Back to list

Results

Cadet Circuit
FIN Helsinki
January 31, 2015 - February 1, 2015

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SHELANSKI Isaac 1998 M USA
2 GEDZO Andzej 1999 M EST SBSK Draakon (EST)
3 PISKOVATSKOV Jonathan 2000 M USA
3 ESKOV Ruslan 1998 M EST Tartu Kalev (EST)
5 BRADFORD Jack 1998 M USA
6 YAMANAKA Mick 1998 M USA
7 WOLKOFF Joshua 1998 M USA
8 VASARAUDZIS Egils 1998 M LAT Daugavpils ISVS (LAT)
9 BOGERT Alexander 1999 M USA
10 EWART Stephen 1999 M USA
11 HOROWITZ Charles 1998 M USA
12 WILSON Sean 1999 M USA
13 COLE Elias 1999 M USA
14 CIMBOREVICS Ernests 1999 M LAT Daugavpils ISVS (LAT)
15 THEIN-SANDLER Adrien 1999 M USA
16 CROUSE Ulfric 2000 M USA
17 CHEONG Robin 1998 M USA
18 SAAVALAINEN Ellis 1998 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
19 WILSON Nicolas 1999 M USA
20 PANTSIALEYEU Bahdan 1999 M BLR RCPhES (BLR)
21 KIM Dylan 1998 M USA
22 BRONFMAN Gabriel 1998 M USA
23 GAO Tiger 1998 M USA
24 MIKHALKOU Pavel 1999 M BLR RCPhES (BLR)
25 ELIASSEN Ferdinand 1998 M NOR Bygdø FK (NOR)
26 ALFHEIM Fabian 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
27 YUAN Wesley 1998 M USA
28 SKOGSTER Moritz 1999 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
29 RAEDER Anton 1999 M NOR Bygdø FK (NOR)
30 GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
31 KULKA Peter 1998 M SVK BSK Bratislava (SVK)
32 DYMBE Simen 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
33 DOSSOU-GOUIN Axel 1998 M NOR Njård Fekting (NOR)
34 RAPPE Bastien 1998 M BEL
35 STENVALL Rurik 2000 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
36 FARSTAD Håkon Kolden 1998 M NOR Molde FK (NOR)
37 HEMELAERS Robbe 1998 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
38 SERHOVETS Maksim 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
39 KOCK Joachim 1998 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
40 MIKKILÄ Max 1998 M FIN Miekkailustudio (FIN)
41 RUUD Emil Friis 1998 M NOR Bygdø FK (NOR)
42 EDIN Erik 1998 M NOR Bygdø FK (NOR)
43 GEDZO Leon 2001 M EST SBSK Draakon (EST)
44 TAURIAINEN Topias 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
45 CICERO Sergio 1998 M ITA
46 DARASHKOU Anton 1999 M BLR RCPhES (BLR)
47 KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
48 HÄMÄLÄINEN Roni 1999 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
49 AHOKAS Ville 2000 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
50 GUSAROV Klim 1998 M EST Tallinna Mook (EST)
51 ROUDBAR Samuel 1998 M BEL
51 PAAVOLAINEN Väinö 1999 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
53 GULJAJEV Igor 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
53 CARUGO River 2000 M ITA CS IVREA (ITA)
55 STORMARK Joergen 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
56 DRAGOI Nicolae 1998 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
57 PYSCHIK Paul-Philipp 1999 M GER Frankfurter TV (GER)
58 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
59 BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
60 GUERRIERO Giorgio 2001 M ITA CS IVREA (ITA)
61 TIHANE Jüri 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
62 SIMIN Erik 2001 M EST Tartu Kalev (EST)
63 LAO Mattias 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
64 JOHANIDES Lukas Jakub 1999 M SVK BSK Bratislava (SVK)
65 EAST William 1999 M GBR
66 HEIM Christian 2000 M ITA Circolo Nautico Posillipo (ITA)
67 JUTILA Julius 2001 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
68 1st round LAURMANN Kaspar Joonas 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
69 1st round ANTEKEIER Aidan 1998 M USA
70 1st round SOTO DE GRAEVE Luca 1998 M BEL Scherma Aalst (BEL)
71 1st round SEPP Tony 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
72 1st round ZALESAK Adam 1998 M SVK BSK Bratislava (SVK)
73 1st round KOPPEL Aron 1998 M EST Tallinna Mook (EST)
74 1st round SAVELAINEN Joonas 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
75 1st round PASCHUK Mikhail 1999 M EST Tallinna Mook (EST)
76 1st round KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
77 1st round TELLNES Jesper 1999 M NOR Bergens FK (NOR)
78 1st round WERGELAND Odin 1998 M NOR Bergens FK (NOR)
79 1st round OLEYNIK Philipp 2000 M RUS
80 1st round SOERUM Jens 1999 M NOR Bygdø FK (NOR)
80 1st round PAJU Raul 1999 M EST En Garde Haapsalu (EST)
82 1st round MUHONEN Ilkka 1999 M FIN Kalpaveljet (FIN)
82 1st round HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Habda Helsinki (FIN)
84 1st round AHOKAS Aleksi 2000 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)