Back to list

Results

Oslo Cup
NOR Oslo
November 26, 2011 - November 27, 2011

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 PIASECKI Bartosz 1986 M NOR Bygdø FK (NOR)
2 BACKER Fredrik 1987 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 MOERCH Claus 1976 M NOR Bygdø FK (NOR)
3 LOMBACH Wilhelm 1990 M SWE LFK Linköping (SWE)
5 VON PLATEN Philip 1988 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
6 STASZAK Michal 1987 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
7 MARZANI Raffaello 1990 M ITA
8 NYCZ Mateusz 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
9 1st round PRIINITS Sten 1987 M EST En Garde Haapsalu (EST)
10 1st round SCHMID Florian 1985 M AUT FU Linz (AUT)
11 1st round ADAMEK Michal 1987 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
12 1st round CHAMBERS Benedict 1967 M IRL FFF Stockholm (SWE)
13 1st round ALSTON Vincent 1989 M SWE FFF Stockholm (SWE)
14 1st round TORKILDSEN Sturla 1981 M NOR Njård Fekting (NOR)
15 1st round HERBERN Stian 1992 M NOR Bygdø FK (NOR)
16 1st round LUND Jonas 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
17 1st round CIPAR Stefan 1988 M SVK BSK Bratislava (SVK)
18 1st round SALM Juri 1984 M EST
19 1st round SZUMSKI Maciej 1986 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
20 1st round SCHWANTES Athos 1985 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
21 1st round ROSLANDER Kasper 1992 M FIN Habda Helsinki (FIN)
22 1st round GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
23 1st round LAHTINEN Alexander 1991 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
24 1st round JEFREMENKO Mihails 1980 M LAT
25 1st round TIVENIUS Jan 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
26 1st round FARMER Alexander-Bryan 1994 M SVK BSK Bratislava (SVK)
27 1st round BERGDAHL Erik 1988 M SWE A6 Jönköping (SWE)
28 1st round SALM Juhan 1981 M EST Tallinna Mook (EST)
29 1st round FALCK-YTTER Jan 1961 M NOR SV Esslingen (GER)
30 1st round EGERTZ SKAANES Oskar 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
31 1st round KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
32 1st round HARMENBERG Karl 1987 M SWE FFF Stockholm (SWE)
33 1st round EDIN Joakim 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
34 1st round RYNNING Henrik 1982 M NOR Bygdø FK (NOR)
34 1st round SAMUELSSON Anton 1990 M SWE GFK Göteborg (SWE)
36 1st round CASNY Dietmar 1988 M AUT FU Linz (AUT)
37 1st round VUORINEN Niko 1989 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
38 1st round HILLESTAD Ludvig 1988 M NOR Njård Fekting (NOR)
39 1st round LIIMETS Aivar 1980 M EST
40 1st round LUIHN Fredrik 1966 M NOR Affekt FK (NOR)
41 1st round GROMADA Roland 1985 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
42 1st round KALNINS Normunds 1964 M LAT
43 1st round PAHN Henry 1973 M EST
44 1st round WERRING Cornelius 1995 M NOR Njård Fekting (NOR)
45 1st round ERIKSEN Kai Haakon 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
46 1st round BENDIKSEN Claes 1965 M NOR Bygdø FK (NOR)
47 1st round RÖDER Fridolin 1986 M GER MTV Braunschweig (GER)
48 1st round LINDBLAD Lars 1973 M SWE FFF Stockholm (SWE)
49 1st round AAGENAES Haakon 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
50 1st round REICHWALD Jonny 1980 M SWE DIF Stockholm (SWE)
51 1st round BARAKAT Firas Risnes 1982 M NOR Affekt FK (NOR)
52 1st round LUNDBLAD Lasse 1976 M NOR Njård Fekting (NOR)
53 1st round PAUS Henrik 1977 M NOR Affekt FK (NOR)
54 1st round STOUTLAND Geir 1964 M NOR Bygdø FK (NOR)
55 1st round CAO Junjie 1977 M NOR OSI Fekting (NOR)
56 1st round GRIFFIN Justin 1970 M NOR Bygdø FK (NOR)
57 1st round ENGEBRETSEN Per 1977 M NOR Bygdø FK (NOR)
58 1st round LUNDESGAARD Dan 1966 M NOR Njård Fekting (NOR)
59 1st round CHRISTIANSEN John Christian 1953 M NOR Bygdø FK (NOR)
60 1st round EDMAN Johan 1965 M SWE P4 Skövde (SWE)
61 1st round TRIPUKS Nikolajs 1964 M LAT
62 1st round FRYDENBERG Anders 1970 M NOR Bygdø FK (NOR)
63 1st round WOLD Marius 1994 M NOR Njård Fekting (NOR)
64 1st round KROHN Otthar Andreas 1996 M NOR Njård Fekting (NOR)
65 1st round MED Johan Andreas 1995 M NOR Njård Fekting (NOR)
66 1st round SIMON Rafael 1996 M NOR Bygdø FK (NOR)
67 1st round EHALA Eduard 1973 M EST
68 1st round STORELV Erik 1961 M NOR Njård Fekting (NOR)
69 1st round GREENAN Rory 1971 M IRL
70 1st round FJERMESTAD Tord 1996 M NOR Bygdø FK (NOR)