Back to list

Results

Fredi Grasnek Kadettenturnier
AUT Mödling
November 23, 2019 - November 24, 2019

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SZEMES Gergo 2003 M HUN Kunszentmiklósi Vivóegylet (HUN)
2 N YU Eric 2003 M USA
3 N LI Brandon 2004 M USA
3 N DI VEROLI Damiano 2003 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
5 N ZUSIN Zachary 2003 M USA
6 N CHUNG Andrew 2003 M USA
7 N PRILUTSKY David 2003 M USA
8 N JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
9 N UM Ethan 2005 M USA
10 N BINDER Zachary 2003 M USA
11 N ARNDT Justin 2003 M GER Quernheimer FC (GER)
12 N LIU Niles 2004 M USA
13 N IACOMONI Matteo 2005 M ITA
14 N MARTINEZ Donavyn 2003 M USA
15 N GRIFFIN John 2003 M USA
16 N PROIETTI Marco 2003 M ITA
17 N TULYAG Fyze 2003 M USA
18 N KO Brian 2003 M USA
19 N ISOLANI Gregorio 2004 M ITA
19 N CHEN Yi-Tung 2003 M TPE
19 N BROBERG Marcus 2003 M SGP GFK Göteborg (SWE)
22 N BAGDANY Albert 2005 M HUN
23 N PETRACCHI Filippo 2005 M ITA
24 N CHEN James 2003 M USA
25 N CHIU Joel Ka Jyn 2003 M SGP SSP (SGP)
26 N LIU Justin 2003 M USA
27 N GIARDINELLI Gabriel 2003 M ITA
28 N ZSIGMOND Daniel 2003 M HUN
29 N ROBSON Samuel Elijah 2006 M SGP Z Fencing (SGP)
30 N KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
31 N VOGLER Justin 2003 M USA
32 N LAZARENKO Ievgen 2003 M UKR KIEW (UKR)
33 N SEMBACH Philipp 2003 M GER TSG Weinheim (GER)
34 N KELLY William 2003 M USA
35 N AYUPOV Ilya 2003 M USA
36 N WOZNIAK Igor 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
37 N GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
38 N ZHANG Daniel 2004 M USA
39 N EMMER Chase 2004 M USA
40 N SURCEL Petru 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
41 N SMUDA Jakub 2003 M POL IKS Leszno (POL)
42 N GRÖTEKE Sebastiano 2003 M GER TSG Weinheim (GER)
43 N SPIELMANN Richard 2004 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
44 N HUBNER Alexander 2004 M AUT FC Wels (AUT)
45 N AU EONG Tyen Haan 2003 M SGP
46 N GAFE Aleks 2005 M LAT Asmens (LAT)
47 N GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
48 N TEO Elliot 2004 M SGP Z Fencing (SGP)
49 N KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
49 N CHERKASHYN Andrii 2006 M UKR
51 N PACHOLCZYK Szymon 2004 M POL IKS Leszno (POL)
52 N ZSOLNAI Botond 2003 M HUN
53 N NAGIMOV Marsel 2004 M RUS
54 N FAZEKAS Arpad 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
55 N GUIDOTTI Andrea 2003 M ITA
56 N TERTIPIS Konstantinos 2003 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
57 N BAUKNECHT Maurice-Leon 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
58 N MASCIOLI Alberto 2003 M ITA ZFW Fencing Club (GBR)
59 N NOWAK Hannes 2003 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
60 N CHIN Chun Wai 2005 M SGP Z Fencing (SGP)
61 N FRANCIA Ludovico 2003 M ITA
62 N FRANZONI Giuseppe 2003 M ITA
63 N MORINI Matteo 2003 M ITA CS Pisa Di Ciolo (ITA)
64 N STOE Ionut 2004 M ROU
65 N CHEN Ziyuan 2004 M CHN
66 N ADOUL Raian 2003 M ITA CS Ancona (ITA)
67 N DIAZ HIGUERAS Luis 2003 M ESP
68 N LOO Keyon 2006 M SGP Z Fencing (SGP)
69 N XIAO Ethan 2004 M USA
70 N RIVA Dino 2003 M SUI CEM Morges (SUI)
71 N KAPPUS Bastian 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
72 N GOUGAULT Tam 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
73 N LASIC Vigo 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
74 N VELLMANNS Leonard 2003 M GER TG Münster (GER)
75 N SPAMPINATO Francesco 2005 M ITA
76 N HORVATH Soma 2003 M HUN
77 N CORONATI Edoardo 2003 M ITA
78 N TAKACS Kornel 2004 M HUN
79 N TAN Raphael Juan Kang 2005 M SGP
80 N TSYBULIA Yauheni 2003 M BLR
81 N HOFFMANN Nils 2005 M GER TG Dörnigheim (GER)
82 N TABAJDI Zsombor 2004 M HUN BHSE (HUN)
83 N FARKAS Matyas 2003 M HUN Torekves (HUN)
84 N SAHIN Deniz Emre 2003 M TUR Goztepe SK (TUR)
85 N FAßMANN Moritz 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
85 N GARCIA MUR Adria 2003 M ESP CESJV-B (ESP)
87 N DEMIR Ahmet Tarik 2003 M TUR
88 N HORVATH Kean 2005 M HUN
89 N PEDRO Antonio 2005 M POR
90 N GUMA Arnau 2003 M ESP CESJV-B (ESP)
90 N SARTINI Alfredo 2004 M ITA
92 N SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
93 N SKORKA Csongor 2004 M HUN Terezvaros (HUN)
94 N KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
95 N VINCIGUERRA Valerio 2003 M ITA
96 N SIRMACI Kayhan 2005 M TUR
97 N GRASSO Kei Lorenzo 2004 M AUT FU Mödling (AUT)
98 N HAMILTON Bogdan 2004 M CAN
99 N ROSU Vlad 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
100 N COUTEUX Cesar 2004 M FRA VINCENNES CE (FRA)
101 N TRAORE Sadio 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
102 N KOKOROVETS Oleh 2003 M UKR KIEW (UKR)
103 N ZABALA Juan 2003 M ESP CCC-M (ESP)
104 N SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
105 N MACHEK Vince 2003 M HUN
106 N CIABATTI Francesco 2003 M ITA
106 N KRAUTSOU Viachaslau 2003 M BLR
108 N DÖRFER Laurenz 2004 M GER OFC Bonn (GER)
109 N PELLEGRINO Davide 2003 M ITA
110 N GORCZYCA Tomasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
111 N KOTEK Jakub 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
112 N KUCEBA Nikita 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
113 N BENYUS Attila 2003 M HUN
114 N BALDELLI Gabriele 2004 M ITA
115 N CUFADAR Mustafa Burak 2004 M TUR
116 N GREGORI Nathan 2003 M FRA
117 N MICHEL Fabian 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
118 N SZALAI Domonkos 2003 M HUN
119 N LEHNER Leon 2003 M AUT FK Vöcklabruck (AUT)
119 N OLSZEWSKI Mikolaj 2004 M POL Budowlani Torun (POL)
121 N GAWENDA Patryk 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
122 N CIGANEK Jan 2004 M CZE Serm Ostrava (CZE)
123 N HEITZ Noah 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
124 N HEGGE Maurus 2003 M GER TG Münster (GER)
124 N YONG Caleb 2004 M SGP Z Fencing (SGP)
126 N BANYIK Benjamin 2003 M HUN Terezvaros (HUN)
127 N POPRASK Mark 2006 M SLO SK RUDOLF CVETKO (SLO)
128 N DRAGHICI Sebastian 2005 M ROU
129 N HUSAINOVS Zans 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
130 N SEZER Tan 2005 M TUR
131 N WAGNER Alexander 2004 M AUT FU Mödling (AUT)
132 N LIM Teng Jun 2005 M SGP Z Fencing (SGP)
133 N RAIMONDI Mattia 2004 M ITA
134 N ALKIS Can 2003 M TUR
135 N MAZLUMOGLU Batuhan 2005 M TUR
135 N NOWAK Jan 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
137 N LEE Cheow En Ray 2003 M SGP
138 N LISOVYI Bohdan 2003 M UKR
139 N KULYKOV Mykyta 2003 M UKR
139 N ZELTISEVS Matvejs 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
141 N TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
142 N PIRK Akos 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
143 N MENEZES Duarte 2004 M POR
144 N GUBA Zeteny 2004 M HUN
144 N SEAH Chad Zhuo Jun 2004 M SGP
146 N AKIALP Emre 1900 M TUR
147 N CHUA Wen Xun Emil 2004 M SGP
148 N BUTENKA Uladzimir 2003 M BLR GOUOR-SDUSHOR-3 Brest (BLR)
149 N KORKMAZ Alp Tuna 2004 M TUR
150 N BURCEA Radu 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
151 N BALINT Almos 2005 M HUN
152 N LECHEV Viktor 2004 M BUL Shumen (BUL)
153 N PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
154 N GRUFIK Michal 2003 M CZE
155 N BUDAHAZY Ambrus 2005 M HUN Torekves (HUN)
156 N SCHMIDT Friedrich 2003 M GER USC Magdeburg (GER)
157 N HUBNER Maximilian 2006 M AUT FC Wels (AUT)
158 N NIKALAYUK Uladzislau 2003 M BLR
159 N HUMEN Pavlo 2003 M UKR Uzhgorod (UKR)
160 N ASK Henri 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
161 N BILKO Illya 2004 M UKR
161 N TSIKHAMIRAU Kiryl 2004 M BLR
163 N FERNANDEZ HERNANDEZ Alan 2004 M ESP CESJV-B (ESP)
164 N CHEN Po-Han Boris 2005 M TPE
165 N RODRIGO Sergi 2004 M ESP
166 N LEWICKI Tymon 2004 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
167 N PIOSIK Dawid 2004 M POL IKS Leszno (POL)
168 N SLOVIAK Vasyl 2004 M UKR
169 N SCHMITZ-HÜBSCH Gregor 2003 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
170 N BUDAK Ada 2005 M TUR
170 N OSSENTOWSKI Mikolaj 2003 M POL IKS Leszno (POL)
172 N TARIMCI Arda 2005 M TUR De Maneschermer (BEL)
173 N CECET Nikita 2004 M MDA
174 N LOPEZ GALLO Ismael 2003 M ESP
175 N RAMIREZ Pablo 2004 M AUT StLFC Graz (AUT)
176 N FERREIRO German 2004 M ESP
177 N CHRAMOSTA Tomas 2004 M CZE
178 N MELOT DE BEAUREGARD Matisse 2006 M AUT AFC Salzburg (AUT)
179 N HROMADKA Petr 2003 M CZE
180 N 1st round BALOG David 2005 M SVK Akademia sermu (SVK)
181 N 1st round GHERMAN Nikitas 2004 M MDA
182 N 1st round PIRES Goncalo 2003 M POR
183 N 1st round KURSUN Omer Behram 2005 M TUR
184 N 1st round ILMAN Poyraz Ege 2005 M TUR
185 N 1st round AHLVERS Philipp 2004 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
186 N 1st round LINDNER Ruben 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
187 N 1st round MLADENOV Lyuboslav 2004 M BUL Shumen (BUL)
188 N 1st round KÜTTNER Kilian 2005 M AUT ASC Wien (AUT)
189 N 1st round TOTH Zsombor 2004 M HUN Terezvaros (HUN)
190 N 1st round SLEZAK Martin 2003 M CZE Sokol Brno (CZE)
191 N 1st round ZAPLETAL Jiri 2004 M CZE
192 N 1st round NIKOLOV Dragomir 2005 M BUL Trakiya (BUL)
193 N 1st round CSIRKE David 2004 M HUN
194 N 1st round PROSOLI Lovro 2004 M CRO
194 N 1st round POSTOVAN Alex 2004 M MDA
196 N 1st round HUNG Po-Han 2003 M TPE
197 N 1st round ARDEBILI Emad Seyed 2003 M SLO SS Tabor (SLO)
197 N 1st round YILDIZ Hikmet Deniz 2005 M TUR
199 N 1st round HOLEMY Vojtech 2004 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
200 N 1st round KOZAK Pavel 2003 M CZE
200 N 1st round MAJEWSKI Blazej 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
202 N 1st round MANOLOV Atanas 2004 M BUL
203 N 1st round HELM Leander 2003 M GER SC Berlin (GER)
203 N 1st round VLASIC Damjan 1900 M CRO
205 N 1st round CHLEBOUN Matyas 2006 M CZE Serm Ostrava (CZE)
206 N 1st round BREZOVSKÝ Adam 2005 M SVK
207 N 1st round ERMAN Tolga 2003 M TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
207 N 1st round KROITZSCH Leo 2003 M AUT StLFC Graz (AUT)
209 N 1st round HASÍK Jáchym 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
210 N 1st round CAUNII Paul Andrei 2004 M ROU CSU Timisoara (ROU)
211 N 1st round PETRACHE Mihnea 2006 M ROU
212 N 1st round BAICEAN Vladislav 2006 M MDA
212 N 1st round KAULAKANS Valters 2005 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
212 N 1st round MATEEV Matey 2005 M BUL Trakiya (BUL)
215 N 1st round NEO Matthew 2005 M SGP
216 N 1st round KIREYENKA Siamion 2005 M BLR
217 N 1st round ZLYI Yaroslav 2005 M UKR
218 N 1st round KOHLWEG Marwin 2005 M AUT FC Treibach (AUT)
219 N 1st round KHRYSTENKO Kyrylo 2005 M UKR KIEW (UKR)
220 N 1st round VLASIUK Yaroslav 2005 M UKR
221 N 1st round TKACHENKA Heorhi 2004 M BLR
222 N 1st round HOLY Lev 2006 M CZE Sokol Brno (CZE)
222 N 1st round GERIS Vojtech 2004 M CZE
222 N 1st round DE DIEGO Dario 2004 M ESP
222 N 1st round AKYALCIN Sebahattin 2003 M TUR
226 N 1st round SHUMKO Mikita 2005 M BLR
227 N 1st round DE GOUMOËNS Amedeo 2004 M SUI CEM Morges (SUI)
227 N 1st round ERDUR Demir Uras 2004 M TUR Goztepe SK (TUR)
227 N 1st round KENDERESSY Aron 2005 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
230 N 1st round HUDYMAC Michal 2004 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
231 N 1st round STEININGER Tobias 2003 M AUT FC Wels (AUT)
232 N 1st round BENTO Francisco 2004 M POR
232 N 1st round POPOVIC Pavle 1900 M SRB
234 N 1st round PECNIK Georg 2006 M AUT FC Wels (AUT)
234 N 1st round TSYBAIEV Lev 2005 M UKR
236 N 1st round WALDECK Gustav 2005 M AUT UFC Wien (AUT)
237 N 1st round LARYS Matyas 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
238 N 1st round BARBORAK Adam 2005 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
F 1st round KECELI Engin 2003 M TUR
F 1st round MAKK Balazs 2004 M HUN Torekves (HUN)
F 1st round ROBANESCU Mihnea 2007 M ROU
F 1st round WALTER Lennard 2003 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)