINA Yulia 1995 F RUS
7 SUKHOVA Tatiana 1994 F RUS
8 PROKUDA Olena 1994 F UKR Nikolaev (UKR)
9 NAUMOVA Anastasia 1996 F RUS
10 MAMONTOVA Oleksandra 1994 F UKR Nikolaev (UKR)
11 MIHALIK Nora 1995 F HUN MTK (HUN)
12 SAKOVA Anna 1995 F RUS
13 DONATI Federica 1994 F ITA
14 PALCZYNSKA Patrycja 1995 F POL IKS Konstancin (POL)
15 SARBAN Ilgin 1996 F TUR TED SK (TUR)
16 JELACHI Aliona 1994 F MDA Scoala de Scrima (MDA)
17 KOVALSKAYA Viktoria 1994 F RUS
18 KOCHETOVA Anastasiya 1997 F RUS
19 KALETA Karolina 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
20 DUBROVINA Irina 1994 F RUS
21 KOCHETOVA Darya 1997 F RUS
22 FULOP Krisztina 1995 F HUN Karpati (HUN)
23 PEGOLO Valentina 1995 F ITA Gemina Scherma (ITA)
24 DROZDZ Kinga 1994 F POL TMS Sosnowiec (POL)
25 TUREK Malgorzata 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
26 BOLSHAKOVA Valeriya 1995 F AZE
27 PATERNOTTE Josè 1995 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
27 DRAJKO Lili 1996 F HUN Karpati (HUN)
29 SETALO Mirella 1995 F HUN BVSC (HUN)
30 GÖRG Marie 1996 F GER Königsbacher SC (GER)
31 BELYAKOVA Anastasia 1996 F RUS
32 KOVER Csenge 1994 F HUN BVSC (HUN)
33 KAMINSKA Daria 1994 F POL KKSz Konin (POL)
34 VOROBYEVA Ekaterina 1995 F RUS
35 KOSTINA Ekaterina 1996 F RUS
36 LIPTAK Laura 1995 F HUN GEAC (HUN)
36 KUSIAN Judith 1995 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
38 SZILAGYI Viktoria 1995 F HUN DVE (HUN)
39 ITZKOWITZ Aliya 1994 F GBR Camden FC (GBR)
40 SZUMILAS Nicola 1994 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
41 KELECSENYI Mirabella 1998 F HUN BVSC (HUN)
42 CIESLAR Karolina 1996 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
43 FABIAN Nadine 1995 F GER TV Jahn Oelde (GER)
44 SHIVE Maria 1995 F RUS
44 SAVOSTEYEVA Sofiya 1994 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
46 KIEFER Noemi 1996 F LUX CE Sud (LUX)
47 OBVINTSEVA Yana 1995 F UZB
48 HENZE Beatrice 1996 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
49 KURYS Valentina 1995 F RUS
50 OTTENBACHER Lea 1994 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
51 KARBOLINA Evgenia 1994 F RUS CSKA Moscow (RUS)
52 CARSON Victoria 1994 F GBR City Fencing Club (GBR)
53 FREUDENBERGER Lisa 1994 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
54 ONODI-SZABO Veronika 1994 F HUN Karpati (HUN)
55 KANUKOVA Ella 1994 F RUS
56 CSUTORKA Liliana 1995 F HUN UTE (HUN)
57 SHCHUKLA Iryna 1995 F TUR Adiyaman GSK (TUR)
58 SZLAMA Dorottya 1994 F HUN Szigetszentmiklos (HUN)
59 REDWANZ Rabea 1996 F GER Königsbacher SC (GER)
60 SCHULTZ Anna Nora 1996 F HUN Szigetszentmiklos (HUN)
61 KELECSENYI Lena 1996 F HUN BVSC (HUN)
61 GAVRIL Geanina 1994 F ROU CSM IASI (ROU)
63 REDUCHA Urszula 1995 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
64 KRAUS Anja 1996 F GER TSV Kenten (GER)
65 MAMEDOVA Milena 1997 F RUS
66 OZEROVA Darya 1995 F UKR Cherkasy (UKR)
67 PALAGYI Barbara 1994 F HUN Vasas (HUN)
68 RUSHTON Francesca 1994 F GBR
69 TOMCZUK Katarzyna 1994 F POL IKS Konstancin (POL)
70 OSVALD Anna 1996 F HUN NTE (HUN)
71 RUAUX Emily 1995 F GBR Rivington Park FC (GBR)
72 DIMA Loredana 1995 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
73 YATES Georgia 1994 F GBR Canterbury FC (GBR)
74 MOSPAN Mariya 1996 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
75 BEREZHNAYA Anastasiya 1996 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
76 SIEKACZ Dominika 1995 F POL KKSz Konin (POL)
77 BARTH Julia 1997 F GER Königsbacher SC (GER)
78 MAIDWELL-SMITH Alice 1994 F GBR Truro Fencing Club (GBR)
78 JANSSEN Rachel 1995 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
80 KONON Adrianna 1995 F POL KKSz Konin (POL)
81 JUHASZ Tekla 1996 F HUN Szigetszentmiklos (HUN)
81 REDWANZ Rowena 1996 F GER Königsbacher SC (GER)
83 WASILEWSKA Izabella 1995 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
84 HIRN Luzia 1996 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
85 DE SALIS Camille 1995 F SUI CHCH Châtelaine (SUI)
86 GARZO Adrienn 1996 F HUN Szigetszentmiklos (HUN)
87 HENDRICKX Justine 1996 F BEL
88 NELSON Hannah 1995 F GBR Brentwood School FC (GBR)
89 ROLSKA Maryana 1998 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
90 POZZI Federica 1995 F ITA Societa Varesina (ITA)
91 PAPENDICK Sophie 1996 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
92 KOZAK Nadya 1996 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
92 CIOS Anna 1996 F POL TMS Sosnowiec (POL)
94 KULIKOWSKA Laura 1994 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
95 VITAL Szilvien 1996 F HUN BSE (HUN)
96 DRYGALA Gabriela 1995 F POL OS AZS Poznan (POL)
97 KAINZ Jessica 1995 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
98 DÖNNI Madita 1996 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
99 GYOROSSY Dorottya 1996 F HUN DKE (HUN)
100 HUMM Regina 1997 F GER Königsbacher SC (GER)
101 BEDDOE Megan 1995 F GBR MX Fencing Club (GBR)
101 NEGROBOVA Kateryna 1995 F UKR Cherkasy (UKR)
103 STANKOVA Viktoria 1995 F BUL
104 ARMANINI Francesca 1995 F ITA
104 PSHEBYLSKA Kateryna 1996 F UKR
106 1st round ABRAMS Jolien 1995 F BEL SC Parcival Leuven (BEL)
107 1st round CECCHINATO Marcella 1996 F ITA
108 1st round DE SALIS Lara 1995 F SUI CHCH Châtelaine (SUI)
109 1st round CETINTAS Goksu 1995 F TUR Ankara Ferdi (TUR)
110 1st round ANGLER Zulejla 1995 F HUN BSE (HUN)
111 1st round VALSOVA Andrea 1994 F CZE SK Houstka (CZE)
112 1st round SZABO Judit 1995 F HUN BVSC (HUN)
113 1st round SLEEMAN Kiera 1997 F GBR Truro Fencing Club (GBR)
114 1st round MELNYK Kateryna 1995 F UKR Cherkasy (UKR)
115 1st round LEITNER Katharina 1995 F AUT ASC Wien (AUT)
116 1st round NOREJKO Teresa 1995 F GBR Truro Fencing Club (GBR)
116 1st round CLOETENS Charlotte 1995 F BEL Schermkring Herckenrode (BEL)
116 1st round LEWIS Jessica 1996 F GBR Bath Sword Club (GBR)
119 1st round VAN GEN HASSEND Pia 1996 F GER Future Fencing Werbach (GER)
120 1st round GEVAERT Alexandra 1996 F BEL Confrerie Gent (BEL)
121 1st round KERKOVICS Nora 1994 F HUN Karpati (HUN)
122 1st round DEFRANCE Maryann 1994 F BEL Confrerie Gent (BEL)
123 1st round LANG Andreea 1996 F ROU
124 1st round SZIRTES Nora 1995 F HUN Vasas (HUN)
125 1st round HORVATH Fanni 1996 F HUN DKE (HUN)
126 1st round KOSBOW Melanie 1994 F AUT ASC Wien (AUT)
127 1st round HORRIX Emma 1994 F GBR Camden FC (GBR)
128 1st round HOUSEMAN Gabriella 1994 F GBR Xiphoi Fencing (GBR)
129 1st round KONISHI DE TOFFOLI Chiara 1994 F ITA
130 1st round CEBOTARI Olga 1997 F MDA Scoala de Scrima (MDA)
131 1st round NIKOLIC Kira-Katharina 1995 F AUT UFC Wien (AUT)
131 1st round WATOR Joanna 1996 F POL TMS Sosnowiec (POL)
133 1st round SITARU Ioana 1996 F ROU CSM IASI (ROU)
134 1st round HOWANIETZ Anna-Sophie 1995 F AUT UFC Wien (AUT)
135 1st round HALL Eleanor 1994 F GBR Xiphoi Fencing (GBR)
135 1st round VALKOVA Marina 1994 F BUL
137 1st round DAYKIN Kate 1996 F GBR
138 1st round ZIKOVA Oldriska 1997 F CZE SK Houstka (CZE)
139 1st round BANSZKY Dorottya 1994 F HUN Karpati (HUN)

Sabre Women's U17 Team
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Sabre Men's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BARANOVSKIY Alexander 1994 M RUS
2 STATSENKO Oleksiy 1994 M UKR KIEW (UKR)
3 ZAPOROJCENCO Nicolai 1994 M MDA CSTA Bucuresti (ROU)
3 TRUSHAKOV Alexander 1994 M RUS CSKA Moscow (RUS)
5 SMIRNOV Igor 1994 M RUS
6 KOSSUTH Balint 1996 M HUN UTE (HUN)
7 GORSKIY Mikhail 1994 M RUS
8 TALIA Sergey 1994 M RUS
9 KOCH Frederik 1994 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
10 KOROBKO Andrey 1994 M RUS
11 MARDALEISHVILI Mikheil 1994 M GEO FC Kutaisi (GEO)
12 SZABO Toni 1994 M HUN BHSE (HUN)
13 POPESSO Michele 1995 M ITA Gemina Scherma (ITA)
14 LECCI Marco 1996 M ITA Societa Varesina (ITA)
15 OBERKIRCH Yannick 1994 M GER Königsbacher SC (GER)
16 PETROV Artem 1994 M RUS
17 D'ARMIENTO Francesco 1994 M ITA
18 DANILENKO Dmitriy 1995 M RUS
19 SERIKOV Robert 1994 M RUS
20 POZZI Gilberto 1994 M ITA Societa Varesina (ITA)
21 DOMANSKI Adam William 1995 M GER FR Nürnberg (GER)
21 ANDREEV Iliy 1995 M RUS
23 STARSHINOV Maksim 1994 M RUS
24 DE VOS Pieter 1995 M BEL SG de Klauwaerts (BEL)
25 LYSENKO Bogdan 1995 M UKR KIEW (UKR)
26 REDWANZ Rouven 1995 M GER TSG Eislingen (GER)
27 PASKOV Pancho 1994 M BUL Svechnikov (BUL)
28 BRAILOVSKIY Nikolay 1994 M RUS
29 CASATCHIN Gheorghi 1994 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
30 SANDOR Mate 1994 M HUN UTE (HUN)
31 MÖLLER Tom 1994 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
32 GOZDZIK Kamil 1995 M POL KKSz Konin (POL)
33 MATEISIN Piotr 1994 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
34 DONZELLO Riccardo 1994 M GER Königsbacher SC (GER)
35 WEBB Jonathan 1996 M GBR Camden FC (GBR)
36 SHABANOV Ilya 1994 M RUS
37 KOSHCHEEV Sergey 1994 M RUS
38 MUNZ Max 1994 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
39 STASZAK Artur 1994 M POL KKSz Konin (POL)
40 VOROS Balint 1995 M HUN BVSC (HUN)
41 BITUCA Cristian 1994 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
41 KUDATSKIY Ivan 1994 M UKR Nikolaev (UKR)
43 SINGER Martin 1994 M HUN MTK (HUN)
44 YILDIRIM Enver 1995 M TUR Bekir Yilmaz GSK (TUR)
45 VALCARENGHI Marco 1995 M ITA Societa Varesina (ITA)
46 SZCZEPANIAK Hubert 1994 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
47 KOKAEV Ivan 1995 M RUS
48 DE MEO Nicola 1995 M ITA
49 BUCUR Madalin 1994 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
50 BURNEV Lyuboslav 1994 M BUL Svechnikov (BUL)
51 HERBST Fabian 1995 M AUT FC Villach (AUT)
52 RAMZHAEV Vladimir 1994 M RUS
53 BETTLE William 1994 M GBR C.A.D.S Junior Club (GBR)
54 WYSTEL Marcin 1994 M POL AZS AWF Katowice (POL)
55 DZWONIARSKI Damian 1994 M POL KKSz Konin (POL)
56 ROTH Thomas Friedrich 1994 M GER TSV Kenten (GER)
56 SCHNEIDER Benno 1994 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
58 LATZKO Bastian 1995 M GER TSG Eislingen (GER)
59 JANASIK Adam 1994 M POL KKSz Konin (POL)
60 NIKOLAIEV Nikita 1995 M UKR KIEW (UKR)
61 KURT Kemal Arda 1994 M TUR [i] EFE SK Ankara (TUR)
62 CIORNILA Sergiu 1995 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
63 BANCSICS Mate 1996 M HUN GEAC (HUN)
64 ARTESI Gianfranco 1994 M GBR Camden FC (GBR)
65 DUMITRU Catalin 1995 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
66 GEMESI Huba 1996 M HUN GEAC (HUN)
67 DE ROBBIO Francesco 1996 M CRO Gemina Scherma (ITA)
68 KRASILNIKOV Rostislav 1995 M RUS
69 WILLIAMS Nicholas 1995 M GBR North London SC (GBR)
69 DREOSSI Leonardo 1997 M ITA
71 CHORCHOWSKI Kewin 1995 M POL KKSz Konin (POL)
72 KOCH Domenik 1995 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
73 STUCHLIK Marek 1994 M POL AZS AWF Katowice (POL)
74 ARTESI Fabio 1994 M GBR Camden FC (GBR)
75 HORVATH Domonkos 1994 M HUN Vasas (HUN)
76 RACZ Viktor 1994 M HUN Karpati (HUN)
77 PLAZIY Vadym 1994 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
78 REYNAERT Samuel 1994 M BEL Confrerie Gent (BEL)
79 ARSLAN Abdussamet 1994 M TUR [i] EFE SK Ankara (TUR)
80 VORONOV Kostiantyn 1996 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
81 POTTER James 1994 M GBR North London SC (GBR)
82 DOHI Zoltan 1995 M HUN GEAC (HUN)
83 GERT Eduard 1996 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
84 WILLIAMS Gruffydd 1994 M GBR Salle Hunt Roeder (GBR)
85 FARKAS Miklos 1995 M HUN NTE (HUN)
86 MILAS Artur 1994 M POL KKSz Konin (POL)
87 GÖRZEN Thomas 1994 M GER FC Göppingen (GER)
88 MARSICO Gaetano 1995 M ITA
88 NICA Andrei 1994 M ROU CSM IASI (ROU)
88 FUCIK Jan 1994 M CZE SK Houstka (CZE)
91 SZLAMA Akos 1994 M HUN Szigetszentmiklos (HUN)
92 KEYZEROV Daniil 1996 M RUS
93 COKAL Emre 1994 M TUR Coskunoz SK (TUR)
94 KOVACS Istvan 1996 M HUN MTK (HUN)
95 DE VISSCHER Jules-Emile 1995 M BEL Confrerie Gent (BEL)
96 TOTH-TAS Sebestyen 1995 M HUN BVSC (HUN)
97 WILLIAMSON Andrew 1995 M GBR Edinburgh FC (GBR)
98 NIKITIN Iurii 1996 M UKR Cherkasy (UKR)
99 SAUER Jonathan 1996 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
100 SEMIN Ilya 1996 M RUS
101 PALOVICS Balint 1995 M HUN Karpati (HUN)
101 KARASSZON Ervin 1995 M HUN BSE (HUN)
103 HERGHELEGIU Vlad 1994 M ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
104 ALKONYI Vilmos 1995 M HUN BVSC (HUN)
105 BIERLAIRE François 1994 M BEL [i] CEY Yverdon (SUI)
106 BEZRUKOV Maksym 1994 M UKR Nikolaev (UKR)
107 FALB Andreas 1994 M GER TV Ingolstadt (GER)
107 SCOTT Stuart 1994 M GBR Laszlo (GBR)
109 BAIDACHENKO Vadym 1994 M UKR Cherkasy (UKR)
110 PIEN Aleksander 1994 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
110 SWIERK Stanislaw 1995 M POL KKSz Konin (POL)
110 JAROMIN Pawel 1994 M POL AZS AWF Katowice (POL)
113 KAPUSTYAN Yevgeniy 1995 M UKR Cherkasy (UKR)
113 DESARZENS Lionel 1995 M SUI CEF Founex (SUI)
115 PLATONOV Sergiy 1995 M UKR Nikolaev (UKR)
116 MARCZEWSKI Dominik 1994 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
117 VANDEN BILCKE Casper 1994 M BEL
118 NIGICSER Illes 1994 M HUN Karpati (HUN)
119 HABONY Viktor 1996 M HUN BVSC (HUN)
120 JENIK Andras 1994 M HUN BSE (HUN)
121 PILLER Gergely 1996 M HUN Szigetszentmiklos (HUN)
122 MALINOWSKI Kamil 1994 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
123 PLATONOV Bogdan 1996 M UKR Nikolaev (UKR)
124 HORRIX Jack 1995 M GBR Camden FC (GBR)
125 WALDHERR Michael 1994 M AUT FC Villach (AUT)
126 MATUZ Marton 1994 M HUN GEAC (HUN)
127 CUCU D. Mihai 1995 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
128 ZEYNALOV Ruslan 1994 M RUS
129 SZILAGYI Gergely 1995 M HUN GEAC (HUN)
130 CUCU D. Tudor 1997 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
131 KORCZAKOWSKI Sebastian 1995 M POL KKSz Konin (POL)
132 HORVATH Barnabas 1995 M HUN Karpati (HUN)
133 JÜNGER Christian 1994 M GER FC Göppingen (GER)
134 SZABO Zoltan 1995 M HUN Szigetszentmiklos (HUN)
135 DOBO Istvan 1997 M HUN NTE (HUN)
136 HANUS Adam 1995 M CZE SK Houstka (CZE)
137 HENDRA Thomas 1995 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
138 COOPER Samuel 1995 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
139 NINCEVIC Martin 1996 M SRB MK Spartak (SRB)
140 IVANOV Simeon 1995 M BUL
141 1st round BLASKO Gergely 1995 M HUN GEAC (HUN)
142 1st round TUCAN Albert 1995 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
143 1st round DOWSE Niall 1994 M GBR MX Fencing Club (GBR)
143 1st round KARAKAI Oleksandr 1996 M UKR Cherkasy (UKR)
145 1st round TARYKIN Viktor 1996 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
145 1st round VEITCH Robert 1994 M GBR Sheffield Sword (GBR)
147 1st round WEBER Markus 1996 M AUT FC Villach (AUT)
147 1st round KULCSAR Kristof 1995 M HUN BSE (HUN)
149 1st round GEVAERT Vincent 1995 M BEL [i] VSB (EUR)
149 1st round DENTANT Ian 1996 M BEL SG de Klauwaerts (BEL)
151 1st round MORAVEC Tomas 1995 M CZE SK Houstka (CZE)
151 1st round DEMYANOV Dmytro 1996 M UKR
153 1st round EDMUNDSON Sam 1994 M GBR MX Fencing Club (GBR)
154 1st round POSER Valentin 1996 M HUN Karpati (HUN)
154 1st round CANCIANI Andrea 1997 M ITA
156 1st round WALDI Nils 1995 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
157 1st round KOBESZKO Maciej 1995 M POL KS Jagielonczyk Biaystok (POL)
158 1st round CSONTOS Bence 1994 M HUN BVSC (HUN)
159 1st round RUDOLF Jonatan 1995 M HUN Karpati (HUN)
160 1st round BLETSCH Luca 1996 M GER TSG Eislingen (GER)
161 1st round MUSTEATA Florin 1994 M ROU
162 1st round JENOFI Bence 1994 M HUN BSE (HUN)
163 1st round VASS Benjamin 1996 M HUN UTE (HUN)
164 1st round HERBON Nick 1996 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
165 1st round BRADER David 1995 M AUT ASC Wien (AUT)
166 1st round BOZIC Djordje 1994 M SRB MK Arhangel Mihailo (SRB)
167 1st round NEMETH Demjan 1994 M HUN GEAC (HUN)
168 1st round DESPONT-MARIN Yoan 1995 M SUI CHCH Châtelaine (SUI)
168 1st round BENEDA Tamas 1994 M HUN BSE (HUN)
168 1st round MURGU George 1995 M ROU CSM IASI (ROU)
168 1st round SMOLSKIY Vladyslav 1998 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
168 1st round PLONER Jiri 1996 M CZE SK Houstka (CZE)
173 1st round MORVAI Daniel 1996 M HUN GEAC (HUN)
174 1st round ARPASI Botond 1995 M HUN MTK (HUN)
174 1st round MOLCHANOV Mykyta 1995 M UKR Kharkiv (UKR)
176 1st round MALOMSOKI Daniel 1996 M HUN GEAC (HUN)
177 1st round BEREUTER Roman 1996 M AUT FU Mödling (AUT)
178 1st round PAPP Bence-Aron 1996 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
179 1st round KLJAJIC Marko 1996 M SRB MK Spartak (SRB)
179 1st round THURZO Mark 1995 M HUN UTE (HUN)
181 1st round TIKVICKI Luka 1996 M SRB MK Spartak (SRB)
182 1st round KOZYARCHUK Sergiy 1996 M UKR Musketeer Odessa (UKR)

Sabre Men's U17 Team
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club