Back to list

Results

Cadet Circuit
BUL Sofia
November 7, 2015 - November 8, 2015

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ILIEVA Yoana 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
2 LAU Ywen 2000 F SGP ASG (SGP)
3 CHOURI Maria Georgia 1999 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
3 CORTEYN Saartje 2000 F BEL SG de Klauwaerts (BEL)
5 RADU Ioana 2000 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
6 LUPU Andreea 1999 F ROU CSM IASI (ROU)
7 LEBEL Ariane 2000 F SUI CEF Founex (SUI)
8 BUGAEVSKI Natalia 2000 F MDA CSTA Bucuresti (ROU)
9 MARTIS Sabina 2000 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
10 GKIONI Asimina 1999 F GRE A.O. PERSEAS (GRE)
11 GONTSOVA Daria 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
12 ACAR Doga 2000 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
13 GEAMANA Ana Maria 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
14 TARICCO Benedetta 2001 F ITA
15 NEDYALKOVA Simona 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
16 ALEXANDRESCU Theodora 2000 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
17 SARICAM Melis 2000 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
18 VUTOVA Teodora 2001 F BUL CSKA (BUL)
19 PYSARENKO Olena 2000 F UKR KIEW (UKR)
19 YAVNIK Oleksandra 2000 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
21 LUTEA Tania 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
22 SMIRNOVA Margarita 1999 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
23 BONDAR Oleksandra 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
24 KORSAK Oleksandra 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
25 CRETU Diana 2000 F ROU CSM Brasov (ROU)
26 CIOBANU Ana Maria 1999 F ROU CSM IASI (ROU)
27 ARALAN Deniz 2000 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
28 CAKIR Aylin 2001 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
29 PROCHENKO Valeriia 2001 F UKR Nikolaev (UKR)
30 HNIDASHEVA Valeriia 2000 F UKR Cherkasy (UKR)
31 KODZHABASHEVA Vaska 1999 F BUL Sparta (BUL)
32 BUITENHUIS Marleen 2001 F NED s.v. Porthos (NED)
33 PSOFAKI Athina-Eleni 2000 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
34 RETHER Monica 1999 F ROU CSM Brasov (ROU)
35 DIMKOU Eleni 2001 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
36 ANASTASOVA Daria 2002 F BUL Svechnikov (BUL)
37 KALOUTA Kalliopi 2001 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
38 SLADKOVA Hanna 1999 F BLR RGUOR (BLR)
39 KUPOVYKH Irina 2002 F UKR
40 FOMINA Tetiana 2001 F UKR Nikolaev (UKR)
41 BLIZNAKOVA Aneliya 2001 F BUL Trakiya (BUL)
42 VADZEIKA Tatsiana 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
43 TIPISCA Catrinel 2000 F ROU CSM IASI (ROU)
44 DINCGIL Asli 1999 F TUR Karsiyaka SK (TUR)
45 MELNYCHUK Yelizaveta 2002 F UKR KIEW (UKR)
46 RAHACHEUSKAYA Katsiaryna 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
47 EFIMOVA Ioanna 1999 F BUL Svechnikov (BUL)
48 OPREA Ileana 1999 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
48 SINDILARIU Adina 1999 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
50 OZKAN Selin 2002 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
51 BALTACIOGLU Begum Su 2001 F TUR PARAT RIPOST SK (TUR)
52 STEFNISDOTTIR Freyja Sif 1999 F ISL FC Reykjavik (ISL)
53 ATAER Yelin Busra 1999 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
54 BOURDOUKI Maria 2000 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
55 POZDNIAKOVA Anna 1999 F UKR Kharkiv (UKR)
56 HADJIISKA Sara 2000 F BUL Olympic (BUL)
57 SOZEN Beyza Melisa 1999 F TUR
58 BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
59 TRIANTAFYLLI Eleftheria Ilianna 2004 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
60 CHERNEVA Mila 2000 F BUL Plovdiv BG (BUL)
61 SZEGEDI Dora 2002 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
62 MATEI Maria 2001 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
63 DUBOVA Anna 2000 F UKR Nikolaev (UKR)
64 AKSEL Sude 2004 F TUR Baskent Eskrim Sk (TUR)
65 PIZNYUR Iryna 2000 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
66 NICOLAE Antonia 2000 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
67 COTOLONI Martina 2002 F ITA
68 OLAFSDOTTIR Anna Margret 2001 F ISL FC Reykjavik (ISL)
69 DJENEVA Aleksandra 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
70 JIVKOVA Katrin-Maria 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
71 BUGAEVSCHI Vladislava 2000 F MDA CSTA Bucuresti (ROU)
72 BOIDANI Dimitra Lydia 2001 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
73 KERMOOGLU Ayse Naz 1999 F TUR
74 KRIZETIGK Maria-Laura 1999 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
75 RUDAKOVA Aliaksandra 2000 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
76 KURTULMUS Maya Atac 2002 F TUR PARAT RIPOST SK (TUR)
77 STANIMIROVA Elitsa 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
78 CIDA Alesia 2002 F ROU CSM Brasov (ROU)
79 TEICHERT Lena 2000 F AUT ASC Wien (AUT)
79 OZORNEK Zeynep 2000 F TUR PARAT RIPOST SK (TUR)
81 DEMIROVA Viktoriya 2001 F BUL Trakiya (BUL)
82 OZARSLAN Berfin Nur 2003 F TUR Baskent Eskrim Sk (TUR)
83 IACOB Felicia 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
84 VASENKO Dariia 2002 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
85 ILIEVA Patricia 2000 F BUL Russe (BUL)
86 CHITU Mihaela 2002 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
87 MAVRIKAKI Athinais 2002 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
88 1st round CAKIR Bilgesu 2001 F TUR
89 1st round DOGAN Melis 2000 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
90 1st round GUBAREVYCH Emiliya 2003 F UKR KIEW (UKR)
90 1st round TETRADI Sofia Dionysia 2001 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
90 1st round CELEBI Aysu Zeynep 2003 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
93 1st round SZABO Stefania 2000 F ROU CSM Brasov (ROU)
94 1st round POLONKA Sofiya 2005 F UKR Nikolaev (UKR)
95 1st round EREL Elif Nazli 2001 F TUR Ankara Kilic GSK (TUR)
95 1st round GEORGITSI Pavlina 2003 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
97 1st round MOLCHANOVA Erika Mariia 2004 F UKR Kharkiv (UKR)
98 1st round KONSTANTAKOPOULOU Despoina 2003 F GRE ETHNIKOS G.S. (GRE)
99 1st round LIAMI Areti-Stavrianni 2002 F GRE ILYSIAKOS A.O. (GRE)
100 1st round CHRISTEA Artemis Caroline 2003 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
101 1st round MUSAAGAOGLU Zeynep 2001 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
102 1st round PSATHA Niki 1999 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
103 1st round DUVENCI Doga 2002 F TUR
103 1st round VAMVAKOURI Maria Elissavet 2002 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
103 1st round TURCHANINOVA Olena 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
106 1st round PANAGIARI MALEA Iliani 2001 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
107 1st round PETROVA Petya 1999 F BUL Avitohol (BUL)