Back to list

Results

2019 Tank und Rast Pokal
GER Bonn
December 7, 2019 - December 8, 2019

Epee Men's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N RUSSIA 2       RUS
1 N SOBOLEV Aleksandor 2003 M RUS
1 N KLIMKIN Aleksey 2003 M RUS
1 N ONISHCHUK Kirill 2003 M RUS
1 N RUSTAMOV Rostislav 2003 M RUS CYSS RMB 3 (RUS)
2 N RUSSIA       RUS
2 N UDOVICHENKO Alexey 2003 M RUS
2 N SARKISIAN Artem 2004 M RUS
2 N ZHUKOV Semen 2003 M RUS
2 N KAZMIN Mikhail 2003 M RUS
3 N ITALY       ITA
3 N DEL CONTRASTO Nicolo' 2004 M ITA
3 N CUOMO Fabrizio 2003 M ITA
3 N PEZZOLI Federico 2003 M ITA TOISE (ITA)
3 N MENCARELLI Simone 2003 M ITA TOISE (ITA)
4 N ITALY 2       ITA
4 N PAGANELLI Marco 2003 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
4 N URSINI Andrea 2003 M ITA
4 N NACCA Daniel 2004 M ITA
4 N SANTORO Davide 2003 M ITA
5 N HUNGARY       HUN
5 N KOVACS Gergely 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
5 N KALO Adam 2004 M HUN
5 N FARKAS Peter 2003 M HUN
5 N KO Benedek 2003 M HUN
6 N FRANCE       FRA
6 N HEURLIN-VAZQUEZ Lino 2003 M FRA
6 N ROMANOS Tom 2003 M FRA
6 N DENAUX Mael 2003 M FRA ST DENIS CS (FRA)
6 N SENOCQ Tom 2003 M FRA
7 N SWITZERLAND       SUI
7 N BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
7 N GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
7 N VINEIS Sven 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
7 N COLLENBERG Tito 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
8 N ITALY 3       ITA
8 N MAZZONI Francesco 2004 M ITA
8 N SANTORO Paolo 2004 M ITA
8 N MANZO Edoardo 2004 M ITA
8 N MOROTTI Leonardo 2004 M ITA
9 N SWITZERLAND 2       SUI
9 N PORTMANN Nicolas 2004 M SUI CAL Lausanne (SUI)
9 N FAVRE Aurèle 2004 M SUI FCB Bern (SUI)
9 N AEBERSOLD Alban 2004 M SUI SEG Geneve (SUI)
9 N POLGAR Gabriel 2003 M SUI CAL Lausanne (SUI)
10 N ROMANIA       ROU
10 N MIRICA Florin 2004 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
10 N ZARNESCU Tudor 2003 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
10 N NISTOR Horia 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
11 N NETHERLANDS       NED
11 N REMMEN Maurits 2005 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
11 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
11 N STEG Matias 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
11 N WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
12 N MIXED EUROPE       SWE
12 N SKLYAROV Daniil 2003 M RUS
12 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
12 N CHERNYSHEV Vasily 2004 M RUS
13 N FRANCE 2       FRA
13 N BLANC Paul 2003 M FRA TASSIN (FRA)
13 N GREGORCIC Matteo 2003 M FRA BRUAY USO (FRA)
13 N MATHIEU Corentin 2003 M FRA DIJON ASPTT (FRA)
13 N GORNELLI Ianis 2003 M FRA
14 N GERMANY       GER
14 N NAGEL Keanu 2003 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
14 N MEIER Kassian 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
14 N SCHWITZER Benjamin 2003 M GER Fechtverein Heidelberg (GER)
14 N TREBIS Michael 2003 M GER Mannheimer FC (GER)
15 N POLAND 2       POL
15 N URBAN Pawel 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
15 N WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
15 N PARAFINIUK Lukasz 2004 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
15 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
16 N RUSSIA 3       RUS
16 N GORSHKOV Mikhail 2003 M RUS
16 N IVANOV Artur 2003 M RUS
16 N KUSTOV Maxim 2003 M RUS
16 N CHUGUNOV Matvei 2003 M RUS
17 N POLAND       POL
17 N RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
17 N WALACH Wiktor 2003 M POL RMKS Rybnik (POL)
17 N URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
17 N KITLINSKI Bartosz 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
18 N CZECH REPUBLIC       CZE
18 N PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
18 N KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
18 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
18 N STEMPEL Jan 2003 M CZE
19 N POLAND 3       POL
19 N BEZUCH Krzysztof 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
19 N JAKUBOWSKI Olaf 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
19 N KAZMIERSKI Maciej 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
19 N DZIURA Stanislaw 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
20 N ROMANIA 2       ROU
20 N PAPP Andrei 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
20 N BURGHELEA Andrei 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
20 N BACIU Stefan 2004 M ROU
21 N RUSSIA 4       RUS
21 N MITNIKOV Roman 2003 M RUS FORT FC St. Petersburg (RUS)
21 N LEGKOV Vladislav 2003 M RUS
21 N ZHITNIY Viktor 2003 M RUS
22 N GERMANY 2       GER
22 N KOLDITZ Ian-Etienne 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
22 N BOORZ Jonas 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
22 N BÜLAU Matthew 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
22 N BREKER Henri 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
23 N HUNGARY 2       HUN
23 N FARKAS Domos 2003 M HUN
23 N BORCSOK Koppany 2005 M HUN
23 N HORVATH Adam 2005 M HUN
24 N GERMANY 3       GER
24 N SCHENKENGEL Benedict 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
24 N MARX Valentino 2003 M GER Fechterring Hochwald (GER)
24 N EBERHARDT Max 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
24 N SPIERZAK Lorenz 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
25 N RUSSIA 5       RUS
25 N ANTOKHIN Arseniy 2004 M RUS
25 N POTAPOV Oleg 2003 M RUS
25 N ROZHNEV Sviatoslav 2004 M RUS
26 N GERMANY 4       GER
26 N VOGEL Vince 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
26 N KOZIELSKI Kevin 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
26 N KELPE Bendix 2003 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
26 N BÖHMER Philipp 2004 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
27 N GERMANY 5       GER
27 N SPEKER Oskar 2004 M GER EFG Essen (GER)
27 N DERGAY David 2004 M GER FC Offenbach (GER)
27 N SCHULZ Tobias 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
27 N MICHALSKI Christoph 2004 M GER FC Leipzig (GER)
28 N ITALY 4       ITA
28 N GALASSI Matteo 2005 M ITA
28 N FERRAUTI Francesco 2003 M ITA CS Roma (ITA)
28 N CARRIERE Edoardo 2003 M ITA CS Roma (ITA)
29 N NETHERLANDS 2       NED
29 N HOEVENAARS Jari 2003 M NED Deventer S.V. (NED)
29 N LENDERINK Raul 2003 M NED Deventer S.V. (NED)
29 N DINANDT Floris-Tijmen 2004 M NED Twentsche s.v. Agilité (NED)
29 N PIEPER Jesse 2004 M NED s.v. AEW (NED)