Back to list

Results

Cadet Circuit
AUT Mödling
November 9, 2013 - November 10, 2013

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 RZADKOWSKI Andrzej 1997 M POL Wroclawianie (POL)
2 SEMENYUK Grigoriy 1998 M RUS
3 CHUEV Alexey 1997 M RUS
3 SOKOLOV Nikita 1997 M RUS
5 ZHURAVLEV Vladislav 1997 M RUS
6 MENKUER Engin Batuhan 1998 M TUR [i] EFE SK Ankara (EUR)
7 BORODACHEV Kirill 2000 M RUS
8 DE BAZELAIRE Ludwik 1997 M POL
9 SREBDOLSKIY Dmitriy 1997 M RUS
10 PHILIPPENKO Maksim 1997 M RUS
11 SANGUINO Rodrigo 1997 M POR
12 SIROTKIN Alexander 1997 M RUS
13 AKHMETOV Iskander 1997 M RUS
14 BRAUN Fabian 1997 M GER FSV Klarenthal (GER)
15 BAPPERT Alexander 1997 M GER TG Frankenthal (GER)
16 NAGY Balazs 1998 M HUN Torekves (HUN)
17 BAIRA Mateo 1998 M FRA VAL D ORGE (FRA)
18 LECONTE Raphael 1998 M FRA AUBERVILLIER (FRA)
18 HEURTIER Audric 1998 M FRA ISSY MOUSQUETAIRES (FRA)
20 EGYENES PORSOK Henrik 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
20 VINOGRADOV Aleksandr 1997 M RUS
22 VETROV Nikita 1998 M RUS
23 LASAK Ondrej 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
24 BLUMENTALS Renars 1997 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
25 DE RUITER Job 1998 M NED Holland Schermen (NED)
25 HECHER Benoit 1998 M FRA PARIS CEP (FRA)
27 POLKANOV Nikolay 1997 M RUS
28 ROGER Wallerand 1998 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
29 HARAVSKYI Maksym 1998 M UKR Lviv (UKR)
30 KONGSTAD Conrad Seibæk 1997 M DEN Trekanten København (DEN)
31 MABIKA Maxence 1998 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
32 HAMLESCHER Magnus 1998 M GER OFC Bonn (GER)
33 TARASIEWICZ Maxime 1997 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
34 MESZAROS Tamas 1998 M HUN UTE (HUN)
35 TKACHUK Ivan 1997 M UKR
36 LANDRAGIN Lothaire 1997 M FRA ANGOULEME (FRA)
37 TENBERGEN Paul 1997 M GER FC Moers (GER)
37 MARINO Salvatore 1997 M GER PSV Stuttgart (GER)
39 HOFFMANN Henry 1997 M GER PSV Weimar (GER)
40 CHARREU Jose 1998 M POR
40 COHEN Ayo 1998 M ISR Hapoel Emek Izrael (ISR)
42 CZUCKERMANN Matan 1997 M ISR
43 OKHAPKIN Denis 1998 M RUS
44 SCHRÖTER Paul-Martin 1998 M GER SC Berlin (GER)
45 BAUM Ziv 1997 M ISR Hapoel Emek Izrael (ISR)
46 GONZALEZ Lorenzo 1997 M GER Der Fechtverein.Bonn (GER)
47 TURCHYNIAK Orest 1997 M UKR Lviv (UKR)
48 BIELER Martin 1997 M GER FC Leipzig (GER)
49 BOROWIAK Merlin 1999 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
50 GOMBOS Tom 1998 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
50 NEMETH Balazs 1997 M HUN Terezvaros (HUN)
52 MILA Thibaud 1998 M FRA AVIGNON AE (FRA)
53 CMIEL Adam 1997 M CZE Serm Ostrava (CZE)
54 ZOONS Edo 1999 M NED SC Amsterdam (NED)
55 TULEN Rafael 1997 M NED
56 BENCZE Attila 1998 M HUN BHSE (HUN)
57 VELLA Rosario 1998 M GER TSG Weinheim (GER)
58 FILES Petar 1997 M CRO MK Rapir (CRO)
59 COSGUN Muhemmed Ege 1997 M TUR
60 WOLF Adam 1999 M HUN ZVE (HUN)
61 ATYA Ohad 1998 M ISR Hapoel Emek Izrael (ISR)
62 BOIKOV Maksym 1997 M UKR
63 SMREKAR Leo 2000 M CRO MK Rapir (CRO)
64 SIKE Jozsef 1997 M HUN Szeged (HUN)
65 ROSU Silviu 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
66 KUCEBA Vitalijs 1997 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
67 BELLOVICZ Gabor 1998 M HUN BHSE (HUN)
68 BENYEI Erik 1999 M HUN Torekves (HUN)
69 MÄRKLE Clemens 1997 M GER PSV Stuttgart (GER)
70 VOLTZ Tom 1997 M FRA MEYREUIL (FRA)
71 BARBINTA Mihail 1998 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
72 YUNO Elisha 1997 M NED Holland Schermen (NED)
73 BARMAKOV Bogdan 1999 M RUS
74 DAOUDI Loan 1998 M FRA VAL D ORGE (FRA)
75 BODO Benjamin 1998 M ROU CSU Timisoara (ROU)
76 FINCH Samuel Marc Leonard 1998 M GBR Fighting Fit FC (GBR)
77 KISS Bogdan 1998 M HUN Torekves (HUN)
78 FRUHAUF Benjamin 1998 M HUN MTK (HUN)
79 SABLOWSKI Patrick 1997 M GER TSG Bergedorf (GER)
79 SIMON Kristof 1998 M HUN ZVE (HUN)
81 AMREIN Jan-Marco 1997 M GER PSV Stuttgart (GER)
82 MAGYAR Aron 1998 M HUN MTK (HUN)
83 HEIDENREICH Silas 1997 M GER Quernheimer FC (GER)
84 CANDESCU Cristian 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
84 BORODACHEV Anton 2000 M RUS
86 PANKACZI Krisztian 1998 M HUN Budakalasz (HUN)
87 ZEMAN Adam 2000 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
88 CRNJAK Tom 1998 M BEL
89 DZHUS Yurii 1997 M UKR Lviv (UKR)
90 DANCKWARDT Mathias 1998 M DEN Trekanten København (DEN)
91 GHEORGHE Victor 1998 M ROU CSS Ploiesti (ROU)
92 SAUKANS Olafs 1998 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
93 CHICIUC Nicolai 1998 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
94 HICKEL Jassir 1997 M GER PSV Stuttgart (GER)
94 SOOKY Dominik 1998 M SVK KS Samorin (SVK)
96 LOVYAGIN Maxim 1998 M RUS
97 TSAFRIR Boaz 1998 M ISR Hapoel Emek Izrael (ISR)
98 KLUSENDICK Lennard Victor 1997 M GER PSV Stuttgart (GER)
99 GLEZMAN Jakub 1997 M POL
100 BISCEVIC Bruno 1997 M CRO
101 HOLLOS Tamas 1997 M HUN Szeged (HUN)
102 BALAJTI Peter 1999 M HUN MTK (HUN)
103 LINNEMANN Christian Schack 1997 M DEN Hellerup FK (DEN)
104 MISHCHENKO Vitaliy 2000 M UKR
105 DUDCHIN Mihail 1998 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
106 IGNATOV Dmitrii 1998 M RUS
107 KOTHIERINGER Michael 2000 M GER FC Sulzbach-Rosenberg (GER)
108 BAR ZIV Itay 1998 M ISR Hapoel Gilboa (ISR)
109 BARBAROSSA Giovanni 2001 M ITA
110 VRBANC Tin 1997 M CRO MK VMD (CRO)
111 DMITRENKO Deniss 1997 M LAT Asmens (LAT)
112 SOULIOS Rafail Apostolos 1999 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
113 LAVALLETTE Donovann 1997 M FRA PARIS CEP (FRA)
114 HALADEJ Viktor 1997 M CZE Serm Ostrava (CZE)
115 SIAKIR Stylianos Fotios 1997 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
116 MERO Mihaly 1998 M SRB MK Vojvodina (SRB)
117 SPLIT Olivier 1999 M NED SC Noord (NED)
118 DEMBA Ilja 1999 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
119 PICHLER Leonardo 1998 M GER OSC Potsdam (GER)
120 SARAGOV Nichita 1998 M MDA Scoala de Scrima (MDA)
121 HAJAS Gergely 1998 M HUN Torekves (HUN)
122 MARKOLT Daniel 1998 M HUN GEAC (HUN)
123 GADZIMURADOVS Georgijs 1999 M LAT Florete (LAT)
124 KIRNER Kristian 1998 M SVK KS Samorin (SVK)
125 DÖRTBUDAK Yigit Ali 1999 M TUR
126 DE JONG Olivier 1998 M NED Holland Schermen (NED)
127 ANDRIOPOULOS Ioannis 1999 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
128 HEITBRINK Martijn 1998 M NED Holland Schermen (NED)
129 PETERS Richard-Francis 1997 M GER PSV Weimar (GER)
130 ALBERT Erik 1999 M NED SC Den Bosch (NED)
131 HRUBESCH Simon 2000 M AUT FU Krems (AUT)
131 PERETS Oz 1998 M ISR Hapoel Gilboa (ISR)
133 BRINKMAN Jan-Douwe 1998 M NED s.v. Pegasus Escrime (NED)
134 KAIN Martin 1999 M AUT AFC Salzburg (AUT)
135 PUMMER Äolo 1998 M AUT FU Krems (AUT)
135 HUTHMANN Erik-Elmar 1999 M AUT AFC Salzburg (AUT)
137 GOJAK Antonio 2000 M CRO MK Karlovac (CRO)
137 GVOTH Martin 1998 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
139 POP Edwin 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
140 MAKO Andras 1999 M HUN Hodmezovasarhely (HUN)
141 KUZUB Vitaliy 1998 M UKR
142 BUGARIN Dimitrije 1997 M SRB MK Omladinac (SRB)
143 ERCHER Tarik 1997 M AUT StLFC Graz (AUT)
144 LI Leo 2000 M CRO MK VMD (CRO)
145 1st round STIPKOVITS Philip 1999 M AUT AFC Salzburg (AUT)
146 1st round NEDELJKOVIC Mateja 2000 M HUN UTE (HUN)
146 1st round BRKLJACIC Marko 1998 M CRO CAFC Mladost (CRO)
148 1st round BEZRUKOV Sergey 1997 M RUS
149 1st round EVSTIGNYEEV Roman 1999 M UKR
150 1st round ONDRUSEK Radek 1999 M CZE KS SK Zlin (CZE)
151 1st round GRASNEK Tobias 1999 M AUT FU Mödling (AUT)
152 1st round KAMLE GAD ALLA Karim 1999 M AUT AFC Salzburg (AUT)
153 1st round FARKAS Gyula 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
154 1st round TRSTENJAK Tim 1998 M SLO SS Duel Tabor (SLO)
155 1st round LASHKO Egor 1999 M UKR
156 1st round CHREN Simon 2001 M CZE Bohemians Praha (CZE)
157 1st round MRAVUNAC Anton 2000 M CRO MK Karlovac (CRO)
157 1st round HELLDORF Nicolai 1998 M AUT FU Krems (AUT)
159 1st round STARC Luka 1998 M SLO SS Duel Tabor (SLO)
159 1st round CERRONI Luca 1998 M AUT StLFC Graz (AUT)
161 1st round FILL Moritz 1999 M AUT SZT Klagenfurt (AUT)
162 1st round NEUMANN Max 1999 M AUT FU Mödling (AUT)
163 1st round MONZIO COMPAGNONI Francesco Matyas 1999 M ITA
164 1st round ONOFREI Daniel 1999 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
165 1st round LECHNER Moritz 2000 M AUT StLFC Graz (AUT)
166 1st round LEHNER Kilian 2000 M AUT FK Vöcklabruck (AUT)
166 1st round SIMON Pavel 2000 M CZE Serm Liberec (CZE)
166 1st round SINDELAR Jiri 1997 M CZE Serm Ostrava (CZE)
169 1st round MAVRIDIS Damianos 2000 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
170 1st round SEDLACEK Martin 1999 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
170 1st round ZEMAN Matyas 1998 M CZE Sokol Brno (CZE)
172 1st round HERGAN Daniel 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
173 1st round AUBOCK Sebastian 1998 M AUT FU Mödling (AUT)
174 1st round LEHNER Nico Cedric 1997 M AUT FK Vöcklabruck (AUT)
175 1st round DAVIDOVIC Domen 1999 M SLO SS Duel Tabor (SLO)
176 1st round HAUSERER Morrits 1999 M NED s.v. ArgOss (NED)
177 1st round SABEEH Majid 1999 M AUT UFC Wien (AUT)
178 1st round CHALOUPKA Matej 1999 M CZE Serm Liberec (CZE)
178 1st round HAULEITNER Bernhard 1999 M AUT FU Krems (AUT)
180 1st round BERGHAMMER Paul 1999 M AUT AFC Salzburg (AUT)
181 1st round BAUMANN Simon 1998 M AUT FK Vöcklabruck (AUT)