Back to list

Results

2020 S:t Erikscupen (2)
SWE Stockholm
October 24, 2020 - October 24, 2020

Foil open U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N OZOLINS Jekabs 2008 M LAT ÄFK Stockholm (SWE)
2 N ABRAHAMSSON Anton 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N AHRLING Alvar 2009 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N KONG Jonathan 2011 M CHN ÄFK Stockholm (SWE)
5 N ARETEG Lucas 2009 M SWE ZRD Stockholm (SWE)
6 N STENECKER Oskar 2008 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
7 N KNAGGE Mauritz 2008 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
8 N ÅHBLOM Emil 2008 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
9 N IMRELL Joel 2009 M SWE ZRD Stockholm (SWE)

Foil open U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GRELA Tristan 2006 M SWE EGF Solna (SWE)
2 N BRÜNAHL Jacob 2006 M GER JFK Järfälla (SWE)
3 N LUNDQVIST Kristoffer 2007 M SWE JFK Järfälla (SWE)
3 N MIKULAK Sara 2006 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
5 N TELLGREN Gustaf 2007 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
6 N SALA Carl 2007 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
7 N ENSTRÖM Erik 2007 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
8 N HAFMAR Elliot 2007 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
9 N TAMMERT Miranda 2007 F SWE EGF Solna (SWE)

Epee Women's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ÖFORS Tyra 2008 F SWE GoFK Visby (SWE)
2 N HOMMIK Mira 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N AGLANDER Malou 2009 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N ERIKSSON Linnea 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N BERGENHEIM Smilla 2008 F SWE UF Uppsala (SWE)
6 N ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa 2008 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
7 N FRODLER Anna 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N HALLBERG Chloe 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
9 N KVIE Hedda 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
10 N BROLIN Moa 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
11 N VESTIN Matilda 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
12 N MALMBORG Signe 2008 F SWE EFK Eskilstuna (SWE)
13 N LARSSON Ebba 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
14 N AGERLID Katya 2008 F SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N SILJEMALM Saga 2009 F SWE DIF Stockholm (SWE)

Epee Women's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
2 N LJUNGBERG Clara 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N AGLANDER Noelle 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N CEDERLUND Elsa 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N LIPPERT Neolie 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
6 N ERIKSSON Hilma 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N BAKURIN Mathilda 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
8 N THUNBERG KALISZEWSKA Sonja 2007 F SWE GoFK Visby (SWE)
9 N SVENSSON Ella 2006 F SWE SIF Nacka (SWE)
10 N BÄCKRUD Naomi 2007 F SWE WFF Örebro (SWE)
11 N SÖDERHOLM Jenny 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
11 N LUNDSTRÖM Zoe 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N SVENSSON Madeleine 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
14 N LUNDBERG Sofia 2006 F SWE DIF Stockholm (SWE)
14 N SWENNING Embla 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
16 N ANDERSSON Moa 2006 F SWE GoFK Visby (SWE)
17 N OZANOVA Filipa 2007 F SWE DIF Stockholm (SWE)
18 N MOHNS Elizabeth 2006 F SWE SIF Nacka (SWE)
18 N TOLSTOY Anastasia 2006 F SWE DIF Stockholm (SWE)
20 N HÖGSTRÖM ECKHÉLL Maia 2006 F SWE UF Uppsala (SWE)
21 N AVEMO HÅDELL Inga 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ERIKSSON Ebba 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N NILSSON Malin 2005 F SWE UF Uppsala (SWE)
3 N STRÅLIN Greta 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N NYGÅRDS EKBERG Liv 2004 F SWE SIF Nacka (SWE)
5 N DE GROAT Elsa 2003 F SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N RENDA Eden Rose 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N ROTH Hedvig 2003 F SWE SAF Solna (SWE)
8 N RIEMER Paula 2005 F SWE WFF Örebro (SWE)

Epee Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
2 N DE GROOTE Casper 2009 M SWE SAF Solna (SWE)
3 N HAMP Oscar 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N ÖSTRING Alexander 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
5 N WIBERG Eric 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 N DAHLIN Teodor 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N IOUCHMANOV Alexei 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
8 N GRELA Marcus 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
9 N SCHWERIN Casper 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
10 N ANDERSSON Svante 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
11 N BÖRJESSON Ludvig 2009 M SWE FFF Stockholm (SWE)
12 N HARDER Frank 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
13 N ROMANO Marco 2008 M ITA FFF Stockholm (SWE)
14 N FOHLIN Nils 2009 M SWE GoFK Visby (SWE)
15 N COHEN Leo 2008 M SWE UF Uppsala (SWE)
16 N HERLITZ Carl Johan 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
17 N KARLSSON Otis 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N VON MALMBORG Victor 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
19 N LINDBÄCK LINDER Henry 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
20 N SÖRENSON Erik 2009 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
21 N DAHLSTEN Ian 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
22 N OLSSON Simon 2009 M SWE EFK Eskilstuna (SWE)
23 N KAWA Karl Albert 2009 M SWE FFF Stockholm (SWE)
24 N FRIDMAN Jacob 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
25 N ÅSLUND Isac 2009 M SWE GoFK Visby (SWE)
26 N EDHOLM Philip 2009 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
27 N QVIST Andrei 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
28 N LIDÉN Patrik 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
29 N HILLBERG Simon 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)

Epee Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
2 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
3 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N DE GROAT August 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
6 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
7 N OLSSON Edward 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
8 N ZIMMERMAN Filip 2008 M SWE WFF Örebro (SWE)
9 N BOLMSTRAND Viggo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
10 N BROLIN Jacob 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
11 N ZINGMARK Hugo 2006 M SWE SAF Solna (SWE)
12 N WHYTE Oliver 2006 M SWE SIF Nacka (SWE)
13 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
14 N ARCON Oscar 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
15 N SALGADO BENGTSSON Sebastian 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
16 N LÖFSTRAND Max 2007 M SWE SAF Solna (SWE)
17 N FORSLIND COLLIN Caspian 2007 M SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N LESSE Matteo 2006 M SWE SIF Nacka (SWE)
19 N SÖDERLING Anton 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
20 N MÅHLÉN Melker 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
21 N VIRIDÉN Hugo 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
22 N BORGELIN Oscar 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
23 N ERIKSSON Felix 2006 M SWE SAF Solna (SWE)
24 N ARVIUS Vilmer 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
25 N SYNNING Emanuel 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
26 N VIKLUND Maximiliam 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
27 N HOLMSTRÖM Sebastian 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
28 N AHLKRONA Isak 2006 M SWE SAF Solna (SWE)
29 N THUNES Viktor 2006 M SWE SAF Solna (SWE)

Epee Men's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SEIKO Pontus 2004 M SWE WFF Örebro (SWE)
2 N ENGSTRAND Gabriel 2002 M SWE SAF Solna (SWE)
3 N RAMSBERG David 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N GUNNARSSON Olle 2002 M SWE WFF Örebro (SWE)
6 N DAHLSTRÖM Ludvig 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N SKARVE Viktor 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N CLAESSON Holger 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
10 N HALLGRIMSSON Ymir 2004 M ISL ÄFK Stockholm (SWE)
11 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
12 N PELLETTA Francesco 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N ÖSTRÖM Elmer 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
14 N ROS PALMKLINT Hugo 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
15 N JONSSON Isak 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
16 N RAMIREZ-SOOP Viktor 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
17 N KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna (SWE)
18 N CLACHAN Alexander 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
19 N POURMAND Liam 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
20 N SJURSETH Zorn 2005 M SWE SAF Solna (SWE)
21 N BACKMAN Markus 2004 M SWE SAF Solna (SWE)

Epee open U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FERRARI LUNDQVIST Linus 2010 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
2 N HELSTAD Marcus 2010 M SWE LFK Linköping (SWE)
3 N ARCON Ida 2010 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
4 N BÖRJESSON Oscar 2011 M SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N HJORTSMARKER Arve 2010 M SWE LFK Linköping (SWE)
6 N GLADER Benjamin 2011 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N HOLMGREN Benjamin 2010 M SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N VON WALDEN Eneas 2012 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 N KALLAS Jack 2011 M SWE DIF Stockholm (SWE)
10 N BERGSTRÖM Signe 2011 F SWE DIF Stockholm (SWE)
11 N MAGNUSSON Alfred 2010 M SWE FFF Stockholm (SWE)
12 N ULLTJÄRN Estrid 2012 F SWE LFK Linköping (SWE)
13 N UNDALL Léonie 2010 F SWE DIF Stockholm (SWE)
14 N ELG Elmer 2010 M SWE KFA Köping (SWE)
15 N MORO Samadhi 2012 F SWE DIF Stockholm (SWE)
16 N HALL Adina 2011 F SWE DIF Stockholm (SWE)
17 N BLOMQVIST Hermine 2011 F SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N ELG Hilmer 2013 M SWE KFA Köping (SWE)
19 N HJORTSMARKER Valde 2013 M SWE LFK Linköping (SWE)
20 N SYNNING Noah 2010 M SWE KFF Knivsta (SWE)
21 N KJELLGREN Inez 2010 F SWE DIF Stockholm (SWE)
22 N SAVOLAINEN Carl 2011 M SWE DIF Stockholm (SWE)

Foil open U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N MONTGOMERY Felix 2011 M SWE EGF Solna (SWE)
2 N WALL Kinzi 2011 F SWE EGF Solna (SWE)
3 N CARLSSON Theo 2011 M SWE EGF Solna (SWE)
4 N GOODARZI Parham 2010 M SWE EGF Solna (SWE)
5 N IMRELL Jakob 2010 M SWE ZRD Stockholm (SWE)
6 N ELIASSON Tobias 2010 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
7 N RAZUVAEV Valentin 2013 M SWE ZRD Stockholm (SWE)
8 N WESTCOTT Erik 2012 M SWE EGF Solna (SWE)
9 N PHIPPS Sebastian 2011 M THA EGF Solna (SWE)
10 N ALEXE Leontie 2012 M ROU EGF Solna (SWE)
11 N BERGEK CARLSDOTTER Sonja 2012 F SWE EGF Solna (SWE)
12 N HAWTHORNE Ronin 2013 M THA EGF Solna (SWE)