Back to list

Results

Chocolate
BUL Sofia
March 9, 2019 - March 10, 2019

Foil Women's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N DURUKAN Almila Birce 2005 F TUR
2 N GARYFALLOU Stavroula Myrsini 2006 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
3 N SAHABETTINOGLU Begum 1900 F TUR
3 N COJOCARI Maria 2005 F MDA
5 N SAHABETTINOGLU Ebru 2005 F TUR
6 N AY Elif Su 2006 F TUR
7 N TOPCU Selin Naz 2006 F TUR
8 N UNSAL Defne 2006 F TUR
9 N ARIKAN Ada 2006 F TUR
10 N STOIAN Catalina 2005 F MDA
11 N TRCIN Katja 2006 F CRO
12 N KUS Natasza 2007 F POL D'Artagnan Ursynow (POL)
13 N ERDOGAN Filiz Ece 2005 F TUR
14 N BAHAR Deniz Acar 1900 F TUR
15 N ARIKAN Azra 2006 F TUR
16 N UZUN Ceylin Arden 2005 F TUR
17 N HAYBER Duru 2006 F TUR
18 N POZGAJCIC Lorena 2006 F CRO
19 N GELISSEN Lopke 2005 F BEL
20 N KOCGAZI Lidya 2006 F TUR
21 N HAYBER Elif Naz 2006 F TUR
22 N SOYTURK Melisa 2005 F TUR
23 N HERWIG Finja Malu 2007 F GER VFL Marburg FA (GER)
24 N YAGOVA Raya 1900 F BUL
25 N HERWIG Merle 2008 F GER VFL Marburg FA (GER)
26 N AYYUCE Doga Neval 2007 F TUR
27 N OZGUNER Umay 2006 F TUR
28 N KRASTEVA Boriana 1970 F BUL
29 N OLSSON Ebba 2005 F SWE GFK Göteborg (SWE)
30 N KOSEOGLU Bade 2005 F TUR
31 N OZIRAK Ipek 2006 F TUR
32 N BUYUKSUNETCI Elif Venhar 2006 F TUR
33 N CHIFLIGAROVA Alexandra 2008 F BUL
34 N 1st round DIMITROVA Monika 1900 F BUL
35 N 1st round ARIAS DE BLES Mint 2008 F NED s.v. Ter Weer (NED)
36 N 1st round VELCHEVA Evangelina 1900 F BUL
37 N 1st round ZIEMAK Emilia 2007 F POL IKS Warszawa (POL)
38 N 1st round POLYKARPOU Stefani 2006 F CYP Cosmopolis (CYP)
39 N 1st round JECHIL Maria 2008 F SWE GFK Göteborg (SWE)
40 N 1st round VORONKO Varvara 1900 F CYP
41 N 1st round EKLÖF Siri 2007 F SWE GFK Göteborg (SWE)
F 1st round CARAFA Vittoria 2005 F ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)

Foil Men's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N CECET Nikita 2005 M MDA
2 N FOGT Jakub 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
3 N SACHINIDIS Dimitrios 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
3 N SEZER Tan 2005 M TUR
5 N POLISHEV Danail 1900 M BUL
6 N JURGA Stanislaw 2006 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
7 N AKIALP Emre 2005 M TUR
8 N BABACAN Ege 2006 M TUR
9 N POYRAZ Ege Ilman 1900 M TUR
10 N ANDÉN Max 2005 M SWE GFK Göteborg (SWE)
11 N KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg (SWE)
12 N YILDIZ Hikmet Deniz 2005 M TUR
13 N MATEEV Matey 2005 M BUL Trakiya (BUL)
14 N YALCIN Erin 2007 M TUR
15 N GUNES Cem 2006 M TUR
16 N GAUTIER Loftus Leon 2007 M IRL
17 N BUDAK Ada 2005 M TUR
18 N KÜTTNER Kilian 2005 M AUT ASC Wien (AUT)
19 N CHEPISHEV Vasil 2005 M BUL
20 N ARIAS DE BLES Miro 2008 M NED s.v. Ter Weer (NED)
21 N CECET Artiom 2007 M MDA
22 N GEROSIDERIS Sotiris 2006 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
23 N NEDELKOS Georgios 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
24 N KÜTTNER Nicolas 2007 M AUT ASC Wien (AUT)
25 N KUM Tunahan 2005 M TUR
26 N BARTOSZEK Tomasz 2007 M POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
27 N MONCATAR JUNGERMANN Hugo 2006 M SWE GFK Göteborg (SWE)
28 N GUCEL Denizalp 1900 M TUR
29 N MELOT DE BEAUREGARD Matisse 2006 M AUT ASVÖ FC Salzburg (AUT)
30 N KILINC Sabit Karatay 2006 M TUR
31 N GENC Halis 2006 M TUR
32 N TODOROV Teodor 1971 M BUL Vitosha (BUL)
33 N TANASE Teodor 2008 M MDA
34 N ERSOY Burak Alp 2005 M TUR
35 N HERWIG Quentin 2008 M GER VFL Marburg FA (GER)
36 N IVANOV Svetoslav 2009 M BUL
37 N 1st round DERIN TUNA Ozdemir 1900 M TUR
38 N 1st round MARINOV Kaj 2006 M SWE GFK Göteborg (SWE)
39 N 1st round GORGULU Nikita 2008 M TUR
40 N 1st round KILINC Ihsan Demir 1900 M TUR
41 N 1st round MANDADZHIEV Nedelcho 2006 M BUL
42 N 1st round ARTEN Arda Yigit 1900 M TUR
43 N 1st round HRISTOV Nikolay 1900 M BUL
44 N 1st round COKTU Efe Kaan 2006 M TUR
45 N 1st round WANG Kuhan 1900 M BUL
A 1st round EKIN DENIZ Erol 1900 M TUR

Epee Women's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KILBAS Aleyna 1900 F TUR
2 N MLADENOVA Jeni 2006 F BUL
3 N BUCSA Ioana 2007 F ROU
3 N GIORDANO Ginevra 2005 F BRA CAP Paulistano (BRA)
5 N SAHIN Irmak 1900 F TUR
6 N KARADAVUT Melike 2007 F TUR
7 N SONYUKSEK Berra 2005 F TUR
8 N DIMOVA Simona 2006 F BUL
9 N PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
10 N GURSU Zeynep 2005 F TUR
11 N GOKKAYA Naz 1900 F TUR
12 N FAZLIOGLU Duru 2006 F TUR
13 N STANCIULESCU Daria 2007 F ROU
14 N DEMIRCI Ayse Asli 2006 F TUR
15 N SONT Emma Ekaterina 2005 F ROU
16 N STANCIU Alexandra 2005 F ROU
17 N ERKUN Bahar 2006 F TUR
18 N KAROGLU Ayse Sirin 2005 F TUR
19 N TANRIVERDI Zehra Beste 2006 F TUR
20 N SUCHKOVA Alexandra 2006 F BUL
21 N CRAWFORD-BRUNT Claudia 2005 F GBR Queens Gate School (GBR)
22 N BISTRICEANU Daria 1900 F ROU
23 N BERTONE Francesca 2006 F ITA
24 N JUKIC Mare 1900 F CRO
24 N MÜSTECAPLIOGLU ADA 2005 F TUR
26 N DUKIC Karla 1900 F CRO
27 N BLAZEVSKA Dafina 2007 M MKD
28 N FRUSINOIU Alexia 2007 F ROU
29 N BELEVA Chavdara 2006 F BUL
30 N ILIEVA Hristina 1900 F BUL Sofia (BUL)
31 N NEDEVA Monika 1900 F BUL
32 N STEFANOVA Mihaela 2006 F BUL
33 N BADEA Erica 2007 F ROU
34 N RUSEVA Zornitsa 1900 F BUL
35 N BOGOMILOVA Ralitsa 1900 F BUL
36 N KOKKA Sofia 2005 F GRE XIFOMACHOS (GRE)
37 N DAMJANOSKA Iskra 2006 F MKD
38 N DIMITROVA Lubomila 1900 F BUL
39 N KAROVA Yoana 2008 F BUL
40 N PETKOVA Mateya 2007 F BUL
41 N BALIC Luna 1900 F CRO
42 N MCCOY Kaitlyn 2006 F USA
42 N SYKIOTI Antonia Maria 2006 F GRE XIFOMACHOS (GRE)
44 N 1st round OZDEN Beyza 1900 F TUR
45 N 1st round VELISLAVOVA Viktoria 2006 F BUL
46 N 1st round GEORGIEVA Raia 1900 F BUL
47 N 1st round KUZEVA Gergana 1900 F BUL
48 N 1st round GALIC Greta 1900 F CRO
49 N 1st round SIMEONOVA Mia 1900 F BUL
50 N 1st round BOSHNAKOVA Ines 1900 F BUL
51 N 1st round DENINA Kristina 2006 F BUL
52 N 1st round JAKSIC KOVAC Sara 1900 F CRO
53 N 1st round CHAVDAROVA Nia 1900 F BUL
F 1st round DJEVAT Melisa 1900 F BUL

Epee Men's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N PIETROBELLI Giacomo Patrick 2005 M ITA
2 N RIZZI Jacopo 2005 M ITA Bergamasca Scherma Creberg (ITA)
3 N PETRACHE George 2006 M ROU
3 N RASHAIDA Rahim 2005 M BUL
5 N YETER Yalgin 2005 M TUR
6 N ULUTAS Mertali 1900 M TUR
7 N BOZIC Brin 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
8 N VERDUCHI Giacomo 2005 M ITA
9 N RUSU Dragos Gabriel 2005 M ROU
10 N OZTIRYAKI Ali 2005 M TUR
11 N OKTAY Egemen 2005 M TUR
12 N EMMANOUILIDIS Alexandros 2006 M CYP AKRITES (GRE)
13 N ÖGÜT Cinar 2005 M TUR
14 N USMEN Filipi 2006 M BUL
15 N TODOROV Viktor 2005 M BUL Cherno more 69 (BUL)
16 N KONSTADINOV Aleksandar 2005 M BUL
17 N BORODINOV Ognian 1900 M BUL
18 N SAFCI Ardic Karan 2005 M TUR
19 N ERGÜN Telat Ulas 2007 M TUR
20 N KUUSK Sebastian 2005 M EST Pohjakotkas (EST)
21 N MARGHIOALA David 1900 M ROU
22 N SECIK Ali Mustafa 2005 M TUR
23 N TURKDIL Burak 2005 M TUR
24 N BOZHINOVSKI Simon MKD
25 N ZAFIROV Stefan 2005 M BUL
26 N PATEV Mihail 1900 M BUL
27 N AKKUNCU Semih 2005 M TUR
28 N UNSAL Akad 1900 M TUR
29 N IVANOV Georgi 1900 M BUL Cherno more 69 (BUL)
30 N PONIKVAR Lars 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
31 N KURTOVIC Matej 2006 M CRO
32 N ARSLAN Mustafa Cagatay 2005 M TUR
33 N COLLING Herve 2007 M BEL CE Luxembourg (LUX)
34 N TRPKOVSKI Pavel 2007 M MKD
35 N KISHEV Rumen 2006 M BUL
36 N BALOI David 2006 M ROU
37 N DANCHEV Danail 1900 M BUL
38 N DIKANAROV Daniel 1900 M BUL
39 N GOCMEN Mustafa Kemal 1900 M TUR
40 N KATSARSKI Dimitar 1900 M BUL
41 N BUNDALESKI Ognen 2008 M MKD
42 N GICHEV Ivan 1900 M BUL
43 N STEFAN Samuil 2006 M BUL
44 N DAMJANOSKI Petar 2008 M MKD
45 N BALOI Albert 2007 M ROU
46 N ORAN Goksu Mert 2008 M TUR
47 N TSANEV Yuliy 2006 M BUL
48 N GRIGORIOU Konstantinos 2006 M GRE XIFOMACHOS (GRE)
49 N 1st round MIHALEV Nikolay 2007 M BUL
50 N 1st round SPIROV Bogomil 1900 M BUL
51 N 1st round TABAKOV Valentin 1900 M BUL
52 N 1st round POPOV Vladimir 2007 M BUL
53 N 1st round PETKOV Asen 1900 M BUL
54 N 1st round ZLATANOV Velizar 1900 M BUL
54 N 1st round ANDONOV Sevar 1900 M BUL
56 N 1st round RAJLE Ivan 1900 M CRO
57 N 1st round MINCHEV Kristian 1900 M BUL
58 N 1st round TSOLOV George 1900 M BUL
59 N 1st round TODOROVSKI Matej 2007 M MKD
60 N 1st round KONSTADINOV Aleksandar 2005 M BUL